[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش فراخوان: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 107 | تعداد کل بازدید های مطالب: 661,379 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ -

سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی

فراخوان سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی به منظور تقدیر از طرح های برگزیده از تاریخ اردیبهشت ماه 1396 تا پایان شهریور ماه 1396 و نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی از تاریخ اسفند ماه 1395 تا پایان خردادماه 1396 ثبت نام به عمل می آورد.

img_yw_news
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ -

فراخوان ارسال مقاله به نشریه بین المللی مهندسی صنایع و تحقیقات تولید

نشریه بین المللی مهندسی صنایع (International Journal Of Industrial Engineering & Production Research) که شاخه ای از نشریه بین المللی علوم مهندسی ایران می باشد که از سال  1388 به طور اختصاصی مقالات برگزیده رشته مهندسی صنایع را به چاپ می رساند و دارای اعتبار علمی - پژوهشی می باشد و در پایگاه های مختلف از جمله ( Isc, Cid, Google Scholar, Linkedin, Magiran, Irisweb, Xml,Rss)نمایه گردیده است، این نشریه آمادگی دارد تا مقالات ارزنده شما را بررسی و در صورت تایید به چاپ برساند. در صورت تمایل علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی سایت http://ijiepr.iust.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ -

فراخوان ارسال مقاله به فصلنامه علم و مهندسی مواد ایران

فصلنامه علم و مهندسی مواد ایران (Iranian Journal of materials Science & Engineering) که حاصل همکاری دانشگاه علم وصنعت  ایران با انجمن های سرامیک و متالورژی می باشد تاکنون پنجاه و یک شماره به چاپ رسیده است این نشریه که دارای اعتبار علمی - پژوهشی می باشد و در پایگاه  های مختلف از جمله Scopous(Elsevier),EBSCO,Iran Journal,ISC نمایه گردیده است، این نشریه آمادگی دارد تا مقالات ارزنده شما را بررسی و در صورت تایید به چاپ برساند. در صورت تمایل علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی سایت http://ijmse.iust.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ -

فراخوان ارسال مقاله به نشریات دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت

دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت  با همکاری علمی انرژی خورشیدی ایران امتیاز علمی پژوهشی مجله Journal of optoelectronical nanostructures  را از وزارت علوم تحقیقات و فناوری کسب نموده و آماده دریافت مقالات همکاران هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از رشته های فیزیک، الکترونیک، شیمی ، مواد و سایر موضوعات رشته های نانو می باشد. در صورت تمایل علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی سایت http://jopn.miau.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ -

فراخوان معاونت اجتماعی و پیگیری از وقوع جرم قوه قضائیه

فراخوان معاونت اجتماعی و پیگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با موضوع "مبنی بر ضرورت انجام تحقیقات و پژوهش های مورد نیاز برای آسیب شناسی علل وقوع جرم و پیشگیری از آن از طریق نهاد های تحقیقاتی به عنوان یکی از وظایف دبیرخانه شورای عالی پیشگیری از جرم و به منظور استفاده از ظرفیت همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگران فعال حوزه پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی در زمینه ی پیشبرد اهداف و برنامه های پیشگیری، این مرکز در صدد تهیه بانک اطلاعاتی از اعضای هیات علمی فعال در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ -

فصلنامه مطالعات نظریه و انواع ادبی

فراخوان مقاله نویسی درفصلنامه ی با رویکرد علمی و پژوهشی مطالعات نظریه و انواع ادبی  به اطلاع کلیه اساتید و پژوهشگران محترم می رساند که آماده دریافت مقالات ارزشمند در زمینه های نقدو تحلیل متن های ادبی ، نقد، نظریه و نظریه پردازی وانواع ادبی(مباحث سنتی و نو )می باشد. وب سایت فصلنامه ی "مطالعات نظریه و انواع ادبی" برای دریافت مقالات ارزشمند گروه های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، زبان های خارجی، زبان شناسی و رشته هایی از این دست عبارت است از:journal.hsu.ac.ir/ltg

img_yw_news
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ -

فراخوان شرکت پالایش گاز پارسیان

فراخوان شرکت پالایش گاز پارسیان حهت اجرای پروژه پژوهشی با موضوع" تغییر متریال رینگ پیستون کمپرسورهای over head از جنس ptfe+25%carbon  به متریالی با مقاومت بالاتربا سایش کاملا نرمال در سیلندر به همراه ساخت نمونه جهت تست میدانی "از علاقمندان دعوت می نماید  در صورت تمایل به ارائه پرسشنامه پیشنهاد پروژه پژوهشی( پروپوزال) خود  مطابق با فرم پیوست اقدام  لازم را بعمل آورند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ -

حمایت و راه اندازی فدراسیون سرآمدان علمی ایران

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به تدوین آیین نامه حمایت از دستاوردهای علمی معتبر و راه اندازی فدراسیون سرآمدن علمی ایران  با هدف دستیابی به مرجعیت علمی جهانی کرده است.

img_yw_news
یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ -

حمایت از طرح پژوهشی درحوزه دفاع اقتصادی بصورت کسر خدمت سربازی و مالی

 قرارگاه پدافند اقتصادی به منظور ارتقاء کمی و کیفی پژوهش ها در حوزه اقتصادی کشور، از طرح های پژوهشی مطابق با اولویت های این قرارگاه به صورت کسر خدمت و مالی حمایت می کند.

img_yw_news
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ -

فراخوان یازدهمین دوره اعطای جایزه ملی محیط زیست و سازمان حفاظت محیط زیست

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست از اعلام فراخون و ثبت نام یازدهمین دوره اعطای جایزه ملی محیط زیست خبر داد.

img_yw_news
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ -

اعلام سایت رویت طرح های معاونت معماری و شهرسازی

معاونت معماری و شهرسازی و دبیرخانه شورایعالی معماری و شهرسازی در راستای اطلاع رسانی مناسب و دسترسی آسان به اطلاعات برای عموم شهروندان، دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری کلیه طرح های توسعه و عمران موجود در آرشیو خود را به صورت دیجیتال و بدون هیچگونه محدودیتی در اختیار عموم علی الخصوص دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرارداده است و متقاضیان محترم  طرح های مذکور می توانند از طریق آدرس اینترنتی زیر اقدام به مشاهده و دریافت طرح ها نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ -

کارگاه تخصصی مشاوره گروهی و آموزش همزمان (مشاوره آموز) تجاری سازی فناوری

کارگاه تخصصی مشاوره گروهی و آموزش همزمان (مشاوره آموز) تجاری سازی فناوری را در تاریخ  5لغایت 7 بهمن ماه 1394 در مرکز توسعه مدیریت فدائی منش برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ -

فراخوان جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

فراخوان جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در چهار بخش ایده برتر،مقاله برتر، پایان نامه برتر و اختراع برتر اعلام می گردد. متقاضیان مهلت ثبت نام متقاضیان از یکم آذرماه 1394 لغایت 30آذر ماه 1394 از طریق وبگاه ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری به آدرس http://stemcell.isti.ir مراجعه فرمایید

img_yw_news
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ -

فراخوان حمایت از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی مبارزه با مواد مخدر

فراخوان حمایت از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی در زمینه اولویت های پژوهشی  به اطلاع کلیه اساتید و پژوهشگران محترم می رساند مدیرکل محترم دفتر تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری مبنی بر حمایت از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی برای هرگونه مشارکت از سوی اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان می باشد.

img_yw_news
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ -

فراخوان مقاله نویسی درمجله علمی و پژوهشی علوم وفناوری جوشکاری ایران

فراخوان مقاله نویسی درمجله علمی و پژوهشی علوم وفناوری جوشکاری ایران به اطلاع کلیه اساتید و پژوهشگران محترم می رساند که انجمن جوشکاری و آزمایش های غیر مخرب ایران با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به اخذ مجوز انتشار مجله علمی و پژوهشی علوم وفناوری جوشکاری ایران از دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امورپژوهشی وزارت علوم تحقیقات وفناوری شده است.

img_yw_news
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ -

فراخوان ارسال مقاله به نشریات دانشگاه سمنان

دانشگاه سمنان در سال های اخیر رشد چشمگیری در خصوص اخذ اعتبار برای نشریات علمی خود از کمیسیون بررسی نشریات علمی وزارت  متبوع داشته است.در این راستا این دانشگاه تاکنون نسبت به راه اندازی سامانه نشریات به آدرس http://journals.semnan.ac.ir  اقدام کرده است.  از اعضای هیات علمی ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، پژوهشگران و محققین دانشگاه در صورت تمایل به ارسال مقاله می توانند به آدرس اینترنتی سایت مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ -

چهارمین فراخوان طرح های پژوهشی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولهای شناختی

چهارمین فراخوان طرح های پژوهشی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولهای شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با توجه به ماموریت خود از پژوهشهای پایه، کاربردی و توسعه فناوری و زیرساخت در راستای اهداف و اولویتهای مصوب ستاد حمایت می نماید.

img_yw_news
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ -

بیست و نهمین جشنواره بین المللی خوارزمی

بیست ونهمین جشنواره بین المللی خوارزمی برای متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در جشنواره و تکمیل پرسشنامه الکترونیکی و ارسال طرح به دبیرخانه تا پایان شهریور ماه 1394 برگزار می کند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ -

کارگاه آشنایی با نحوه تاسیس و پیشبرد شرکت ها ی دانش بنیان

ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولهای بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری مرکز آموزشی تحقیقاتی درمانی قلب و عروق شهید بهشتی کارگاه آشنایی با نحوه تاسیس و پیشبرد شرکت ها دانش بنیان  در حیطه علوم وفناوری های سلول های بنیادی 16مهرماه 1394 برگزار می کند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ -

فراخوان اولویت های پژوهشی سال94

گمرک جمهوری اسلامی ایران از کلیه دانشگاهیان ،پژوهشگران ومحققین محترم در راستای اجرایی نمودن طرح های پژوهشی اعلام شده دعوت به همکاری می نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ -

پنجمین فراخوان ارسال طرح های پژوهشی و فناوری

پنجمین فراخوان ارسال طرح های پژوهشی و فناوری  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی  از کلیه اساتید و دانشجویان علاقمند دعوت نموده است تا طرح های خود را فقط از طریق وب سایت http://stemcell.isti.ir ارسال نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

دعوت به همکاری دانشگاه هرمزگان

 در راستای همکاری های دانشگاهی و تقویت تولیدات علمی،  در خصوص داوری طرح های پژوهشی مقالات و کتب دانشگاه هرمزگان از اعضاء محترم هیات علمی دانشگاه دعوت به همکاری می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ -

فراخوان فرصت مطالعاتی یک ساله دانشجویان برتر

ستاد راهبردی توسعه علوم و فناوری های شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد حداکثر 30 فرصت مطالعاتی یک ساله به دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی و یا دستیاران تخصصی پزشکی اعطا نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ -

فراخوان مجله نانو ساختارهای اپتوالکترونیکی

دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت اقدام به انتشار مجله نانو ساختارهای اپتوالکترونیکی با درجه علمی پژوهشی نموده است اساتید و دانشجویان محترم  مقالات خود را در حوزه های نانو ، فیزیک ، الکترونیک، موادو متالورژی، شیمی تجزیه به آدرس http://journals.miau.ac.ir ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

دو فصلنامه علمی - ترویجی فیزیک کاربردی

دانشگاه الزهراء(س) اقدام به انتشار دو فصلنامه علمی - ترویجی فیزیک کاربردی با سردبیری آقای دکتر رضا ثابت داریانی نموده است و از کلیه اساتید و دانشجویان جهت ارائه و چاپ مقاله دعوت نموده است. 

صفحه 1 از 5    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.13 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 4657