[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
مدیریت امور فرهنگی::
واحدهای مدیریت فوق برنامه::
دبیر خانه و کمیته نظارت::
اخبار و رویدادها::
آلبوم تصاویر::
جشنواره ها،همایش و فراخوان::
انجمن های علمی::
خانه نشریات::
پایگاههای مفید::
تماس با ما::
فرم ها::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف
بسیار ضعیف
   
..
کتاب و آموزش
..
خبر گزاری تخصصی قرآن کریم(ایکنا)
www.iqna.ir
..
:: به سایت امور فرهنگی و فوق برنامه خوش آمدید ::

   

۱۳۹۸/۵/۱ - معرفی کتابخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر
متن خبر مورد نظرجهت تسهیل در دسترسی به منابع کتابخانه دفتر تحقیقاتز دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر، آدرس سایت کتابخانه دیجیتال ستاد یاد شده به شرح ذیل اعلام میگردد: lib.dchq.ir

۱۳۹۸/۲/۳۱ - برگزاری مسابقات پانتومیم در خوابگاه باقری
این مسابقه در جهت شادی و نشاط در بین دانشجویان خوابگاه باقری در مورخ 98/2/28 برگزار گردید .در این مسابقه 8 تیم شرکت کردند که بعداز 2 ساعت مسابقه  تیم های اول و دوم مشخص و به آنها جوایز تقدیم شد.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - برگزاری مسابقات پانتومیم در خوابگاه فرجام
این مسابقه در جهت شادی و نشاط در بین دانشجویان خوابگاه فرجام در مورخ 98/2/29  برگزار گردید .در این مسابقه 8 تیم شرکت کردند که بعداز 2 ساعت مسابقه  تیم های اول و دوم مشخص و به آنها جوایز تقدیم شد.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - مراسم اعتکاف رمضان
کانون قرآن و عترت دانشگاه برگزار می نماید:
مراسم اعتکاف رمضان 98- 8 الی 10 خرداد
مسجد شهداء دانشگاه
جهت ثبت نام به آدرس quran.iust.ac.ir  مراجعه نمایید

۱۳۹۸/۲/۲۴ - برگزاری مسابقه پانتومیم در خوابگاه مجیدیه
این مسابقه در جهت شادی و نشاط در بین دانشجویان خوابگاه مجیدیه در مورخ 23/02/98 دوشنبه شب برگزار گردید .در این مسابقه 12 تیم شرکت کردند که بعداز 2 ساعت مسابقه  تیم های اول و دوم مشخص و به آنها جوایز تقدیم شد.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - برگزاری مسابقه پانتومیم در خوابگاه جشنواره
این مسابقه در جهت شادی و نشاط در بین دانشجویان خوابگاه جشنواره در مورخ 21/02/98 شنبه شب برگزار گردید .در این مسابقه 11 تیم شرکت کردند که بعداز 2 ساعت مسابقه  تیم های اول و دوم مشخص و به آنها جوایز تقدیم شد

۱۳۹۸/۲/۲۴ - غرفه کانون قرآن و عترت در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
کانون قرآن و عترت دانشگاه در بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پذیرای حضور گرم شما می باشد. محل نمایشگاه مصلی تهران بوده و غرفع کانون از تاریخ 2/24 الی 3/3 از ساعت 18 الی 24 دایر می باشد.

۱۳۹۸/۲/۱۷ - برگزاری سومین دوره انتخابات دبیر هیئت محبان الحسین(ع)
سومین دوره انتخابات جهت انتخاب دبیر هیئت محبان الحسین(ع)، روز یک شنبه 98/2/15 ساعت 14 در ساختمان 15 خرداد برگزار گردید. در نتیجه آقای فرزاد زادخور به عنوان دبیر دوره جدیدحائزاکثریت آرا شدند. 

۱۳۹۸/۲/۱۵ - برگزاری اردوی کاشان
اردوی فرهنگی تفریحی شهرستان کاشان ویژه ساکنان خوابگاه دختران روز جمعه 98/2/13 توسط کارشناس امور فرهنگی خوابگاه دختران برگزار گردید. در این اردو که 40 نفر در آن شرکت کردند بازدید از اماکن ذیل انجام شد: خانه های عباسیان و بروجردی ها، مسجد آقا بزرگ، باغ فین و شهر تاریخی نوش آباد.

۱۳۹۸/۲/۹ - برگزاری جشنواره حرکت
هشتمین جشنواره حرکت به منظور معرفی فعالیت ها و  دست آوردهای انجمن های علمی برگزا می گردد. این جشنواره روزهای شانزدهم و هفدهم اردیبهشت در محوطه روبه روی آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار می گردد. افتتاحیه جشنواره ساعت 10 روز دوشنبه شانزردهم اردیبهشت در محوطه نمایشگاه و اختتامیه ساعت 14 روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار می گردد.

۱۳۹۸/۲/۶ - برگزاری جشن نیمه شعبان در خوابگاه رشید
مراسم جشن نیمه شعبان توسط کارشناس امور فرهنگی خوابگاه برادران، آقای عظیمی در مورخ 98/1/31 در خوابگاه رشید همراه با مداحی کربلایی سید مهدی راستی با شرکت 15 نفر از ساکنان خوابگاه  برگزار گردید.

۱۳۹۸/۲/۶ - برگزاری جشن نیمه شعبان در خوابگاه رشید
 جشن نیمه شعبان توسط کارشناس امور فرهنگی خوابگاه برادران، آقای عظیمی در مورخ98/1/31 در خوابگاه رشید همراه با مداحی کربلایی سید مهدی راستی و سخنرانی حجت الاسلام اصغرزاده با حضور 31 نفر از ساکنین خوابگاه برگزار گردید.

آخرین اخبار انجمن های علمی

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - اعلام حوزه‌های رقابتی "ششمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت"

AWT IMAGE      به گزارش کمیته مستندسازی دفتر مرکزی انجمن‌های علمی؛ دکتر سعادتجو (دبیر کل انجمن‌های علمی دانشگاه)، حوزه های رقابتیِ 23 گانه‌ی ششمین جشنواره حرکت این دانشگاه را اعلام نمود. جشنواره حرکت، بزرگترین رویداد علمی دانشجویی سراسر کشور می‌باشد.


۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - برگزاری مراسم تقدیر از انجمن های علمی برتر دانشگاه علم و صنعت در نهمین جشنواره ملی حرکت

AWT IMAGE     مراسم تقدیر از انجمن‌های علمی برتر و افتخارآفرین دانشگاه علم و صنعت در نهمین جشنواره ملی حرکت برگزار گردید. در این مراسم از انجمن‌های علمی دانشکده‌های مهندسی راه آهن، عمران و مواد به جهت کسب عناوین درخشان در جشنواره ملی حرکت تقدیر و تشکر به عمل آمد.


۱۳۹۵/۹/۵ - افتخارآفرینی انجمن های علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در نهمین جشنواره ملی حرکت

AWT IMAGE     در نهمین جشنواره ملی حرکت که مهرماه 1395 به میزبانی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد؛ پس از رقابت سنگین و پر جنب ‌و جوش دانشجویان و ارائه دستاوردهای یکساله‌ دفتر مرکزی انجمن های علمی؛ دانشگاه علم و صنعت ایران توانست 6 عنوان درخشان را از آن خود نماید.


آرشیو اخبار امور فرهنگی و فوق برنامه


  به نظر ما مقوله‏ ی فرهنگ از نظر تأثیرش در آینده‏ ی یک ملت و یک کشور، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. (مقام معظم رهبری)

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

پیوندهای فوری
تماس با ما
::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE


AWT IMAGE


AWT IMAGE


AWT IMAGE

Persian site map - English site map - Created in 0.2 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 3937