تقدیر از مدیران وبگاه‌های دانشگاه علم و صنعت ایران

 AWT IMAGE

 

تقدیر از مدیران فعال وبگاه‌های دانشگاه  علم و صنعت ایران 

  روز چهارشنبه هفتم دی‌ماه سال 90، با حضوردکتر بازیار، معاون پژوهش و فناوری، مهندس خالقی، مشاور رئیس و مدیر دفتر ریاست، مهندس مشحون، ‌مدیر مرکز کامپیوتر و مهندس صدیقه شریفی، مدیر سایت دانشگاه، از تلاش‌های همکاران فعال و مدیران وبگاههای دانشگاه تجلیل شد.

  در این مراسم که در مجتمع فرهنگی حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد، ابتدا دکتر بازیار، معاون پژوهش و فناوری ‌دانشگاه، در سخنانی با تبریک میلاد فرخنده امام محمدباقر (ع) از سعه صدر و تلاش جدی مدیران وبگاههای دانشگاه تقدیر کرد.

  وی گفت: نیاز به یادآوری نیست که سایت دانشگاه، پیشانی موسسه و سازمان است و شناختی که افراد بیرون از دانشگاه از آن دارند براساس اطلاعات و داده‌هایی است که بر روی سایت دانشگاه گذاشته می‌شود. بنابراین صحت مطالب و کیفیت آنها بر افراد به ویژه کسانی که از دانشگاه دور هستند، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

  معاون پژوهش و فناوری تاکید کرد: با سایت جدید دانشگاه که اخیراً افتتاح شده وضعیت خوبی نسبت به دیگر دانشگاهها داریم و همین وضعیت را با همکاری روابط بین‌الملل برای سایت انگلیسی دانشگاه خواهانیم.

  پیش از سخنان دکتر بازیار، مهندس صدیقه شریفی (مدیر سایت دانشگاه) گزارشی از دستاوردهای دو سال اخیر وب سایت‌های دانشگاه ارائه کرد. وی در گزارش خود به ارسال مداوم خبرنامه الکترونیک هفتگی برای حدود 5000 نفر ، کسب رتبه اول وب سایت‌های دانشگاهی در اولین جشنواره وبگاه‌های دولتی، راه‌اندازی تور مجازی دانشگاه، ارتقای قابل قبول امنیت وب سایت‌، کسب رتبه اول کشور در بین دانشگاه‌های فنی- مهندسی در سیستم وبومتری دانشگاه‌های جهان و راه‌اندازی موفقیت آمیز صفحه جدید پورتال دانشگاه در هفته پژوهش اشاره کرد و افزود: برنامه آینده ما ادامه طرح بهسایت (بهبود گرافیک سایت دانشگاه) و نیز ایجاد شبکه علمی- پژوهشی دانشگاه است. وی همچنین راه‌اندازی خبرنامه الکترونیک انگلیسی و بهبود محتوای سایت انگلیسی را از اهداف آتی دانشگاه در زمینه وب سایت اعلام کرد.

  در پایان این مراسم، از مدیران وبگاه‌های برتر با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

  در بخش وبگاه‌های دانشکده‌ها، طاهره صفاری، آذرلقا دوست محمدیان، عفت محرابیان (مدیران وبگاه‌های دانشکده‌های مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی شیمی) و حسن بابویی ( از واحد بهشهر) به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.

  در بخش مراکز ستادی، نادر گودینی، فاطمه‌السادات میرشریف ، فاطمه مصباحی( وبگاه اخبار و اطلاعات دانشگاه)، محبوبه کیهانی‌فر (مدیر وبگاه امور پژوهش) و افسانه صادقی ارجمند (مدیر وبگاه تحصیلات تکمیلی)، در بخش مجلات الکترونیک، مائده عالمی (مدیر وبگاه مجله عمران) و مهندس زنجانی (مدیر وبگاه مجله الکترونیک معماری) و در بخش پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی، فرزانه شاملو (پژوهشکده الکترونیک) تقدیر شدند.

(آلبوم تصاویر)

AWT IMAGEAWT IMAGE

 


دفعات مشاهده: 7729 بار   |   دفعات چاپ: 2321 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 292 بار   |   0 نظرCAPTCHA

  تمامی حقوق برای دانشگاه علم و صنعت ایران محفوظ است.