دفتر کانون بازنشستگان- تسلیت
تسلیت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/5/22 | 
تسلیت به خانواده و بستگان مرحوم دکتر حمید احمدیان (عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک)

با کمال تأسف مطلع شدیم آقای دکتر حمید احمدیان، استاد فرهیخته، رئیس پردیس شماره ۲ و عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران به دیدار حق شتافت.
کانون بازنشستگان دانشگاه علم و صنعت ایران این ضایعه بزرگ را به اهالی دانش و پژوهش کشور، خانواده بزرگ دانشگاه علم و صنعت ایران، بستگان و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض می‌نماید.
از خداوند متعال برای آن استاد فرزانه، غفران و رحمت الهی و برای خانواده‌، دوستان و شاگردانش صبر مسالت داریم.

مراسم یاد بودی روز دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۵، ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰  (به صورت مجازی) و با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، شاگردان، دوستان و خانواده آن مرحوم برگزار می‌گردد.
لینک ورود به مراسم:
https://meetingvc.iust.ac.ir/commemoration
 

 
آشنایی اجمالی با شادروان دکتر حمید احمدیان 
- عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک
- رئیس پردیس ۲ دانشگاه
 - فعالیت در پژوهشکده توربین گاز
- مشاور سابق سازمان هوافضا
- مشاور علمی و صنعتی شرکت توربوکمپرسور نفت
- از موسسین انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران

پیام تسلیت رئیس دانشگاه

از شمار دو چشم، یک تن کم/ از شمار خرد، هزاران بیش
بار دیگر، آفت منحوس ویروس کرونا، ما را از وجود انسانی بزرگ و شریف محروم ساخت. خبر بسیار ناگوار و تلخ درگذشت دانش آموخته، استاد برجسته و مدیر توانمند دانشگاهمان، جناب آقای دکتر حمید احمدیان، جامعه علمی و دانشگاهی و آحاد دانشگاهیان علم و صنعت ایران را به ماتمی بزرگ نشاند.
بی شک، فقدان این استاد فرهیخته و متعهد که عمر شریف خود را در مسیر خدمت رسانی و تلاش در جهت اعتلای نام و جایگاه پر افتخار دانشگاه و توسعه علمی و تحقیقاتی کشور گذراند، برای جامعه علمی کشور صدمه ای بزرگ و جبران ناپذیر است اما رجاء واثق دارم سوابق خدمات صادقانه وی، به سان باقیات صالحات در کارنامه اعمال وی ثبت و در عالم دنیا، ماندگار و منشا خیر خواهد بود.
اینجانب، سوگمندانه ضایعه فقدان این همکار و استاد بزرگ که همه وی را به حسن سلوک و تواضع می شناسیم را به خانواده آن مرحوم، همکاران، دانشجویان، دانش‌آموختگان و دانشگاهیان علم و صنعت ایران، تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و برای بازماندگان، طلب صبر در این مصیبت بزرگ را دارم. 
از خدای قادر متعال می خواهم روح پاک آن عزیز سفر کرده را با اولیاء الهی محشور، سوابق درخشان خدمتش را به قبول حسن پذیرا و با لطف کریمانه خود برایش اجر اخروی منظور نماید.
رحمت واسعه الهی شامل حالش و بهشت برین جایگاه ابدی اش باد.
جبارعلی ذاکری
رییس دانشگاه
۲۲ مرداد ۱۴۰۰


پیام تسلیت وزیر علوم
انا لله و انا الیه راجعون
متاسفانه مطلع شدیم استاد گرانقدر، جناب آقای دکتر حمید احمدیان، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران، بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. عروج جانسوز سرمایه‌های ارزشمند علمی و دانشگاهی خسران جبران‌ناپذیری است.
فقدان این استاد فرهیخته را به خانواده محترم آن مرحوم، همکاران، دانشجویان و اساتید معزز دانشگاه علم و صنعت ایران و جامعه علمی و دانشگاهی کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه پروردگار متعال برای آن زنده‌یاد، غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم. 
منصور غلامی 
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
نشانی مطلب در وبگاه دفتر کانون بازنشستگان:
http://www.iust.ac.ir/find-142.19192.64399.fa.html
برگشت به اصل مطلب