[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
مدیریت امور فرهنگی::
واحدهای مدیریت فوق برنامه::
دبیر خانه و کمیته نظارت::
اخبار و رویدادها::
آلبوم تصاویر::
جشنواره ها،همایش و فراخوان::
انجمن های علمی::
خانه نشریات::
پایگاههای مفید::
تماس با ما::
فرم ها::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف
بسیار ضعیف
   
..
کتاب و آموزش
..
خبر گزاری تخصصی قرآن کریم(ایکنا)
www.iqna.ir
..
:: به سایت امور فرهنگی و فوق برنامه خوش آمدید ::

   

۱۳۹۹/۹/۱ - برگزاری نهمین جشنواره حرکت- انجمن های علمی دانشگاه
هفته حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران، دوم الی ششم آذرماه ۱۳۹۹
با تقدیر جناب آقای  دکتر ذاکری، رئیس محترم دانشگاه از معاون فرهنگی و اجتماعی، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و انجمن‌های علمی دانشجویی جهت کسب عنوان دانشگاه برگزیده کشوری در دوازدهمین جشنواره بین المللی حرکت و با سخنرانی دکتر دوائی، معاون پژوهش و فناوری یکشنبه  دانشگاه، دوم آذرماه ساعت ۱۶ در:
aparat.com/cssa.iust   instagram.com/cssa.iut  و یا 
اختتامیه: پنجشنبه ششم آذرماه، ساعت ۱۶ از طریق سامانه LMS دانشگاه علم و صنعت ایران. (لینک مراسم اختتامیه متعاقبا اعلام خواهدشد)

۱۳۹۹/۸/۲۹ - برگزاری همایش مجازی استقبال از نو دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۹
به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با حضور هیات رییسه، همایش مجازی معارفه و استقبال از نودانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۹ دانشگاه، دوشنبه ۲۶ آبانماه در محل مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد.
 در این همایش، ابتدا دکتر ذاکری (رییس دانشگاه)، با خوشامدگویی به ورودی های جدید و تبریک به آنها به مناسبت پذیرفته شدنشان در آزمون ورودی دانشگاه ها و قبولی در یکی از بهترین دانشگاه های کشور، نکاتی را در خصوص شرایط کلی و فضای علمی و تحقیقاتی دانشگاه، یادآور شد...


۱۳۹۹/۸/۲۸ - تقدیر معاون فرهنکی اجتماعی وزارت عتف از رییس دانشگاه و مجموعه معاونت فرهنگی
 باز هم افتخاری دیگر از انجمن‌های علمی دانشگاه علم و صنعت
جناب آقای دکتر محمدرضا غفاری معاون محترم فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف طی تقدیرنامه‌هایی از جناب آقای دکتر ذاکری رییس محترم دانشگاه و از مجموعه معاونت فرهنگی دانشگاه جناب آقایان دکتر ارجمندی و دکتر دهقان‌نژاد جهت کسب عنوان دانشگاه برگزیده در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت تقدیر نموده و از سرکار خانم مهندس حمزه‌پور به‌عنوان کارشناس انجمن‌های علمی نیز قدردانی نمودند. بار دیگر این موفقیت را به این عزیزان و خانواده بزرگ انجمن‌های علمی تبریک می‌گوییم.

امید است در آینده شاهد افتخارآفرینی بیش از پیش انجمن‌های علمی برای نام پرافتخار دانشگاه علم و صنعت باشیم.

۱۳۹۹/۸/۲۷ - برگزاری کارگاه های قرآنی
معاونت فرهنگی وزارت عتف با همکاری مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت (ع) دانشگاه تهران به مناسبت هفته قرآن و عترت در دانشگاهها، سلسله کارگاه های مجازی "با من سخن بگو" را برگزار می نماید. جهت اطلاعات بیشتر به پوستر پیوست مراجعه نمایید.
نشانی جهت ثبت نام: quranetratschool.ir

۱۳۹۹/۸/۲۷ - تمدید مهلت همایش قرآن در سیره و اندیشه امام خمینی(ره)
مهلت ارسال آثار جهت دومین همایش بین المللی "قرآن در سیره و اندیشه های امام خمینی(ره)" تا اول دی ماه تمدید گردید. زمان برگزاری همایش به تاریخ  ۲۵/۱۱/۱۳۹۹ موکول شده است.

۱۳۹۹/۸/۲۴ - مراسم مجازی استقبال از نودانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۹
مراسم مجازی استقبال از نودانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۹ با حضور هیات رییسه دانشگاه، روز دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۶ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می گردد. لطفا قبل از جلسه فرم نظرسنجی در مورد طرح پشتیبان را در آدرس  http://formaloo.com/iust۹۹ پر نمایید. به شرکت کنندگان در این نظرسنجی نیز به قید قرعه جوایزی اهدا می گردد.
لینک ورود به مراسم استقبال: : http://ocwvc.unreal.iust.ac.ir/rlx۰b۸۸۸uz۲۳/?launcher=false&proto=true
پخش زنده در اینستا گرام:iust۹۹
 

۱۳۹۹/۸/۱۸ - جشنواره مردمی فیلم عمار
یازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار در دی ماه سال جاری برگزار می گردد. آثار همسو با مبانی انقلاب اسلامی ایران قادر به شرکت در جشنواره می باشند. مهلت ثبت نام تا بیستم آبان و مهلت ارسال آثار تا بیست و پنجم آبان می باشید.
علاقه مندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات به سایت Fanoos.AmmarFhlm.ir مراجعه نمایند.

۱۳۹۹/۸/۱۸ - جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی
نخستین جشنواره ملی "هنرهای مفهومی رضوی" با همکاری دانشگاه سمنان در زمینه های مختلف هنری برگزار می گردد. مهلت ثبت نام شرکت در جشنواره تا سی آبان می باشد.
علاقه مندان به سایت www.semnan.shamstoos.ir مراجعه نمایند.
شماره تماس دبیرخانه جشنواره ۳۳۳۴۰۸۵۱-۰۲۳ می باشد.

۱۳۹۹/۸/۱۲ - پیام مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه به مناسبت سیزدهم آبان
سیزدهم آبان ماه یادآور عزت طلبی و استقلال خواهی ملتی است که در طول تاریخ پر فراز و نشیب خود، هرگز راه تعالی و پیشرفت را رها نکرده است. در این روز جوانان دانشجو و دانش آموز با تأسی از رهبران و قهرمانان استقلال طلب خود، کمال جویی و تعالی طلبی خود را به منصه ظهور رساندند و نشان دادند که نسل جوان ایرانی همواره، همراه بلکه پیشروی حرکت­های انقلابی و ارزشمدارانه است. رخدادهای این روز تاریخی نشان­گر نقش بی­بدیل نسل جوان در پیشرفت و حرکت­های تعاملی ملت ایران است و امروز هم حضور نسل جوان معاصر در پاسداشت افتخارآفرینی­ها و رشادت­های نسل­های پیشین بارقه­های امید را فروزان نگه می­دارد. امیدهایی که به خصوص با مشارکت­های آگاهانه و فرصت­طلبی هوشمندانه­ دانشجویان و دانش­آموزان این مرز و بوم زنده و بالنده خواهد ماند ..
 

۱۳۹۹/۸/۱۱ - پرسشنامه وضعیت فرهنگی اجتماعی نودانشجویان
معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری به منظور شناخت وضعیت فرهنگی اجتماعی نودانشجویان تمام مقاطع تخصیلی در جهت ساستگذاری و برنامه ریزی حوزه فرهنگی اجتماعی،  پرسشنامه ای را طراحی نموده است. تمام دانشجویان ورودی جدید(در کلیه مقاطع تحصیلی) لازم است جهت مشاهده و تکمیل پرسشنامه یادشده به آدرس زیر مراجعه نمایند.
htpp://smauni.ir/?page_id=۱۳۱۱ 

۱۳۹۹/۸/۱۰ - پیام ستاد استقبال از نودانشجویان ورودی ۱۳۹۹
با عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما عزیزان در آزمون­های سراسری و پیوستن به خانواده دانشگاهیان دانشگاه علم و صنعت ایران، و آرزوی سلامتی و موفقیت شما در تمامی مراحل زندگی و امید به این­که دوران تحصیل در دانشگاه علم و صنعت ایران دورانی پربار و پرافتخار در زندگی­تان باشد.
به اطلاع می­رسانیم در سال­های قبل به منظور آشنایی شما با دانشگاه و ایجاد فضایی خاطره انگیز در ابتدای ورود به این دانشگاه برنامه­ های مختلفی برگزار می ­گردید... 

۱۳۹۹/۸/۸ - جدول زمانی جدید انتخابات نشریات دانشجویی
طلاعیه مهم
با توجه به برگزاری جلسه ویژه کمیته ناظر بر نشریات(۷آبان۹۹) و تعیین زمان بندی جدید برگزاری انتخابات در این جلسه، ادامه روند برگزاری انتخابات به شرح ذیل اعلام می گردد...

آخرین اخبار انجمن های علمی

آرشیو اخبار امور فرهنگی و فوق برنامه


  به نظر ما مقوله‏ ی فرهنگ از نظر تأثیرش در آینده‏ ی یک ملت و یک کشور، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. (مقام معظم رهبری)

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

پیوندهای فوری
تماس با ما
::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE


AWT IMAGE


AWT IMAGE


AWT IMAGE

Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 57 queries by YEKTAWEB 4237