مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- سفرهای ویژه کارکنان
برگزاری سفر مشهد مقدس ویژه کارکنان دانشگاه و پرسنل شرکتی / 19مرداد1396

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1396/5/28 | 

AWT IMAGE
 

سفر فرهنگی­ زیارتی مشهد مقدس ویژه کارکنان و پرسنل شرکتی دانشگاه و خانواده محترم ایشان با حضور از 80 نفر شامل 23 خانواده و به وسیله قطار به مدت سه روز  و دو شب از 19 مردادماه لغایت 23 مرداد سال 1396 برگزار گردید.
گفتنی است 418 نفر در قالب 126 خانواده متقاضی شرکت در این سفر بوده که پس از انجام قرعه کشی 80 نفر موفق به حضور گردیدند.

AWT IMAGE

این سفر با تجمع حدود 40 نفر از همسفران که قطار را به عنوان وسیله سفر برگزیده بودند و تمایل به استفاده از سرویس ایاب  و ذهاب از دانشگاه به راه آهن را داشتند از ساعت 21:30 پنج شنبه 18مرداد در راه آهن تهران آغاز گردید. در اتوبوس بسته راهنمای سفر، هدیه فرهنگی خانواده ها و هدیه فرزندان همراه با نام خودشان بر روی بسته که شخصی سازی شده بود تقدیم خانواده ها شد.

در ایستگاه راه­ آهن بسته­ راهنما شامل اطلاعات مورد نیاز در طول زمان سفر، هدیه فرهنگی خانواده ها و هدیه فرزندان به سایر همسفران قطاری ارائه شد و پس از هماهنگی با مسئولان مربوطه و تأیید بلیط و مدارک، همسفران سوار قطار شدند و در ساعت 23:10 قطار حرکت خود را به سمت پایتخت معنوی ایران، مشهدالرضا(ع) آغاز نمود.

قطار سروش رجا حدود ساعت 15 روز جمعه 19 مرداد  وارد راه آهن مشهد شده و همسفران توسط دو دستگاه اتوبوس راهی هتل محل اقامتشان شدند.

همسفران در روز اول اقامت از زیارت پرفیض حضرت امام رضا (ع) در روز جمعه بهره گیری نمودند.

درروز دوم سفر، برنامه تور گروهی حرم با هماهنگی روابط عمومی آستان قدس رضوی برای همسفران محترم برنامه ریزی شده بود ، این برنامه از ساعت 11 صبح با حضور علاقه مندانی که درآغاز سفر اعلام آمادگی نموده بودند،  با بازدید از گنجینه قرآن واقع در صحن کوثر و با توضیحات راهنمای مربوطه پیگیری شد. در ادامه بازدید از موزه استاد فرشچیان، موزه هدایای مقام معظم رهبری انجام شد. در پگاه روز سوم همسفران با تجمع در مقابل دارالکرامه واقع در صحن انقلاب اسلامی  صبحانه متبرک حضرتی را صرف نمودند و بدین ترتیب دومین برنامه گروهی این سفر با محتوایی خاطره انگیز و متبرک پایان یافت. در ظهر روز سوم نیز هدایایی به عنوان سوغات به خانواده ها تقدیم شد.

بعد ازظهر روز یکشنبه 22 مرداد 1396 پس از صرف ناهار و برگزاری مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز مسابقه فرهنگی خانواده ها با موضوع کتاب امام رئوف (برگزیده ای از سیره امام رضا(ع)) که در بسته هدیه خانواده قرار داده شده بود، در ساعت 15 همسفران هتل را به مقصد راه آهن مشهد به وسیله 2 دستگاه اتوبوس ترک نموده و پس از سوار شدن به قطار، در ساعت 17:30 رهسپار تهران شدند. در قطار پس از صرف شام، فرم­های نظر سنجی سفر جمع­ آوری و قطار پس از طی مسیر، حدود ساعت 4صبح دوشنبه 23 مرداد 1396 وارد راه آهن تهران گردید و  با عزیمت همسفران متقاضی بوسیله اتوبوس به دانشگاه، این سفر معنوی همراه با کوله باری از تجربه و خاطره و به سلامت به پایان رسید.

AWT IMAGE
AWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.14964.50706.fa.html
برگشت به اصل مطلب