مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- سفرهای ویژه کارکنان
سفر خانوادگی مشهد مقدس ویژه کارکنان / 23 بهمن 1397

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/11/28 | 
گزارش برگزاری سفر فرهنگی- زیارتی مشهد مقدس ویژه کارکنان و خانواده محترم/ 23 تا 27 بهمن 1397
 
سفر فرهنگی­ زیارتی مشهد مقدس ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه و خانواده محترم ایشان با حضور بیش از 100 نفر شامل 35 خانواده و با انتخاب نوع وسیله سفر (قطار – وسیله شخصی یا هواپیما) به مدت سه روز از 23 بهمن لغایت 27 بهمن سال 1397 برگزار گردید.
این سفر با تجمع حدود 80 نفر نفر از همسفران که قطار را به عنوان وسیله سفر برگزیده بودند در دانشگاه جهت عزیمت به راه آهن با اتوبوس های تدارک دیده شده و حدود 20 نفر در راه آهن تهران آغاز گردید. در آغاز بسته­ راهنما شامل اطلاعات مورد نیاز در طول زمان سفر و همچنین هدایای فرهنگی خانواده ها و هدایای متناسب فرزندان آنها به همسفران ارائه شد و پس از هماهنگی با مسئولان مربوطه و تأیید بلیط و مدارک، همسفران سوار قطار شدند و قطار حرکت خود را به سمت پایتخت معنوی ایران، مشهدالرضا(ع) آغاز نمود.
قطار حدود ساعت 12 صبح  چهارشنبه 24 بهمن وارد راه آهن مشهد شده و همسفران توسط سه دستگاه اتوبوس راهی هتل محل اقامت شدند.
حدود 20 نفر از همسفران هم که هواپیما و خودروی شخصی را به عنوان وسیله سفر انتخاب کرده بودند تا ظهر همان روز به گروه پیوستند. همسفران روز اول سفر را در کنار خانواده همراه با زیارت به پایان رساندند.
درروز دوم سفر، برنامه تور گروهی حرم  برای خانواده های محترم علاقه مند برنامه ریزی شده بود ، برنامه حرم از ساعت  10 صبح با حضور علاقه مندانی که در آغاز سفر اعلام آمادگی نموده بودند،  از  مقابل گنجینه قرآن واقع در صحن کوثر و همراه با توضیحات راهنمای مربوطه آغاز گردید. در ادامه از موزه فرش  و موزه مرکزی بازدید شد. 
بعد ازظهر روز جمعه 26 بهمن 1397 پس از صرف ناهار، همسفرانی که می بایست با هواپیما به تهران باز می گشتند، هتل را به مقصد فرودگاه ترک کردند. پس از خروج همسفرانی که با خودروی شخصی  ما را همراهی می نمودند، در ساعت 16 بقیه همسفران نیز هتل را به مقصد راه آهن مشهد ترک نموده و پس از سوار شدن به قطار، در ساعت 17 رهسپار تهران شدند. در قطار پس از صرف شام، فرم­های نظر سنجی سفر جمع ­آوری و قطار پس از طی مسیر، حدود ساعت 5 صبح شنبه 27 بهمن 1397 وارد راه آهن تهران گردید و این سفر معنوی همراه با کوله باری از تجربه و خاطره و به سلامت به پایان رسید.
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.14964.55982.fa.html
برگشت به اصل مطلب