دفتر کانون بازنشستگان- تسلیت
تسلیت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/9/16 | 
تسلیت به خانواده، بستگان و همکاران مرحوم سعید سلیمی
با نهایت تاسف مطلع شدیم همکار شاغل در مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی آقای سعید سلیمی دارفانی را وداع گفته و به دیدار حق شتافته اند.
روابط عمومی دانشگاه روز شنبه ۱۸ آذر در این خصوص اعلام کرد:
انا لله و انا الیه راجعون
در کمال تأسف و اندوه به اطلاع می‌رساند آقای سعید سلیمی، از کارمندان با سابقه دانشگاه علم و صنعت ایران، دعوت حق را لبیک گفت.
در روز چهارشنبه، ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲، مرحوم سعید سلیمی، رئیس اداره تشکل‌ها و انجمن‌های علمی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، در هنگام برگشت از محل کار، براثر ایست قلبی درگذشت.
روابط عمومی دانشگاه، ضایعه درگذشت شادروان سعید سلیمی را به جامعه دانشگاهیان علم و صنعت ایران و به ویژه خانواده آن مرحوم، تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم، علو درجات و شفاعت حضرات معصومین (ع) و برای خانواده و بازماندگان صبر جمیل را مسالت می‌نماید.
گفتنی است مراسم سوم و هفتم همکار فقید دانشگاه، روز دوشنبه ۲۰ آذرماه، ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶ در مسجدالشهدای دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.
کانون بازنشستگان دانشگاه مصیبت فقدان وی را به خانواده، بستگان و همکاران محترم ایشان  تسلیت عرض می نماید.

پیام تسلیت رئیس دانشگاه به مناسبت درگذشت آقای سلیمی
در پی درگذشت آقای سعید سلیمی (کارمند شاغل در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و رئیس اداره تشکل‌ها و انجمن‌های علمی) در هنگام برگشت از محل کار و بر اثر سکته قلبی، دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه) با صدور پیامی، این ضایعه را تسلیت گفت. متن پیام رئیس دانشگاه چنین است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
«إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُون»
قال رسول الله (ص): الکادُّ علی عِیالِهِ کالمُجاهِدِ فی سبیلِ اللّه
کسی که برای [کسب روزیِ] خانواده اش زحمت بکشد، همانند مجاهدِ در راه خداست.

فقدان دوست و همکار با اخلاق و ساعی دانشگاه علم و صنعت ایران، جناب آقای سعید سلیمی، موجب تأثر و تألم شده است. اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان، این مصیبت را خدمت خانواده ایشان و همه همکاران دانشگاه تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منّان برای ایشان، غفران واسعه و برای بازماندگان، صبر و اجر مسألت می‌نمایم.
با آرزوی توفیق الهی
منصور انبیاء
نشانی مطلب در وبگاه دفتر کانون بازنشستگان:
http://idea.iust.ac.ir/find-142.19192.76453.fa.html
برگشت به اصل مطلب