روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
سالگرد درگذشت استاد ارجمند مرحوم دکتربتول جذبی را گرامی می داریم

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1395/2/19 | 

سالگرد درگذشت استاد ارجمند مرحوم دکتر بتول جذبی را گرامی می داریم

 

 AWT IMAGE

    

علیرغم گذشت یک سال از درگذشت نابهنگام استاد ارجمند سرکار خانم دکتر جذبی دانشگاهیان علم و صنعت ایران هنوز غم فراق ایشان را بر شانه های خود حس می کنند.

استاد جذبی نمونه ی بارز استاد فداکار و متعهد و دلسوز برای دانشجویان خود و مادری  نمونه و فداکار در زندگی  شخصی و  استادی موفق  و زبده در دانشگاه علم و صنعت ایران بودند.

اساتیدی همچون دکتر جذبی هرگز با مرگ ، از یاد و ذهن و قلب دانشجویانشان نخواهند رفت و.بسیاری مهندسان موفق امروز در کشور ریاضیات مهندسی، ریاضی2 و معادلات دیفرانسیل را از محضر آن استاد فقید آموختند و نه تنها دانش ریاضیات را که رفتار و منش مسئولانه و متعهدانه  و مقابله با موانع و مشکلات در زندگی را نیز از رفتار و منش آن استاد عالیقدر و فقید یاد گرفتند و آموختند.

استاد جذبی، نه تنها در کلاس های درسی بی نظیر خود که در خارج از کلاس درس نیز سنگ صبور دانشجویان خود بودند و چه بسیار دانشجویان آن استاد فقید که در طول مدت تحصیلشان با مشکلات عدیده ی خانوادگی،شغلی و...دست به گریبان بوده و کسی که حرفهایشان را با صبر و حوصله ای مثال زدنی در دانشگاه  می شنید آن استاد فقید بودند و گره گشای مشکلاتشان، تدبیر ایشان بود و بس.

کوچ استاد فقید مرحومه مغفوره، دکتر جذبی، که اسطوره صبر و تحمل و اسوه اخلاق و سیره نیکو در دانشگاه  علم و صنعت ایران بودند را هنوز هم باور  نکرده ایم، اما دست گلچین خزان، همواره و همیشه بهترین و خوشبو ترین گل های  باغ زندگانی را می چیند و این رسم نانوشته را باور کرده ایم.

خداوند روح پرفتوح  آن استاد  فقید را با انبیا و اولیا الهی و جده سادات  حضرت فاطمه زهرا سلام الله الیها محشور بدارد.

روحشان شاد و روانشان قرین رحمت واسعه پروردگار باد.

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14457.45451.fa.html
برگشت به اصل مطلب