[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
افراد::
آموزش::
پژوهش::
دانشجویی::
کانون دانش‌آموختگان و اساتید::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
ارزیابی شما از سایت دانشکده مهندسی عمران ؟
عالی
خوب
متوسط
   
..
تماس با ما

تماس با ما

تلفن دفتر: ۷۷۲۴۰۵۶۵ - ۷۷۲۴۰۳۹۹
دورنگار: ۷۷۲۴۰۳۹۸
تلفن مرکزی دانشگاه: ۹-۷۷۴۵۱۵۰۰
آموزش کارشناسی:
۷۳۲۲۸۱۰۳ و ۷۳۲۲۸۱۹۵
آموزش تحصیلات تکمیلی:
۷۳۲۲۷۱۱۶ و ۷۳۲۲۷۱۸۸ و ۷۳۲۲۷۱۸۹ و
۷۳۲۲۷۱۹۰ و ۷۳۲۲۷۱۱۲​​​​​​​
کد پستی دانشگاه: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶
صندوق پستی دانشگاه:
۱۶۳-۱۶۷۶۵
پست الکترونیکی:
mailcivileng.iust.ac.ir

..
تور مجازی دانشگاه

تور مجازی دانشگاه علم و صنعت ایران

..
خوراک RSS

نشانی عناوین مطالب وبگاه

درباره RSS

..
دفتر امور انتقال فناوری و ...
AWT IMAGE
..
مرکز کارآفرینی دانشگاه
AWT IMAGE
..
کانال رسمی دانشکده عمران
..
نقشه دانشکده مهندسی عمران
..
:: بایگانی بخش اخبار آموزشی کلیه مقاطع: ::
img_yw_news
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ -

تسلیت درگذشت همکار عزیزمان، سرکار خانم ملیحه بازیان + اطلاعیه مراسم تشییع، سوم و هفتم

در کمال تأسف و تأثر، مطلع گشتیم همکار عزیزمان سرکار خانم ملیحه بازیان، کارمند رسمی دانشکده مهندسی عمران پس از تحمل دوره بیماری بیماری، به رحمت ایزدی پیوستند. این واقعه دردناک را به خانواده محترم آن مرحومه، اساتید و همکاران دانشکده مهندسی عمران و عموم دانشگاهیان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، علوّ درجات ایشان را خواستاریم...

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ -

گزارش برگزاری مراسم تشییع شادروان دکتر حمید بهبهانی، استاد پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران

مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر حمید بهبهانی (استاد فقید دانشکده مهندسی عمران دانشگاه و وزیر اسبق راه و ترابری)، روز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ از مقابل دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران تا مسجدالشهدا و از آنجا به سمت قطعه نام‌آوران بهشت زهرا برگزار شد. در این مراسم، که با حضور خانواده مرحوم و شخصیت‌های علمی و سیاسی و مسئولان دانشگاه برگزار شد، یاد استاد با نوحه‌خوانی، قرائت دعا و نثار فاتحه، گرامی داشته شد...

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ -

مراسم تشییع شادروان دکتر حمید بهبهانی، استاد پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت استاد و دانشمند برجسته، پدر راهسازی ایران و وزیر اسبق راه و ترابری، مرحوم مغفور شادروان دکتر حمید بهبهانی را به اطلاع سروران گرامی می‌رسانیم. به همین مناسبت مراسم تشییع پیکر آن مرحوم در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ از ساعت ۱۱ صبح از مقابل ساختمان شماره ۱ دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌گردد. ضمناً وسیله ایاب و ذهاب از درب اصلی دانشگاه علم و صنعت ایران، واقع در نارمک، خیابان حیدرخانی به سمت بهشت زهرا، قطعه ۲۵۵ (نام آوران) آماده حرکت می‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ -

برگزاری وبینار پسا دکتری اسماعیل محمدی ده‌چشمه

دکتر اسماعیل محمدی ده‌چشمه، پژوهشگر دوره پسادکتری این دانشکده در گرایش مهندسی سازه و زلزله، یکشنبه ۲۷ اسفندماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱۶، وبینار دفاع از تحقیق دوره پسا دکتری در مورد موضوع پژوهشی خود تحت عنوان «بهینه‌سازی دیوار‌های مرکزگرای دوگهواره‌ای تحت رکوردهای دور و نزدیک گسل» با راهنمایی دکتر وحید بروجردیان ارائه نمود. (لینک ورود به سمینار: https://meeting.iust.ac.ir)

img_yw_news
شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ -

تسلیت درگذشت دکتر حمید بهبهانی، استاد پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران

ضمن عرض تأسف، مطلع گشتیم دکتر حمید بهبهانی، استاد پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران، پدر راه‌سازی ایران و وزیر اسبق راه و ترابری به رحمت ایزدی پیوستند. این واقعه را به اساتید و همکاران محترم دانشکده مهندسی عمران و عموم دانشگاهیان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، علوّ درجات ایشان را خواستاریم.

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ -

یادآوری زمان‌های مهم پیش رو دوره پژوهشی دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲

به استحضار می‎‌رساند بر اساس مصوبات شورای آموزشی-پژوهشی دانشکده، یادآوری زمان‌بندی‌های پیش‌‎روی برای دوره تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی ارشد به شرح زیر تقدیم می‎‌گردد: ۱- مهلت تحویل فرم امضاء شده تعیین استاد راهنما تا حداکثر ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۳ می‎‌باشد. (کسب «نیم نمره» از نمره استمرار در تحقیق واحد درسی پایان‎‌نامه) ۲- مهلت تحویل فرم کامل و امضاء شده تعیین موضوع سمینار تا حداکثر ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ می‌‎باشد. (کسب «نیم نمره» از نمره استمرار در تحقیق واحد درسی سمینار)

img_yw_news
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ -

جلسه بحث و تبادل نظر با کلیه دانشجویان دکتری گرایش حمل و نقل

دعوت به جلسه بحث و تبادل نظر گروه حمل و نقل با دانشجویان مقطع دکتری، در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ ساعت ۱۳ در محل آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان دکتری گرایش حمل و نقل الزامی می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان محترم کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲ روزانه و نوبت دوم

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، کلیه دانشجویان مربوطه موظف به اخذ ۱۴ واحد درسی (۱۲ واحد آموزشی به علاوه ۲ واحد سمینار) در این نیمسال آموزشی (نیمسال دوم ۰۳-۱۴۰۲) می‌باشند. در غیر این‌صورت انتخاب واحد ایشان به تأیید مدیران گروه‌های آموزشی و دانشکده نخواهد رسید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ -

برگزاری بیست و نهمین آزمون المپیاد علمی دانشجویی غیر متمرکز سال ۱۴۰۳ دانشگاه‌های منطقه ۱ کشور

بیست و نهمین آزمون المپیاد علمی دانشجویی غیر متمرکز سال ۱۴۰۳ دانشگاه‌های منطقه ۱ کشور در روز جمعه مورخ ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد آزمون، شرایط، تسهیلات و اخبار مربوط به المپیاد غیرمتمرکز علمی دانشجویی، به سایت اینترنتی http://olympiad.sanjesh.org مراجعه و در صورت داشتن سؤال و هرگونه ابهام با شماره داخلی ۵۵۸۲ سرکار خانم یوسفی تماس حاصل نمایید. 

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ -

تقویم رسمی کشور برای سال ۱۴۰۳ هجری شمسی

این تقویم که از پایگاه اطلاع رسانی مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به‌صورت کامل استخراج گردیده؛ شامل تعطیلات رسمی، رویدادهای مهم و تاریخی، درج مناسبت‏‌ها و رویدادهای نجومی سال ۱۴۰۳ با فرمت PDF می‌‏باشد. علاقه‌مندان جهت دسترسی به اطلاعات این پایگاه‌ می‏‌توانند به آدرس http://calendar.ut.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان محترم کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰

به استحضار آن دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ که تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۲ موفق به دفاع از پایان‌نامه خویش نگردیده‌اند، می‌‌رساند بررسی و ارزیابی تمدید مهلت دفاع توسط آموزش دانشکده منوط به تکمیل کامل فرم پیوست و ارسال تصویر آن به آدرس edu_civilengschooliust.ac.ir تا حداکثر سه شنبه ۱۸ بهمن‌ماه می‌باشد...

img_yw_news
سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ -

اطلاعیه انتخاب واحد نیمسال دوم ۱۴۰۳-۱۴۰۲ برای دانشجویان مقطع کارشناسی

بدین‌وسیله به اطلاع دانشجویان گرامی مقطع کارشناسی می‌رساند حداکثر تا دوشنبه، ۹ بهمن، فرصت دارند درخواست‌های هم‌نیازی، ۱۵ واحد (برای دانشجویان مشروط) و ۲۴ واحد (برای دانشجویان معدل بالای ۱۷ و ترم آخر) را در سامانه گلستان ثبت نمایند که فرصت لازم برای بررسی و تایید کارشناسان محترم آموزش دانشکده تا قبل از شروع فرایند انتخاب واحد وجود داشته باشد. درخواست‌های ارسالی بعد از ۹ بهمن در بازه ۲۱ تا ۲۳ بهمن بررسی می‌شوند...

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ -

معرفی دکتر حسن ملکی‌تبار به‌عنوان مدیر برتر کارآموزی سال ۱۴۰۲ دانشگاه

در جلسه‌ای که ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۲ به منظور تبادل نظر و هم‌فکری درباره موارد مختلف کارآموزی و برنامه‌ریزی برای سال آینده برگزار گردید از دکتر حسن ملکی تبار به عنوان مدیر برتر کارآموزی با اهداء لوح رئیس محترم دانشگاه و هدیه دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ -

دعوت از اساتید و همکاران گرامی جهت شرکت در مراسم گرامیداشت شادروان دکتر مرتضی زاهدی

بدین‌وسیله از اساتید و همکاران گرامی دعوت می‌گردد در مراسم یادبود و هفتمین روز گرامیداشت شادروان دکتر مرتضی زاهدی که با حضور مسئولین محترم دانشکده، خانواده گرامی آن مرحوم، شاگردان و دوستان ایشان برگزار می‌گردد، شرکت فرمایید. تاریخ: شنبه ۱۶ دی‌ماه ۱۴۰۲ / زمان: ساعت ۱۱ الی ۱۲ / مکان: سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی عمران واقع در ساختمان شماره ۲

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ -

گزارش تصویری اردوی علمی، فرهنگی، تفریحی شمال و بازدید درس زمین‌شناسی مهندسی (سد هراز و شهر آمل)

در این سیر علمی، فرهنگی که به بهانه بازدید درس زمین‌شناسی و با پیگیری پایگاه عمران بسیج دانشجویی برگزار شد، دانشجویان در ششم و هفتم دی ۱۴۰۲ به شهر آمل سفر کردند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ -

برگزاری ستاد گرامی‌داشت چهارمین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه علم و صنعت ایران

ستاد گرامی‌داشت چهارمین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه در نظر دارد نشستی با عنوان «نقش حاج قاسم در توسعه صنعت ایران و محور مقاومت» را با حضور مهندس سعید قاسمی، هم‌رزم حاج قاسم و فرمانده قرارگاه جهادی-مهندسی شهید حاج احمد متوسلیان برگزار نماید. این نشست در روز دوشنبه ۱۱ دی‌ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۵ در سالن آمفی‌تئاتر واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ -

برگزاری نشستی با موضوع «رویداد انتقال تجربه آیسته ایران در دانشگاه علم و صنعت ایران»

دانشکده مهندسی عمران در نظر دارد در خصوص جذب و ارسال کارآموز بین‌المللی، نشستی با موضوع «رویداد انتقال تجربه آیسته ایران در دانشگاه علم و صنعت ایران» در روز یکشنبه ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در آمفی تئاتر دانشکده واقع در ساختمان شماره ۲ برگزار نماید که این رویداد می‌تواند برای دانشجویان تمام مقاطع و اساتیدی که تمایل به جذب کارآموز خارجی دارند، جذاب باشد.

img_yw_news
شنبه ۹ دی ۱۴۰۲ -

تسلیت درگذشت دکتر مرتضی زاهدی، استاد پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران + بازتاب مراسم در شبکه خبر سیما

جمعه ۸ دی ماه ۱۴۰۲ مردی عالم و دانشمند که حق بزرگی در پیشرفت علم مهندسی عمران کشور داشت، دارفانی را وداع گفت. دکتر مرتضی زاهدی، استاد پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران پس از سال‌ها تلاش علمی که ثمره آن تربیت هزاران مهندس عمران بود، پس از طی دوران سخت بیماری به دیار باقی شتافت. گرچه آن عزیز سفر کرده در بین ما نیست ولی نام و خاطره او در اذهان تمامی مهندسان و اساتید دانشگاه ماندگار خواهد بود. اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در سوگ آن عزیز سفر کرده داغدار می‌باشند. ضمناً مراسم تشییع آن مرحوم روز یکشنبه ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح از روبروی ساختمان شماره یک دانشکده مهندسی عمران به سمت مسجد شهدای دانشگاه برگزار می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ -

برگزاری وبینار آشنایی با مسابقه ژئووال

وبینار رایگان آشنایی با مسابقه ژئووال شنبه دوم دی‌ماه ۱۴۰۲ ساعت ۸ شب برگزار خواهد شد. اگر تا به حال در مسابقه شرکت نکرده‌اید و یا برای ثبت‌نام مطمئن نیستید، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید هم‌اکنون ثبت‌نام کرده و به دوستان خود نیز اطلاع دهید! ضمناً شما می‌توانید سؤالات خود را به تلگرام دبیرخانه ارسال کنید تا در وبینار پاسخ داده ‌شوند. آدرس ثبت نام در وبینار: https://evnd.co/7ToW8

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ -

تمدید مهلت ثبت‌نام در هفتمین دوره مسابقات ژئووال

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مهلت ثبت‌نام در هفتمین دوره مسابقات ژئووال تا پنجم دی‌ماه ۱۴۰۲ تمدید گردید. علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت مسابقات به آدرس www.GeoWall.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ -

تغییر در ساعت و روز کارگاه آموزشی «روش پژوهش و شیوه نگارش پایان‌نامه» مخصوص دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی ورودی ۱۴۰۲

به استحضار می‌‌رساند به دلیل درخواست برخی دانشجویان، ساعت و روز برگزاری کارگاه آموزشی «روش پژوهش و شیوه نگارش پایان‌نامه» به روز دوشنبه ۴ دی‌ماه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰ در سالن آمفی‌تئاتر طبقه منفی یک ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران تغییر یافت. حضور کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این کارگاه ضروری و اجباری است. لازم به یادآوری است «۲ نمره» از نمره درسی واحد سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد به حضور در این کارگاه وابسته است. خواهشمند است برنامه‌ریزی‌های لازم در این‌خصوص انجام پذیرد.

img_yw_news
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ -

اعلام اسامی برگزیدگان پنجمین و سومین مسابقه پوستر و نماهنگ کارآموزی ۱۴۰۲ دانشگاه

پس از داوری بین ۷ نماهنگ و ۳۴ پوستر برگزیده دانشکده‌ها، برگزیدگان دانشگاه در بخش نماهنگ (کلیپ) به ترتیب آقایان سیدکوشا موسوی و علی یوسفی دانشجـویان رشته مهندسی عمران معرفی شدند. در بخش پوستر نیز خانم پارمیدا معصومی دانشجـوی رشته مهندسی عمران به عنوان نفر پنجم انتخاب گردید. ضمناً از اسامی فوق در مراسم دانشجویان سرآمد که قرار است ۴ دی‌ماه ۱۴۰۲ برگزار شود با اهداء لوح رئیس دانشگاه و نیز دوره‌های کمک آموزشی جهاد دانشگاهی علم و صنعت هر یک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال تقدیر به‌عمل خواهد آمد. دانشکده مهندسی عمران ضمن تبریک به دانشجویان برگزیده، موفقیت این عزیزان را در سایر مراحل زندگی آرزومند است.

img_yw_news
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ -

بازدید از مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی کشور

با هماهنگی دکتر علی توکلی کاشانی با پلیس راهور کشور، دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی دانشکده‌ی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران طی بازدیدی در روز چهارشنبه هشتم آذر ۱۴۰۲، از مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی کشور واقع در شهرک آزمایش با اصول، امکانات و فرآیندهای آن سازمان آشنا شدند.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ -

توجه به ارسال ایمیل‌های مبنی بر اطلاعیه‌ها و مصوبات آموزشی-پژوهشی دانشکده و دانشگاه

با توجه به ارسال ایمیل‌های مبنی بر اطلاعیه‌ها و مصوبات آموزشی-پژوهشی دانشکده و دانشگاه به ایمیل‌های ثبت شده دانشجویان در سامانه گلستان، لطفاً دقت‌های لازم برای قرائت این پیام‌ها از سوی دانشجویان محترم انجام پذیرد. 

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ -

برگزیدگان نماهنگ‌ها و پوسترهای کارآموزی ۱۴۰۲ دانشکده مهندسی عمران

دانشجویان شرکت کننده در دور‌ه‌ی کارآموزی تابستان ۱۴۰۲ در کنار گزارش کارآموزی خود، پوسترها و نماهنگ‌های زیبایی تهیه و جهت شرکت در مسابقه ارائه کردند. در راستای برنامه‌های توسعه‌ی ارتباط با صنعت، این پوسترها و نماهنگ‌ها از ۱۴ آبان بر روی وب‌سایت دانشکده نمایش داده شدند و جهت شرکت در پنجمین مسابقه‌ی نمایش پوستر (پوسترشو) کارآموزی و سومین مسابقه‌ی نماهنگ، در معرض داوری تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران قرار گرفتند. (در ادامه مطلب) اسامی برگزیدگان بخش نماهنگ و پوستر به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رسد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ -

پنجمین مسابقه نمایش پوستر (Poster Show) کارآموزی و سومین مسابقه نماهنگ کارآموزی دانشگاه

در راستای برنامه‌های توسعه‌ی ارتباط با صنعت دانشکده مهندسی عمران، پنجمین مسابقه‌ی نمایش پوستر (پوسترشو) کارآموزی و سومین مسابقه‌ی نماهنگ کارآموزی دانشگاه با هدف حضور دانشجویان کارشناسی در محیط‌های کاری، تمرین وظایف مهندسان عمران و آشنایی بهتر با فعالیت‌های عمرانی برگزار می‌شود. مرحلۀ نخست این مسابقه طی روزهای آتی با داوری کمیته‌ای متشکل از برخی اعضای هیأت علمی دانشکده جمع‌بندی خواهد شد و به ۳ پوستر و سه نماهنگ برگزیده جوایزی به شرح (در ادامه مطلب) تعلق خواهد گرفت.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۲ -

برگزاری پنجمین دوره طرح توانمندسازی شغلی صدف ویژه ناحیه نوآوری پردیس

پنجمین دوره طرح توانمندسازی شغلی صدف ویژه ناحیه نوآوری پردیس با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پاییز ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. مهلت ثبت‌نام ۵ آبان ۱۴۰۲ می‌باشد. متقاضیان می‌توانند برای رزرو مصاحبه پیش از ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات طرح با شماره‌ ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵ و شماره واتساپی و ایتا ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ و شماره تلگرامی ۰۹۳۸۴۵۱۱۷۹۹ در ارتباط باشند.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۲ -

پاره‌ای از قوانین مربوط به جلسات دفاع پایان‌‎‌نامه‌های دانشجویان دکتری ورودی ۱۳۹۷ و پس از آن و دانشجویان ارشد ورودی ۱۴۰۰ و پس از آن

بدین‌وسیله پاره‌ای از قوانین مربوط به جلسات دفاع پایان‌‎‌نامه‌های دانشجویان دکتری ورودی ۱۳۹۷ و پس از آن و همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ و پس از آن (در ادامه مطلب) به اطلاع می‌رسد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲ -

انتخاب جناب آقای رضا قهرمانی به عنوان کارمند شایسته تقدیر دانشکده مهندسی عمران

در دومین جشنواره تجلیل از یاوران علمی نمونه دانشگاه که در روز دوشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور دکتر خطیبی (معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه و رؤسای دانشکده‌ها در سالن همایش‌های بین‌المللی امام رضا (ع) برگزار شد، جناب آقای رضا قهرمانی به عنوان «یاور علمی شایسته تقدیر» معرفی گردید. ضمن عرض تبریک صمیمانه از خداوند متعال توفیق روزافزون ایشان را در جهت پیشبرد اهداف دانشکده  مهندسی عمران خواستاریم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲ -

انتخاب شایسته سرکار خانم حوریه میرزانژاد به عنوان کارمند نمونه دانشکده مهندسی عمران

در دومین جشنواره تجلیل از یاوران علمی نمونه دانشگاه که در روز دوشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور دکتر خطیبی (معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه و رؤسای دانشکده‌ها در سالن همایش‌های بین‌المللی امام رضا (ع) برگزار شد، از سرکار خانم حوریه میرزانژاد به عنوان «کارمند نمونه» دانشکده مهندسی عمران تقدیر به‌عمل آمد. ضمن عرض تبریک صمیمانه از خداوند متعال توفیق روزافزون ایشان را در جهت پیشبرد اهداف دانشکده خواستاریم.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ -

الزام شرکت دانشجویان تحصیلات تکمیلی در جلسه‌ی روز یکشنبه ۱۶ مهرماه ۱۴۰۲

جهت هماهنگی شرکت دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) در سیزدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران، جلسه‌ای در روز یکشنبه ۱۶ مهرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۳:۳۰ در آمفی‌تئاتر ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران برگزار می‌گردد. حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این جلسه الزامی می‌باشد.

img_yw_news
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی جدیدالورود ۱۴۰۲ گروه آموزشی حمل و نقل

ضمن عرض خوشامدگویی، به اطلاع دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی گرایش‌ حمل و نقل می‌رساند جلسه معارفه ورودی‌های جدید در روز سه‌شنبه ۴ مهرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰ در آمفی‌تئاتر واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران برگزار می‌گردد. حضور کلیه دانشجویان جدیدالورود در این جلسه ضروری است. 

img_yw_news
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی جدیدالورود ۱۴۰۲ گروه آموزشی راه و ترابری

ضمن عرض خوشامدگویی، به اطلاع دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی گرایش راه و ترابری می‌رساند جلسه معارفه ورودی‌های جدید در روز دوشنبه ۳ مهرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰ در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا واقع در ساختمان شماره ۱ دانشکده مهندسی عمران برگزار می‌گردد. حضور کلیه دانشجویان جدیدالورود در این جلسه ضروری است. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی جدیدالورود ۱۴۰۲ گروه آموزشی سازه (سازه - زلزله - مدیریت ساخت)

ضمن عرض خوشامدگویی، به اطلاع دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی گرایش‌های (سازه - زلزله - مدیریت ساخت) می‌رساند جلسه معارفه ورودی‌های جدید در روز دوشنبه ۳ مهرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰ در آمفی‌تئاتر واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران برگزار می‌گردد. حضور کلیه دانشجویان جدیدالورود در این جلسه ضروری است. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویانی که در تابستان ۱۴۰۲ واحد کارآموزی گذرانده‌اند

لازم است تمام مدارک از جمله فرم ۱، فرم ۳، فرم ۵، متن گزارش کارآموزی، پوستر کارآموزی و نماهنگ کارآموزی تا تاریخ ۳۱ شهریور در سامانه میتینگ دانشگاه به آدرس meeting.iust.ac.ir بارگیری شوند. از تاریخ پنجم تا دهم مهر، به ازای هر روز تأخیر یک نمره کسر خواهد شد و پس از آن نمره کارآموزی از ۱۵ محاسبه می‌شود...

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی جدیدالورود ۱۴۰۲ گروه آموزشی آب و محیط زیست

ضمن عرض خوشامدگویی، به اطلاع دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی آب و محیط زیست می‌رساند جلسه معارفه ورودی‌های جدید در روز دوشنبه ۳ مهرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا واقع در ساختمان شماره ۱ دانشکده مهندسی عمران برگزار می‌گردد. حضور کلیه دانشجویان جدیدالورود در این جلسه ضروری است. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی جدیدالورود ۱۴۰۲ گروه آموزشی ژئوتکنیک

ضمن عرض خوشامدگویی، به اطلاع دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی گرایش‌های ژئوتکنیک و ژئوتکنیک زیست محیطی می‌رساند جلسه معارفه ورودی‌های جدید در روز دوشنبه ۳ مهرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۰ در سالن آمفی‌تئاتر ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران برگزار می‌گردد. حضور کلیه دانشجویان جدیدالورود در این جلسه ضروری است. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ -

تمدید مهلت سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۱

عطف به مصوبه شورای آموزشی-پژوهشی دانشکده مورخ ۱۴۰۲/۶/۲۰، مهلت ارائه سمینار برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۱ تا پایان مهرماه تمدید گردید. لازم به یادآوری است در صورت عدم دفاع دانشجویان محترم تا تاریخ مقرر به ازای هر ماه، «نیم نمره» از نمره تشویقی دفاع در موعد مقرر سمینار از ایشان کسر می‌گردد. همچنین در پایان دی‌ماه، «یک نمره» استمرار در تحقیق ایشان که از سوی استاد راهنما می‌‎باید تعیین گردد، غیرفعال گردیده و به صفر محدود می‌گردد.  لذا خواهشمند است ضمن مدیریت زمان، برنامه‌ریزهای لازم انجام پذیرد. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲

بدین‌وسیله پاره‌ای از قوانین مهم آموزشی جهت اخذ دروس برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به شرح (در ادامه مطلب) به اطلاع می‌رسد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ -

فراخوان دوم حضور در مرکز تحقیقات ژئوتکنیک و ساماندهی نمونه‌های آزمایشگاهی و وسایل شخصی

بدین‌وسیله، برای بار دوم به اطلاع کلیه دانشجویان محترم گرایش ژئوتکنیک و ژئوتکنیک زیست محیطی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران که در مرکز تحقیقات ژئوتکنیک فعالیت داشته و دارند می‌رساند که در روزهای آتی در راستای ساماندهی و انبارگردانی مرکز تحقیقات ژئوتکنیک، مقرر است برخی جابجایی‌ها در مرکز صورت پذیرد و ضمن صورت‌برداری از کلیه تجهیزات موجود، وضعیت اموال دانشگاه تعیین تکلیف گردد و اموال غیر و نمونه‌ها و ابزار مستعمل و خراب و کلیه ضایعات جداسازی و تخلیه گردد...

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ -

فراخوان حضور در مرکز تحقیقات ژئوتکنیک و ساماندهی نمونه‌های آزمایشگاهی و وسایل شخصی

بدین‌وسیله، به اطلاع کلیه دانشجویان محترم گرایش ژئوتکنیک و ژئوتکنیک زیست محیطی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران که در مرکز تحقیقات ژئوتکنیک فعالیت داشته و دارند می‌رساند که در روزهای آتی در راستای ساماندهی و انبارگردانی مرکز تحقیقات ژئوتکنیک، مقرر است برخی جابجایی‌ها در مرکز صورت پذیرد و ضمن صورت‌برداری از کلیه تجهیزات موجود، وضعیت اموال دانشگاه تعیین تکلیف گردد و اموال غیر و نمونه‌ها و ابزار مستعمل و خراب و کلیه ضایعات جداسازی و تخلیه گردد...

img_yw_news
سه شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲ -

درخواست امتحان فارغ‌التحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی

دانشجویانی که درخواست امتحان فارغ‌التحصیلی دارند تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۶/۱۱ با آموزش دانشکده تماس گرفته و نام درس مورد‌نظر را مشخص نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲ -

پذیرش شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس برای دوره کارورزانه (طرح کواپ)

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس برای دوره کارورزانه (طرح کواپ) تعدادی از دانشجویان رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت را پذیرش می‌نماید. دانشجویان گرامی با توجه به شیوه‌نامه دوره کارورزانه دانشگاه، درخواست خود را حداکثر تا ۷ شهریور به کارشناسان آموزش دانشکده از طریق ایمیل اطلاع دهند. (شیوه‌نامه دوره کارورزانه در سایت دانشکده عمران بارگذاری شده است.)

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۲ -

برگزاری مدرسه تابستانی دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته مهندسی عمران

مدرسه تابستانی بین‌المللی دانشگاه علم و صنعت ایران از تاریخ ۴ الی ۱۳ شهریور ماه ۱۴۰۲ در رشته‌ مهندسی عمران در قالب ۶ دوره تخصصی برگزار خواهد شد. آخرین مهلت ثبت نام ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک‌ زیر مراجعه نمایید: https://ia.iust.ac.ir/CE-SS

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲ -

مهلت بررسی درخواست‌ها و کلیه امور آموزشی در سامانه گلستان

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند کلیه امور آموزشی مثل درخواست‌ گواهی اشتغال به تحصیل، درخواست خروج از کشور و ... که تا تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷ در سامانه گلستان (پیشخوان خدمت) ثبت شده باشند بررسی و تأیید می‌شوند. با توجه به تعطیلی دانشگاه در مرداد، درخواست‌های بعد از این تاریخ در شهریور بررسی خواهند شد.

img_yw_news
دوشنبه ۵ تیر ۱۴۰۲ -

برگزاری جلسه غیر حضوری آشنایی با دوره کارشناسی کارورزانه در دانشگاه علم و صنعت ایران + شیوه‌نامه کارورزانه

جلسه غیر حضوری آشنایی با دوره کارشناسی کارورزانه در دانشگاه علم و صنعت ایران، برای ورودی‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ رشته عمران، روز سه‌شنبه ۱۴۰۲/۴/۶ ساعت ۱۱ صبح برگزار می‌گردد. شرکت در جلسه برای ورودی‌های مذکور الزامی می‌باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -

نکات مهم جلسه مصاحبه دکتری ۱۴۰۲

بدین‌وسیله  نکات مهم جلسه مصاحبه دکتری ۱۴۰۲ (در ادامه مطلب) به اطلاع داوطلبین محترم دکتری می‌رسد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -

جزئیات برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری گروه آب و محیط زیست

با سلام خدمت داوطلبین عزیز و گرامی، بدین‌وسیله جزئیات برنامه زمان‌بندی و نوبت برگزاری مصاحبه تخصصی گروه آب و محیط زیست برای داوطلبین مقطع دکترا برای کلیه گرایش‌ها (در ادامه مطلب) مشخص شده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -

جزئیات برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری گرایش‎‌های سازه، زلزله و مدیریت ساخت (روزانه، پردیس و استعداد درخشان)

با سلام خدمت داوطلبین عزیز و گرامی، بدین‌وسیله جزئیات برنامه زمان‌بندی و نوبت برگزاری مصاحبه تخصصی گرایش‎‌های سازه، زلزله و مدیریت ساخت (روزانه، پردیس و استعداد درخشان) برای داوطلبین مقطع دکترا (در ادامه مطلب) مشخص شده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -

جزئیات برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری گروه ژئوتکنیک دوره‌های روزانه، پردیس و استعداد درخشان

با سلام خدمت داوطلبین عزیز و گرامی، بدین‌وسیله جزئیات برنامه زمان‌بندی و نوبت برگزاری مصاحبه تخصصی گروه ژئوتکنیک برای داوطلبین مقطع دکترا، دوره‌های روزانه، پردیس و استعداد درخشان (در ادامه مطلب) مشخص شده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -

جزئیات برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری گروه راه و ترابری دوره‌های استعداد درخشان و پردیس، روزانه و نوبت دوم

با سلام خدمت داوطلبین عزیز و گرامی، بدین‌وسیله جزئیات برنامه زمان‌بندی و نوبت برگزاری مصاحبه تخصصی گروه راه و ترابری برای داوطلبین مقطع دکترا، دوره‌های استعداد درخشان و پردیس، روزانه و نوبت دوم (در ادامه مطلب) مشخص شده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -

جزئیات برنامه زمان‌بندی مصاحبه دکتری گروه حمل و نقل دوره‌های استعداد درخشان، روزانه، نوبت دوم و پردیس

با سلام خدمت داوطلبین عزیز و گرامی، بدین‌وسیله جزئیات برنامه زمان‌بندی و نوبت برگزاری مصاحبه تخصصی گروه حمل و نقل برای داوطلبین مقطع دکترا، دوره‌های استعداد درخشان، روزانه، نوبت دوم و پردیس (در ادامه مطلب) مشخص شده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -

انجام فرآیند ارزشیابی اساتید در سامانه گلستان برای نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۱

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند، ارزشیابی اساتید در نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از روز پنج‌شنبه ۱۱ خرداد به مدت یک هفته (۱۸ خرداد) در سامانه گلستان برگزار می‌گردد. دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به انجام این فرایند ننمایند، ثبت نام نیمسال آینده ایشان با تأخیر انجام خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ -

زمان‌بندی اولیه مصاحبه دکتری سال ۱۴۰۲ دانشکده مهندسی عمران

بدین‌وسیله زمان‌بندی مصاحبه دکتری ۱۴۰۲ مهندسی عمران در گروه‌های آموزشی آب و محیط زیست، حمل و نقل، ژئوتکنیک، راه و ترابری و سازه در دوره‌های مختلف در فایل Word پیوست تقدیم می‌گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ -

مدارک مورد نیاز مرحله دوم آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۲

بدین‌وسیله مدارک مورد نیاز مرحله دوم آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۲ در فایل Word پیوست به اطلاع دانشجویان محترم می‌رسد. برگزاری جلسات مصاحبه دکتری سال ۱۴۰۲ در بازه زمانی ۱۷ تا ۳۱ خردادماه ۱۴۰۲ در محل دانشکده مهندسی عمران به صورت حضوری برگزار می‌گردد. جزئیات روز، ساعت و شماره سالن مصاحبه طی حداکثر ۱۰ روز آتی در همین سایت اعلام خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

تمدید زمان ارسال فرم «تعیین و تصویب موضوع سمینار» تا ۱۰ خردادماه ۱۴۰۲

به استحضار می‌رساند با توجه به تقاضای شماری از دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۱ مبنی بر تمدید ارسال فرم «تعیین و تصویب موضوع سمینار»، این زمان از ۳۰ اردیبهشت به ۱۰ خردادماه ۱۴۰۲ تغییر یافت. لذا به گونه‌ای برنامه‌ریزی نمایید که گردش کار تصویب موضوع سمینار شما در سامانه گلستان تا ۱۰ خردادماه نهایی گردد.

img_yw_news
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

برگزاری اولین رویداد تخصصی اشتغال‌زایی و ارتباط دانشجویان با صنعت در حوزه عمران (ICO)

گروه دانشجویی پیشتازان علم برای صنعت و دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری انجمن علمی عمران دانشکده در نظر دارد اولین رویداد تخصصی اشتغال‌زایی و ارتباط دانشجویان با صنعت در حوزه عمران را در تاریخ ۳۱ اردیبهشت و ۱ خردادماه ۱۴۰۲ برگزار نماید. این رویداد با حضور بیش از ده شرکت معتبر حوزه عمرانی کشور در دانشکده مهندسی عمران دانشگاه برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی ۹۹ متقاضی فرصت مطالعاتی خارج و داخل

با توجه به الویت‌بندی بر اساس مجموع امتیازات دانشجو از معیارهای مندرج در فرم امتیازدهی پیوست، خواهشمند است در صورت علاقه‌مندی به استفاده از ظرفیت فراهم شده،  فرم تکمیل شده پیوست به همراه نامه پذیرش از محل تحقیق، حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۵ به این حوزه ارسال گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

بازدید از پروژه مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران

مسیر روشن و پایگاه عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارند بازدید از پروژه مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران را در روز پنج‌شنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۱ الی ۱۸ (مخصوص برادران) با همراهی دکتر بروجردیان و دکتر ایلچی برگزار نمایند. علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند به لینک https://zarinp.al/498538 مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ -

برگزاری کارگاه آشنایی با انواع دال‌های مجوف

دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد «کارگاه آشنایی با انواع دال‌های مجوف» توسط جناب آقای مهندس سیدسروش میرخانی، مدیرعامل شرکت مهندسی بهسازان برگزار نماید. این جلسه در روز دوشنبه ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵ الی ۱۷:۳۰ در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی عمران (ساختمان شماره ۲) برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.

img_yw_news
دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ -

برگزاری دوره مجازی آموزش نرم‌افزار Matlab

دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد دوره مجازی آموزش نرم‌افزار Matlab را توسط دکتر زهره سادات حقایقی، عضو هیأت علمی این دانشکده برگزار نماید. جلسات این دوره از ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۱ به مدت ۷ هفته در روزهای چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۱ برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این دوره آموزشی دعوت به‌عمل می‌آید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ -

اطلاعیه اخذ درس روش تحقیق برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی‌های ۱۴۰۱

به اطلاع می‌رساند اخذ درس روش تحقیق برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی‌های ۱۴۰۱ در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ الزامی است و بخشی از نمره سمینار ایشان را شامل می‌شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ -

خدمت نظام وظیفه در قالب امریه سربازی در بنیاد ملی نخبگان استان تهران

ضمن تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، به اطلاع می‌رساند بنیاد نخبگان استان تهران جهت انجام امور اداری و اجرایی خود در شهر تهران آمادگی جذب مشمولان خدمت نظام وظیفه در قالب طرح امریه سربازی را دارا است. برای اطلاع از جزئیات به سایت گروه جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه مراجعه شود. (مهلت ثبت نام تا پایان بهمن ۱۴۰۱)

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ -

واحدهای درسی دانشجویان دکتری ورودی ۱۴۰۱ به بعد

بر اساس تصویب شورای آموزشی - پژوهشی دانشکده مقرر است دانشجویان دکتری ورودی ۱۴۰۱ به بعد ۱۵ واحد درسی آموزشی و ۲۱ واحد درسی پایان نامه را اخذ نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ -

برگزاری وبینار پسا دکتری محمد باوندی

دکتر محمد باوندی، پژوهشگر دوره پسادکتری این دانشکده در گرایش مهندسی سازه، سه‌شنبه ۴ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح، وبینار دفاع از تحقیق دوره پسا دکتری در مورد موضوع پژوهشی خود تحت عنوان «مطالعه شاخص تاب‌آوری قاب‌های خمشی فولادی با اتصالات برگشت پذیر» با راهنمایی دکتر غلامرضا قدرتی امیری ارائه خواهند نمود. (لینک ورود به سمینار: http://meeting.iust.ac.ir/vc - کد ورود مخاطبین خارج از دانشکده: ۸۲۱۷۰۳)

img_yw_news
شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ -

بارگذاری فیلم وبینارهای «پیشگیری از سرقت علمی» و «آشنایی با مقاله‌‎نویسی و پایان‌‎نامه» برای شرکت در آزمون الکترونیکی

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی می‎‌رساند بنا بر تقاضای برخی از شما عزیزان، فیلم وبینارهای «پیشگیری از سرقت علمی» و «آشنایی با مقاله‌‎نویسی و پایان‌‎نامه» در تارنمای Tavakolikashani.ir به منظور بهره‌برداری و آمادگی برای شرکت در آزمون الکترونیکی این دوره بارگذاری گردیده است. لازم به توضیح است آزمون این سمینار در نیمه نخست بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار گردیده (تاریخ آزمون متعاقباً اطلاع‌رسانی می‎‌گردد) و مجموع موارد حضور در وبینارها و آزمون سمینار، ۲ نمره از کل نمره واحد درسی سمینار شما را پوشش می‌‎دهد. در این راستا، خواهشمند است توجهات کافی برای کسب امتیازات این دوره از سوی دانشجویان محترم معطوف گردد. 

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ -

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد (روزانه - پردیس) ورودی ۱۴۰۱ به بعد (گرایش ژئوتکنیک)

پیرو مصوبه مورخ ۱۴۰۱/۹/۱ گروه ژئوتکنیک، به اطلاع می‌رساند دانشجویان تحصیلات تکمیلی که می‌خواهند پایان‌نامه کارشناسی ارشد را با روش تحقیق آزمایشگاهی انجام دهند، بایستی حداقل یکی از دو درس اختیاری آزمایشگاه مکانیک خاک پیشرفته و یا مبانی مدلسازی فیزیکی را اخذ نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ -

تقویم رسمی کشور برای سال ۱۴۰۲ هجری شمسی

این تقویم که از پایگاه اطلاع رسانی مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به‌صورت کامل استخراج گردیده؛ شامل تعطیلات رسمی، رویدادهای مهم و تاریخی، درج مناسبت‏‌ها و رویدادهای نجومی سال ۱۴۰۲ با فرمت PDF می‌‏باشد. علاقه‌مندان جهت دسترسی به اطلاعات این پایگاه‌ می‏‌توانند به آدرس http://calendar.ut.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ -

اطلاعیه جذب و شرکت در کارآموزی بین‌المللی آیسته

بنا به آخرین تمدید انجام شده توسط آیسته (International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) اساتید محترم تا ۲۷ دی‌ماه فرصت دارند فرم‌های جذب کارآموز خارجی را که به ایمیل ایشان ارسال شده ‌است تکمیل و به دفتر امور آموزش بین‌الملل دانشگاه ارسال نمایند. تقاضانامه‌های دانشجویان خارجی در اسفند و فروردین جهت بررسی به اساتید محترم تحویل داده خواهد شد. همچنین دانشجویان محترمی که قصد دارند کارآموزی خود را در کشورهای دیگر بگذرانند می‌توانند با شرکت در فراخوان آزمون زبان کمیته‌ی آیسته که معمولاً در بهمن‌ماه انجام می‌شود و در صورت کسب رتبه، برای موقعیت‌های موجود در کشورهای دیگر از طریق کمیته‌ی آیسته ایران تقاضا ارسال نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱ -

تقدیر از مدیر، کارشناس و دانشجویان برتر کارآموزی ۱۴۰۱ دانشگاه

در مراسم تقدیر از مدیر، کارشناس، دانشجویان برتر و حامی مالی کارآموزی ۱۴۰۱ دانشگاه که در تاریخ ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۱ در سالن B مجتمع امام خمینی (ره) برگزار گردید از جناب آقای دکتر حسن ملکی تبار، مدیر کارآموزی دانشکده مهندسی عمران به عنوان مدیر برتر کارآموزی دانشگاه و نیز سرکار خانم صدیقه رضایی، کارشناس کارآموزی دانشکده مهندسی عمران به عنوان کارشناس کارآموزی برتر دانشگاه، همچنین در بخش پوستر از آقایان علی حاج رسولی‌ها و سیدمجید حسینی و در بخش نماهنگ از آقایان محمدرضا نصرتی و امیرمحمد نجف‌پور دانشجویان رشته مهندسی عمران تقدیر به عمل آمد.

img_yw_news
دوشنبه ۵ دی ۱۴۰۱ -

برگزاری کارگاه رفع اشکال دروس ریاضی ۱ و فیزیک ۱ ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشکده

اولین جلسه کارگاه رفع اشکال دروس ریاضی ۱ و فیزیک ۱ ویژه دانشجویان ورودی ۱۴۰۱ روز شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰ تا ۱۲ در کلاس شماره ۲۰۵ ساختمان شماره ۲ عمران برگزار می‌گردد. شایان ذکر است، ان‌شاءالله، این کارگاه شامل ۴ جلسه به‌صورت حضوری در روزهای مختلف هفته آتی خواهد بود. زمان جلسات بعدی متعاقباً اعلام خواهد گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۵ دی ۱۴۰۱ -

اطلاعیه شرکت در المپیاد دانشجویی

دانشجویانی که متقاضی شرکت در المپیاد دانشجویی می‌باشند (دانشجویان سال سوم یا چهارم)، حداکثر تا جمعه ۱۶ دی‌ماه، لطفاً درخواست خود را به آدرس ایمیل خانم صفری (safarimiust.ac.ir) ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ -

اطلاعیه دفاع مربوط به کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد

جهت تسریع در گردش درخواست دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد جهت انجام دفاع پایان نامه حداقل ۱۰ روز قبل از تاریخ دفاع خود، اقدام به ثبت درخواست در سامانه گلستان نمایند؛ در غیر این‌صورت درخواست ایشان تایید نشده و دانشجو موظف به تغییر تاریخ دفاع خود خواهد بود. ضمناً یادآور می‌شود حداکثر ساعت برگزاری دفاع تا ساعت ۱۶ می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ -

برگزیدگان چهارمین و دومین مسابقه پوستر و نماهنگ کارآموزی ۱۴۰۱ دانشگاه

اسامی برگزیدگان «چهارمین و دومین مسابقه پوستر و نماهنگ کارآموزی» ۱۴۰۱ دانشگاه اعلام شد. پس از داوری بین ۲۶ پوستر و ۱۰ نماهنگ برگزیده دانشکده‌ها، برگزیدگان دانشگاه به شرح زیر معرفی شدند: ۱- سـارا ضیائی کیـا دانشجـوی رشته مهندسی صنایع (پوستر) ۲- علی جلیلی دانشجـوی رشته مهندسی مـواد و متـالورژی (پوستر) ۳- علی حاج رسولی‌ها دانشجوی رشته مهندسی عمران (پوستر) ۴- سیدمجید حسینی دانشجوی رشته مهندسی عمران (پوستر) ۵- سیدعلی اکبر مجلسی دانشجوی رشته مهندسی مکانیک (پوستر) ـــ محمدرضا نصرتی دانشجوی رشته مهندسی عمران (نماهنگ) ۲- امیرمحمد نجف پور دانشجوی رشته مهندسی عمران (نماهنگ)

img_yw_news
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ -

برگزاری جلسه هم‌اندیشی اساتید با دانشجویان دانشکده مهندسی عمران

از کلیه دانشجویان و اساتید محترم دانشکده دعوت به‌عمل می‌آید تا در نشست ویژه با موضوع وقایع اخیر دانشکده و دانشگاه حضور بهم رسانند. این جلسه روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۹/۷ از ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰ در محل آمفی تئاتر دانشکده عمران (ساختمان شماره ۲) برقرار خواهد بود.

img_yw_news
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ -

تاریخ‌های مهم دوره پژوهشی (اثرگذار نمره نهایی پایان‌نامه) دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

به استحضار می‌رساند بر اساس مصوبه شورای آموزشی - پژوهشی دانشکده، تاریخ‌های مهم دوره پژوهشی که اثرگذار بر نمره نهایی پایان‌نامه می‌باشند به شرح (در ادامه مطلب) تعیین گردیده‌اند.

img_yw_news
سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ -

برگزاری رقابت میان دانشجویان مقطع دکتری دانشکده به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری

به استحضار می‌‎رساند دانشکده مهندسی عمران در نظر دارد به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری، رقابتی را میان دانشجویان این مقطع در ارائه گزارش پیشرفت رساله دکتری در قالب یک «ارائه شفاهی ۳ دقیقه‎‌‌ای» در حضور کمیته علمی داوران در دهه پایانی آذرماه ۱۴۰۱ برگزار و جایزه‎‌ای نفیس به نفر نخست برگزیده ارائه نماید. لذا از آن دانشجوی محترم تقاضا دارد، در صورت علاقه‌مندی به شرکت در این رقابت، مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و گرایش تحصیلی)، عنوان پایان‌نامه، تاریخ تصویب و نام استاد راهنما را تا حداکثر ۶ آذر ماه ۱۴۰۱ به ایمیل معاونت آموزشی دانشکده ارسال نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ -

ثبت و اصلاح آدرس ایمیل از طریق واحد مکانیزه دانشگاه مخصوص دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی دانشکده

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی می‌‎رساند در روزهای اخیر، ایمیل‌هایی از سوی معاونت آموزشی دانشکده به دانشجویان با شرایط تحصیلی فعال در خصوص قوانین و مقررات آموزشی به آدرس ثبت شده از سوی ایشان در سامانه گلستان ارسال گردیده است. در صورت عدم دریافت ایمیل، خواهشمند است مراتب به آموزش تحصیلات تکمیلی دانشکده گزارش و نسبت به اصلاح آدرس ایمیل از طریق واحد مکانیزه دانشگاه اقدام گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ -

گزارش برگزاری جلسه معارفه و آشنایی دانشجویان جدیدالورود مقطع تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی عمران

جلسه معارفه و آشنایی دانشجویان جدیدالورود مقطع تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی عمران در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۲ الی ۱۳:۲۰ با حضور هیأت رئیسه دانشکده و مدیران محترم گروه‌های آموزشی و برخی اعضای هیأت علمی در محل آمفی تئأتر دانشکده برگزار گردید. (بقیه گزارش در ادامه مطلب)

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ -

برگزیدگان پوسترها و نماهنگ‌های کارآموزی ۱۴۰۱ دانشکدۀ مهندسی عمران

در تابستان ۱۴۰۱، بیش از هشتاد دانشجوی دانشکدۀ مهندسی عمران در دورۀ کارآموزی شرکت کردند و در کنار گزارش کارآموزی خود، پوسترها و نماهنگ‌های زیبایی تهیه و جهت شرکت در مسابقه ارائه کردند. در راستای برنامه‌های توسعۀ ارتباط با صنعت، این پوسترها و نماهنگ‌ها از ۲۴ مهر بر روی وب‌سایت دانشکده نمایش داده شدند و جهت شرکت در چهارمین دورۀ مسابقۀ پوستر و دومین دورۀ مسابقۀ نماهنگ، در معرض داوری چهار عضو هیأت علمی دانشکدۀ مهندسی عمران قرار گرفتند. (در ادامه مطلب) اسامی برگزیدگان بخش پوستر و  بخش نماهنگ به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رسد.

img_yw_news
شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی جدید ۱۴۰۱ گرایش حمل و نقل

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی ۱۴۰۱ گرایش حمل و نقل روز دوشنبه ۱۶ آبان ماه در ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۳:۴۵ در سالن کنفرانس (دکتر عباس نیا) واقع در طبقه سوم در ساختمان شماره ۱ عمران با حضور مدیر و اساتید محترم گروه مربوط برگزار می‌گردد. از دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی دانشکده، برای حضور در این جلسه دعوت به‌عمل می‌آید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی جدید ۱۴۰۱ گروه سازه (گرایش‌های: سازه - زلزله - مدیریت ساخت)

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی ۱۴۰۱ گروه سازه روز دوشنبه ۱۶ آبان ماه در ساعت ۱۳:۰۰ الی ۱۴:۳۰ در سالن آمفی تئاتر طبقه ۱- (منفی یک) واقع در ساختمان شماره ۲ عمران با حضور مدیر و اساتید محترم گروه مربوط برگزار می‌گردد. از دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی دانشکده، برای حضور در این جلسه دعوت به‌عمل می‌آید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی جدید ۱۴۰۱ گروه ژئوتکنیک (گرایش ژئوتکنیک و ژئوتکنیک زیست محیطی)

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی ۱۴۰۱ گروه ژئوتکنیک (گرایش ژئوتکنیک و ژئوتکنیک زیست محیطی) در روز یکشنبه ۱۵ آبان ماه در ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۳:۰۰ در سالن آمفی‌تئاتر طبقه ۱- (منفی یک) واقع در ساختمان شماره ۲ عمران با حضور مدیر و اساتید محترم گروه مربوط برگزار می‌گردد. از دانشجویان محترم گروه ژئوتکنیک ورودی ۱۴۰۱، برای حضور در این جلسه دعوت به‌عمل می‌آید.

img_yw_news
شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱ -

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی جدید ۱۴۰۱ گروه آب و محیط زیست

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی ۱۴۰۱ گروه آب و محیط زیست روز دوشنبه ۱۶ آبان ماه در ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۰۰ در سالن آمفی تئاتر طبقه ۱- (منفی یک) واقع در ساختمان شماره ۲ عمران با حضور مدیر و اساتید محترم گروه مربوط برگزار می‌گردد. از دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی دانشکده، برای حضور در این جلسه دعوت به‌عمل می‌آید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ -

تغییر ساعت کلاس‌های ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ تحصیلات تکمیلی در روز سه‌شنبه ۳ آبان ماه

به اطلاع دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی می‌رساند، کلیه کلاس‌های ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ روز سه‌شنبه ۳ آبان ماه به ۱۳:۳۰ الی ۱۴:۳۰ تغییر می‌یابد.  شروع کلاس‌ها به دلیل جلسه معارفه دانشجویان ورودی ۱۴۰۱ استثنائاً برای روز ۳ آبان‌ماه تغییر یافته است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ -

برگزاری جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی ۱۴۰۱ دانشکده مهندسی عمران

جلسه معارفه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی ۱۴۰۱ روز سه شنبه ۳ آبان‌ماه در ساعت ۱۲ الی ۱۳:۳۰ در سالن آمفی تئاتر طبقه ۱- (منفی یک) واقع در ساختمان شماره ۲ عمران با حضور اعضای شورای آموزشی - پژوهشی دانشکده و کارشناسان آموزشی برگزار می‌گردد. از دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی دانشکده، برای حضور در این جلسه دعوت به‌عمل می‌آید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ -

چهارمین مسابقه نمایش پوستر (Poster Show) کارآموزی و دومین مسابقه نماهنگ کارآموزی دانشگاه

در راستای برنامه‌های توسعۀ ارتباط با صنعت دانشکده مهندسی عمران، چهارمین مسابقۀ نمایش پوستر (پوسترشو) کارآموزی و دومین مسابقۀ نماهنگ کارآموزی دانشگاه با هدف حضور دانشجویان کارشناسی در محیط‌های کاری، تمرین وظایف مهندسان عمران و آشنایی بهتر با فعالیت‌های عمرانی برگزار می‌شود. مرحلۀ نخست این مسابقه طی روزهای آتی با داوری کمیته‌ای متشکل از برخی اعضای هیأت علمی دانشکده جمع‌بندی خواهد شد و به ۳ پوستر و سه نماهنگ برگزیده جوایزی به شرح (در ادامه مطلب) تعلق خواهد گرفت.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ -

نقشه راهنمای دانشگاه با مشخص نمودن ساختمان‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دانشکده مهندسی عمران

جهت اطلاع دانشجویان عزیز نوورود مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، نقشه راهنمای مراکز مهم دانشگاه به همراه موقعیت ساختمان‌ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دانشکده مهندسی عمران در فایل زیر (ادامه مطلب) تهیه گردیده است. برای مشاهده نقشه در اندازه اصلی و بزرگتر بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ -

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰ می‌رساند بر اساس مصوبه شورای آموزشی-پژوهشی دانشکده، مهلت ارائه سمینار ایشان از پایان شهریور به پایان مهر ۱۴۰۱ تمدید گردید. عدم ارائه سمینار از سوی دانشجویان محترم در مهلت مقرر با کسر نمره تشویقی، مواجه گردیده و به ازای هر ماه تاخیر، حداقل ۰.۲۵ از نمره تشویقی از دست خواهد رفت. 

img_yw_news
شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ -

اطلاعیه مربوط به ساعت برگزاری درس دینامیک خاک در نیمسال جاری

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند، استثنائاً کلاس درس دینامیک خاک روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۱/۶/۲۸ به جای ۷:۳۰ ساعت ۱۲ برگزار خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ -

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد پذیرفته شده در گروه «حمل و نقل» ورودی سال ۱۴۰۱

بر اساس مصوبه گروه آموزشی حمل و نقل، چنانچه دانشجویی در مقطع کارشناسی دروس «مهندسی ترابری» و «مهندسی ترافیک» را نگذرانده باشد، موظف به اخذ این دو درس به عنوان دروس جبرانی در این مقطع می‌‎باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ -

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۴۰۱

باسلام و عرض خوشامدگویی به کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۴۰۱، بدین‌وسیله موارد ذکر شده (در ادامه مطلب) می‌باید توسط دانشجویان محترم در زمان انتخاب واحد مورد توجه قرار گیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ -

قابل توجه کلیه دانشجویان دکتری ورودی سال ۱۴۰۱

باسلام و عرض خوشامدگویی به کلیه دانشجویان دکتری ورودی سال ۱۴۰۱، بدین‌وسیله موارد ذکر شده (در ادامه مطلب) می‌باید توسط دانشجویان محترم در زمان انتخاب واحد مورد توجه قرار گیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ -

معرفی و انتخاب پایان‌نامه‌های برتر دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی

نظر به انتخاب معرفی و پایان‌‎نامه‎‌ها و رساله‌‎های برتر به وزارت عتف برای درج در کتابچه و تقدیر از برترین‎‌ها، از دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی دانشکده تقاضا می‌شود در صورتی که پایان‎‌نامه‎‌ای با ویژگی‌های مشخصه (در ادامه مطلب) را دارند و علاقه‌مند به ایجاد امتیازات پژوهشی و افتخار علمی برای خود و دانشکده می‎‌باشند، تا تاریخ ۲۰ شهریورماه از طریق استاد راهنمای خود فایل نهایی پایان‎‌نامه را در فرمت فایل پیوست برای سرکار خانم فروتن و یک CC برای کارشناس محترم دفتر امور گروه‌ها، سرکار خانم میرزانژاد (برای اطلاع دانشکده و پیگیری‌های بعدی) ارسال نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ -

پیام تسلیت به‌مناسبت سالگرد درگذشت استاد ارجمند شادروان جناب آقای دکتر نادر شریعتمداری

یک سال است که جامعه دانشگاهی علم و صنعت خصوصاً دانشکده مهندسی عمران، در غم از دست دادن پدری دلسوز، انسانی شریف و نیک رفتار، استادی کم نظیر و برجسته عرصه علم و پژوهش، به سوگ نشسته است. بی‌شک نام و یاد استاد دکتر نادر شریعتمداری علاوه بر خلق آثار پژوهشی، علمی و اجرایی ماندگار، نقش مؤثری در تربیت دانشجویان ایفا نمود که همواره در خاطره همگان به نیکی خواهد ماند. ضمن عرض تسلیت اولین سالگرد درگذشت این استاد بزرگ و گرانقدر به همه‌ی همکاران و خانواده محترم آن مرحوم از درگاه پروردگار متعال برای آن استاد فقید، مغفرت و رحمت واسعه مسئلت نموده و سالگرد درگذشتش را با نثار فاتحه‌ای به روح پاکش گرامی می‌داریم.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ -

نحوه‌ی ارائه خدمات اداری-آموزشی مقطع تحصیلات تکمیلی در تعطیلات تابستان ۱۴۰۱

همانگونه که مستحضرید تعطیلات تابستانی حوزه ستادی دانشگاه و دانشکده در بازه زمانی ۲۸ تیر ماه تا ۲۸ مردادماه، امکان ارائه خدمات آموزشی را با محدودیت‌هایی مواجهه نموده است. در این راستا به استحضار می‌رساند امکان ارائه سمینار مقاطع تحصیلات تکمیلی در قالب مجازی در تارنمای meeting.iust.ac.ir در بازه زمانی مردادماه به ترتیب ۱- با ثبت درخواست در سامانه گلستان برای دانشجویان کارشناسی ارشد و ۲- ارسال درخواست به معاونت آموزشی دانشکده از سوی استاد محترم راهنما برای دانشجویان دکتری (نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و تاریخ ارائه سمینار) میسر خواهد بود... 

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱ -

آزمون انتخابی برای شرکت در آزمون المپیاد علمی دانشجویی غیر متمرکز سال 1402

به استحضار می‌رساند، آزمون انتخابی برای شرکت در آزمون المپیاد علمی دانشجویی غیرمتمرکز سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌های قطب ۱ کشور در رشته مهندسی عمران، در نیمه اول بهمن ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. شرایط ثبت‌نام در آزمون انتخابی به شرح (در ادامه مطلب) می‌باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ -

امریه سربازی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

به استحضار می‌رساند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نظر دارد در راستای انجام فعالیت‌های نوآورانه، محرومیت‌زدائی، توانمندسازی مناطق کمتر توسعه‌یافته و اشتغال‌زایی از میان فارغ‌التحصیلان یا دانشجویان در شرف فارغ‌التحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، اقدام به جذب نیروی امریه سربازی نماید. از دانشجویان علاقه‌مند به بهره‌مندی از فرصت مذکور دعوت می‌گردد ضمن مطالعه اهم ضوابط و شرایط جذب متقاضیان امریه در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، مدارک مورد نیاز را به آدرس تعیین شده در فایل ارسال نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ -

اطلاعیه ثبت‌نام طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان

با توجه به افزایش سهمیه پذیرش دانشجو در طرح شهید وزوایی (استفاده از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان) به اطلاع می‌رساند دانشجویان مستعد تا تاریخ ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت سینا (sina.bmn.ir) و بارگذاری مدارک و مستندات خود می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ -

قابل توجه دانشجویان مقطع دکتری ورودی ۱۳۹۸ متقاضی فرصت تحقیقاتی داخل و خارج کشور

از دانشجویان محترمی که متقاضی فرصت تحقیقاتی داخل و خارج کشور می‌باشند، تقاضا می‌شود مستنداتی مطابق فرم پیوست (در ادامه مطلب) به همراه صفحه اول مقالات با نامه پذیرش، توضیحات مربوط به ضرورت استفاده از فرصت تحقیقاتی در یک صفحه و نامه پذیرش از محل تحقیق را تا حداکثر ۱۴۰۱/۴/۱۲ به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشکده، سرکار خانم بازیان یا سرکار خانم داشخانه تحویل دهند.

صفحه 1 از 7    
اولین
قبلی
1
 
Persian site map - English site map - Created in 0.23 seconds with 146 queries by YEKTAWEB 4642