مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی- نشست فرهنگی ویژه اساتید
آیین اختتامیه دومین دوره آموزشی فرهنگی ویژه دانشجویان بین‌المللی سراسر کشور در دانشگاه علم و صنعت ایران / ۲۷تیر۱۴۰۲

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/4/28 | 
آیین اختتامیه دومین دوره آموزشی - فرهنگی
ویژه دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌ها
در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد
 

 
با حضور معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان و اعضای هیات رئیسه دانشگاه، آیین اختتامیه دومین دوره آموزشی - فرهنگی ویژه دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌ها بعد از ظهر سه‌شنبه ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲ در محل سالن همایش‌های بین‌المللی امام رضا (ع) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.
در این مراسم، دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه) به عنوان میزبان مراسم به مهمانان دانشگاه و دانشجویان غیر ایرانی شرکت کننده خوشامد گفت و از سازمان امور دانشجویان برای موافقت با برگزاری این دوره در دانشگاه علم و صنعت ایران تشکر کرد.
 

در ادامه، دکتر داداش‌پور (معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان)، با تاکید بر اصل حضور دانشجویان غیر ایرانی در کشور، از اهمیت و اثرگذاری این دانشجویان در بازگشت به کشور خود به عنوان سفرای فرهنگی جمهوری اسلامی ایران سخن گفت.
 

پس از آن حجت‌الاسلام والمسلمین شریف اصفهانی (مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ علم و صنعت ایران) گزارشی از برگزاری برنامه‌های آموزشی که دفتر نهاد متولی برگزار آن بوده است، ارایه کرد.
 

پخش فیلم سینمایی، شعرخوانی، پخش چند کلیپ، اهدای جوایز به منتخبین ورزشی و فرهنگی و ارایه گزارش دکتر میثم جلالی (دبیر اجرایی دومین دوره آموزشی - فرهنگی دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌ها) از روند اجرایی برگزاری این دوره، از دیگر بخش‌های مراسم اختتامیه دومین دوره آموزشی - فرهنگی دانشجویان بین‌المللی دانشگاه‌ها در دانشگاه علم و صنعت ایران بود.
آلبوم تصاویر
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی:
http://idea.iust.ac.ir/find-42.14972.74604.fa.html
برگشت به اصل مطلب