مراسم گرامیداشت روز جانباز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1393/3/11 | 
مراسم گرامیداشت روز جانباز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد 
AWT IMAGE
همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز از اساتید و کارکنان جانباز و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت ایران تقدیر شد .
 رییس دانشگاه در این مراسم و در جمع کارکنان و اساتید جانباز و ایثارگر دانشگاه ابتدا فرا رسیدن اعیاد شعبانیه را تبریک گفت و در ادامه افزود: من وظیفه دارم از زحمات و تلاش شما در این دانشگاه سپاسگزاری کنم و سعی می کنم نهایت حسن استفاده را از تفکر،عزم ،اراده و بینش شما داشته باشم.
 وی گفت:من به عنوان رییس دانشگاه روی حضور شما در بخش های مختلف این دانشگاه حساب ویژه ای باز می کنم،چرا که شما خودتان را به خدا بدهکار می دانید و قطعا اولین افرادی هستید که برای اجرای هر کاری در راه رضای خدا پیشقدم می شوید.  
دکتر برخورداری در پایان صحبت های خود از ایثارگران و جانبازان دانشگاه خواست تا نقطه نظرات شان را در جهت بهبود عملکرد و برنامه حوزه های مختلف که در آن فعالیت می کنند ارایه دهند. 
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی نژاد،مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران نیز در سخنانی گفت: شما جانبازان و ایثارگران سرمایه های گرانسنگ این انقلاب و نظام اید چرا که شما در این راه هزینه داده اید. 
وی ضمن اذعان به وجود مشکلات و ایرادات در جامعه امروز گفت:خوشبختانه امروزه ایران اسلامی به برکت دلاور مردی های شهیدان ،جانبازان و ایثارگران از نعمت اسقلال برخوردار است و دشمنان خود را در سطح منطقه زمین گیر کرده است. 
مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت در پایان گفت مبادا سختی ها و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد خللی در انتخاب راهی که انتخاب کرده ایم و برای آن جانفشانی ها کرده ایم؛ ایجاد کند.
این مراسم با ارایه نقطه نظرات تنی چند از کارکنان ایثارگر و جانباز دانشگاه و صرف نهار ادامه یافت و در پایان نیز به رسم یادبود لوح و هدایایی از طرف ریاست دانشگاه به آنان { کارکنان ایثارگر و جانباز دانشگاه} اهدا گردید.

دفعات مشاهده: 5569 بار   |   دفعات چاپ: 1461 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 24 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.