معاونت فرهنگی- اخبار و رویدادها
مراسم یادبود شهید محمد امین صمدی در مسجد الشهدا دانشگاه علم و صنعت ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/11/3 | 
بسم رب الشهدا و صدیقین
 

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب ۳۰ دی ماه ۱۴۰۲ در اطلاعیه‌ای از شهادت پاسدار رشید اسلام مدافع حرم «محمد امین صمدی» از مجروحان جنایت تروریستی صهیونیست ها در دمشق خبر داد.

حمله صبح شنبه جنگنده‌های رژیم جنایتکار صهیونیستی به دمشق پایتخت سوریه منجر به شهادت چهار تن از مستشاران نظامی سپاه و مدافعان حرم و مجروح شدن تعدادی دیگر شد که ساعاتی بعد محمدامین صمدی یکی از مدافعین حرم نیز به علت شدت جراحت به فیض شهادت نائل آمد.

بنا به این اطلاعیه پنج نفر از مستشاران نظامی و مدافعان حرم ایرانی در این جنایت به شهادت رسیده‌اند.
شهید محمد امین صمدی فرزند سرهنگ مجید صمدی رئیس سابق مهاجرت کشور بود.
منزل شهید صمدی در محله نارمک تهران و از همسایگان دانشگاه علم و صنعت ایران است. لذا به هماهنگی های به عمل آمده مراسم یادبودی در مسجد الشهدا دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید.
در این مراسم کارکنان و اساتید دانشگاه، ساکنین، کسبه محله ، مقامات لشگری و کشوری و مسئولین محترم ناجا با حضور خود به خانواده محترم شهید صمدی دلگرمی دادند و به مقام ایشان و خانوده های شهدا اداء احترام کردند.
این مراسم معنوی مزین به صوت قرآن و مداحی مادحان اهل البیت علیهم السلام بود و حاضرین قرآن و فاتحه قرائت کرده و بر مصائب اهل البیت علیهم السلام گریستند و همه را به روح آن شهید مداقع حرم هدیه کردند.
در  ادامه واعظ ارجمند به جایگاه والای شهیدان راه خدا که به دست شقی ترین افراد حال حاضر در دنیا به شهادت رسیدند اشاده کردند و ادامه راه ایشان را از شروط مهم قرب الهی دانستند.
 

نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی:
http://idea.iust.ac.ir/find-41.3455.77057.fa.html
برگشت به اصل مطلب