دانشگاه علم و صنعت ایران- تودیع و معارفه
مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده مهندسی راه آهن

حذف تصاویر و رنگ‌ها

 AWT IMAGE

 

 رئیس دانشگاه در جمع اعضای هیات علمی دانشکده راه‌آهن:

  حوزه حمل و نقل ریلی می‌تواند یکی از ماموریت‌های تحقیقاتی دانشگاه باشد

  رئیس دانشگاه علم وصنعت ایران با ذکر این جمله که حوزه حمل و نقل ریلی، یکی از حوزه‌هایی است که دولت، در سال‌های اخیر بیشترین سرمایه‌گذاری را بر روی آن متمرکز نموده است، گفت: دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه می‌بایست در این حوزه مهم ماموریت تحقیقاتی بگیرد و تصمیم جدی دانشگاه بر این است تا در قراردادهای جدیدی که دولت در زمینه حمل و نقل ریلی دارد مشارکت داشته باشد.

  دکتر جبل‌عاملی که در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده مهندسی راه‌آهن سخنرانی می‌کرد، مقوله فناوری را حوزه جدید رقابت دانشگاه‌های بزرگ دانست و گفت: دانشگاه می‌بایست در این حوزه، با جدیت و تلاش بیشتر ظاهر شود.

  وی از دانشکده مهندسی راه‌آهن به عنوان جوانترین دانشکده دانشگاه نام برد و گفت: این دانشکده هم به لحاظ سابقه تاسیس و هم به لحاظ اعضای هیات علمی نسبت به سایر دانشکده‌های دانشگاه جوان‌تر است.

  دکتر یونسیان، رئیس دانشکده مهندسی راه‌آهن، نیز در سخنانی ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک، دانشکده مذکور از لحاظ ارتباط با صنعت، پیشانی دانشگاه باشد و به عنوان یکی از قطب‌های‌ اصلی بحث ارتباط با صنعت مطرح گردد.

  وی در پایان صحبت‌های خود بعد از تشکر از اعضای هیات رئیسه دانشگاه، گفت: در مدیریت جدید، بر نظم و انضباط ایجاد شده تاکید داریم و در بحث ماموریت‌گرایی نیز با تمام توان آماده کار هستیم.

  در ابتدای این مراسم نیز دکتر پریسا حسینی تهرانی، رئیس سابق دانشکده مهندسی راه‌آهن، از همکاری اعضای هیات رئیسه دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشکده راه‌آهن تقدیر و برای رئیس جدید این دانشکده آرزوی موفقیت کرد.

  گفتنی است در پایان این مراسم، رئیس دانشگاه با اهدای لوح و هدایا از زحمات دکتر پریسا حسینی تهرانی تجلیل به عمل آورد.

 AWT IMAGE

 

نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه علم و صنعت ایران:
http://idea.iust.ac.ir/find-1.3661.22949.fa.html
برگشت به اصل مطلب