روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، معاون حوزه وزارتی وزارت علوم شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1403/1/26 | 
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، معاون حوزه وزارتی وزارت علوم شد

دکتر زلفی‌گل (وزیر علوم، تحقیقات و فناوری)، با صدور حکمی در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳، دکتر حمیدرضا کوهدار (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت ایران) را به عنوان «معاون حوزه وزارتی وزارت عتف» منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب وزیر علوم خطاب به دکتر کوهدار آمده است: «نظر به مراتب تعهّد، دانش، تجارب و روحیه تحول‌خواهی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون حوزه وزارتی منصوب می‌شوید. لازم است ضمن هماهنگی با مدیرکل حوزه وزارتی در تمشیت و پیشبرد امور و کمک به دستیابی به اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های آن دفتر، هماهنگی و همکاری شایسته مبذول نمایید.
امید است با توکّل به خداوند سبحان و تلاش‌های جنابعالی و همکاران دفتر وزارتی، اهداف و سیاست‌های این وزارت در زمینه راهبری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری بر پایه قوانین و سیاست‌های دولت و در چارچوب برنامه‌های ارائه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی تحقق یابد».
گفتنی است دکتر حمیدرضا کوهدار، دانش‌آموخته رشته مهندسی مواد و متالوژی و عضو هیات علمی این دانشکده دانشگاه با مرتبه استادیاری است. از مهمترین سوابق اجرایی و مدیریتی وی می‌توان به مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، مدیر ترویج و گفتمان‌سازی ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، مدیر گروه اجرایی‌سازی اسناد ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی و مشاور مدیرکل بورس سازمان امور دانشجویان اشاره کرد. وی عضو هیات علمی برگزیده دانشگاه علم و صنعت ایران در امور آموزشی، عضو بنیاد ملی نخبگان و دانشجوی نمونه کشوری بوده است.
جامعه دانشگاهیان علم و صنعت ایران، ضمن تبریک به دکتر کوهدار، توفیقات روزافزون وی را آرزو دارند.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14457.77659.fa.html
برگشت به اصل مطلب