مرکز مشاوره دانشجویی- آرشیو اخبار مرکز مشاوره
گزارش رویداد حال خوب مادری

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1403/2/8 | 
🔰مرکز مشاوره و سبک زندگی، رویداد حال خوب مادری، ویژه کارمندان در دانشگاه علم و صنعت ایران را برگزار نمود.
🔹این مراسم، ویژه کارمندان خانم و همسر کارمندان آقا، به همراه فرزندان آنها به مناسبت هفته سلامت و روز سلامت خانواده و جوانی جمعیت در روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در آمفی‌تئاتر شهید بهرامی از ساعت ۱۴ الی ۱۶:۳۰ برگزار شد.
✅در این رویداد پس از قرائت قرآن و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، ابتدا دکتر یونسیان (رئیس دانشگاه) ضمن عرض خیر مقدم اظهار داشت: خیلی خرسندم که اولین جلسه عمومی من با شما کارمندان عزیز است و از همگی تشکر و قدردانی می‌کنم. دانشگاه در سال گذشته توانسته در حوزه پژوهش، ارتباط با صنعت و همچنین آموزش، مقام اول را کسب نماید که همه این موارد را مدیون زحمات و تلاش شما عزیزان می‌باشیم. 
✅سپس، دکتر صاحب (مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران)، ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه اشاره کرد: باید کار فرهنگی در اولویت باشد و همچنین حال خوب ساختنی است، هر فرد باید همان قدر که به سلامت جسم اهمیت می‌دهد، به سلامت روح خود توجه نماید.
✅در ادامه، دکتر زارع (دکترای مشاوره وعضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی) بود و به نکاتی چند در مورد مدیریت نقش‌ها در زندگی و تکنیک‌هایی که بتوانیم همیشه حس خوب و مثبتی داشته باشیم تا این حس بتواند تاثیر بسزایی در بقیه نقش‌های زندگی‌مان داشته باشد اشاره نمود.
🔴اجرای هنری توسط گروه ناشنوایان، پخش کلیپ، اجرای مسابقه برای فرزندان همکاران و تقدیر از مادران دارای ۳ فرزند و بیشتر بخش‌های دیگر این رویداد فرهنگی بود.
 
نشانی مطلب در وبگاه مرکز مشاوره دانشجویی:
http://idea.iust.ac.ir/find-40.3773.77803.fa.html
برگشت به اصل مطلب