دفتر کانون بازنشستگان- وام
۲۷ اسفند؛ زمان پرداخت وام مرحله دوم طرح حمپاد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/12/27 | 
با هدف حمایت از حدود ۲هزار پایان‌نامه فرزندان بازنشستگان کشوری انجام می‌شود؛
۲۷ اسفند؛ زمان پرداخت وام مرحله دوم طرح حمپاد
اداره کل مالی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: وام طرح حمپاد (حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی) برای ۲هزار نفر از فرزندان بازنشستگان این صندوق که واجد شرایط هستند، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، چهارشنبه ۲۷ اسفندماه به حساب بازنشستگان مشمول واریز خواهد شد.
دومین مرحله پرداخت تسهیلات طرح حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری فرزندان بازنشستگان کشوری (حمپاد) برای حدود دو هزار نفر از افراد مشمول چهارشنبه ۲۷ اسفندماه به حساب حقوق بازنشستگان واریز خواهد شد.
براساس این گزارش، مبلغ سه میلیون تومان برای پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و مبلغ پنج میلیون تومان نیز برای پایان نامه‌های مقطع دکتری پرداخت خواهد شد.
در این مرحله ۱۲۰۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و حدود ۸۰۰ نفر نیز در مقطع دکتری واجد شرایط دریافت این تسهیلات هستند.
پرداخت تسهیلات مرحله نخست طرح حمپاد روز ۲۷ دی ماه امسال برای بیش از ۵۴۰۰ نفر از فرزندان بازنشستگان انجام شد.
ثبت نام مرحله دوم نیز از اول دی تا ۱۵ بهمن ماه ۹۹ از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری انجام و در نهایت، حدود دو هزار نفر از فرزندان واجد شرایط، وام خود را ۲۷ اسفندماه دریافت خواهند کرد.
لازم به یادآوری است که صندوق بازنشستگی کشوری پس از احراز هویت فرد متقاضی و تایید مراحل اداری و آموزشی دانشجوی تحصیلات تکمیلی، به ازای هر موضوع پایان نامه اقدام به پرداخت تسهیلات می‌کند. همانگونه که پیش از این نیز اعلام شده بود در صورت وجود تعداد زیاد ثبت نام کنندگان، اولویت با کسانی است که تحت تکفل دفترکل تحت پوشش این صندوق بوده و در صورت تشابه موضوعی، بر اساس کاربرد موضوع و تناسب آن با حوزه‌های مورد نیاز و مرتبط با فعالیت‌های صندوق بازنشستگی، امتیازبندی انجام و اعطای تسهیلات صورت می‌گیرد.
نشانی مطلب در وبگاه دفتر کانون بازنشستگان:
http://idea.iust.ac.ir/find-142.18678.63059.fa.html
برگشت به اصل مطلب