دانشگاه علم و صنعت ایران- آخرین اخبار
نمایشگاه کار و توسعه فناوری برگزار می شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1392/8/29 | 

  

  نمایشگاه کار و توسعه فناوری برگزار می شود

AWT IMAGE

  مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران، نمایشگاه کار و توسعه فنآوری را هفدهم تا بیستم آذرماه 1392 برگزار می‌کند .

  این نمایشگاه، به منظور ایجاد شور و نشاط در نخبگان در حال تحصیل دانشگاه‌ها و همچنین بهبود فرصت‌های شغلی و در فضای باز مقابل دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه، برگزار خواهد شد.

  دکتر کاکایی (مدیر مرکز رشد و دبیر نمایشگاه)، در این باره گفت: دانشگاه علم و صنعت ایران، به‌عنوان دانشگاهی پیشرو در آموزش دانش و ارتباط با صنعت، همواره در راستای تقدیم بهترین‌ها به جامعه در صف اول دانشگاه‌های کشور قرار داشته است و با برگزاری نمایشگاه کار و توسعه فنآوری، علاوه بر دنبال کردن اهداف مهمی همچون ارتباط دو طرفه کارفرما و منابع انسانی متخصص؛ به دنبال ایجاد جوّ امید، شور و نشاط در نخبگان در حال تحصیل این دانشگاه و دانشگاه های هم تزار خود می‌باشد.

  وی افزود: در این نمایشگاه، شرکت های دانش پایه و سرآمد در کنار شرکت های در حال رشد، به ارائه فرصت های شغلی خود می‌پردازند. همچنین پروژه‌های کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکترا و نیز فرصت های تحقیقاتی و شغلی موجود در پروژه‌های صنعتی بزرگ این دانشگاه- که تحت حمایت شورای عالی عتف و صنایع بزرگ انجام می‌شود- به دانشجویان و دانش‌آموختگان علاقه‌مند ارائه خواهد شد.

  ایجاد محیطی مناسب جهت استخدام نیروی متخصص توسط شرکت ها و سازمانها؛ ایجاد احساس امنیت جهت پیدا کردن شغل مطمئن برای دانشجویان و دانش آموختگان؛توسعه و ترویج کارآفرینی؛ برقراری ارتباط مستقیم دانشگاه و صنعت؛ معرفی مراکز تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان و مرکز رشد به دانشجویان و فارغ التحصیلان و تبیین نحوه همکاری با آنها و معرفی پروژه های صنعتی دانشگاه و ایجاد شرایط محیطی جهت جذب توسط شرکت ها از اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

  همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی تحت عناوین «رزومه نویسی وضبط رزومه»؛ «اصول تنظیم قراردادها ازلحاظ بیمه ومالیات»؛ «آشنایی با روند استخدام و توانمندسازی مصاحبه شونده»؛ «مدیریت کسب و کار کوچک»؛ «آموزش قانون تجارت»؛ «ایده‌پردازی و بارش افکار» و کارگاه‌های تخصصی رشته‌های مهندسی برق، مکانیک، عمران، شیمی و راه‌آهن، در محل دانشگاه علم و صنعت ایران برنامه‌ریزی شده است.

  علاقه مندان برای شرکت در این نمایشگاه می توانند با دبیرخانه آن به آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان فرجام، نرسیده به چهار راه خاور، خیابان شهید حسینعلی، پلاک 9مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران مراجعه و یا با تلفکس: 77806699-021تماس حاصل نمایند. همچنین وب سایت نمایشگاه به آدرس ijob.iust.ac.ir و پست الکترونیک ijob@iust.ac.ir فعال می باشد.

نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه علم و صنعت ایران:
http://idea.iust.ac.ir/find-1.3346.30734.fa.html
برگشت به اصل مطلب