روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی و تقدیر شدند

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/9/28 | 
برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران معرفی و تقدیر شدند


 
در مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران، از سرآمدان پژوهش​ و فناوری با حضور رئیس دانشگاه تقدیر شد.
این برگزیدگان در بخش‌های: صنعت برگزیده در تعاملات صنعتی پایدار با دانشگاه، نام‌آوران پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران، پژوهشگران برتر دانشگاه علم و صنعت ایران، پژوهشگر برتر پیشکسوت دانشگاه، پژوهشگران برتر دانشکده‌ها، پژوهشگران دارای فعالیت شایسته تقدیر، شرکت‌های دانش‌بنیان برتر مستقر در مرکز رشد دانشگاه، کارکنان پیشکسوت نمونه پژوهش و فناوری دانشگاه و کارشناسان نمونه پیوهشی دانشکده‌ها و حوزه پژوهش و فناوری، پژوهش‌یاوران و سرباز پژوهشیاران منتخب، معرفی و تقدیر شدند.
مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران، دوشنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ با حضور دکتر دهقانی فیروزآبادی (معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس‌جمهور)، دکتر سلیمانی (قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیات‌های امنا و هیات ممیزه وزارت علوم)، دکتر خیرالدین (معاون فناوری و نوآوری وزارت عتف) و دکتر سید میعاد صالحی (معاون وزیر راه و شهرسازی)، در سالن همایش‌های بین‌المللی امام رضا (ع) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.



اسامی برگزیدگان به شرح ذیل می‌باشند:
الف) صنایع برگزیده در تعاملات صنعتی پایدار با دانشگاه:                
۱. شرکت ملی گاز ایران (مدیر عامل: دکتر مجید چگنی)
۲. شرکت ملی نفت ایران (مدیرعامل: دکتر محسن خجسته‌مهر)    
۳. شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه (مدیرعامل: مهندس مسعود درستی)    
۴. سازمان هوا فضا (مدیر عامل: دکتر نادر سیاوش)         
۵. سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نهاجا (رئیس: سرهنگ علی بختیاری)        
۶. شرکت فولاد هرمزگان جنوب (مدیرعامل: دکتر عطاءالله معروفخانی)        
۷. سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (مدیرعامل: مهندس وجیه‌الله جعفری)      
۸. سازمان حمل و نقل ترافیک شهر تهران (مدیر عامل: دکتر سیدمجتبی شفیعی)  
۹. ستاد بازسازی عتبات عالیات (رئیس: مهندس محمد جلال ماب)
۱۰. شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور (مدیر عامل: دکتر اتابک جعفری)           
۱۱. شرکت مدیریت ساخت تجهیزات معادن و صنایع معدنی ایران (مدیر عامل: دکتر علیرضا ابراهیمی)

 

ب) نام‌آوران پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران:               
۱. دکتر علی ملکی (دانشکده شیمی): نام‌آور دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه پژوهش
۲. دکتر علی کاوه (دانشکده مهندسی عمران): نام‌آور دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه پژوهش
۳. دکتر مجیدرضا آیت‌الهی (دانشکده مهندسی مکانیک): نام‌آور دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه پژوهش
۴. دکتر حسین بلندی (دانشکده مهندسی برق): نام‌آور دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه  تعاملات صنعتی
۵. دکتر سیدحسن هاشم آبادی (دانشکده مهندسی شیمی): نام‌آور دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه تعاملات صنعتی

 





پ) پژوهشگران برتر دانشگاه علم و صنعت ایران:  
              
۱. دکتر محمدرضا محمدعلیها (دانشکده مهندسی صنایع): نفر اول کل امتیاز اعتبار پژوهشی دانشگاه
  ۲.دکتر رضا سعادتی (دانشکده ریاضی): نفر دوم کل امتیاز اعتبار پژوهشی دانشگاه
۳. دکتر مجید سیاوشی (دانشکده مهندسی مکانیک): نفر سوم کل امتیاز اعتبار پژوهشی دانشگاه
  ۴. دکتر بیژن محمدی سنگجوئی (دانشکده مهندسی مکانیک): نفر اول امتیاز تعاملات صنعتی دانشگاه  
۵.دکتر محمدرضا رسولی (دانشکده مهندسی صنایع): نفر دوم امتیاز تعاملات صنعتی دانشگاه
۶. دکتر روح‌الدین میری (دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز): نفر سوم امتیاز تعاملات صنعتی دانشگاه

 
 
                                           ت) پژوهشگر برتر پیشکسوت دانشگاه     
              
             ۱. دکتر همایون عریضی (دانشکده مهندسی برق)
 
ث) پژوهشگران برتر دانشکده‌ها:  
                 
۱. دکتر تورج محمدی: نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
۲. دکتر مهران رضایی: نفر دوم امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
۳. دکتر علیرضا ایوانی: نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
۴. دکتر حمیدرضا عابدی (دانشکده مهندسی مواد و متالورژی): استادیار جوان
۵. دکتر بهروز مینایی: نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی کامپیوتر
۶. دکتر شهرام جدید: نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی برق
۷. دکتر علی عبدالعالی: نفر دوم امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی برق
۸. دکتر ابوذر غفاری (دانشکده مهندسی برق): استادیار جوان تعاملات صنعتی
۹. دکتر اصغر حبیب‌نژاد کورایم: نفر دوم امتیاز اعتبار پژوهشی از دانشکده مهندسی عمران
۱۰. دکتر سیدمرتضی نقیب: نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده فناوری‌های نوین
۱۱. دکتر منصور انبیاء: نفر اول امتیاز تعاملات صنعتی از دانشکده شیمی
۱۲. دکتر داود یونسیان: نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی از دانشکده مهندسی راه‌آهن
۱۳. دکتر عبدالله امیرخانی شهرکی: نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی از دانشکده مهندسی خودرو
۱۴. دکتر علی بنیادی نائینی: نفر اول کل و امتیاز تعاملات صنعتی از دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت
۱۵. دکتر مریم بحرینی: نفر اول امتیاز تعاملات صنعتی از دانشکده فیزیک 
۱۶. دکتر محسن فیضی: نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده معماری و شهرسازی
۱۷. دکتر مریم احمدزاده توفیقی (دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز): پژوهشگر برتر خانم دانشگاه

 
 



ج) پژوهشگران دارای فعالیت شایسته تقدیر:          
             
۱. دکتر میرسامان پیشوایی (دانشکده مهندسی صنایع)
۲. دکتر سیدمهدی حسینی مطلق ( دانشکده مهندسی صنایع)
۳. دکتر محمودمهرداد شکریه (دانشکده مهندسی مکانیک)
۴. دکتر روح‌الله طالبی توتی (دانشکده مهندسی مکانیک)
۵. دکتر سید محمدرضا موسوی میرکلائی (دانشکده مهندسی برق)
 
چ) شرکت‌های دانش‌بنیان برتر مستقر در مرکز رشد دانشگاه:   
                   
۱. شرکت ایده‌پردازان هوشمند: مهندس کیارش یزدانفر    
۲. شرکت بهمن‌سازان فرآیند امین: دکتر مهرداد آقا محمدعلی کرمانی      
۳. شرکت مهندسی دنیای امن ویرا: مهندس پیام شفائی   
۴. شرکت مبتکران طب و صنعت شریف: مهندس اسماعیل محمدی  
      
 
ح) کارکنان پیشکسوت نمونه پژوهش و فناوری دانشگاه:       
           
۱. پروانه تفرشی: کارشناس نمونه دانشکده مهندسی عمران
۲. آذرخش مکوندی: کارشناس نمونه دانشکده فیزیک

خ) کارشناسان نمونه پژوهشی دانشکده‌ها و حوزه معاونت پژوهشی، پژوهش‌یاوران و سرباز پژوهشیاران منتخب:
 
۱.  پروین سوارانی: کارشناس نمونه دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
۲.  طاهره صفاری: کارشناس نمونه دانشکده مهندسی مکانیک
۳. فرزانه شیدافر: کارشناس نمونه دفتر امور پژوهش
۴. مریم جعفری: کارشناس نمونه دفتر امور پژوهش
۵.  حمزه‌علی جلالی‌فر: کارشناس نمونه دفتر امور پژوهش
۶. اسدالله رحمانی: کارشناس نمونه دفتر همکاری‌های علمی، صنعتی و فناوری
۷. رها معین‌الدینی: کارشناس نمونه دفتر همکاری‌های علمی، صنعتی و فناوری
۸. مهری میرزایی: کارشناس نمونه دفتر همکاری‌های علمی، صنعتی و فناوری
۹. اکبر نجاری: کارشناس نمونه دفتر همکاری‌های علمی، صنعتی و فناوری
۱۰. الهام اسلامی: کارشناس نمونه دفتر همکاری‌های علمی، صنعتی و فناوری
۱۱. سمیه اثنی‌عشری: پژوهش‌یاور نمونه کتابخانه و مرکز اسناد علمی
۱۲. نوروز احدی: پژوهش‌یاور نمونه کتابخانه و مرکز اسناد علمی
۱۳. سولماز امیرشکاری: کارشناس نمونه دفتر توسعه فناوری، تجاری‌سازی و کارآفرینی
۱۴. محمدرضا اسماعیلی: کارشناس نمونه معاونت پژوهش و فناوری
۱۵. معصومه انصاری: کارشناس نمونه معاونت پژوهش و فناوری
۱۶. مژده کبودی: کارشناس نمونه مرکز رشد واحدهای فناور
۱۷. آرمین جهانگیری: سرباز پژوهشیار منتخب
۱۸. پیام نظری: سرباز پژوهشیار منتخب
۱۹. سید هاشم حسینی: سرباز پژوهشیار منتخب

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14457.69495.fa.html
برگشت به اصل مطلب