[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: بایگانی بخش مهندسی شیمی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 49 | تعداد کل بازدید های مطالب: 219,789 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ -

دوره ی آموزشی اسمز معکوس (RO)

     با توجه کمبود آب شیرین، تصفیه ی آب بهترین روش برای استفاده از آب‌های غیر قابل استفاده است. انجمن علمی مهندسی شیمی دوره‌ی آموزشی تصفیه آب به روش اسمز معکوس را برگزار کرد. مدرس این دوره دکتر محمد مهدیارفر، دانش آموخته‌ی دانشگاه علم و صنعت و عضو هیأت علمی پژوهشگاه صنعت نفت بود.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ -

همکاری در برگزاری سومین همایش ملی میترینگ

     پیرو برگزاری موفق اولین و دومین همایش میترینگ، سومین همایش ملی اندازه‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و آب در تاریخ 17 و 18 آذرماه 1395 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. این همایش نگاهی ویژه و تخصصی هم به لحاظ فنی و آموزشی و هم به لحاظ پژوهشی به این مقوله دارد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ -

چاپ و نشر دومین جلد خبرنامه سومین همایش ملی میترینگ

     اندازه‌گیری یکی از مهمترین مباحث در مهندسی است که امروزه اهمیت ویژه‌ای در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پیدا کرده‌است. انجمن علمی مهندسی شیمی در ادامه ی همکاری با گروه پژوهشی میترینگ، نفت، گاز و فرآورده دومین خبرنامه با عنوان معرفی همایش میترینگ را در تاریخ 16 آذر ماه به چاپ رسانید.

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ -

برگزاری دوره‌ی آموزشی "پایپینگ"

     انجمن علمی مهندسی شیمی دوره‌ی آموزشی پایپینگ با تدریس دکتر علیرضا قندچی و مهندس کوشکی برگزار کرد. آموزش پایپینگ به معنی به کار بردن اصول مهندسی است که با طراحی، آنالیز، نصب، تست، راه‌اندازی و نگهداری از سیستم لوله‌کشی سر‌و‌کار دارد.    

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ -

چاپ و نشر نخستین جلد خبرنامه سومین همایش ملی میترینگ

    انجمن علمی مهندسی شیمی در راستای همکاری با گروه پژوهشی میترینگ، نفت، گاز و فرآورده با چاپ خبرنامه‌ای به معرفی بیشتر این همایش و اهدافش پرداخته‌است. این خبرنامه در تاریخ 29 آبان ماه 1395 به تعداد 150 عدد به چاپ رسید.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار آشنایی با متلب

    انجمن علمی مهندسی شیمی با همکاری مؤسسه یوبرگ در روز شنبه مورخ    24/7/95 از ساعت 16 الی 18 سمینار آشنایی با متلب را با برگزار کرد. در این سمینار بخش‌هایی از متلب و کاربردهای آن معرفی‌شده و در انتها نیز برای کلاس‌های آموزشی این نرم‌افزار نام نویسی صورت گرفت.

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

برگزاری سمینار آشنایی با تافل و آیلتس

    انجمن علمی دانشکده ی مهندسی شیمی با توجه به هدف این تشکل مبنی بر پوشش حداکثری نیاز های اساسی دانشجویان و با توجه به  اهمیت آشنایی با آزمون های تافل و آیلتس، در روز دوشنبه مورخ 12/7/95 از ساعت 13:30 الی15 با همکاری مؤسسه ی یوبرگ سمیناری تحت عنوان سمینار آشنایی با آیلتس و تافل برگزار کرد. 

img_yw_news
پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ -

آشنایی دانشجویان ورودی 95 دانشکده مهندسی شیمی با فعالیت های انجمن های علمی

    در این جلسه که در تاریخ سه‌شنبه ۹۵/۸/۱۱ ساعت ۱۵ الی ۱۶ برگزار شد، دانشجویان جدید الورود دانشکده مهندسی شیمی با فعالیت‌های انجمن علمی از جمله برگزاری دوره های آموزشی، سمینارها، مسابقات، بازدید ها، نشریات انجمن های علمی و همچنین نحوه عضویت و انتخابات انجمن های علمی آشنا شدند.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ -

چاپ شماره نهم نشریه فرآیند

     با توجه به مطرح بودن مسائل مربوط به آب و نفت در حال حاضر، انجمن علمی مهندسی شیمی تصمیم گرفت تا شماره نهم نشریه‌ی خود (نشریه ی فرآیند) را به آب و نفت اختصاص بدهد. این شماره از نشریه تحت نظر دکتر محمدرضا مقبلی، ریاست دانشکده و استاد گرایش فرآیند های پلیمری بهار 1395 به چاپ رسید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

کلاس آموزش نرم افزار اکسل (Excel)

با توجه به نیاز دانشجویان به نرم افزار اکسل (Excel) و همچنین کاربرد این نرم افزار در دروس مهندسی ، انجمن علمی مهندسی شیمی ، کلاس آموزش این نرم افزار را با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان برگزار کرد

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

دوره های آموزشی تافل و آیلتس

 انجمن  علمی مهندسی شیمی به منظور ارتقا سطح علمی دانشجویان ، دوره های آموزشی تافل و آیلتس را با مشارکت گروه آموزشی یوبرگ با تخفیف ویژه و قیمت مناسب در دانشکده مهندسی شیمی برگزار کرد

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

موفقیت در درس زبان عمومی ارشد و دکترا

با توجه به اهمیت درس زبان برای دانشجویان ارشد و دکترا و همچنین نگاه ویژه انجمن علمی مهندسی شیمی به این عزیزان ، انجمن علمی مهندسی شیمی ، سمینار موفقیت در درس  زبان عمومی ارشد و دکترا را با مشارکت و همکاری گروه آموزشی یوبرگ به صورت کاملا رایگان در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار کرد

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

آشنایی با آزمون بین المللی تافل و آیلتس

انجمن علمی دانشکده مهندسی شیمی به منظور ارتقا سطح آموزشی دانشجویان دانشگاه سمینار آشنایی با آزمون های تافل و آیلتس را با مشارکت گروه آموزشی یوبرگ ، به صورت کاملا رایگان در آمفی تئاتر دانشکده مواد برگزار کرد .

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

آزمون تعیین سطح تافل و آیلتس

با توجه به برگزاری همایش های آشنایی با تافل و آیلتس در تاریخ 5/7/94 و همچنین ثبت نام های صورت گرفته در روز همایش ، آزمون های تعیین سطح تافل و آیلتس با مشارکت گروه آموزشی یوبرگ ، در تاریخ های ذکر شده در دانشکده مهندسی شیمی برگزار شد .

img_yw_news
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ -

پایان کار هشتمین جشنواره ملی حرکت و کسب عنوان انجمن علمی برگزیده کشور به همراه دو مقام دیگر توسط انجمن علمی مهندسی شیمی

انجمن علمی دانشکده مهندسی شیمی در هشتمین جشنواره ملی حرکت که با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه فردوسی مشهد در تاریخ 18 لغایت 20 ام مهر ماه 94 برگزار شد، موفق به کسب عناوین 1-انجمن برگزیده 2- انجمن برگزیده در حوزه آموزش 3- انجمن قابل تقدیر در حوزه کارآفرینی شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ -

بازدید از پالایشگاه اراک- شازند

انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه علم وصنعت جهت انگیزه و اشتیاق بیشتر دانشجویان به رشته های فنی در تاریخ سیزده اذر ماه بازدیدی عملی از فازهای عملیاتی در پالایشگاه شازند با همراهی آقای احمد وحیدی از اساتید این دانشگاه انجام داد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ -

نشست با دانشجویان ورودی جدید

انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه علم وصنعت در راستای هدف آشنایی ورودی های جدید با انجمن علمی نشستی را با ورودی های کارشناسی 93 رشته مهندسی شیمی برگزار کرد تا اینکه دانشجویان را با انجمن علمی بیشتر اشنا کنند.

img_yw_news
جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳ -

نشست یا ورودی های 93 دانشکده مهندسی شیمی

انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه علم وصنعت ایران با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان جدید الورود مقطع کارشناسی رشته مهندسی شیمی نشستی را با این عزیزان برگزار کرد تا پویایی بیشتری در دانشجویان ایجاد نماید.

img_yw_news
جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳ -

بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی از پالایشگاه شهید تند گویان

انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه علم وصنعت ایران در چارچوب برپایی بازدید ها از موسسات و کارخانجات تولیدی و صنعتی صبح روز چهارشنبه 5 اذر ماه بازدیدی از شرکت پالایش نفت شهید تندگویان تهران به عمل آورد.

img_yw_news
جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳ -

سمینار آشنایی با توربو ماشین ها

چهارشنبه 27 ام آبان ماه، انجمن علمی دانشکده مهندسی شیمی در راستای آشنایی دانشجویان با تکنولوژی توربوماشین ها، از گروه شرکت های "توربو کمپرسور OTC" که یکی از شرکت های فعال در زمینه توربو فن ها می باشد درخواست کرد تا همایشی آموزشی در این زمینه برگزار کند.

img_yw_news
جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳ -

سمینار آشنایی با HSE

انجمن علمی دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه علم وصنعت در تاریخ سوم آذر با همکاری شرکت پترو تدبیر پارس با برگزاری همایشی در زمینه HSE شرایط آشنایی دانشجویان این دانشکده را با این صنعت فراهم کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ -

تقدیر از دکتر قائمی

در هفتمین جشنواره ملی حرکت که در شیراز برگزار شد جناب دکتر قائمی به عنوان مدیر امور فرهنگی وفوق برنامه برگزیده کشور برگزیده شدند که افتخار بسیار بزرگی برای دانشگاه علم و صنعت و بخصوص دانشکده مهندسی شیمی می باشد.

img_yw_news
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ -

نمایشگاه دائمی کتاب انجمن علمی دانشکده مهندسی شیمی

انجمن مهندسی شیمی در راستای افزایش روح مشارکت جمعی و کمک هر چه بیشتر به دانشجوها وظیفه خود دانست تا پل ارتباطی بین دانشجویان باشد تا راحت تر و با صرف وقت کم تر بتوانند کتاب های خود را در اختیار یکدیگر بگذارنند .

img_yw_news
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ -

نام نویسی متقاضیان شرکت در کلاس های آموزشی و آزمون های آزمایشی موسسه پارسه

انجمن علمی مهندسی شیمی  علم وصنعت ایران به منظور برگزاری آزمون های آزمایشی و همچنین کلاس های آموزشی با  موسسه  پارسه قرار دادی مبنی بر تخفیف 30 تا 40 درصدی بری نام نویسی دانشجویان مهندسی شیمی  علم وصنعت  ایران  منعقد گردانید.

img_yw_news
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ -

ثبت نام دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی در کنکور آزمایشی موسسه راهیان فرآیند

برای کمک هر چه بیشتر به دانشجویان مهندسی شیمی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارند انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه علم وصنعت ایران بر آن شد باانعقاد قرار داد با  موسسه راهیان فرایند به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز برگزاری کنکور های آموزشی و اخذ تخفیف 60% از آن موسسه، دانشجویان را ثبت نام کند.

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .