دانشکده مهندسی صنایع- اخبار علمی
برگزاری رویداد زیست‌بوم علم و فناوری در دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دانشکده مهندسی صنایع و دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/7/16 | 

همزمان با پنجمین دوره جایزه مصطفی (ص)، رویداد زیست‌بوم علم و فناوری در دانشگاه علم و صنعت ایران با دعوت از دو استاد دانشگاه ترکیه به میزبانی دانشکده مهندسی صنایع و دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت در روزهای شنبه و یکشنبه ۸ و ۹ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار گردید.

در این رویداد، دکتر Lutfihak Alpkan (استاد دانشگاه فنی استانبول) و دکتر Hasan Dincer (استاد دانشکده مدیریت دانشگاه مدیپول استانبول) در روز شنبه مورخ ۸ مهر در دانشگاه علم و صنعت ایران حضور یافتند و از مراکز نوآوری و فناوری دانشگاه بازدید کردند. سپس در جلسه تبادل تجربیات با حضور اساتید محترم دانشکده مهندسی صنایع و دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت شرکت نموه و راهکارهای همکاری علمی بررسی گردید.
 


در ادامه در روز شنبه ۸ مهر دکتر Dincer به همراه دکتر ماکویی، دکتر سجادی و دکتر برزین‌پور (اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع) پنل تخصصی با موضوع  «مرزهای نوین تحقیق در تصمیم‌گیری با کاربرد در امور مالی و انرژی» را با مشارکت اساتید محترم و دانشجویان تحضیلات تکمیلی، برگزار نمودند. سپس دکتر Dincer کارگاه «چگونگی انتشار مقالات و کتاب‌های بین‌المللی» را جهت دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه نمودند.
 

      


در روز دوم این رویداد نیز دکتر Alpkan با حضور دکتر صارمی (از پژوهشکده مطالعات فناوری) و دکتر ذاکری (عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت) پنل تخصصی با عنوان «پل زدن بین مشکلات دنیای واقعی و تحقیقات دانشگاهی» را ارایه نمودند. سپس دکتر Alpkan کارگاه « انتشار مطالعات پیمایشی در مجلات بین‌المللی مدیریت» را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار نمودند.

 
    

برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری، فرصتی برای فراهم کردن زمینه گفت‌ و گو پیرامون علم، فناوری و نوآوری است که شبکه دانشمندان، فناوران، نوآوران و سیاست‌گذاران را در سراسر جهان توسعه می‌بخشد و زمینه را برای تقویت هم‌افزایی و همکاری علمی فراهم می‌کند. گفتنی است جایزه مصطفی تاکنون چهار دوره در سال‌های ۱۳۹۴، ۱۳۹۶، ۱۳۹۸و۱۴۰۰ برگزار شده است و پنجمین دوره آن از تاریخ ۷ الی ۱۲ مهرماه به میزبانی شهر اصفهان برگزار گردید.

«آلبوم تصاویر»

نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی صنایع:
http://www.iust.ac.ir/find-61.5826.75716.fa.html
برگشت به اصل مطلب