روابط عمومی دانشگاه- تودیع و معارفه
ریاست دانشگاه: شفاف‌سازی و اطلاع رسانی بیشتر برای کارگزینی لازم و ضروری است

حذف تصاویر و رنگ‌ها

 AWT IMAGE      AWT IMAGE

(آلبوم مراسم)

 دکتر جبل‌عاملی، رئیس دانشگاه :

  شفاف‌سازی و اطلاع رسانی بیشتر برای کارگزینی لازم و ضروری است

 

  دکتر جبل عاملی با اشاره به اینکه شفاف سازی و اطلاع رسانی بیشتر برای کارگزینی ضرورت دارد گفت: کارگزینی برای دانشگاه و یا هر سازمانی قلب آن به شمار می‌آید که در حوزه استخدام و رفاه پرسنل یک سری محدودیت‌هایی برای آن وجود دارد که خارج از حوزه اختیارات آنها می‌باشد.

  رئیس دانشگاه گفت: حجم زیادی از درخواست‌ها و مطالباتی که روزانه در دانشگاه انجام می‌شود مربوط به حوزه استخدام و رفاه پرسنل دانشگاه است که بسیاری از این درخواست‌ها ومطالبات در حوزه اختیارات کارگزینی دانشگاه نمی‌باشد و به خارج از دانشگاه، یا حتی هیات امناء برمی‌گردد.

  وی که در مراسم تودیع و معارفه مدیران امور اداری و کتابخانه مرکزی دانشگاه سخن می‌گفت اشاره‌ای نیز به فعالیت‌های کتابخانه مرکزی دانشگاه کرد و گفت: کتابخانه مرکزی به دلیل اینکه مخاطبان آن اساتید و به ویژه دانشجویان هستند بالطبع با توقعات بسیاری روبه رو است.

  دکتر جبل‌عاملی در پایان صحبت‌های خود، به انتصاب دکتر صادقی به سمت مدیر کتابخانه مرکزی اشاره کرد و گفت: امیدواریم با دانشی که ایشان در حوزه IT دارند بتوانند تحولات بسیار خوبی را در حوزه مدیریتی خود ایجاد نمایند.

  اما در ادامه مراسم دکتر فتحیان مدیر قبلی امور اداری گفت کارگزینی با درخواست‌‌ها و مطالبات بسیار بالای روبه‌رو است که واقعاً خیلی از آنها غیرقابل اجابت است.

  مهندس کتابی مدیر کنونی امور اداری نیز تعبیر «آبشار مکاتبات و امضاء» را به امور اداری و کارگزینی نسبت داد و گفت ما برای شفاف سازی بیشتر در کارگزینی قطعاً تلاش خواهیم نمود تا رانت اطلاعاتی در این بخش ایجاد نگردد.

  دکتر بهداد کیانی مدیر قبلی کتابخانه مرکزی نیز گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در دوران مدیریت خود به جمع حاضر ارائه نمود.

  پنجمین سخنران این مراسم دکتر صادقی مدیر حال حاضر کتابخانه مرکزی بود که از لزوم توسعه فضای فیزیکی کتابخانه مرکزی دانشگاه گفت و گفت: باید به این بخش توجه جدی داشت چرا که کتابخانه مرکزی بستر و پشتوانه انجام فعالیت‌ علمی و تحقیقاتی در دانشگاه است.

لازم به ذکر است، این مراسم که شنبه بیستم مهرماه و در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد با اهداء یک جلد مصحف قرآن کریم و لوح تقدیر از زحمات مدیران سابق امور اداری و کتابخانه مرکزی، توسط رئیس دانشگاه قدردانی شد.

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14463.37742.fa.html
برگشت به اصل مطلب