روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کرد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/9/20 | 

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کرد


دکتر مسعود گنجی (رئیس صندوق رفاه دانشجویان) روز یکشنبه ۱۹ آذرماه به منظور ارتقاء خدمات رفاهی دانشجویان کشور، از سالن غذاخوری دانشجویان و محل احداث خوابگاه متأهلی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید نمود.
دکتر گنجی، ضمن تبریک روز دانشجو به دانشجویان این دانشگاه و گفت‌وگو با ایشان به همراه مسئولین دانشگاه و هیأت رئیسه صندوق رفاه دانشجویان از سالن غذاخوری دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت تجهیزات این سلف در راستای صنعتی شدن قرار گرفت.

 


وی بر اهمیت رفاه دانشجویان سراسر کشور تاکید کرد و افزود: اهتمام صندوق رفاه دانشجویان به ارتقا خدمات‌رسانی برای دانشجویان گرانقدر مختص به روز خاص دانشجو نبوده و در تمام ایام، افتخار دارد که مطابق با قوانین و رسالت خویش و در چارچوب وظایف خود نهایت تلاش را برای رفاه دانشجویان و رضایت‌مندی و آسایش آنان داشته باشد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان، با توجه به مباحث تحکیم خانواده و جوانی جمعیت، از محل احداث خوابگاه متأهلی واقع در دانشگاه علم و صنعت ایران  بازدید نمود.

 


دکتر گنجی در جایگاه نماینده ویژه وزیر علوم در موسسه جمعیت، از این حرکت دانشگاه علم و صنعت استقبال و اظهار خشنودی نمود و در خصوص حمایت و مساعدت‌های قانونی صندوق رفاه دانشجویان برای ساخت این خوابگاه متاهلی، قول مساعدت داد.

 

 

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14457.76521.fa.html
برگشت به اصل مطلب