[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
افراد::
آموزش::
پژوهش::
دانشجویی::
کانون دانش‌آموختگان و اساتید::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
ارزیابی شما از سایت دانشکده مهندسی عمران ؟
عالی
خوب
متوسط
   
..
تماس با ما

تماس با ما

تلفن دفتر: ۷۷۲۴۰۵۶۵ - ۷۷۲۴۰۳۹۹
دورنگار: ۷۷۲۴۰۳۹۸
تلفن مرکزی دانشگاه: ۹-۷۷۴۵۱۵۰۰
آموزش کارشناسی:
۷۳۲۲۸۱۰۳ و ۷۳۲۲۸۱۹۵
آموزش تحصیلات تکمیلی:
۷۳۲۲۷۱۱۶ و ۷۳۲۲۷۱۸۸ و ۷۳۲۲۷۱۸۹ و
۷۳۲۲۷۱۹۰ و ۷۳۲۲۷۱۱۲​​​​​​​
کد پستی دانشگاه: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶
صندوق پستی دانشگاه:
۱۶۳-۱۶۷۶۵
پست الکترونیکی:
mailcivileng.iust.ac.ir

..
تور مجازی دانشگاه

تور مجازی دانشگاه علم و صنعت ایران

..
خوراک RSS

نشانی عناوین مطالب وبگاه

درباره RSS

..
دفتر امور انتقال فناوری و ...
AWT IMAGE
..
مرکز کارآفرینی دانشگاه
AWT IMAGE
..
کانال رسمی دانشکده عمران
..
نقشه دانشکده مهندسی عمران
..
:: بایگانی بخش اطلاعیه‌های آموزشی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 633 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,982,302 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ -

درخواست تکمیل فرم مشخصات و اطلاعات داوطلبین دکتری ۱۴۰۳‎

داوطلبین محترم دکتری سال ۱۴۰۳؛ خواهشمند است فرم پیوست را تکمیل و در جلسه مصاحبه، پرینت آن را تحویل مدیر جلسه نمایید.                                                                                                                                                باتشکر

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ -

جزئیات برنامه زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول دکتری ۱۴۰۳- خیلی مهم- اصلاح شده

احتراما؛ به استحضار می‎رساند جزئیات برنامه زمان بندی (اصلاح شده) مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول دکتری ۱۴۰۳ برای گرایشهای مختلف مهندسی عمران در فایلهای پیوست  ارائه شده است. زمانبندی مصاحبه دکتری ۱۴۰۳- گرایش مدیریت ساخت  زمانبندی مصاحبه دکتری ۱۴۰۳- گرایش زلزله زمانبندی مصاحبه دکتری ۱۴۰۳- گرایش سازه  زمانبندی مصاحبه دکتری ۱۴۰۳- گرایش راه و ترابری زمانبندی مصاحبه دکتری ۱۴۰۳- گرایشهای حمل و نقل، آب و محیط زیست، ژئوتکنیک

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ -

تمدید مهلت بارگذاری مدارک داوطلبین دکتری

احتراما به استحضار می رساند با توجه به درخواست داوطلبین محترم، مهلت ارسال مدارک داوطلبان محترم تا ساعت ۲۴ امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ماه تمدید گردید. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ -

زمانبندی اولیه مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول دکتری-۱۴۰۳

احتراما؛ به استحضار می‎رساند بر اساس برنامه‌ریزیهای انجام شده تاریخ مصاحبه گرایشهای مختلف برای داوطلبین تحصیل در مقطع دکتری مهندسی عمران به شرح پیوست اعلام می‎گردد. جزئیات لازم در خصوص ساعت برگزاری پس از اتمام مهلت ثبت نام داوطلبین (حداکثر تا ۲۳ خردادماه) اعلام خواهد گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ -

ارزشیابی دروس

🔹دانشجوی گرامی با توجه به اهمیت ویژه نتایج ارزشیابی دروس در ارتقای کیفیت آموزشی و برنامه ریزی های آتی دانشگاه و شروع ارزشیابی دروس از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ می بایست حداکثر تا ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ از طریق سامانه گلستان در فرایند ارزشیابی شرکت نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ -

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول مقطع دکتری مهندسی عمران سال ۱۴۰۳

ضمن تشکر از انتخاب این دانشکده به منظور تحصیل در مقطع دکتری به پیوست مراحل تصویری ثبت نام در سامانه برای ورود به مرحله مصاحبه تقدیم میگردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی در خصوص اخذ واحد کارآموزی

  دانشجویانی که ۱۰۰ واحد درسی (با احتساب ترم جاری) را گذرانده و تمایل به اخذ واحد کارآموزی در تابستان ۱۴۰۳ را دارند، نسبت به انجام مراحل مشروحه و تکمیل فرمهای ذکر شده در فایل پیوست اقدام نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

قابل توجه دانشجویان محترم کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲

بر اساس مصوبه شورای آموزشی-پژوهشی دانشکده، مورخ ۲۴ اردیبهشت ماه، مقرر گردید مهلت تصویب موضوع سمینار تا حداکثر ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲  لحاظ گردد 

img_yw_news
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

در خصوص فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری ورودی ۱۴۰۰

دانشجویان دکتری ورودی ۱۴۰۰ که علاقمند به برخورداری از فرصت مطالعاتی تحقیقاتی داخلی یا خارجی می باشند، می‎باید درخواست خویش را ضمن تکمیل فرم پیوست، حداکثر تا پایان تیر ماه ۱۴۰۳ به آموزش تحصیلات تکمیلی دانشکده اعلام نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ -

برگزاری وبینار پسا دکتری اسماعیل محمدی ده‌چشمه

دکتر اسماعیل محمدی ده‌چشمه، پژوهشگر دوره پسادکتری این دانشکده در گرایش مهندسی سازه و زلزله، یکشنبه ۲۷ اسفندماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱۶، وبینار دفاع از تحقیق دوره پسا دکتری در مورد موضوع پژوهشی خود تحت عنوان «بهینه‌سازی دیوار‌های مرکزگرای دوگهواره‌ای تحت رکوردهای دور و نزدیک گسل» با راهنمایی دکتر وحید بروجردیان ارائه نمود. (لینک ورود به سمینار: https://meeting.iust.ac.ir)

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ -

یادآوری زمان‌های مهم پیش رو دوره پژوهشی دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲

به استحضار می‎‌رساند بر اساس مصوبات شورای آموزشی-پژوهشی دانشکده، یادآوری زمان‌بندی‌های پیش‌‎روی برای دوره تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی ارشد به شرح زیر تقدیم می‎‌گردد: ۱- مهلت تحویل فرم امضاء شده تعیین استاد راهنما تا حداکثر ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۳ می‎‌باشد. (کسب «نیم نمره» از نمره استمرار در تحقیق واحد درسی پایان‎‌نامه) ۲- مهلت تحویل فرم کامل و امضاء شده تعیین موضوع سمینار تا حداکثر ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ می‌‎باشد. (کسب «نیم نمره» از نمره استمرار در تحقیق واحد درسی سمینار)

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ -

جلسه بحث و تبادل نظر با کلیه دانشجویان دکتری گرایش حمل و نقل

دعوت به جلسه بحث و تبادل نظر گروه حمل و نقل با دانشجویان مقطع دکتری، در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ ساعت ۱۳ در محل آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان دکتری گرایش حمل و نقل الزامی می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان محترم کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲ روزانه و نوبت دوم

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، کلیه دانشجویان مربوطه موظف به اخذ ۱۴ واحد درسی (۱۲ واحد آموزشی به علاوه ۲ واحد سمینار) در این نیمسال آموزشی (نیمسال دوم ۰۳-۱۴۰۲) می‌باشند. در غیر این‌صورت انتخاب واحد ایشان به تأیید مدیران گروه‌های آموزشی و دانشکده نخواهد رسید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ -

برگزاری بیست و نهمین آزمون المپیاد علمی دانشجویی غیر متمرکز سال ۱۴۰۳ دانشگاه‌های منطقه ۱ کشور

بیست و نهمین آزمون المپیاد علمی دانشجویی غیر متمرکز سال ۱۴۰۳ دانشگاه‌های منطقه ۱ کشور در روز جمعه مورخ ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد آزمون، شرایط، تسهیلات و اخبار مربوط به المپیاد غیرمتمرکز علمی دانشجویی، به سایت اینترنتی http://olympiad.sanjesh.org مراجعه و در صورت داشتن سؤال و هرگونه ابهام با شماره داخلی ۵۵۸۲ سرکار خانم یوسفی تماس حاصل نمایید. 

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ -

تقویم رسمی کشور برای سال ۱۴۰۳ هجری شمسی

این تقویم که از پایگاه اطلاع رسانی مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به‌صورت کامل استخراج گردیده؛ شامل تعطیلات رسمی، رویدادهای مهم و تاریخی، درج مناسبت‏‌ها و رویدادهای نجومی سال ۱۴۰۳ با فرمت PDF می‌‏باشد. علاقه‌مندان جهت دسترسی به اطلاعات این پایگاه‌ می‏‌توانند به آدرس http://calendar.ut.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان محترم کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰

به استحضار آن دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ که تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۲ موفق به دفاع از پایان‌نامه خویش نگردیده‌اند، می‌‌رساند بررسی و ارزیابی تمدید مهلت دفاع توسط آموزش دانشکده منوط به تکمیل کامل فرم پیوست و ارسال تصویر آن به آدرس edu_civilengschooliust.ac.ir تا حداکثر سه شنبه ۱۸ بهمن‌ماه می‌باشد...

img_yw_news
سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ -

اطلاعیه انتخاب واحد نیمسال دوم ۱۴۰۳-۱۴۰۲ برای دانشجویان مقطع کارشناسی

بدین‌وسیله به اطلاع دانشجویان گرامی مقطع کارشناسی می‌رساند حداکثر تا دوشنبه، ۹ بهمن، فرصت دارند درخواست‌های هم‌نیازی، ۱۵ واحد (برای دانشجویان مشروط) و ۲۴ واحد (برای دانشجویان معدل بالای ۱۷ و ترم آخر) را در سامانه گلستان ثبت نمایند که فرصت لازم برای بررسی و تایید کارشناسان محترم آموزش دانشکده تا قبل از شروع فرایند انتخاب واحد وجود داشته باشد. درخواست‌های ارسالی بعد از ۹ بهمن در بازه ۲۱ تا ۲۳ بهمن بررسی می‌شوند...

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ -

معرفی دکتر حسن ملکی‌تبار به‌عنوان مدیر برتر کارآموزی سال ۱۴۰۲ دانشگاه

در جلسه‌ای که ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۲ به منظور تبادل نظر و هم‌فکری درباره موارد مختلف کارآموزی و برنامه‌ریزی برای سال آینده برگزار گردید از دکتر حسن ملکی تبار به عنوان مدیر برتر کارآموزی با اهداء لوح رئیس محترم دانشگاه و هدیه دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ -

گزارش تصویری اردوی علمی، فرهنگی، تفریحی شمال و بازدید درس زمین‌شناسی مهندسی (سد هراز و شهر آمل)

در این سیر علمی، فرهنگی که به بهانه بازدید درس زمین‌شناسی و با پیگیری پایگاه عمران بسیج دانشجویی برگزار شد، دانشجویان در ششم و هفتم دی ۱۴۰۲ به شهر آمل سفر کردند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ -

برگزاری نشستی با موضوع «رویداد انتقال تجربه آیسته ایران در دانشگاه علم و صنعت ایران»

دانشکده مهندسی عمران در نظر دارد در خصوص جذب و ارسال کارآموز بین‌المللی، نشستی با موضوع «رویداد انتقال تجربه آیسته ایران در دانشگاه علم و صنعت ایران» در روز یکشنبه ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در آمفی تئاتر دانشکده واقع در ساختمان شماره ۲ برگزار نماید که این رویداد می‌تواند برای دانشجویان تمام مقاطع و اساتیدی که تمایل به جذب کارآموز خارجی دارند، جذاب باشد.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ -

برگزاری وبینار آشنایی با مسابقه ژئووال

وبینار رایگان آشنایی با مسابقه ژئووال شنبه دوم دی‌ماه ۱۴۰۲ ساعت ۸ شب برگزار خواهد شد. اگر تا به حال در مسابقه شرکت نکرده‌اید و یا برای ثبت‌نام مطمئن نیستید، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید هم‌اکنون ثبت‌نام کرده و به دوستان خود نیز اطلاع دهید! ضمناً شما می‌توانید سؤالات خود را به تلگرام دبیرخانه ارسال کنید تا در وبینار پاسخ داده ‌شوند. آدرس ثبت نام در وبینار: https://evnd.co/7ToW8

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ -

تمدید مهلت ثبت‌نام در هفتمین دوره مسابقات ژئووال

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مهلت ثبت‌نام در هفتمین دوره مسابقات ژئووال تا پنجم دی‌ماه ۱۴۰۲ تمدید گردید. علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت مسابقات به آدرس www.GeoWall.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ -

تغییر در ساعت و روز کارگاه آموزشی «روش پژوهش و شیوه نگارش پایان‌نامه» مخصوص دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی ورودی ۱۴۰۲

به استحضار می‌‌رساند به دلیل درخواست برخی دانشجویان، ساعت و روز برگزاری کارگاه آموزشی «روش پژوهش و شیوه نگارش پایان‌نامه» به روز دوشنبه ۴ دی‌ماه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰ در سالن آمفی‌تئاتر طبقه منفی یک ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران تغییر یافت. حضور کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این کارگاه ضروری و اجباری است. لازم به یادآوری است «۲ نمره» از نمره درسی واحد سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد به حضور در این کارگاه وابسته است. خواهشمند است برنامه‌ریزی‌های لازم در این‌خصوص انجام پذیرد.

img_yw_news
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ -

اعلام اسامی برگزیدگان پنجمین و سومین مسابقه پوستر و نماهنگ کارآموزی ۱۴۰۲ دانشگاه

پس از داوری بین ۷ نماهنگ و ۳۴ پوستر برگزیده دانشکده‌ها، برگزیدگان دانشگاه در بخش نماهنگ (کلیپ) به ترتیب آقایان سیدکوشا موسوی و علی یوسفی دانشجـویان رشته مهندسی عمران معرفی شدند. در بخش پوستر نیز خانم پارمیدا معصومی دانشجـوی رشته مهندسی عمران به عنوان نفر پنجم انتخاب گردید. ضمناً از اسامی فوق در مراسم دانشجویان سرآمد که قرار است ۴ دی‌ماه ۱۴۰۲ برگزار شود با اهداء لوح رئیس دانشگاه و نیز دوره‌های کمک آموزشی جهاد دانشگاهی علم و صنعت هر یک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال تقدیر به‌عمل خواهد آمد. دانشکده مهندسی عمران ضمن تبریک به دانشجویان برگزیده، موفقیت این عزیزان را در سایر مراحل زندگی آرزومند است.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ -

توجه به ارسال ایمیل‌های مبنی بر اطلاعیه‌ها و مصوبات آموزشی-پژوهشی دانشکده و دانشگاه

با توجه به ارسال ایمیل‌های مبنی بر اطلاعیه‌ها و مصوبات آموزشی-پژوهشی دانشکده و دانشگاه به ایمیل‌های ثبت شده دانشجویان در سامانه گلستان، لطفاً دقت‌های لازم برای قرائت این پیام‌ها از سوی دانشجویان محترم انجام پذیرد. 

صفحه 1 از 25    
اولین
قبلی
1
...
 
Persian site map - English site map - Created in 0.17 seconds with 72 queries by YEKTAWEB 4652