[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معرفی دفتر::
معرفی افراد::
پروژه های در دست طراحی ::
پروژه های در دست اجرا ::
پروژه های خاتمه یافته::
مناقصات::
اخبار و آگهی ها::
آلبوم تصاویر::
تماس با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
تماس با دفتر

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان حیدرخانی،خیابان ملک لو، درب ورودی شماره ۳ دانشگاه علم و صنعت، دفتر نظارت بر طرح های عمرانی.

تلفن تماس: ۷۷۲۴۰۴۲۴ - ۷۷۲۴۰۳۸۲  

فاکس: ۷۷۲۴۰۳۹۶
پست الکترونیک: construction.iust@gmail.com

..
:: بایگانی بخش ساختمان شماره ۲ عمران: ::
img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا پایان سال 95

ساختمان شماره 2 عمران در مهرماه 89 دارای پیشرفت فیزیکی 66.86 درصدی می باشد. ساخت و نصب اسکلت پروژه در مهرماه 89 به اتمام رسید و اجرای سقف های آن در حال انجام می باشد و تا طبقه پنجم خاتمه یافته است. فعالیتهای سفتکاری و تاسیساتی نیز در حال اجرا می باشد.

img_yw_news
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

شروع دوباره عملیات اجرایی دانشکده عمران ۲

نظر پیشبرد ساختمان های نیمه کاره اجرایی، عملیات ساخت و اتمام دانشکده عمران ۲ از اوایل سال جاری (۹۶) آغاز شده است. انجام این عملیات به اداره خدمات دانشگاه سپرده شده است. عملیات ساختمانی باقیمانده شامل نازک کاری طبقات زیر زمین، نازک کاری طبقات چهارم تا شیشم و محوطه سازی می باشد.

img_yw_news
پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۸۹ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران مهر 89

 ساختمان شماره 2 عمران در مهرماه 89 دارای پیشرفت فیزیکی 66.86 درصدی می باشد. ساخت و نصب اسکلت پروژه در مهرماه 89 به اتمام رسید و اجرای سقف های آن در حال انجام می باشد و تا طبقه پنجم خاتمه یافته است. فعالیتهای سفتکاری و تاسیساتی نیز در حال اجرا می باشد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۹ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران شهریور 89

 ساختمان شماره 2 عمران در شهریورماه 89 دارای پیشرفت فیزیکی 59.81 درصدی می باشد.نصب اسکلت فاز دوم و سوم به اتمام رسیده و اجرای سقف های آن در حال انجام می باشد. فاز چهارم اسکلت در حال ساخت و نصب می باشد. فعالیتهای سفتکاری و تاسیساتی نیز در حال اجرا می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۹ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای تیر 89

پروژه ساختمان شماره 2 عمران در پایان تیرماه 89 معادل 47.63 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، کارگاه ساخت اسکلت پروژه مشغول به فعالیت می باشد بطوریکه در حال ساخت اسکلت فاز چهارم می باشد. نصب اسکلت فاز دوم و سوم به اتمام رسیده و اجرای سقف های آن در حال انجام می باشد. نصب اسکلت فاز چهارم نیز در مراحل پایانی می باشد. فعالیت های سفتکاری در طبقات در حال انجام می باشد.آلبوم تصاویر 

img_yw_news
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۹ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای خرداد 89

پروژه ساختمان شماره 2 عمران در پایان خردادماه 89 معادل 45.17 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، کارگاه ساخت اسکلت پروژه مشغول به فعالیت می باشد بطوریکه در حال ساخت اسکلت فاز چهارم می باشد. نصب اسکلت فاز دوم به اتمام رسیده و اجرای سقف های آن در حال انجام می باشد. نصب اسکلت فاز سوم نیز در مراحل پایانی می باشد. فعالیت های سفتکاری در طبقات در حال انجام می باشد.آلبوم تصاویر 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای بهمن ماه 88

پروژه ساختمان شماره 2 عمران معادل 36.30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، کارگاه ساخت اسکلت پروژه مشغول به فعالیت می باشد بطوریکه در حال ساخت اسکلت فاز دوم می باشد. نصب اسکلت فاز دوم و اجرای سقف های آن در حال انجام می باشد. ساخت اسکلت فاز سوم نیز در حال انجام می باشد.  · جلسه بازگشایی پاکات در تاریخ 02/03/88 برگزار و شرگت گوهر ساخت به عنوان پیمانکار پروژه برگزیده شد.   · زمین پروژه در تاریخ 25/03/88 به پیمانکار پروژه تحویل گردید.   · عملیات تجهیز کارگاه به نحو مناسبی پس از تحویل زمین انجام پذیرفت.   · گود برداری و بتن ریزی فنداسیون جلوتر از برنامه زمان بندی.   · آغاز عملیات ساخت سازه در تاریخ 26/04/88.   · سازه فلزی پروژه مراحل نصب را طی می­نماید.   · اتمام بتن ریزی دیوارهای حایل زیرزمین دوم (پدافند غیر عامل).   · تکمیل فاز 1 اسکلت.   · انجام همزمان فاز 2 و 3 اسکلت.   · تکمیل سقف­های زیرزمین دوم و اول.   · استقرار سیستم کنترل پروژه بصورت روزانه.  آلبوم تصاویر 

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای دی 88

آلبوم تصاویر پروژه ساختمان شماره 2 عمران در پایان دی ماه 88، معادل 33.05 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، کارگاه ساخت اسکلت پروژه مشغول به فعالیت می باشد بطوریکه در حال ساخت اسکلت فاز دوم می باشد. نصب اسکلت فاز اول و اجرای سقف های آن به پایان رسیده است. ساخت و نصب اسکلت فاز دوم نیز با راندمان مناسی در حال اجرا می باشد. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای آذر 88

  پروژه ساختمان شماره 2 عمران معادل 27.1 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، کارگاه ساخت اسکلت پروژه مشغول به فعالیت می باشد بطوریکه در حال ساخت اسکلت فاز دوم می باشد. نصب اسکلت فاز اول و اجرای سقف های آن به پایان رسیده است. ساخت و نصب اسکلت فاز دوم نیز با راندمان مناسی در حال اجرا می باشد.  آلبوم تصاویر 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای آبان 88

  پروژه ساختمان شماره 2 عمران در پایان آبان ماه 88 که مدت 156 روز از شروع آغاز قرارداد اجرای پروژه(25/03/88) می گذرد نسبتاً در مجموع شرایط پروژه از جمله مرحله ابتدایی تجهیز پروژه و عملیات اجرایی کارگاه تا کنون عملکرد مناسبی داشته است.   پروژه معادل 22.6 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، کارگاه ساخت اسکلت پروژه مشغول به فعالیت می باشد بطوریکه در حال ساخت اسکلت فاز دوم می باشد.   آلبوم تصاویر 

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای شهریور 88

  پروژه ساختمان شماره 2 عمران در پایان شهریورماه که مدت 96 روز از شروع آغاز قرارداد اجرای پروژه(25/03/88) می گذرد نسبتاً در مجموع شرایط پروژه از جمله مرحله ابتدایی تجهیز پروژه و عملیات اجرایی کارگاه تا کنون عملکرد مناسبی داشته است.   پروژه معادل 14.21 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، کارگاه ساخت اسکلت پروژه در همان مراحل اولیه انتخاب و با حجم عمده آهن آلات تدارک شده توسط پیمانکار مشغول به فعالیت شد و ساخت اسکلت پروژه با راندمان مناسب در حال انجام می­باشد.   برنامه ریزی انجام کار در قالب برنامه زمان بندی، منحنی های پیشرفت فیزیکی و ریالی، برآورد ماهانه کارکردهای پروژه، برگزاری جلسات کارگاهی سیستم کنترل پروژه انجام گرفته و درحال انجام می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای مرداد 88

پروژه ساختمان شماره 2 عمران  در مرداد ماه 1388 دارای پیشرفت ماهانه 4.24 درصد بوده و در مجموع حدود 9.51 درصد پیشرفت تجمعی داشته است.      برای مشاهده گزارش آخرین وضعیت پروژه تا انتهای مرداد ماه بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

img_yw_news
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۸ -

آخرین وضعیت پروژه ساختمان 2 عمران تا انتهای خرداد 88

این پروژه مشتمل بر 9 طبقه شامل 2 زیرزمین و 7 طبقه روی زمین می ­ باشد به شرح: زیرزمین دوم شامل پدافند غیرعامل، زیرزمین اول شامل سالن اجتماعات و فضاهای وابسته، طبقه همکف کلاسها، طبقات اول و دوم مشتمل بر سالن های سایت فناوری اطلاعات و فضاهای وابسته، طبقه سوم مشتمل بر اتاق اساتید و فضاهای جانبی، طبقه چهارم شامل بخش تحقیقات، طبقه پنجم شامل کتابخانه و طبقه ششم سالن های قرائت خانه و فضاهای جانبی.  سازه پروژه بصورت فلزی با اتصالات پیچ و مهره می باشد.    برای مشاهده گزارش آخرین وضعیت پروژه تا انتهای خرداد ماه بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.11 seconds with 46 queries by YEKTAWEB 4642