روابط عمومی دانشگاه- تودیع و معارفه
مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده مهندسی راه آهن

حذف تصاویر و رنگ‌ها

 

          AWT IMAGE           AWT IMAGE

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده مهندسی راه آهن برگزار شد

  مراسم تودیع دکتر میر محمد صادقی و معارفه دکتر پریسا حسینی تهرانی چهاردهم دی ماه با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه و اساتید این دانشکده در سالن نشستهای دانشکده مهندسی راه آهن برگزار شد.

  در این جلسه دکتر جبل عاملی ،رئیس دانشگاه، ایام سوگواری ماه محرم را تسلیت گفت و در ادامه نقطه قوت دانشکده مهندسی راه آهن را اعضای هیأت علمی جوان آن دانست و از آن به عنوان سرمایه ذی قیمت دانشگاه یاد کرد.

  وی افزود: این سرمایه وقتی مفید و موثر خواهد بود که همه افراد با انگیزه و نشاط ، در فضایی پر از انس و الفت فعالیت کنند.

  دکتر جبل عاملی با اشاره به شاخص‌های کمی رو به رشد دانشکده مهندسی راه آهن ابراز امیدواری کرد این روند ادامه یابد. وی همچنین سرمایه گذاری بر روی تحصیلات تکمیلی و زمینه سازی برای ایجاد رشته های بین رشته ای در زمینه حمل و نقل را خواستار شد.

  در ابتدای این جلسه دکتر پریسا حسینی ،رئیس جدید دانشکده راه آهن، گزارش مختصری از پیشرفت‌ها و دستاوردهای اخیر این دانشکده ارائه داد.

  زمینه‌های تصویب قطب علمی راه آهن، امضای موافقت نامه تأسیس مرکز تحقیقات راه آهن با وزارت راه و ترابری، انعقاد تفاهم نامه با راه آهن جمهوری اسلامی برای انتقال سریع نیازهای صنعت و دانشگاه، هزینه بودجه یک میلیارد تومانی برای ایجاد زیر ساختهای مناسب پژوهشی و دریافت مصوبه راه اندازی دوره دکتری و برخی دوره های کارشناسی ارشد مهندسی راه آهن را از جمله زحمات دکتر میر محمد صادقی رییس سابق این دانشکده ذکر کرد.

  در ادامه این جلسه دکتر میر محمد صادقی از اعضای هیأت رئیسه و هیأت ممیزه دانشگاه به خاطر همکاری آنان در طول دوره مسوولیتش تشکر کرد.

در پایان این مراسم لوح و هدایایی از طرف رییس دانشگاه و دانشکده به دکتر میر محمد صادقی اهدا شد.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14463.37748.fa.html
برگشت به اصل مطلب