مراسم تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1393/7/28 | 
مراسم تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد
AWT IMAGE
مراسم تجلیل از بازنشستگان سال های 90 تا 93 دانشگاه علم و صنعت ایران ،قبل از ظهر روز دوشنبه بیست و هشتم مهرماه 93 در مجتمع حضرت امام خمینی(ره) این دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم که جمع کثیری از بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران حضور داشتند،از 63 بازنشسته این دانشگاه که در فاصله سالهای90 تا 93 به درجه بازنشستگی نایل آمدند ؛با اهدای لوح و هدایای تجلیل شد.
دکتر محمد علی برخورداری،رییس دانشگاه علم و صنعت ایران در سخنانی در جمع بازنشستگان گفت:صمیمانه مقدم شما را در دانشگاه گرامی می داریم و از صمیم قلب می گویم همه شما در جایگاه خودتان برای دانشگاه یک بازوی قوی بوده اید.
رییس دانشگاه اظهار داشت:متاسفانه محدودیت های منابع مالی ،این امکان را به ما نمی دهد تا بتوانیم به شما بزرگواران آن گونه که بر اساس میل و علاقه ما و اعضای هیات رییسه است ،از شما حمایت و تجلیل شود.
در ادامه این مراسم مهندس عباسعلی چوپانکاره ،رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه گزارشی از عملکرد و اهداف این کانون برای حاضرین ارایه داد.
اجرای برنامه هنری توسط گروه دستان گویا،پخش کلیپ ، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز و هدایا از دیگر بخشهای مراسم تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران بود.

دفعات مشاهده: 8591 بار   |   دفعات چاپ: 1708 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.