Service & Support- آخرین اخبار و اطلاعیه ها
شارژ کپسول های آتش نشانی

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/8/21 | 
به کلیه واحدهای دانشگاه
سلام علیکم
         احتراماً، به استحضار می رساند با توجه به واگذاری کار شارژ کپسول های آتش نشانی به شرکت آتش خاموش پارس از تاریخ ۱/۸/۱۳۹۹ به مدت یک سال، خواهشمند است نسبت به معرفی نماینده آن واحد به این مدیریت به منظور هماهنگی انجام فرآیند شارژ کپسول های آتش نشانی تا روز یک شنبه مورخ ۲۵/۸/۱۳۹۹ دستور اقدام لازم مبذول فرمائید. همچنین موارد مطروحه ذیل را به نماینده مربوطه ابلاغ نمایید.
۱)در خصوص زمان شارژ کپسول های آتش نشانی اداره کارپردازی اطلاع رسانی خواهد کرد، همچنین این اطلاعیه بر روی سیستم اتوماسیون اداری دانشگاه نیز منتشر می گردد. لذا مقتضی است نماینده آن واحد با توجه به زمان شارژ کپسول های آتش نشانی واحد مربوطه نسبت به تکمیل مدارک جهت شارژ کپسول ها، تست، تعمیرات و.... و تحویل به اداره کارپردازی اقدام نمایند. در صورت عدم مراجعه در زمان اعلام شده هزینه شارژ به عهده آن واحد می باشد.
۲)با توجه به  اینکه آموزش نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به پرسنل هر واحد الزامی می باشد. مقتضی است پس از اعلام زمان برگزاری دوره آموزشی از سوی اداره کارپردازی، نسبت به معرفی کتبی حداقل سه نفر از پرسنل آن واحد اقدام نماید. لازم به ذکر است در پایان دوره گواهینامه معتبر از سوی شرکت آتش خاموش پارس به شرکت کنندگان در دوره آموزشی اعطاء می گردد.
۳) هر گونه تغییر در متراژ و یا فضاهای آن واحد می بایست به اداره کارپردازی کتباً اعلام گردد تا در صورت لزوم تعداد کپسول های آتش نشانی افزایش و یا کاهش یابد.
اداره تدارکات

 
نشانی مطلب در وبگاه Service & Support:
http://idea.iust.ac.ir/find-105.18984.61535.fa.html
برگشت به اصل مطلب