مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- آرشیو اخبار و رویدادها
جشن میلاد حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1394/2/15 | 

جشن میلاد حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر

روز یکشنبه، سیزدهم اردیبهشت 94 ، همزمان با فرا رسیدن ماه رجب و میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

دکتر برخورداری، رییس دانشگاه علم وصنعت ایران،در ابتدای این مراسم بعد از خیرمقدم و تبریک میلاد مولی متقیان گفت: ما تلاش داریم تا همکاران ما احساس کنند در اداره دانشگاه نقش دارند و همه در حد خودشان تلاش می کنند تا مجموعه فعالیت های دانشگاه به پیش برود.

وی گفت: مجموعه امور اداری دانشگاه با تعیین رابطین بخش های مختلف دانشگاه ، سعی در برقراری ارتباط بیشتر بین کارکنان با مدیریت و بالعکس می باشد.

حضرت حجه الاسلام و المسلمین ابراهیم نژاد، مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران در سخنانی در این مراسم گفت: وجود امام در هستی مثل اکسیژن و آب برای انسان است و اگر وجود امام ضروری نبود، خداوند امام را قرار نمی داد.

وی گفت اهل بیت علیهما سلام ، لنگر آسمان و زمین اند و هیچکس تردید ندارد که بعد از پیامبر، حضرت علی(ع) شایسته ترین فرد برای حکومت است.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از کارکنان خواست تا سبک زندگی علوی را در خانواده و اجتماعاتشان ترویج دهند.

اجرای تواشیح، شعر خوانی و برگزاری مسابقه از دیگر بخش های جشن میلاد حضرت علی (ع) در دانشگاه علم و صنعت ایران بود.

آلبوم تصاویر

AWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.3480.39792.fa.html
برگشت به اصل مطلب