مراسم قدردانی و معارفه مدیر کل امور اداری برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1393/7/23 | 
مراسم قدردانی و معارفه مدیر کل امور اداری برگزار شد
AWT IMAGE
مراسم قدردانی از خدمات مهندس غلامحسین کتابی و معارفه دکتر محمد رضا نعیمی جمال، مدیران قبلی و جدید امور اداری دانشگاه با حضور رییس و هیات رییسه دانشگاه روز سه شنبه بیست و دوم مهرماه 1393 در باشگاه اساتید برگزار شد.
در این مراسم، دکتر محمدعلی برخورداری ،رییس دانشگاه علم و صنعت ایران، با ابراز خوشحالی از حضور در جمع مدیران و کارکنان حوزه امور اداری، گفت: همه اساتید و کارکنان، با حوزه امور اداری در ارتباط هستند. بنابراین، امور اداری نمای دانشگاه برای قشر بزرگی از دانشگاه است.
وی در ادامه بر سه اصل مدیریتی خود - قانونگرایی، شفافیت و حفظ کرامت انسانی- تاکید کرد و اظهار داشت: قانون، برای همه ما اصل است و همه ما باید به آن معتقد و عامل باشیم.
رییس دانشگاه گفت: هر رسم و عرف و عادتی، قانون نیست. منظور از قانون آن چیزی است که در وهله اول به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است و مطابق آن آیین نامه ها و دستورالعمل های مربوطه از طرف مراجع ذیصلاح ابلاغ شده است.
رییس دانشگاه، خطاب به کارکنان امور اداری گفت: شما باید قوانین را به خوبی بشناسید، تفسیر کنید و به خوبی هم اجرا نمایید.
دکتر برخورداری گفت: ممکن است مدیری در دستور اداری مرتکب اشتباه شده و دستوری صادر کند که وفق قانون نباشد که در صورت بروز چنین مواردی، کارشناسان و کارکنان هستند که باید با حسن نظر و کمال احترام، موضوع را به مافوق خود اطلاع دهند. وی تصریح کرد: هر قدر قانون بهتر و دقیق تر اعمال و اجرا شود، جایگاه و اعتبار دانشگاه افزونتر می شود.
ریس دانشگاه با تقدیر از زحمات مهندس کتابی در طول زمان قبول مسئولیت به عنوان مدیرکل امور اداری، از وی به عنوان فردی کوشا و دلسوز نام برد و برای دکتر نعیمی جمال در سمت مدیرکل امور اداری، آرزوی موفقیت نمود.
دکتر سیدین(معاون اداری و پشتیبانی) نیز با تقدیر از مهندس کتابی و تشکر از دکتر نعیمی جمال برای قبول مسئولیت، بر لزوم تجزیه و تحلیل کارکرد امور اداری تاکید کرد و از تشکیل کمیته رابطین اداری دانشگاه، در آینده نزدیک خبر داد. وی گفت این کمیته برای اطلاع رسانی به افرادی که در فاصله مجموعه مدیریتی و بدنه دانشگاه قرار می گیرند تشکیل می شود و گامی در جهت شفاف سازی و تسهیل گردش اطلاعات این حوزه خواهد بود.
در ادامه مراسم، مهندس کتابی از تجربیات کاری خود در طی سه دوره فعالیت در امور اداری و دغدغه هایش برای ارتقای دانشگاه، سخن گفت و افزود: فرصت خدمتگزاری، از نعمات الهی است و خدا را شاکرم که چنین فرصت هایی برایم به وجود آورد. وی بر لزوم بازنگری در تشکیلات امور اداری، استفاده بهینه از پتانسیل های جدید برای ارتقای امور اداری و تغییر فیزیکی دبیرخانه تاکید کرد.
اهدای لوح و هدایا و صرف ناهار پایان بخش این مراسم بود.

دفعات مشاهده: 9068 بار   |   دفعات چاپ: 2120 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.