[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی ::
معرفی قطب ::
معرفی افراد ::
امکانات و توانمندیها ::
تفاهم نامه ها::
کتابخانه الکترونیکی::
معرفی کتاب ::
نشریه ::
اخبار ::
فرم عضویت::
تماس با ما ::
تسهیلات پایگاه::
::
مجله پژوهشهای معماری اسلامی
AWT IMAGE
..
شبکه خبری و تحلیلی مهندس نیوز

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
مجله همشهری معماری
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت قطب علمی معماری را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
Rss

AWT IMAGE

..
:: بایگانی بخش کتابخانه الکترونیکی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 10 | تعداد کل بازدید های مطالب: 118,114 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ -

معرفی مقالات جدید جناب آقای مهندس نقره کار

ارزیابی و نقد مغالطه های موجود در حوزه هنر و معماری و شهرسازی نسبت اسلام با فرایندهای انسانی ، در ذیل مشیت الهی (راهبردها و راهکارهایی برای خلق آثار هنری ، معماری و شهرسازی)خانه کعبه سلول بنیادی در طراحی نیایشگاههای مطلوب ارزیابی و نقد طرح و ساختمان جدید مسجد ولی عصر (عج) نقشه راه تمدن نوین اسلامی

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ -

تالیفات آقای مهندس تسکین دوست

تالیفات آقای مهندس محمد نقی تسکین دوست در موضوعات گوناگون قرآنی، عرفانی، سیاسی و اجتماعی و ... به شرح زیر می باشد :(چاپ و تکثیر و بهره برداری از هرکدام از این کتابها با حفظ امانت  آزاد می باشد) .1- جامعه آرمانی اقبال 2-رباعیات منسوب به خیام3- مشروطیت در منظر علامه نائینی4- شرح دوبیتی های لاله طوراقبال5- مدار عرفانی حافظ 6-گلگشت راز در شرح  گلشن راز7- قبسی از قرآن 8- اصول باورها  

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ -

کتاب «مقالات در حکمت هنر و معماری اسلامی»

کتاب «مقالات حکمت هنر و معماری اسلامی» تألیف آقای مهندس نقره کار و همکاران، در سه جلد بر روی کتابخانه الکترونیکی سایت بارگذاری شده است. این سه جلد، شامل بیست و هفت مقاله علمی در حوزه حکمت هنر و معماری اسلامی است.برای دانلود کتابها به ادامه مطلب بروید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ -

رساله نظریه‌پردازی «تعامل انسان با ایده‌های هندسی- فضایی در معماری»

نسخه الکترونیکی رساله نظریه پردازی مهندس نقره کار با عنوان «تعامل انسان با ایده‌های هندسی- فضایی در معماری» در کتابخانه الکترونیکی سایت، بارگذاری شده است. در این رساله که در 54 صفحه تدوین شده، به ایده های فضایی و هندسی مناسب برای هر یک از ابزارها و شیوه های ادراکی انسان در معماری پرداخته شده است. این رساله نظریه پردازی در سال 1391 اثر برگزیده جشنواره فارابی گردیده است. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ -

نسخه الکترونیکی کتاب «اسلام و سکونت»

نسخه الکترونیکی کتاب «اسلام و سکونت» تألیف دکتر «سفاهیک اومر» برای دانلود در کتابخانه الکنرونیکی سایت بارگذاری شده است. برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ -

مقاله «جهان بینی اسلامی و برنامه ریزی واحدهای همسایگی»

مقاله «جهان بینی اسلامی و برنامه ریزی واحدهای همسایگی» تألیف دکتر سفاهیک اومر، چاپ شده در نشریه بین المللی JCDC«ساخت و ساز در کشورهای در حال توسعه» برای دانلود در کتابخانه الکترونیکی سایت، بارگذاری شده است.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ -

کتاب «رابطه انسان با طبیعت و معماری» تألیف مهندس نقره کار

نسخه الکترونیکی کتاب «رابطه انسان با طبیعت و معماری» تألیف آقای مهندس نقره کار برای دانلود در کتابخانه الکترونیکی سایت بارگذاری شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ -

نسخه الکترونیکی کتاب «مبانی نظری معماری» تألیف مهندس نقره کار

نسخه الکترونیکی کتاب «مبانی نظری معماری» تألیف مهندس عبدالحمید نقره‌کار به منظور استفاده دانشجویان و پژوهشگران علاقمند بر روی سایت قطب علمی معماری اسلامی بارگذاری شد. این کتاب در چهارده فصل به تبیین مبانی نظری معماری با رویکرد اسلامی می‌پردازد. برای دانلود نسخه الکترونیکی این کتاب به ادامه مطلب بروید یا از بخش کتابخانه الکترونیکی سایت وارد شوید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ -

نسخه الکترونیکی کتاب «حکمت هنر و معماری اسلامی»

نسخه الکترونیکی کتاب «حکمت هنر و معماری اسلامی» به منظور استفاده دانشجویان و پژوهشگران علاقمند بر روی کتابخانه الکترونیکی قطب علمی معماری اسلامی بارگذاری گردید. این کتاب توسط مهندس نقره کار و جمعی از همکاران ایشان، در چهارده فصل به تبیین و بررسی حکمت هنر و معماری اسلامی می پردازد.برای استفاده از این نسخه به ادامه مطلب بروید یا از بخش کتابخانه الکترونیکی سایت استفاده کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .