مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- سایر امور فرهنگی کارکنان
نشست مسئولین حوزه معاونت فرهنگی با کارکنان و خداحافظی دکتر ارجمندی / ۴ آبان ماه ۱۴۰۰

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/8/4 | 
نشست مسئولین حوزه معاونت فرهنگی
با کارکنان و خداحافظی دکتر ارجمندی
نشست مسئولین حوزه معاونت فرهنگی با کارکنان و خداحافظی دکتر ارجمندی در روز سه شنبه ۴ آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید.
در این نشست دکتر ارجمندی با خبر پایان یافتن دوره مسئولیت خود، و حلالیت خواهی از همکاران معاونت فرهنگی واجتماعی،  در ادامه بیان داشت :
 خدا را شکر می کنم که مدتی مسیولیت فرهنگی دانشگاه را خداوند متعال به اینجانب عنایت نمودند تا به فعالیت فرهنگی که وظیفه همه ماست بپردازم.
دکتر ارجمندی اشاره داشتند: که بنده همراه با مدیران و همین کارکنان، تحولی بزرگ در برنامه فرهنگی و اجتماعی در دوران سخت کرونا در بخش های مختلف ایجاد کردیم که در نوع خودش بی نظیر بود. 
در بخش دانشجویی نیز با همت دانشجویان فعالیت های دانشگاهی و ملی و بین المللی انجام شد که در نوع خودش بی نظیر بود.
معاون فرهنگی بیان داشت؛ امروز با تمام اخلاص بیان می کنم که معاونت فرهنگی بهترین کارکنان با دانش لازم را در سطح دانشگاه دارد و  الان به همت همین کارکنان در جایگاه مهم فرهنگی در دانشگاه های کشور قرار داریم.
دکتر ارجمندی نسبت به موضوع خلوص نیّت در کارهای فرهنگی و رعایت اخلاق در ارتباطات شغلی مواردی را به جمع حاضر بیان نمودند.
و تاکید داشتند که معاونت فرهنگی و اجتماعی جای مدیران و کارمندان سفارشی نیست، بلکه جای مدیران و کارکنان عاشق به مسایل فرهنگی و اجتماعی و بااخلاص است. اساس کار فرهنگی و یک عنصر فرهنگی باید همیشه یاد خدا باشد.
ایشان از همکاران حوزه ی فرهنگی خواستند تا به همان شکل قبل و با قوّت و قدرت به فعالیت های خود ادامه دهند و از دشواری ها و ملامت ها نهراسند و اخلاص و توکل به خدا را سر لوحه امور خودشان قرار دهند و با مدیر آینده همکاری داشته باشند و بدانند که مدیران واقعی کارکنان و کارشناسان هستند.
پس از صحبت های ایشان چند نفر از کارکنان و مدیران معاونت فرهنگی و اجتماعی ضمن قدردانی از زحمات دکتر ارجمندی، برایشان آرزوی سلامتی و موفقیّت نمودند.
در پایان جلسه نیز به هشت نفر از کارمندان نمونه امسال معاونت فرهنگی و اجتماعی لوح سپاس و هدیه تقدیم شد.

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://www.iust.ac.ir/find-42.14973.65323.fa.html
برگشت به اصل مطلب