[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش اخبار: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 94 | تعداد کل بازدید های مطالب: 290,611 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ -

از ایده تا استارتاپ با دستان خالی

همایشی با عنوان " از ایده تا استارتاپ با دستان خالی" در روز چهارشنبه ۴ خردادماه از ساعت ۹ الی ۱۳ در مجتمع امام خمینی دانشگاه علم وصنعت ایران برگزار می شود از علاقمندان جهت اطلاع بیشتر برای شرکت به سایت همایش به آدرس https://inc.iust.ac.ir مراجعه فرمایید. تلفن تماس ۷۷۲۲۳۳۹۹-۰۲۱

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

جشنواره عکس علم و صنعت با موضوع پژوهش و فناوری

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، جهت بروزرسانی وب سایت معاونت پژوهش و فناوری و مدیریت‌های تابعه بدین‌وسیله برگزاری جشنواره عکس علم و صنعت را با موضوع پژوهش و فناوری اعلام می‌نماید و از تصاویر ارسالی در وب سایت‌های دانشگاه و سایر موارد در دانشگاه استفاده خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

پنجمین همایش و نمایشگاه بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری

پنجمین همایش و نمایشگاه بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری در تاریخ تیرماه ۱۴۰۱ بصورت نیمه حضوری در هتل المپیک تهران برگزار می گردد.از علاقمندان جهت اطلاع بیشتر برای شرکت و یا ارسال مقاله به سایت همایش به آدرس http://www.nfus.ir مراجعه فرمایید. تلفن تماس ۰۹۱۲۲۳۸۰۵۱۱

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ -

پنجمین سمینار آنالیز غیر خطی و بهینه سازی

پنجمین سیمنار آنالیز غیرخطی و بهینه سازی در تاریخ اردیبهشت۱۴۰۱ در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان دانشگاه علوم پایه گروه ریاضی برگزار می گردد.از علاقمندان جهت اطلاع بیشتر برای شرکت و یا ارسال مقاله به سایت همایش به آدرس http://snao.ir مراجعه فرمایید. تلفن تماس ۳۱۴۵۲۳۸۶-۰۴۱

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ -

همایش ملی پژوهش های نوین در نیروگاه های هسته ای

دومین همایش ملی پژوهش های نوین در نیروگاه های هسته ای در تاریخ آبانماه ۱۴۰۱ در نیروگاه اتمی و دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر برگزار می گردد.از علاقمندان جهت اطلاع بیشتر برای شرکت و یا ارسال مقاله به سایت همایش به آدرس http://www.ncnpp.ir مراجعه فرمایید. تلفن تماس ۳۱۱۱۲۵۶۱-۰۷۷ 

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ -

دومین کنفرانس ملی مدیریت، روان شناسی و علوم رفتاری

دومین کنفرانس ملی مدیریت، روان شناسی و علوم رفتاری در تاریخ ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ به صورت ویدئو کنفرانس (آنلاین) برگزار می نماید. از علاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت www.icisme.ir مراجعه نمایند. تلفن پشتیبانی ۰۲۱۴۶۱۳۱۵۸۸ واتساپ ۰۹۰۵۴۸۳۵۲۹۳ مهلت ارسال مقاله و ثبت نام ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۱

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ -

همایش ملی زیر ساخت های سکونت در جزایر ایرانی خلیج فارس

همایش ملی زیر ساخت های سکونت در جزایر ایرانی خلیج فارس در تاریخ ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱ در استان هرمزگان، بندر شهر تاریخی کنگ، عمارت تاریخی رشید برگزار خواهد شد. از علاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت /https://ripgi.ir/fa مراجعه نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ -

فراخوان نوبت اول اولویت های پژوهشی مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰

به اطلاع روسای دانشگاه ها و دانشکده ها، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، موسسات علمی و پژوهشی و پژوهشگران می رساند عناوین اولویت های پژوهشی وزارت ورزش و جوانان به شرح زیر می باشد علاقمندان می توانند طرح نامه های پیشنهادی خود را در قالب فرم طرح نامه مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی در سایت اعلام شده http://csrs.msy.gov.ir تدوین نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اولویت های پژوهشی با شماره ۲۲۶۶۲۲۹۵ داخلی ۳۹۹ تماس حاصل نمایید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ -

نهمین کنفرانس بین المللی پژوهش های مدیریت و علوم انسانی در ایران

این کنفرانس در روز پنجشنبه ۱۹ اسفندماه ۱۴۰۰ به صورت ویدئو کنفرانس (آنلاین) برگزار می گردد. دبیرخانه کنفرانس آماده پذیرش انواع مقالات علمی پژوهشی، مروری و ترویجی می باشد. امکان داوری سریع و صدور گواهی زودهنگام، صدور گواهینامه فیزیکی، سی دی چاپ شده مجموعه مقالات و ارسال پستی، صدور گواهینامه بین المللی Oxford Cert Universal و امکان نمایه در SID، امکان صدور گواهی SID و نمایه تمام متن مقالات پذیرفته شده به صورت رایگان در پایگاه علمی مرجع دانش CIVILICA و در پایگاه مجلات تخصصی نور فراهم شده است. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام و ارسال مقاله به سایت کنفرانس به نشانی WWW.۴icmhsr.com مراجعه نمایید. آخرین مهلت ثبت نام ۱۵ اسفندماه۱۴۰۰ تلفن: ۰۲۱۴۶۱۳۱۵۸۸

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ -

چاپ و انتشار آثار هیات علمی دانشگاه های کشور

دانشگاه تهران در نظر دارد آثار اعضای محترم هیات علمی دانشگاه های مختلف کشور را که برابر ضوابط و مقررات نشر این موسسه است، در بنرامه انتشاراتی خود قرار دهد.از این رو با توجه به راه اندازی سامانه پذیرش و داوری الکترونیکی این موسسه، مولفان و مترجمان محترم می توانند با مراجعه به سایتPress.ut.ac.ir ضمن کسب اطلاعات دقیق تر، نسبت به ارسال پیشنهاد چاپ اثر خود به صورت الکترونیکی اقدام نمایند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ -

اولین کنفرانس علوم داده و اطلاعات مکانی

اولین کنفرانس علوم داده و اطلاعات مکانی با همکاری سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح و دانشگاه علم و صنعت با برنامه های علمی جانبی(کارگاه ها و نشست های تخصصی) در تاریخ ۲ و ۳ بهمن ماه ۱۴۰۰در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سالن کنفرانس شماره یک برگزار خواهد شد. لذا از اساتید و دانشجویان محترم برای شرکت در این همایش دعوت به عمل می آید.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ -

دومین همایش ملی توسعه پایدار خلیج فارس: محیط زیست مناطق ساحلی

دومین همایش ملی توسعه پایدار خلیج فارس: محیط زیست مناطق ساحلی در تاریخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه خلیج فارس، بوشهر برگزار خواهد شد. از علاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت https://pgsd.ir مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ -

بیست و هفتمین سمینار جبر ایران

بیست و هفتمین سمینار جبر ایران در تاریخ ۱۸و۱۹ اسفندماه ۱۴۰۰ در دانشگاه خلیج فارس، بوشهر برگزار خواهد شد. از علاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت https://ias۲۷.pgu.ac.ir مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ -

دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، آغاز اجرا و تقسیم کار ملی

دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، آغاز اجرا و تقسیم کار ملی در تاریخ ۲۸ و۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) برگزار می گردد.از علاقمندان جهت تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایتhttp://conference.olgou.ir مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ -

فراخوان دومین کنفرانس ملی تفکر سیستمی در عمل

دومین کنفرانس ملی تفکر سیستمی در عمل در تاریخ ۱۶ تا ۱۸ آذرماه ۱۴۰۰ در شهر مشهد دانشگاه فردوسی مشهد دانشکده علوم اداری و اقتصادی برگزار خواهد شد. از علاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت www.https://stinpconf۲۰۲۱.um.ac.ir مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ -

بیست و چهارمین دوره مسابقات و همایش ملی سالیانه بتن و زلزله

 بیست و چهارمین دوره مسابقات و همایش ملی سالیانه بتن و زلزله با همکاری انجمن علمی مهندسی بتن و سازه های بتنی ایران در تاریخ ۵ الی ۶ دیماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. ازعلاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت www.aciiranchapter.org مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ -

سخنرانی آقای دکتر امینی فارسانی در کنفرانس دانشگاه کمبریج و دانشگاه کوئینز بلفاست

انتشارات دانشگاه کمبریج، انجمن زبان شناسان رشته زبان شناسی کاربردی انگلستان  با همکاری دانشگاه کوئینز بلفاست (به عنوان میزبان)، کنگره زبان شناسی کابردی را با دعوت از متخصصان حیطه Research Synthesis in Applied Linguistics در ماه اخیر برگزار کردند. ۸ سخنران در این حیطه از کل جهان با گرایش خاص از دانشگاههای هاروارد، میشیگان، آکسفورد، آریزونا، بلفاست، .. جهت سخنرانی دعوت شده بودند و از ایران نیز دکتر محمد امینی فارسانی استادیار گروه زبانهای خارجه دانشگاه علم وصنعت ایران به عنوان سخنران دراین کنگره دعوت و به ارائه جدیدترین یافته ها با محوریت Mixed-methods Research Synthesis in Applied Linguistics پرداخته اند. محققان، دانشجویان و اساتید حیطه از سراسر جهان در این کنگره جهانی حضور داشتند. خلاصه مقالات این سخنرانی ها و گزارش کنگره در نشریه معتبر Language Teaching از سری مجلات دانشگاه کمبریج در اکتبر ۲۰۲۱ به چاپ رسیده است. همچنین سخنرانان این کنگره، پس از دو روزبحث تخصصی و فنی، کمیته تخصصی  Secondary Research in Applied Linguistics را تاسیس نمودند و دکتر امینی فارسانی در این کمیته تخصصی که زیر نظر انتشارات دانشگاه کمبریج و انجمن زبان شناسان رشته زبان شناسی کاربردی انگلستان به فعالیت پژوهشی و آموزشی می پردازد، به عنوان عضو فعال کمیته تخصصی انتخاب و به فعالیت خواهند پرداخت.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ -

انتخاب پایان نامه دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک به عنوان پایان نامه برتر انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران

در مراسم علمی و اجرایی هفدهمین کنفرانس ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید ایران (ICME) که در اسفند ماه ۱۳۹۹ و با مدیریت انجمن ساخت و تولید ایران برگزار گردید، ۲ عنوان پایان نامه دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان پایان برتر شناخته شده و مورد تقدیر قرار گرفتند. پایان نامه آقای عباس بیاتی دانشجوی مقطع کارشناسی با عنوان "تعیین نمودار حد‌ شکل‌دهی ورق فلزی به کمک فرایند شکل‌دهی تدریجی" و راهنمایی جناب آقای دکتر رامین هاشمی پایان نامه آقای فرشاد کاظمی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد با عنوان "شکست‌نگاری و تعیین تجربی و عددی منحنی حد‌ شکل‌دهی برای ورق چند‌لایه" و راهنمایی مشترک آقایان دکتر رامین هاشمی و دکتر سیدعلی نیک نام این موفقیت ارزشمند را به این دانشجویان عزیز و اساتید محترمشان تبریک گفته و برایشات توفیقات روزافزون آرزو می نماییم.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ -

توجه مهم

راهنمای فرآیند ارایه پیشنهاد طرح پژوهشی و عقد قرارداد بند الف( و هزینه کرد اعتبار تجهیزات )بند ب(در سامانه گلستان)  فیلم جلسه راهنمایی عقد قرارداد https://drive.iust.ac.ir/index.php/s/FMpPf۴TinXfW۶۸j بدینوسیله به استحضار می‌رساند که سیستم اتوماسیون ارائه پیشنهاد طرح پژوهشی و عقد قراردادهای گرنت (بند االف) و هزینه کرد اعتبار تجهیزات (بند ب) اساتید از بیست و دوم شهریور ۱۴۰۰ راه اندازی گردیده و از این پس کلیه امور این قراردادها از طریق سامانه گلستان اجرا شده و تا مرحله چاپ و امضای قرارداد توسط اساتید گرامی انجام می‌شود. این امر منجر به روان‌سازی و چابک‌سازی سامانه ارائه پیشنهاد طرح پژوهشی و عقد قراردادهای گرنت شده و تمام تاخیرهای موجود در ارسال و دریافت نامه و کلیه امور فیزیکی نامه رسانی را حذف می‌نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ -

انتشار کتاب آقای دکتر سعیدی مهرآباد و دکتر حامد فضل اله تبار از دانشکده صنایع

کتابی با عنوان Cost Engineering and Pricing in Automous Manufacturing Systems نوشته آقایان دکتر محمد سعیدی مهرآباد و دکترحامد فضل اله تبار چاپ انتشارات EMERALD منتشر گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ -

سی و پنجمین جشنواره بین الملی خوارزمی

فراخوان سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی به صورت ثبت نام الکترونیکی متقاضیان و انجام مراحل ارزیابی و داوری طرح ها، برگزیدگان جشنواره را انتخاب و در مراسمی با حضور ریاست محترم جمهوری معرفی و تقدیر قرار می گیرند لینک ونشانی وبگاه جشنواره به آدرس www.khwarizmi.ir می باشد. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

فراخوان ششمین کنفرانس ملی پلیمر ایران

ششمین کنفرانس ملی پلیمر ایران در تاریخ ۵ الی ۶ آبان ماه ۱۴۰۰،در دانشگاه صنعتی سهند تبریز در شهر تبریز برگزار خواهد شد. ازعلاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت www.hampa.sut.ac.ir/fa مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کنفرانس بین المللی کامپیوتر و مهندسی دانش(ICCKE)

کنفرانس بین المللی کامپیوتر و مهندسی دانش(ICCKE) در تاریخ ۲۸ الی ۲۹ ماه ۱۴۰۰،در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در شهر قزوین برگزار خواهد شد. ازعلاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت ICCKE۲۰۲۱.um.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ -

بیست و چهارمین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن

بیست و چهارمین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن در تاریخ ۵ الی ۶ خردادماه ۱۴۰۰،در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در شهر قزوین برگزار خواهد شد. ازعلاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایتhttp://conf.ikiu.ac.ir/smaa۲۴ مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ -

چهاردهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات

چهاردهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات در تاریخ ۲۷الی ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰،در دانشگاه سجاد در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد. ازعلاقمندان تقاضا داریم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه حضور به وب سایت icors۲۰۲۱.sadjad.ac.ir مراجعه نمایند.

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 4657