نشست مشترک توانیر و دانشکده مهندسی برق

 | تاریخ ارسال: 1393/7/20 | 
نشست مشترک توانیر و دانشکده مهندسی برق
AWT IMAGE
نشست مشترک دانشگاه و توانیر، جهت بررسی راه های همکاری متقابل دانشگاه و توانیر، صبح امروز نوزدهم مهرماه 1393 در محل دانشکده برق برگزار شد.
در این نشست که به دعوت قطب علمی اتوماسیون و بهره برداری سامانه های قدرت برگزار شد، مهندس پیشاهنگ (معاون نظارت بر بهره برداری و تولید شرکت توانیر) به همراه تعدادی از مدیران و کارشناسان این شرکت و همچنین از دانشکده مهندسی برق، دکتر جدید(رییس دانشکده)، دکتر جلالی(معاون پژوهشی)، دکتر جلیلیان(مدیر گروه قدرت) و دکتر شهرتاش(مدیر قطب) حضور داشتند و در آن در خصوص راههای بسط و گسترش همکاری های توانیر با دانشگاه و به ویژه دانشکده مهندسی برق، بحث و تبادل نظر شد.
در این نشست، دکتر جدید و دکتر جلالی، با ارایه گزارش هایی به معرفی دستاوردها و توانمندی های دانشکده مهندسی برق پرداختند که با استقبال توانیر مواجه شد. سپس مهندس پیشاهنگ و هیات همراه، از آزمایشگاه تحقیقاتی رله و حفاظت، بازدید و با توضیحات دکتر شهرتاش (مدیرآزمایشگاه) با دستاوردها و امکانات این آزمایشگاه تحقیقاتی از نزدیک آشنا شدند.
در نشست امروز، با پیشنهاد دانشگاه مقرر شد در فرصتی نزدیک، جلسه مشترکی بین توانیر و مدیران همه قطب های علمی دانشگاه در محل این شرکت تشکیل شود تا مدیران و دست اندرکاران توانیر، مشکلات بهره برداری و تولید این شرکت را با دانشگاه مطرح کنند و با حضور دانشگاه، راه های همکاری علمی برای حل مشکلات آن، به بحث و بررسی گذارده شود. همچنین با پیشنهاد دانشگاه، مبنی بر پیگیری همکاری های دانشگاه با توانیر در قالب سازمان تحقیق و توسعه؛ دکتر علی پور از توانیر و دکتر شهرتاش از دانشگاه، به عنوان نماینده از دو طرف برای تعیین ساختار انتخاب و معرفی شدند. واگذاری بررسی و پیاده سازی الگوریتم ابداعی در تشخیص ناپایداری ولتاژ در منطقه تحت مسئولیت دیسپاچینگ جنوب شرق، به آزمایشگاه تحقیقاتی رله و حفاظت دانشکده مهندسی برق، از دیگر توافقات این نشست مشترک بود.

دفعات مشاهده: 8569 بار   |   دفعات چاپ: 2520 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.