معاونت فرهنگی- اخبار و رویدادها
ارسال هدیه برای دانشجویان

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/2/6 | 
ارسال هدیه از طرف مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه
معاونت فرهنگی و اجتماعی برای دانشجویان
نوورود غیر تهرانی

مدیریت فرهنگی و فوق برنامه  در سال ۹۹ بین دو نیم سال مجازی یک تور گردشگری به عنوان « من یک علم وصنعتی» هستم»  چند ساعته  برای دانشجویان ساکن تهران و حومه  برگزار نمود تا دانشجویان عزیز ورودی ۹۹ دوره کارشناسی در شرایط محدودیت ها کرونایی و تعطیلی دانشگاه  بتوانند به طور فشرده با فضای فیزیکی دانشگاه و مراکز علمی و تحقیقاتی دانشکده های خود آشنا شوند.
که این آشنایی کوتاه با محوریت مدیران فرهنگی دانشکده ها و ریاست محترم دانشکده با حمایت مدیریت فرهنگی وفوق برنامه انجام گرفت و دانشجویان بعد از نماز برای صرف ناهار مهمان دانشگاه بودند.
لازم به ذکر هست با توجه به خیز موج چهارم کرونا در اسفند ماه ۱۳۹۹ و استمرار روند صعودی گسترش این ویروس منحوس، بخش دوم این تور که مخاطبش دانشجویان ورودی ۹۹ دوره کارشناسی ساکن شهرستان ها بودند، لغو و موکول شد به ایام بعد از تعطیلات عید، به امید این که شیوع این بیماری کاهش یابد. متاسفانه این امر مهم، به دلیل شیوع گسترده ویروس منحوس کرونا در سطح کشور و شرایط قرمز اکثر استان ها، تردد این عزیزان را به دانشگاه غیر ممکن ساخت.
 حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی همواره به فکر این عزیزان بوده ، لذا جهت بالا بردن روحیه امید و نشاط دانشجویان عزیز شهرستانی، به اندازه بضاعت مان پک هدیه فرهنگی آماده کرده ایم که به آدرس پستی این عزیزان در حال ارسال است، تا موجبات دلگرمی این عزیزان به عنوان اعضای مهمی از خانواده بزرگ دانشگاه علم و صنعت را فراهم آورد .
 در پایان از خداوند استدعا داریم بلای ویروس کرونا را از سر همه دنیا و ملت ما دور گرداند و شاهد حضور همه دانشجویان در دانشگاه و ایجاد شور و نشاط در محیط فرهنگی، اجتماعی، علمی و پژوهشی دانشگاه باشیم.

 
نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی:
http://idea.iust.ac.ir/find.php?item=41.3455.63248.fa
برگشت به اصل مطلب