مراسم قدردانی و معارفه مدیر روابط عمومی دانشگاه برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1393/8/4 | 
مراسم قدردانی و معارفه مدیر روابط عمومی دانشگاه برگزار شد
AWT IMAGE
مراسم قدردانی از خدمات دکتر حمیدرضا جعفریان و معارفه دکتر محمدقربان دکامین، مدیران قبلی و جدید روابط عمومی دانشگاه، با حضور رییس دانشگاه و نیز مشاور رییس و مدیر کل دفتر ریاست، روز شنبه سوم آبانماه 1393 در سالن اجلاس ساختمان مرکزی برگزار شد.
در این مراسم، دکتر برخورداری (رییس دانشگاه)، ضمن تشکر از تلاش های مدیر سابق و کارکنان روابط عمومی گفت: دامنه فعالیت روابط عمومی، بسیار وسیع و متنوع است و روابط عمومی جایی است که فعالیت‌های آن علیرغم حجم بالا و حساسیت بسیار، عموما دیده نمی شود و ملموس نیست.
در ادامه، دکتر برخورداری از مدیر روابط عمومی خواست با پیش بینی مکانیزم های لازم و مناسب، زمینه دریافت کامل و سریع اخبار دانشگاه از یکسو و انتظارات کارکنان و دانشجویان از سوی دیگر توسط روابط عمومی و انعکاس آن به مدیران و دانشگاهیان علم و صنعت ایران را فراهم آورد. وی افزود: مسئولیت روابط عمومی، حفظ ارتباطات است. ارتباطات خبری نیز می تواند از درون خود روابط عمومی و با برگزاری جلسات داخلی شروع شود و یا اخبار و اطلاعات از طریق رابطین خبری در دانشکده‌ها و یا واحدهای ستادی دانشگاه گردآوری شود. به عنوان مثال، بخش ارتباط با صنعت یا پژوهش دانشگاه، وظایف خود را انجام می دهند ولی اطلاع رسانی قراردادها و دستاوردهای شاخص و قابل ارایه این حوزه ها بر عهده روابط عمومی است که باید از آن مطلع باشد و این تقویت ارتباطات درون دانشگاهی را می طلبد.
رییس دانشگاه، برقراری ارتباط روابط عمومی دانشگاه با روابط عمومی وزارت علوم و دیگر دانشگاهها و نیز صنایع و دستگاه های بیرونی را به عنوان انتظار دیگر خود از روابط عمومی زنده و پویا مطرح کرد و افزود: روابط عمومی می تواند حتی با رصد اخبار علمی و تاثیرگذار ایران و جهان و ارایه آن به مدیران دانشگاه، در ارتقای دانشگاه و برقراری ارتباطات موثر، نقش و سهم عمده ای ایفا نماید.
در ابتدای این جلسه، دکتر نصیری (مشاور رییس و مدیر کل دفتر ریاست)، روابط عمومی را پیشخوان و پیشانی دانشگاه خواند و از مدیر جدید روابط عمومی خواست از تمام پتانسیل روابط عمومی برای برقراری ارتباط خوب و موثر با دستگاه های بیرونی استفاده نماید.
در ادامه، دکتر جعفریان با تشکر از ترتیب جلسه تقدیر و معارفه، به ارایه گزارش کوتاهی از عملکرد دو ساله خود در زمان تصدی مدیریت روابط عمومی پرداخت. وی تقویت ارتباط الکترونیکی با اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه، اداره نظام مند امور و رعایت عدالت در انعکاس اخبار را از رئوس اقدامات خود برشمرد.
دکتر دکامین (مدیر روابط عمومی) نیز در سخنانی ضمن تاکید بر لزوم ایجاد زبان مشترک بین کارکنان روابط عمومی و دیگر کارکنان در دانشکده‌ها و یا واحدهای ستادی دانشگاه و گسترش ارتباطات برون سازمانی دانشگاه به ویژه با بخش‌های صنعتی کشور در راستای ماموریت دانشگاه کارآفرین و تولید کننده ثروت و رفاه عمومی از علم، تصویب زیر مجموعه های ساختار روابط عمومی را خواستار شد. اهدای لوح تقدیر و هدایا، پایان بخش این مراسم بود.

دفعات مشاهده: 8087 بار   |   دفعات چاپ: 1861 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.