[صفحه اصلی ]    
منوی اصلی
صفحه اصلی::
معرفی معاونت::
اخبار و رویدادها::
آئین نامه ها ::
آلبوم تصاویر::
::
مدیریت ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
سایت های مرتبط با معاونت

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
کرسی آزاد اندیشی

AWT IMAGE

..
آرشیو مطالب

..
:: گزارش کارگاه ضابطین و ناظمه های خوابگاه ::
 | تاریخ ارسال: 1391/11/7 | 

کارگاههای ویژه پرسنل ضابطین منشور اخلاقی و مسئولین خوابگاهها مطابق با برنامه های ذیل هر کدام در دوگروه آقایان و خانمها برگزار گردید:
1- کارگاه آشنائی با خصوصیات دانشجویان و شیوه های ارتباط موثر با آنان توسط جناب آقای دکتر ایمانی از اساتید دانشگاه تربیت مدرس در روز سه شنبه 26/10/91 برگزار گردید.عناوین مطرح شده در این کارگاه شناخت روحیات خاص دوران جوانی، چالشهای زندگی دانشجوئی، لزوم برقراری تعامل و ارتباط با دانشجویان، انواع ارتباط( کلامی، غیرکلامی و ...) و عوامل موثر در برقراری ارتباط بهتر با دانشجویان مطرح گردید.در این برنامه ها 31 نفر شرکت نمودند.
2- کارگاه مدیریت استرس توسط آقای صالحی از مدرسین و مشاورین دانشگاههای تهران وعلم و صنعت در روز چهارشنبه 27/10/91 برگزار گردید. از مباحث مطرح شده در این برنامه : شناخت استرس و تعاریف آن، مبانی فیزیولوژیکی، روانی و اجتماعی استرس ، انواع استرس و شیوه های مقابله ای بود. در این جلسات 22 نفر شرکت نمودند.
3- کارگاه کنترل هیجانات منفی با رویکرد ویژه به مسئله خشم توسط آقای امینی صدر از مدرسین و مشاورین دانشگاههای امام حسین و علم و صنعت برگزار گردید. در این جلسات مواردی مانند شناخت خشم، عوامل بوجود آورنده خشم، واکنشهای فیزیولوژیک و روانشناختی برابر این پدیده، انواع روشهای ابراز خشم و شیوه های کارآمد جهت مدیریت خشم مطرح گردید.در این جلسات 14 نفر حضور داشتند.
 برای دیدن تصاویر اینجا را کلیک کنید.

دفعات مشاهده: 3336 بار   |   دفعات چاپ: 629 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 39 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد