روابط عمومی دانشگاه- آخرین اخبار
کنفرانس شبکه ‌های هوشمند 94 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1394/8/9 | 

  کنفرانس شبکه ‌های هوشمند 94 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود 

 

AWT IMAGE

کنفرانس شبکه ‌های هوشمند 94 با همکاری انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران، روزهای اول و دوم دیماه 1394 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

  این کنفرانس با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبکه‌های هوشمند برنامه‌ریزی شده و در صدد است با برگزاری سخنرانی‌ های کلیدی، ارایه مقالات در نشست‌ های علمی - تخصصی، برگزاری کارگاه‌ ها و میزگردهای آموزشی - پژوهشی و برپایی نمایشگاه ‌های تخصصی، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در این زمینه آشنا سازد.

    کاربرد سیستم‌ های توان و انرژی (تولید، انتقال، توزیع، بازار، بهره ‌برداری و طراحی)؛ تولیدات پراکنده، ذخیره‌ سازی انرژی و ریزشبکه، شبکه‌ های توزیع فعال و هاب انرژی؛ سیستم ‌های اتوماسیون و مدیریت انرژی؛ قابلیت اطمینان، مدیریت توان و تقاضا، پیش ‌بینی و پاسخ‌ گویی بار؛ اندازه ‌گیری، پایش، کنترل و حفاظت ناحیه گسترده؛ نقش شبکه‌ های هوشمند در مدیریت خطا (زیربنای حفاظت، پاسخ اضطراری و بازیابی سیستم)؛ حمل و نقل و وسایل نقلیه الکتریکی؛ قانون‌ گذاری و استانداردهای شبکه‌ های هوشمند؛ سیستم‌ های مخابراتی و فناوری اطلاعات؛ حسگرهای هوشمند و زیربنای اندازه‌ گیری پیشرفته و نیز امنیت فیزیکی و سایبری شبکه‌ های هوشمند، محورهای این کنفرانس تخصصی اعلام شده اند.

  دکتر محسن کلانتر (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و معاون آموزشی دانشگاه)، رئیس کنفرانس شبکه های هوشمند 94 می باشد.

  کمیته علمی کنفرانس از کلیه پژوهشگران، صاحب ‌نظران، متخصصین و علاقمندان دعوت نموده است تا مقالات خود - که حاوی آخرین یافته ‌های علمی در زمینه شبکه‌ های هوشمند می‌ باشد- را به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند . آخرین مهلت ارسال مقالات تا 10 آبان ماه جاری تمدید شده است.

  علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای www.sgc215.iust.ac.ir مراجعه و یا با تلفن های دبیرخانه به شماره 5- 77240354 تماس حاصل نمایند.

نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی دانشگاه:
http://idea.iust.ac.ir/find-112.14457.42027.fa.html
برگشت به اصل مطلب