روابط عمومی دانشگاه- تودیع و معارفه
مراسم تودیع قائم مقام نهاد مقام معظم رهبری

حذف تصاویر و رنگ‌ها

AWT IMAGE

(آلبوم)

مراسم تودیع و تقدیر از حجه‌الاسلام و المسلمین فضلعلی (قائم مقام دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه) با حضور رئیس و هیات رئیسه دانشگاه،‌مسئولان تشکل‌ها، جمعی از مدیران دانشگاه و کارکنان و اعضای هیات علمی مورخ 27/6/87 در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد.

  در این مراسم دکتر جبل‌عاملی (رئیس دانشگاه) با اشاره به رهنمود مقام معظم رهبری در دیدار ماه رمضان اعضای هیات علمی و مسئولان نهادهای نمایندگی رهبری با ایشان که «نهاد نمایندگی بیش از گذشته بر روی مسائل فرهنگی دانشگاه‌ها متمرکز و فعال شود»، افزود: در دانشگاه و در کل جامعه، جز با حضور و مدیریت نهاد و روحانیت نمی‌توان هیچ کار فرهنگی انجام داد و دانشگاه‌ها و مراکز علمی و آموزشی قطعاً نمی‌توانند در حوزه فرهنگ وارد شوند مگر آنکه موضوع، تحت نظارت و هدایت روحانیت باشد.

  دکتر جبل‌عاملی تاکید کرد: کار فرهنگی در حوزه دین با الگوهای فردی نتیجه بخش نیست و ما باید از پتانسیل‌های سنتی خود تا حد ممکن استفاده کنیم.

  ریاست دانشگاه از حجه‌الاسلام و المسلمین فضلعلی تشکر و قدردانی کرد و برای وی در سمت جدید آرزوی توفیق نمود.

  حجه‌الاسلام و المسلمین شاه‌آبادی (مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه) نیز در سخنان کوتاهی از حجه‌الاسلام و المسلمین فضلعلی به عنوان پشتوانه جدی برای دانشگاه و دانشگاهیان نام برد و افزود: اگر زحمات افرادی همچون حاج‌آقا فضلعلی نبود این مقبولیت و اقبال در جمع دانشگاهی نسبت به روحانیت ایجاد نمی‌شد و اگر روحانیون با خلوص و قصد قربت فعالیت نمی‌کردند، اینچنین متحول کننده نمی‌شدند. وی ابراز امیدواری کرد حجه الاسلام فضلعلی در حوزه جدید فعالیت خود، همچنان منشأ اثر خیر و برکت باشد.

  سعید سلیمانی (مسئول بسیج دانشجویی) نیز به نمایندگی از دانشجویان و تشکل‌ها از زحمات و خدمات حاج‌‌آقا فضلعلی تقدیر کرد و شناخت کامل از محیط و اعتقاد به علوم دانشگاهی را از خصوصیات بارز وی برشمرد.

  در پایان، حجه‌الاسلام و المسلمین فضلعلی از همه همکاران دانشگاهی، رئیس و هیات رئیسه دانشگاه،‌ اعضای هیات علمی، فعالان تشکل‌ها و روحانیون و مسئولان تشکر و طلب حلالیت نمود.

  اهدای هدایا پایان بخش این مراسم تودیع بود.

  لازم به ذکر است حجه‌الاسلام و المسلمین فضلعلی بیش از 6 سال در دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه حضور داشت و از این پس به عنوان " مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی " خدمت می‌کند.

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14463.37739.fa.html
برگشت به اصل مطلب