[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
اعضای هیات علمی ::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور فرهنگی::
امور پژوهشی::
اخبار و رویدادها::
فضاهای آموزشی و تحقیقاتی ::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
ورود به سایت دروس
دانشجویان روزانه و پردیس
دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی
..
اطلاعیه ها
 اطلاعیه های آموزشی
..
فراخوان ها
فراخوان های همکاری با صنعت و سازمان ها
..
دفاعیه‌ها

دفاعیه های دکتری

۱۴۰۳/۳/۲۶ - علی السیلاوی
۱۴۰۳/۲/۲۴ - رحمن عمیری


دفاعیه های کارشناسی ارشد

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: بایگانی بخش رویدادهای جاری و عمومی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 253 | تعداد کل بازدید های مطالب: 447,277 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ -

قابل توجه داوطلبان مصاحبه تخصصی دوره دکتری ۱۴۰۳

اعلام جدول زمانبندی مصاحبه دکتری ورودی ۱۴۰۳ رشته مهندسی کامپیوتر به تفکیک گرایش....(ادامه مطلب)  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

درخشش تیم‌های دانشکده مهندسی کامپیوتر

در مسابقه اینترنتی برنامه‌سازی دانشجوییICPC، تیم دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه به مقام سوم دست یافت و دانشگاه علم و صنعت ایران، دومین دانشگاه کشور در این مسابقه شناخته شد. (ادامه مطلب)

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

کسب جایزه شیخ مفید از سوی اساتید برگزیده دانشکده مهندسی کامپیوتر

در جشنواره شیخ مفید از دکتر محمدرضا محمدی و دکتر صالح اعتمادی، از اعضای هیات علمی ، به عنوان اساتیدی که در راستای فرهنگ شاگردپروری در کنار مسئله آموزش به امر تربیت و پرورش هم توجه ویژه داشتند، تقدیر به عمل آمد. (ادامه مطلب)

img_yw_news
دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ -

انتصاب دکتر مهرداد آشتیانی به سمت معاون پژوهشی دانشکده

با حکم رییس محترم دانشگاه آقای دکتر انبیاء دکتر مهرداد آشتیانی ، برای مدت دو سال به سمت «معاون پژوهشی، فناوری و امور بین الملل دانشکده مهندسی کامپیوتر »منصوب شدند . ضمن تشکر از آقای دکتر عبدالهی معاون سابق دانشکده، این انتصاب را خدمت آقای دکتر آشتیانی تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق روز افزون ایشان را داریم.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ -

پژوهشگر برتر دانشکده

 در مراسم روز پژوهش، از افراد برتر و شایسته تقدیر سال ۱۴۰۱ در حوزه پژوهش در دانشگاه قدردانی بعمل آمد. در این مراسم، از جناب آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر به عنوان برگزیده نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده نیز تقدیر به عمل آمد.   احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم. (ادامه مطلب)

img_yw_news
سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ -

انتصاب رییس دانشکده مهندسی کامپیوتر

 با حکم ریاست محترم دانشگاه، دکتر ناصر مزینی برای مدت ۲ سال به سمت "رییس دانشکده مهندسی کامپیوتر" منصوب شدند. ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند جناب آقای دکتر بهروز مینایی در طول مدت ریاست دانشکده، انتصاب شایسته جناب آقای دکتر مزینی را  تبریک گفته و برای ایشان توفیقات روزافزون را آرزو داریم.

img_yw_news
یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ -

پوسترهای کارآموزی تابستان ۱۴۰۲

جهت ملاحظه ی پوسترهای کارآموزی دانشجویان دانشکده مهندسی کامپیوتر، ادامه ی مطلب را ببینید .... (ادامه مطلب)

img_yw_news
یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ -

انتشار کتاب تألیفی عضو هیئت علمی دانشکده

کتاب «ارزیابی کارایی سیستم‌های کامپیوتری: یک رهیافت مدل‌مبنا» که توسط دکترمحمد عبداللهی ازگمی و دکتر حسن مطلبی تألیف شده است توسط انتشارات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان منتشر گردید. (ادامه مطلب....)

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ -

تبریک انتصاب

 انتصاب جناب آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی به عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک که به حق انتصاب شایسته‌ای برای پیشبرد اهداف معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری در راستای توسعه هوش مصنوعی در کشور است را خدمت ایشان،‌ دانشکده و جامعه علمی کشور تبریک عرض می‌نماییم.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۲ -

اتتشار بین المللی کتاب آزمون نرم افزار تالیفی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر توسط Springer

کتاب تالیفی دکتر سعید پارسا (دانشیار )، با عنوان: Software Testing Automation: Testability Evaluation, Refactoring, Test Data Generation, and Fault Localization  توسط انتشارت بین‌المللی Springer در ۶۱۰ صفحه در سال ۲۰۲۳ چاپ شد. (ادامه مطلب....)

img_yw_news
دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ -

تبریک ارتقاء علمی جناب آقای دکتر بهروز مینایی

 جناب آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۰۸/خرداد/ ۱۴۰۲ از مرتبه  دانشیاری به استادی ارتقاء یافتند.   احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم.

img_yw_news
شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ -

افتخار آفرینی تیم دانشگاه علم و صنعت ایران

کسب دو مدال طلا و برنز تیم‌های دانشگاه علم و صنعت ایران در مسابقه‌ بین‌المللی برنامه‌سازی دانشجویی (ICPC) منطقه غرب آسیا در مسابقه‌ بین‌المللی برنامه‌سازی دانشجویی (ICPC) منطقه غرب آسیا در سایت تهران، دانشگاه علم و صنعت ایران به مقام دوم دانشگاهی دست یافت. (ادامه مطلب)

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

جناب آقای دکتر بهروز مینایی برگزیده جایزه البرز ۱۴۰۲

در مراسم شصت و یکمین سال جایزه البرز در بخش نخبگان، آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی موفق به کسب عنوان “دانشمند برتر” گردیدند.  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

انتصاب مدیر گروه نرم‌افزار دانشکده مهندسی کامپیوتر

دکتر انبیاء (رئیس محترم دانشگاه)، طی حکم مورخ ۱۴۰۲/۲/۱۶، دکتر رضا انتظاری ملکی را برای مدت دو سال به سمت «مدیر گروه نرم‌افزار دانشکده مهندسی کامپیوتر» منصوب کردند. ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر حسین رحمانی مدیر سابق گروه نرم افزار، برای آقای دکتر رضا انتظاری آرزوی موفقیت داریم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی ۹۹

دانشجویان دکتری ورودی ۹۹ متقاضی فرصت تحقیقاتی خارج و داخل، در صورت داشتن شرایط لازم، جهت تکمیل فرم تا تاریخ ۲۰/۰۴/۱۴۰۲ به تحصیلات تکمیلی دانشکده (خانم تورانی ) مراجعه نمایند.                                                              تحصیلات تکمیلی دانشکده کامپیوتر                                                                               ۱۷/۰۲/۱۴۰۲

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ -

زمان ارائه شفاهی سمینار دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ به قبل ( متاخرین)

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ و ماقبل که هنوز سمینارشان را ارائه نداده اند (روزانه و پردیس و مجازی) ..... (جهت مشاهده اطلاعیه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید )

img_yw_news
یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ -

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی مهر ۱۴۰۱(روزانه و نوبت دوم و پردیس)

دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر۱۴۰۱ برای ارائه فرمهای پیشنهاد سمینار، حداکثر تا پایان روز شنبه ۲۰/۰۳/۱۴۰۲ فرصت می باشد..... (جهت مشاهده اطلاعیه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید )

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ -

تبریک ارتقاء علمی سرکار خانم دکتر موحدی

سرکار خانم دکتر زینب موحدی عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر در  جلسه  هیئت ممیزه مورخ ۱۰/بهمن/ ۱۴۰۱ به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافتند.   احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم.

img_yw_news
دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ -

Spaghetti Contest ۴

چهارمین دوره ی مسابقات کد نویسی مبهم  ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مسابقه مراجعه شود: http://spaghetticontest.sharif.ir

img_yw_news
شنبه ۳ دی ۱۴۰۱ -

افتتاحیه مرکز نوآوری بازی‌سازی و مرکر تخصصی آپا

       روز چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ با حضور ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم پژوهشی دانشگاه و نیز مسئولین مربوطه از خارج از دانشگاه (پردیس بنیان همراه اول و مرکز ماهر سازمان فناوری اطلاعات ایران) مرکز نوآوری بازی‌سازی و مرکز تخصصی آپای علم و صنعت افتتاح شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ -

پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی کامپیوتر

در مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران که در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۱ با حضور مقامات کشوری و مسئولین دانشگاه برگزار شد، از آقای دکتر مینایی به عنوان "نفر اول امتیاز کل و اعتبار پژوهشی دانشکده مهندسی کامپیوتر" در سال ۱۴۰۰ تقدیر به عمل آمد. این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان داریم.

img_yw_news
یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ -

اصلاحیه سمینارهای روز پژوهش

به دلیل مجازی شدن کلاسها، سمینارهای پژوهشی روز دوشنبه ۲۸ آذر دانشکده مهندسی کامپیوتر به صورت مجازی از طریق لینک زیر در سامانه میتینگ دانشگاه برگزار گردید.   https://meetingvc.iust.ac.ir/ce-rw۱۴۰۱

img_yw_news
شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ -

رویدادهای هفته پژوهش ۱۴۰۱ دانشکده مهندسی کامپیوتر

سری دوم رویدادهای هفته پژوهش ۱۴۰۱ دانشکده مهندسی کامپیوتر- دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ برگزار گردید.  صفحه رویدادهای دانشکده در وب سایت معاونت پژوهشی دانشگاه

img_yw_news
شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱ -

تجلیل از آقای دکتر مینایی در جشنواره پژوهشگران و فناوران برگزیده

       بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده، صبح پنجشنبه ۲۴ آذر، با حضور محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، علی خیرالدین معاون فناوری و پیمان صالحی معاون پژوهشی وزیر علوم  در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. در این مراسم از جناب آقای دکتر بهروز مینایی به عنوان دانشمند برگزیده حوزه ارتباط با جامعه و صنعت تجلیل شد. این موفقیت را به ایشان تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان داریم. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ -

برگزاری اولین سری از سمینارهای هفته پژوهش دانشکده

       اولین سری از سمینارهای مربوط به هفته پژوهش دانشکده مهندسی کامپیوتر امروز دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ با ارائه ۶ سخنرانی علمی-صنعتی و با حضور تعداد زیادی از دانشجویان و اساتید دانشکده برگزار گردید. سری دوم این سمینارها روز دوشنبه مورخ ۲۸ آذر ۱۴۰۱ از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در محل اتاق دفاعیه‌های دکتری در طبقه دوم برگزار خواهد شد. از همه اساتید و دانشجویان دعوت می‌شود که در این رویداد شرکت نمایند.

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1
 
data
Persian site map - English site map - Created in 0.17 seconds with 66 queries by YEKTAWEB 4652