[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
آموزش::
پژوهش::
فضاهای تحقیقاتی::
معرفی افراد::
رویدادها::
دانشجویان::
آلبوم تصاویر::
گروه‌های دانشجویی::
کانون دانش‌آموختگان و اساتید::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
ارزیابی شما از سایت دانشکده مهندسی عمران ؟
عالی
خوب
متوسط
   
..
تماس با ما

تماس با ما

تلفن دفتر: ۷۷۲۴۰۵۶۵ - ۷۷۲۴۰۳۹۹
دورنگار: ۷۷۲۴۰۳۹۸
تلفن مرکزی دانشگاه: ۹-۷۷۴۵۱۵۰۰
آموزش کارشناسی:
۷۳۲۲۸۱۰۳ و ۷۳۲۲۸۱۹۵
آموزش تحصیلات تکمیلی:
۷۳۲۲۷۱۸۶ و ۷۳۲۲۷۱۸۸ و ۷۳۲۲۷۱۸۹ و
۷۳۲۲۷۱۹۰
کد پستی دانشگاه: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶
صندوق پستی دانشگاه:
۱۶۳-۱۶۷۶۵
پست الکترونیکی:
mailcivileng.iust.ac.ir

..
تور مجازی دانشگاه

تور مجازی دانشگاه علم و صنعت ایران

..
خوراک RSS

نشانی عناوین مطالب وبگاه

درباره RSS

..
دفتر امور انتقال فناوری و ...
AWT IMAGE
..
مرکز کارآفرینی دانشگاه
AWT IMAGE
..
:: بایگانی بخش اخبار آموزشی کلیه مقاطع: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 469 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,394,051 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ -

راهنماهای آموزشی ارائه جلسات کارشناسی ارشد و دکتری

با توجه به سیستمی شدن مراحل صدور مجوز دفاع کارشناسی ارشد و سمینار در سامانه گلستان و همچنین ارائه جلسات کارشناسی ارشد و دکتری در محیط meeting، خواهشمند است جهت هرچه بهتر برگزار شدن جلسات، راهنماهای پیوست را (در ادامه مطلب) مطالعه نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۹

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۹ اعم از (روزانه، شبانه، پردیس وآموزش الکترونیک) می‌رساند آخرین مهلت ارائه سمینار دانشجویان مذکور حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ می‌باشد و پس از این تاریخ طبق اعلام نظر آموزشی دانشگاه تمدید مهلت نخواهد شد و مقررات آموزش اعمال خواهد شد. شایان ذکر است چنانچه دانشجویی سمینار را در مهلت مقرر ارائه ننماید، مسئولیت هرگونه عواقب آموزشی برعهده شخص دانشجو می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ -

اطلاعیه اخذ واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۰

بدین‌وسیله نحوه ثبت‌نام و اخذ واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۰، به همراه فرم‌ها و تهیه پوستر (در ادامه مطلب) به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رسد.

img_yw_news
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ -

برنامه زمان‌بندی فرصت دوباره برای جاماندگان مصاحبه دکتری گروه آب و محیط زیست (روزانه، پردیس و ممتازین)

با سلام خدمت داوطلبین گرامی، از آنجایی که تعدادی از داوطلبین عزیز به علت قطعی اینترنت و مشکلات مربوط به کووید 19 نتوانسته‌اند در زمان اعلامی مصاحبه دکتری شرکت نمایند؛ لذا یک فرصت دوباره به صورت زیر برای شرکت در مصاحبه به ایشان داده شده است.  افراد هر گرایش با توجه به بازه زمانی تعیین شده با درج دقیق نام و نام خانوادگی خود وارد اتاق انتظار مجازی به آدرس ذکر شده شوند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ -

آخرین وضعیت نیازمندی کارآموزی شرکت ایپکو در سال ۱۴۰۰

آخرین وضعیت نیازمندی‌های کارآموزی شرکت ایپکو (تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو) در سال ۱۴۰۰ جهت اطلاع دانشجویان در فایل PDF (در ادامه مطلب) اطلاع‌رسانی می‌گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ -

برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری گروه حمل و نقل دوره‌های روزانه / پردیس

با سلام خدمت داوطلبین عزیز و گرامی، جدول زمان‌بندی و نوبت برگزاری مصاحبه تخصصی گروه حمل و نقل برای داوطلبین مقطع دکترا، دوره‌های روزانه / پردیس (در ادامه مطلب) مشخص شده است. داوطلبین با توجه به بازه زمانی تعیین شده با درج دقیق نام و نام خانوادگی خود وارد اتاق انتظار مجازی به آدرس مربوطه می‌شوند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ -

برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری گرایش‎‌های سازه، زلزله و مدیریت ساخت (روزانه، پردیس و ممتازین)

ضمن عرض سلام و آرزوی تندرستی و سلامتی برای یکایک شما عزیزان، زمان برگزاری آزمون مصاحبه‎ تخصصی گرایش‎‌های سازه، زلزله و مدیریت ساخت (روزانه، پردیس و ممتازین) به شرح جداول (در ادامه مطلب) اعلام می‎‌شود. افراد هر گرایش با توجه به بازه زمانی تعیین شده با درج دقیق نام و نام خانوادگی خود وارد اتاق انتظار مجازی مربوطه می‌شوند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ -

برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری گرایش‎‌های راه و ترابری (روزانه، پردیس و ممتازین)

ضمن عرض سلام و آرزوی تندرستی و سلامتی برای یکایک شما عزیزان، زمان برگزاری آزمون مصاحبه‎ تخصصی گرایش‎‌های راه و ترابری (روزانه، پردیس و ممتازین) به شرح جداول (در ادامه مطلب) اعلام می‎‌شود. افراد هر گرایش با توجه به بازه زمانی تعیین شده با درج دقیق نام و نام خانوادگی خود وارد اتاق انتظار مجازی مربوطه می‌شوند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ -

تکمیل نیروی انسانی متخصص توسط شرکت ساختمانی تیراژ

شرکت ساختمانی تیراژ با نزدیک به ۶۰ سال تجربه در عرصه سازندگی کشور و اجرای پروژه‌های کلیدی در زمینه‌های راه، راه‌آهن، آزاد راه و پروژه‌های نفتی، در نظر دارد به منظور تکمیل نیروی انسانی متخصص، دانشجویان مستقل در رشته‌های مهندسی عمران و مکانیک در ترم پایانی را دعوت به همکاری نماید. (اطلاعات بیشتر در فایل PDF در ادامه مطلب)

img_yw_news
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ -

برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری کلیه گرایش‌های گروه آب (روزانه، پردیس و ممتازین)

با سلام خدمت داوطلبین عزیز و گرامی، جدول زمان‌بندی برگزاری مصاحبه تخصصی گروه مهندسی آب و محیط زیست به تفکیگ گرایش مدیریت منابع آب، گرایش سازه‌های هیدرولیکی، گرایش مهندسی محیط زیست و گرایش مهندسی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (در ادامه مطلب) مشخص شده است. افراد هر گرایش با توجه به بازه زمانی تعیین شده با درج دقیق نام و نام خانوادگی خود وارد اتاق انتظار مجازی به آدرس مربوطه می‌شوند.

img_yw_news
یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ -

برنامه زمان‌بندی مصاحبه داوطلبین دکتری گروه خاک و پی (روزانه، پردیس و ممتازین)

ضمن عرض سلام و آرزوی تندرستی برای داوطلبین دکتری گروه خاک و پی، زمان و نوبت برگزاری مصاحبه تخصصی گرایش خاک و پی (روزانه، پردیس و ممتازین) در (ادامه مطلب) مشخص شده است. افراد هر گروه در ابتدای بازه زمانی تعیین شده با درج دقیق نام و نام خانوادگی خود وارد اتاق انتظار مجازی مربوطه می‌شوند.

img_yw_news
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ -

قابل توجه داوطلبان مصاحبه دکتری سال ۱۴۰۰ (اعم از روزانه، پردیس، استعداد درخشان و سایر)

به اطلاع داوطلبان مصاحبه دکتری سال ۱۴۰۰ (اعم از روزانه، پردیس، استعداد درخشان و سایر) می‌رساند؛ حداکثر طبق تاریخ‌های اعلام شده زیر می‌توانند مدارک مربوط به شرکت در جلسه مصاحبه دکتری را در سامانه گلستان که قبلاً به طور کامل اطلاع رسانی شده است، بارگذاری نمایند. ۱- گرایش ژئوتکنیک  تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۸ و ۲- سایر گرایش‌های مهندسی عمران تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۱۰ بدیهی است پس از تاریخ‌های فوق‌الذکر این دانشکده مسئولیتی در قبال عدم دریافت مدارک نخواهد داشت.

img_yw_news
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ -

قابل توجه داوطلبان محترم مصاحبه دکتری سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی سلامتی، بدین‌وسیله تاریخ و زمان برگزاری مصاحبه این دسته از داوطلبان که به‌صورت مجازی برگزار می‌گردد به شرح جدول (در ادامه مطلب) می‌باشد. لذا خواهشمند است جهت سهولت و تسریع روند کار به اطلاعیه‌های مندرج در سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه توجه و دقت کافی را لحاظ بفرمائید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

انتخاب شایسته سرکار خانم محبوبه صفری به عنوان کارشناس برتر آموزشی دانشگاه

انتخاب شایسته سرکار خانم محبوبه صفری را به عنوان کارشناس برتر آموزشی دانشگاه صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون ایشان را در جهت پیشبرد اهداف دانشکده مهندسی عمران خواستاریم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷

به استحضار می رساند پیرو ابلاغیه ستاد ملی کرونا مبنی بر شرایط قرمز استان تهران و محدودیت‌های ابلاغی از سوی ستاد کرونا دانشگاه (۱۴۰۰/۱/۱۷) و مشکلات ناخواسته ایجاد شده ناشی از آن، مهلت قبلی اعلام شده برای دفاع از پایان نامه در ترم پنجم (۲۵ فروردین ۱۴۰۰) دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷ متناسب با طول زمان محدودیت‌های اعمالی در استان تهران تا تاریخ ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰ تمدید گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

بدین‌وسیله اطلاعیه حوزه تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص تخصیص اضافه سنوات برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷ و ۹۸ و دکتری ورودی های ۹۵ تا ۹۷ به شرح (در ادامه مطلب) اعلام می‌گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

نحوه ثبت‌نام و اخذ واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۰ به‌صورت الکترونیکی درشرایط شیوع ویروس کرونا

بدین‌وسیله نحوه ثبت‌نام و اخذ واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۰ به‌صورت الکترونیکی درشرایط شیوع ویروس کرونا، (در ادامه مطلب) به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رسد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ -

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص انجام پیش دفاع دانشجویان دکتری

با توجه به نامه رسمی مورخ ۹۹/۱۲/۲۳ حوزه تحصیلات تکمیلی دانشگاه در حال حاضر دانشجویان دکتری پس از نیمسال هشتم (از ابتدای نیمسال نهم) با ارائه پذیرش یک مقاله مجله ISI (با سهم %۱۰۰) می‌توانند پیش دفاع نمایند. جهت تسهیل انجام پیش دفاع از این پس دانشجویان با ارائه پذیرش یک مقاله مجله ISI (با سهم کمتر از %۱۰۰) به علاوه‌ی یک مقاله علمی – پژوهشی (با سهم %۱۰۰) نیز می‌توانند پیش دفاع نمایند. بدیهی است شرط دفاع نهایی همانند گذشته خواهد بود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ -

مهلت ارائه سمینار برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۸ و ۹۹

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، طبق اطلاعیه رسمی حوزه تحصیلات تکمیلی دانشگاه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۸ حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۲ و دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۹ حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۵ موظف به ارائه سمینار خود می‌باشند؛ در غیر این‌صورت برای درس سمینار آن‌ها غیبت درج خواهد شد و ناچار به اخذ مجدد سمینار خواهند بود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -

لیست اسامی دانشجویان واجد شرایط ارشد مستقیم مقطع کارشناسی

بدین‌وسیله لیست اسامی دانشجویان واجد شرایط ارشد مستقیم مقطع کارشناسی به همراه فرم درخواست پذیرش  (در ادامه مطلب) به اطلاع می‌رسد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۹

به اطلاع می‌رساند کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۹ اعم از روزانه، نوبت دوم، پردیس موظفند فرم تعیین استاد راهنما را (در ادامه مطلب) تکمیل و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۱/۳۰ به دفتر گروه‌های آموزشی دانشکده تحویل دهند. بدیهی است عواقب آموزشی ناشی از عدم تحویل فرم مذکور در تاریخ مقرر شده بر عهده شخص دانشجو می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ -

برنامه زمانی دومین نوبت جلسات پرسش و پاسخ دانشجویان تحصیلات تکمیلی با گروه‌های آموزشی دانشکده

با توجه به محدودیت‌های دسترسی دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دانشگاه و نیز محدودیت‌های موجود در برگزاری جلسات حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید راهنما به دلیل شیوع ویروس کرونا، دانشکده عمران قصد دارد سلسله جلسات مجازی را برای تعامل بهتر بین دانشجویان و اعضا هیات علمی دانشکده برگزار نماید. اولین سری از این جلسات با عنوان جلسات معارفه عمومی و تخصصی در پاییز امسال برگزار گردید. انشالله سری دوم این جلسات بین دانشجویان تحصیلات تکمیلی و گروه‌های مربوطه به شرح جدول (در ادامه مطلب) برگزار خواهد گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ -

لینک جدید ورود به صورت مهمان به جلسات دفاعیه تحصیلات تکمیلی دانشکده

بدین‌وسیله به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی عمران می‌رساند لینک ورود به جلسه بصورت مهمان در جلسات دفاعیه به شرح زیر تغییر پیدا کرده است. لذا خواهشمند است از این پس از طریق لینک مذکور در جلسات دفاعیه بصورت مهمان شرکت فرمائید. لینک ورود به اتاق 1: http://ocwvc.unreal.iust.ac.ir/civil-defa1  لینک ورود به اتاق 2: http://ocwvc.unreal.iust.ac.ir/civil-defa2

img_yw_news
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ -

قابل توجه دانشجویان مقطع دکتری

به اطلاع می‌رساند طبق اطلاعیه آموزش کل دانشگاه علم و صنعت، آزمون زبان انگلیسی ویژه‌ی دانشجویان دکتری روز چهارشنبه ۹۹/۱۲/۲۰ برگزار می‌گردد. اخبار کامل در کانال آموزشی دانشگاه علم و صنعت به آدرس IUST_EDU قرار دارد.

img_yw_news
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۹

به اطلاع می‌رساند کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۹ موظف‌اند تا پایان ترم دوم تحصیلی، دوره HSE را (با قبولی حداقل نمره ۵۰) بگذرانند. تصویب موضوع پایان‌نامه منوط به ارائه گواهی HSE به دفتر گروه‌های آموزشی دانشکده می‌باشد. لینک مربوط به آزمون HSE دانشگاه علم و صنعت: http://vu.iust.ac.ir 

صفحه 1 از 19    
اولین
قبلی
1
...
 
Persian site map - English site map - Created in 0.14 seconds with 68 queries by YEKTAWEB 4317