اداره تغذیه- اخبار و اطلاعیه ها
امکان رزرو غذای تابستان

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/5/7 | 

قابل توجه دانشجویان گرامی

به منظور رفاه حال دانشجویان گرامی ساکن خوابگاهها در ایام تابستان ۱۴۰۱ و با توجه به هماهنگی انجام شده با پیمانکار سلف آزاد، تخصیص و ارایه غذای ایام غیر آموزشی فوق الذکر  در سامانه تغذیه امکان پذیر شده است، مقتضیست با توجه به نکات ذیل جهت رزرو و دریافت وعده ناهار اقدام گردد.

۱. در صورت رزرو غذا توسط دانشجویان کل مبلغ غذا از دانشجویان کسر میگردد.

۲. در صورت دریافت غذای رزرو شده توسط دانشجویان کل مبلغ کسر شده از طریق اتوماسیون تغذیه در پایان همان روز به حساب دانشجویان عودت میگردد.

۳. دانشجویان هنگام دریافت وعده ناهار علاوه بر ثبت کارت دانشجویی به منظور تایید رزرو انجام شده بایستی نسبت به پرداخت مبلغ غذا از طریق پوز بانکی پیمانکار اقدام نمایند.

۴. در صورت عدم دریافت غذای رزرو شده تا ساعت ۱۴:۰۰ توسط دانشجویان، مبلغ غذای خورده نشده به حساب کاربری دانشجویان گرامی عودت داده نمیشود و اعتبار منفی در حساب کاربری باقی مانده و  به حساب پیمانکار منظور خواهد شد, بنابراین پیشنهاد میگردد در انجام رزرو وعده غذایی و دریافت آن در تاریخ و ساعت اعلام شده دقت لازم انجام گردد.

۵. با توجه به اینکه رزرو و نظارت بر مراحل طبخ و توزیع از طرف اتوماسیون اداره تغذیه انجام می گیرد ,لازم است مبلغ خرید غذا در سامانه سماد از حساب کاربری دانشجویان کسر (با اعتبار تخصیص داده شده توسط اداره تغذیه) و در ۴۸ ساعت آینده به حساب کاربری عودت داده میشود

۶.  صرفا دانشجویانی که غذای رزرو شده را تحویل گرفته اند  مبلغ کسر شده در سامانه به حساب کاربری ایشان عودت داده می شود

۷. با توجه به اینکه ثبت خورده شده و تحویل غذا صرفا با کارت دانشجویی می باشد امکان دریافت غذا  از طریق فراموشی و یا روش های غیر تحویل دستگاهی وجود ندارد.

 ۸ . غذای رزرو شده برادران در سلف کارمندی و خواهران در سلف دکترا  قابل ارایه می باشد.

نشانی مطلب در وبگاه اداره تغذیه:
http://idea.iust.ac.ir/find-130.17991.67904.fa.html
برگشت به اصل مطلب