مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- آرشیو اخبار و رویدادها
جشن استقبال از دانشجویان کارشناسی ورودی 94

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1394/6/30 | 

جشن استقبال از دانشجویان کارشناسی ورودی جدید برگزار شد

AWT IMAGE

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با محوریت مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی، جشن ویژه استقبال از دانشجویان جدید مقطع کارشناسی سال 95-94 دانشگاه علم و صنعت ایران را در تاریخ بیست و چهارم شهریور ماه 1394 برگزار کرد.

در این جشن که پس از انجام ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشگاه و با حضور رییس و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در مجتمع فرهنگی هنری شهید بهرامی برگزار شد، ابتدا رییس محترم دانشگاه،جناب آقای دکتر برخورداری به دانشجویان پذیرفته شده تبریک و خیرمقدم گفت. رییس دانشگاه با تاکید بر اینکه همه مسئولان و اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشجویان را فرزندان خود می دانند، گفت: همه ما وظیفه خود می دانیم مانند خانواده در همه امور از شما مراقبت و به شما خدمت کنیم و با تمام قوا و امکانات خود چنین خواهیم کرد اما هیچ دانشگاهی نمی تواند ادعا کند بدون کم و کاست می تواند خدمات ارایه دهد.

دکتر برخورداری در ادامه خطاب به دانشجویان جدیدالورود تصریح کرد: تجربه و آمار و اطلاعات نشان می دهد تک تک شما انسان های موفقی بودید که توانستید در آزمون سراسری و پذیرش در این دانشگاه موفق باشید. این را قاطعانه به خودتان بباورانید که انسانهای توانایی هستید و اگر این باور را محکم حفظ کنید، از دست اندازهای مسیر دلسرد و ناامید نمی شوید و محکم و استوار در راه رسیدن به هدف بزرگ پیش روی خود گام بر می دارید.

رییس دانشگاه در خاتمه با اشاره به اینکه در دانشگاه، منافع دانشجو، استاد و کارمند در یک جهت است و همه در مسیر هم جهت حرکت می کنند، از دانشجویان خواست مسایل فکری، مشورتی و... خود را با دانشگاه مطرح و از آن کمک بگیرند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین کریمی(معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه)، برای دانشجویان سخنرانی کرد. توصیه وی به دانشجویان، توکل به خدا و ارتباط صمیمی با والدین بود. برگزاری کارگاه علمی و آموزشی مخابرات لیزر توسط دکتر عبدالعالی و سخنرانی دکتر جلالی(اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه)در رابطه به آینده شغلی و استخدامی؛ سخنرانی دکتر جعفری(عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع) در مورد کارآفرینی، پخش کلیپ سرود دانشگاه و... از دیگر بخش های متنوع این جشن بود که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

AWT IMAGE

آلبوم تصاویر

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.3480.41473.fa.html
برگشت به اصل مطلب