معاونت فرهنگی- اخبار و رویدادها
کسب رتبه برتر رسانه‌های دانشجویی در نهمین دوره جشنواره ملی نانو و رسانه توسط انجمن علمی دانشجویی نانو فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/5/9 | 
کسب رتبه برتر رسانه‌های دانشجویی در نهمین دوره جشنواره ملی نانو و رسانه
توسط انجمن علمی دانشجویی نانو فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران

انجمن علمی دانشجویی نانو فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران توانست رتبه برتر حوزه رسانه‌های دانشجویی را در نهمین دوره جشنواره نانو و رسانه کسب نماید.
شایان ذکر است اثر ارسالی انجمن نانو با عنوان "مجموعه رسانه‌ای و ترویجی نانونیوم" مربوط به مسابقه ملی نانونیوم می‌باشد که در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۲ با حضور ۱۷۰ نفر از دانشجویان سراسر کشور برگزار گردید.
آیین اختتامیه جشنواره نانو و رسانه ، روز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ در مجموعه کوشک باغ هنر (باغ کتاب تهران) با حضور مدیران رسانه‌های برتر، خبرنگاران برتر و اصحاب رسانه برگزار شد.

در این جشنواره آثار رسانه‌های رسمی در ۶ بخش صدا، سیما، خبرگزاری و پایگاه خبری، روزنامه، عکس و شبکه‌های اجتماعی و علاوه بر رسانه‌های عمومی آثار در دو بخش رسانه‌های تخصصی صنعت و دانشجویی داوری و بررسی می شوند.

در جشنواره امسال بیش از ۲۰۰  اثر در۴ بخش رسانه‌های عمومی، شبکه اجتماعی، رسانه‌های تخصصی صنعت و دانشجویی به دبیرخانه جشنواره  ارسال شده است و توسط داوران جشنواره بررسی و در نهایت آثار برتر انتخاب و معرفی شد.

نشانی مطلب در وبگاه معاونت فرهنگی:
http://www.iust.ac.ir/find-41.3455.74058.fa.html
برگشت به اصل مطلب