[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش رویداد: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 117 | تعداد کل بازدید های مطالب: 596,170 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ -

آیین نامه‌ی هسته پژوهشی دانشجویی در شورای پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران به تصویب رسید

در راستای ایجاد تمهیدات لازم برای رشد و هدایت دانشجویان در حوزه تخصصی و فراهم آوردن زمینه مشارکت دانشجویان جوان و خلاق در عرصه پژوهش و نیز به منظور گسترش فعالیت های گروهی، آیین نامه هسته های پژوهشی دانشجویی در شورای پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران به تصویب رسید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ -

سخنرانی علمی دکتر رضا دشتی

جلسه سخنرانی دکتر رضا دشتی استادیار دانشکده فناوری های نوین روز یکشنبه 95/12/22 ساعت10-12 در سالن سمینار دانشکده فناوری های نوین برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ -

هفته ملی پژوهش و فناوری 1395

 دکتر جلال بختیاری در نشست استانی ستادملی پژوهش و فناوری،  با اعلام اینکه  هفته ملی پژوهش و فناوری سال جاری از 21آذرماه الی 28 آذرماه برگزار می شود گفت: شعار تصویب شده برای برنامه های این هفته در سال 1395 را،" پژوهش  تقاضا محور و تجاری سازی؛ فناوری زیربنای اقتصاد مقاومتی "  است. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ -

جلسه صندوق حمایت از پزوهشگران و فناوران کشور

جناب آقای دکتر ضرغام ریاست «صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور» (بنیاد علم ایران) در مورخ دوشنبه 30/01/95 ساعت 13:30 الی 15:00 میهمان دانشگاه در مجتمع امام خمینی (ره) می باشند.

img_yw_news
شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ -

خبرنامه عتف

 جهت مطالعه خبرنامه پژوهش و فناوری عتف وابسته به معاونت پژوهش و فناوری به این فایل مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ -

رتبه سوم دانشگاه علم وصنعت ایران در تولید مقالات کنفرانس ها

دانشگاه های تهران، تربیت مدرس و علم وصنعت از لحاظ تعداد مقالات نمایه شده در پایگاه نمایه سازی کنفرانس های کشور (سیویلیکا در رتبه اول قرار گرفتند.

img_yw_news
یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ -

پروفسور محمود مهرداد شکریه پژوهشگر برگزیده کشوری و فناور برتر استان تهران

در شانزدهمین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری (سال 1394) دکتر محمود مهرداد شکریه موفق به کسب عنوان "پژوهشگر برگزیده کشور" در رشته تخصصی مهندسی مکانیک شده و فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشی ایشان از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفت

img_yw_news
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ -

روز پژوهش دانشگاه با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در دانشگاه با هدف ارائه گزارش عملکرد پژوهشی و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ بیست و سوم آذرماه 1394 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ -

اسامی روزهای هفته پژوهش

 دکتر جلال بختیاری هفته ملی پژوهش و فناوری را در سال 1394 «پژوهش و فناوری ، عزم ملی و رویکرد جهانی » اعلام نمودند مدیر کل محترم دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری سال1394 به انضمام اسامی روزهای هفته به شرح زیر اعلام نمودند. 

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ -

دانشگاه علم وصنعت ایران تاثیرگذار از نظر تعداد استنادات

دانشگاه علم و صنعت ایران براساس اطلاعات مستخرج از پایگاه طلایه داران علم تامسون رویترز(ESI) در فهرست یک درصد برتر دانشگاه های تاثیرگذار از نظر تعداد استنادات در ده سال اخیر قرار گرفت.

img_yw_news
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ -

دومین خبرنامه پژوهش و فناوری عتف

پیرو راه اندازی دومین خبرنامه پژوهش و فناوری عتف وابسته به معاونت پژوهش و فناوری به این فایل مراجعه فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

راه اندازی سیستم پژوهشی در سامانه گلستان

پیرو راه اندازی زیر سیستم پژوهشی در سامانه گلستان، اساتید محترم می توانند پس از مطالعه این فایل نسبت به تکمیل مشخصات پژوهشی خود در سامانه گلستان اقدام نمایند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ -

آقای دکتر داود یونسیان دانشمند جوان برجسته کشور

آقای دکتر داود یونسیان در سومین دوره تجلیل از دانشمندان جوان برجسته کشور انتخاب شد. این انتخاب توسط گروه مهندسی فرهنگستان علوم انجام شده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ -

رتبه نهم دانشگاه علم و صنعت ایران در تولید علم کشور

دکتر جعفر مهراد با تاکید بر این که بررسی آخرین آمار نشان می‌دهد همانند سال‌های قبل تولیدات علمی کشور رو به رشد و توسعه بوده است افزود: مجموعه مدارکی که در جمهوری اسلامی ایران در ISI از ابتدا تا کنون ثبت و نمایه سازی شده است بالغ بر 223 هزار و 549 مدرک بوده است.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ -

ابقاء مدیر قطب معماری اسلامی

با حکم مورخ 93/10/7 ریاست دانشگاه، آقای مهندس عبدالحمید نقره کار برای مدت دو سال در سمت مدیر قطب معماری اسلامی" ابقاء گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ -

انتخاب آقای دکتر علی کاوه به عنوان عضو آکادمی اروپایی علوم و هنر

آقای دکتر علی کاوه برنده نخستین دوره همایش چهره‌های ماندگار به عنوان عضو آکادمی اروپایی علوم و هنر انتخاب شد. این انتخاب توسط سنای فرهنگستان اروپایی علوم و هنر، انجام شده است.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

عضویت آقای دکتر خان میرزا در شورای پژوهش و فناوری دانشگاه

با حکم مورخ 93/9/18 ریاست دانشگاه، آقای دکتر اسماعیل خان میرزا، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و سرپرست معاونت توسعه، فناوری و تجاری سازی پژوهشگاه، برای مدت دو سال به سمت عضو شورای پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

عضویت آقای دکتر غضنفری در شورای پژوهش و فناوری دانشگاه

با حکم مورخ 93/9/18 ریاست دانشگاه، آقای دکتر مهدی غضنفری، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع و مدیر قطب علمی بهینه سازی سامانه های پیشرفته تولیدی و خدماتی، برای مدت دو سال به سمت عضو شورای پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران منصوب گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

دکتر علی کاوه، پژوهشگر برتر کشور در سال 1393

دکتر علی کاوه(استاد دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران) در پانزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران کشور در سال 93 به عنوان پژوهشگر برتر کشور مورد تجلیل قرار گرفت.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ -

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران دانشگاه

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران دانشگاه با حضور جمع کثیری از اساتید و دکتر توفیق(معاون پژوهش و فناوری وزارات صنعت، معدن و تجارت)، دوشنبه بیست و چهارم آذرماه 1393 در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ -

مراسم روز پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران

 مراسم روز پژوهش دوشنبه، بیست و چهارم آذرماه 1393، با حضور رییس دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد. در این مراسم دکتر محمدعلی برخورداری(رییس دانشگاه) سخنرانی می نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

اسامی روزهای هفته پژوهش

دکتر احمدی شعار محوری هفته ملی پژوهش و فناوری را در سال 1393«پژوهش و فناوری، پیشران اقتصاد دانش بنیان» اعلام نمودند و عنوان کرد که شعار محوری امسال با توجه به سیاست‌های ابلاغی رهبری معظم انقلاب و متناسب با نیاز روز کشور انتخاب شده است.

img_yw_news
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۳ -

ترجمه اثر تالیفی دکتر مشهدی به زبان آلمانی

کتاب Vehicle Powertrain Systems اثر تالیفی دکتر بهروز مشهدی ،عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران توسط انتشارات معتبر wiley به زبان آلمانی نیز ترجمه ،چاپ و انتشار یافت.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ -

دانشگاه علم و صنعت در میان 200 دانشگاه فنی و مهندسی برتر جهان

دانشگاه علم و صنعت ایران با 19 پله جهش در رتبه بندی دانشگاه ملی تایوان نسبت به سال گذشته رتبه 193 جهان را در فهرست 500 دانشگاه برتر حوزه فنی و مهندسی از آن خود کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ -

دو دانشگاه ایرانی در بین 400 دانشگاه برتر جهان

بر اساس رتبه بندی سال 2015-2014  پایگاه رتبه بندی «تایمز»، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه صنعتی اصفهان در بین 400 دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.

صفحه 1 از 5    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 4652