[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
تسهیلات::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه

امور فرهنگی و فوق برنامه

ارتباطات فرهنگی و اجتماعی

گروه طرح و برنامه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 599 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,394,243 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ -

جنبش های نوپدید دینی و عرفان های کاذب

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، اقدام به راه اندازی خدمات مشاوره در زمینه جنبش های نوپدید دینی و عرفان های کاذب معنوی نموده است. خدمات بصورت رایگان برای تمامی دانشجویان، اساتید،کارمندان و خانواده های آنان ارائه می گردد.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ -

دوره های مجازی یاریگران زندگی

مرکز مشاوره و سلامت، به اطلاع کلیه دانشگاهیان عزیز می رساند:سامانه آموزشگاه مجازی یاریگران زندگی با هدف مهارت افزایی و توسعه آگاهی های عمومی در زمینه پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی راه اندازی شده است. شرکت در دوره ها همراه با اعطای گواهی می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ -

اجرای طرح پایش سلامت روان دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، طرح پایش کارنامه سلامت روان را برگزار می کند. این طرح ویژه تمام دانشجویان شاغل به تحصیل و ورودی جدید در تمام مقاطع تحصیلی می باشد. تکمیل کارنامه سلامت روان برای کلیه دانشجویان اجباری است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ -

مهارت آموزی والدین در برقراری ارتباط دوستانه با نوجوان

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی، کارگاه مهارت آموزی والدین در برقراری ارتباط دوستانه و موثر با کودک و مدیریت بحران نوجوان را ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه برگزار می نماید. شرکت در کارگاه همراه با گواهی و امتیاز فرهنگی برای اعضای هیات علمی و امتیاز شرکت در دوره برای کارمندان می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ -

کارگاه شخصیت شناسی

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، کارگاه آنلاین شخصیت شناسی را دوشنبه ۱۸ مرداد از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۶/۳۰ برگزار می نماید. شرکت در کارگاه همراه با گواهی و امتیاز فرهنگی برای اعضای هیات علمی و امتیاز شرکت در دوره برای کارمندان می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ -

روز جهانی مبارزه با سوءمصرف و قاچاق موادمخدر

شعار دفتر مقابله با موادمخدر و جرم سازمان ملل متحد برای سال ۲۰۲۱: حقایق درباره موادمخدر را به اشتراک بگذاریم تا زندگی را نجات دهیم. 

img_yw_news
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ -

گزارش انتخابات کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه، انتخابات کانون همیاران سلامت روان را در روز پنج شنبه ۳ تیرماه به صورت آنلاین برگزار نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه مدیریت زمان و کاهش استرس

کارگاه آنلاین مدیریت زمان و تکنیک های کاهش استرس در روزهای چهارشنیه و پنج شنبه مورخ ۲۹/۲/۱۴۰۰ لغایت ۳۰/۲/۱۴۰۰ با تدریس سرکارخانم دکتر عظیمی توسط مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه آشنایی با آزمون و کنترل استرس

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه با همکاری دفتر برنامه ریزی و آموزش،وبینار آشنایی با آزمون و کنترل استرس را روز چهارشنبه مورخ ۱۹/۳/۱۴۰۰ با تدریس سرکار خانم دکتر زینب عظیمی و خانم دکتر قنبری برگزار نمود.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ -

طرح ملی بررسی سیمای زندگی دانشجویان

مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه با همکاری معاونت دانشجویی و معاونت آموزشی *طرح ملی بررسی سیمای زندگی دانشجویان (موج چهارم)*را با هدف بررسی سبک زندگی دانشجویان (از جمله تغذیه، اوقات فراغت، سلامت روان و ...) اجرا می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ -

کارگاه آشنایی با آزمون در مودلLMS و فنون کنترل استرس

مرکز مشاوره و سلامت با همکاری دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش دانشگاه علم و صنعت، کارگاه آشنایی با آزمون در مودل LMS و فنون کنترل استرس در آزمون را برگزار می کند. این وبینار چهارشنبه ۱۹ خرداد از ساعت ۱۷ الی ۱۹ اجرا می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ -

عضویت و انتخابات کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره دانشگاه انتخابات و عضویت در کانون همیاران سلامت روان را اجرا می نماید. علاقمندان جهت عضویت، به سایت مرکز مشاوره مراجعه و از صفحه اصلی به صورت آنلاین فرم را تکمیل نمایند. اساسنامه کانون نیز در صفحه اصلی قابل مشاهده می باشد. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ -

به مناسبت روز جهانی ایدز

۲۸ اردیبهشت روز جهانی آگاهی از واکسن ایدز نامگذاری شده است. بیایید با آگاهی در جهت پیشگیری از این بیماری گام برداریم.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه حال خوب، زندگی بانشاط

"وبینار حال خوب، زندگی بانشاط" در تاریخ ۲۷/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵ توسط مرکز مشاوره دانشگاه با تدریس سرکار خانم دکتر مشایخی بصورت مجازی برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

هفته بدون دخانیات

از تاریخ ۴ الی ۱۰ خرداد هفته بدون دخانیات نامگذاری شده است. به همین مناسبت، مرکز مشاوره دانشگاه پیام ها و فایل های بهداشتی در خصوص عدم مصرف دخانیات در اختیار علاقمندان قرار می دهد. 

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه پیشگیری از بحران های فردی

کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی در تاریخ ۲۹/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۶ ویژه دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی و والدین دانشجویان توسط مرکز مشاوره دانشگاه با تدریس جناب آقای دکتر سلمان قادری برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کارگاه مدیریت زمان و کاهش استرس

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه مدیریت زمان و تکنیک های کاهش استرس را چهارشنبه و پنج شنبه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برگزار می کند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه پیشگیری از بحران های فردی و خانوادگی را چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۹ از ساعت ۱۳ الی ۱۶ برگزار می کند.

img_yw_news
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گزارش پیشگیری از بحران های فردی

کارگاه پیشگیری از اقدام به خودکشی در بین دانشجویان ویژه مدیران، کارشناسان، مددکاران، مسئولین حراست و خوابگاه  در تاریخ های ۲۰/۲/۱۴۰۰ و ۲۲/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۵-۱۳ در مجتمع شهید بهرامی بصورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

وبینار حال خوب، زندگی با نشاط

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار بزرگ حال خوب، زندگی با نشاط را دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۷ از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۵ برگزار می کند.

img_yw_news
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کارگاه پیشگیری از بحران های فردی

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی با همکاری کانون همیاران سلامت کارگاه پیشگیری از بحران های فردی را در تاریخ دوشنبه ۲۰/۲/۱۴۰۰ و چهارشنبه ۲۲/۲/۱۴۰۰ برگزار می نماید. این کارگاه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در مجتمع شهید بهرامی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار گرایش به پدیده های نوپدید

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار"علل روانشناختی و جامعه شناختی گرایش به جنبش های نوپدید دینی معنوی" را در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ توسط جناب حجت الاسلام و المسلمین دکترمحمود رضا قاسمی برگزار نمود. 

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار دانشجوی دوستدار خانواده

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار" دانشجوی دوستدار خانواده و تکنیک های افزایش صمیمیت" را در تاریخ های ۸/۲/۱۴۰۰ لغایت ۹/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در دو جلسه برگزار نمود. 

img_yw_news
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه مهارت های دوران عقد و پس از ازدواج

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار" دوران پس از عقد و ازدواج با توجه ویژه به ۵ سال اول زندگی مشترک" را در تاریخ های ۱/۲/۱۴۰۰لغایت ۲/۲/۱۴۰۰از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در دوجلسه بصورت مجازی (آنلاین) برگزار نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

وبینار دانشجوی دوستدار خانواده

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار دانشجوی دوستدار خانواده با تاکید بر مهارت های افزایش صمیمیت را برگزار می کند.  

صفحه 1 از 24    
اولین
قبلی
1
...
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 61 queries by YEKTAWEB 4331