[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش آموزشی: ::
img_yw_news
دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ -

اخلاق حرفه ای در پژوهش های دانشگاهی

موسسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت، علوم تحقیقات و فناوری کارگاه تخصصی یک روزه با عنوان "اخلاق حرفه ای در پژوهش های دانشگاهی: آشنایی با مبانی نظری مولفه ها، چالش ها، وضع موجود و راه کارهای تقویت"برگزار می کند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ -

آموزش تخصصی تربیت مربی مدیریت بحران های طبیعی

کارگاه دو روزه آموزش تخصصی تربیت مربی مدیریت بحران های طبیعی را در تاریخ  27 لغایت 28 بهمن ماه 1393 محل دانشگاه اصفهان پژوهشگاه شاخص پژوه برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ -

کارگاه تخصصی اخلاق حرفه ای در پژهش های دانشگاهی

موسسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت، علوم تحقیقات و فناوری کارگاه تخصصی یک روزه با عنوان "اخلاق حرفه ای در پژوهش های دانشگاهی: آشنایی با مبانی نظریف مولفه ها، چالش ها، وضع موجود و راه کارهای تقویت"برگزار می کند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ -

کارگاه آشنایی با کار ویژه های دانشگاه پژوهی

موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کارگاه تخصصی یک روزه با عنوان "آشنایی با کار ویژه های دانشگاه پژوهی (IR)  چشم اندازها، اهداف و ماموریت ها و تجربیات دانشگاه های خارجی و الگوی کار IR در دانشگاه های ایران " برگزار می کند.

img_yw_news
جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳ -

دومین کنفرانس بین‌المللی مکانیک جامدات تجربی و دینامیک

سلسله نشست های تخصصی علم، فناوری و سیاستگذاری در حوزه های کلیدی فاوا داده های عظیم (Big Data) با هدف شناسایی چالش های فناورانه و آشنایی با حوزه های کسب و کار آن در تاریخ 10 دی ماه  1393 برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ -

کارگاه آموزشی تخصصی اجزای محدود غیرخطی

دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی کارگاه آموزشی تخصصی اجزای محدود Nonliner Finite Elements را توسط پروفسور ردی را در تاریخ های 3 تا 5 و 7 تا 9 آذر ماه 1393 برگزار می کند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ -

کارگاه آموزشی ملی تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی

کارگاه آموزشی ملی تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی و صنایع کوچک در تاریخ 10 -6 مهر ماه سال 1393  در محل پژوهشگاه استاندارد برگزار می‌شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم مشخصات کارگاه و نحوه ثبت نام، اقدام به دریافت فایل ثبت نام در قسمت فراخوان وب سایت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران به آدرس http://www.irost.org نمایند. دریافت فایل

img_yw_news
سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲ -

کارگاه آموزشی تحت عنوان قطب نمای ژیروسکوپی

پژوهشکده علوم و فناوری شهید احمد کاظمی دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد کارگاه آموزشی تحت عنوان قطب نمای ژیروسکوپی را در تاریخ دی ماه 1392 برگزار می نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲ -

کارگاه پیرامون جایگاه رباتیک در سند چشم انداز 1404

نخستین دوره ملی فراخوان مقاله و کارگاه پیرامون جایگاه رباتیک در سند چشم انداز 1404 از تاریخ 24 لغایت 26 بهمن ماه برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت  www.robo-1404.com مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ -

دومین دوره کوتاه مدت مالکیت فکری و تجاری سازی

  موسسه دارایی های فکری و فناوری مدرس اقدام به برگزاری دوره های تخصصی مالکیت فکری با تاکید بر موضوع تجاری سازی برای شرکت های دانش بنیان و سازمانهای دانش محور می نماید. لازم به ذکر است که کارگاه ها از 21 دی ماه آغاز و تا روز 3 اسفند 91 ادامه خواهد داشت .

img_yw_news
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ -

کارگاه آموزشی آشنایی با نانوتکنولوژی

کارگاه آموزشی آشنایی با نانوتکنولوژی، با هدف معرفی اهمیت و کاربردهای نانوتکنولوژی در صنعت ویژه دانشجویان و نخبگان در تاریخ 10 آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم مشخصات کارگاه و نحوه ثبت نام، اقدام به دریافت فایل ثبت نام در قسمت فراخوان وب سایت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران به آدرس http://www.irost.org نمایند. دریافت فایل

img_yw_news
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ -

دوره آموزشی "تأسیس و مدیریت شرکت های دانش بنیان"

دانشگاه علم و فرهنگ در راستای گسترش ارائه آموزش های کاربردی و حرفه ای به متخصصان و نخبگان در نظر دارد دوره آموزشی "تأسیس و مدیریت شرکت های دانش بنیان" را برای نخستین بار در مهرماه 1391 برگزار نماید.

img_yw_news
شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

برگزاری کارگاه 5 روزه آموزش ریاضی

کارگاه آموزش ریاضی از تاریخ 91/2/25 لغایت 91/2/29 به مدت 5 روز به صورت صبح و بعد از ظهر در محل مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی برگزار خواهد شد. در این کارگاه آموزشی پروفسور راجو ریاضیات را با نگاهی نو و به شیوه ای متفاوت با آنچه در مدارس تدریس می شود به شرکت کنندگان آموزش می دهد. این شیوه آموزش، ریاضیات را از پیچیدگی ها خارج کرده و آن را به صورتی کاربردی تر ارائه می نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۰ -

دوره کوتاه مدت آموزشی تحت عنوان « تاریخ جهانی مدیریت منابع آب »

همزمان با همایش دانش سنتی مدیریت آب، دوره کوتاه مدت آموزشی تحت عنوان « تاریخ جهانی مدیریت منابع آب » ( World History of Water Management ) برگزار می گردد. این دوره قرار است با همکاری انستیتوی آموزشی آب یونسکو واقع در هلند ( UNESCO-IHE ) و انجمن بین‌المللی مورخین آب ( IWHA ) درتاریخ 4 الی 8 اسفند‌ماه سال جاری در مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی واقع در یزد برگزار گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۷ آذر ۱۳۹۰ -

دوره‌های یکساله مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست

دوره‌های یکساله مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست با همکاری مشترک دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران و آکادمی ‌HSE برگزار می شود. ثبت نام اینترنتی برای تمامی دانشپذیران امکان پذیر می باشد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایتhttp://env.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۰ -

برگزاری دومین دوره جامع تربیت کارشناس امور قراردادها

مرکز کارآفرینی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری شرکت دانشگاهی خانه عمران و معماری دانشگاه تهران دومین دوره جامع تربیت کارشناس امور قراردادها را برگزار می نماید.نشانی: تهران- انتهای خیابان کارگر شمالی (امیر آباد)- خیابان شهید فرشی مقدم (شانزدهم)- پارک علم و فناوری دانشگاه تهران- ساختمان شماره 1- شماره 130 تلفن: 88220692 فکس: 88220691 وب سایت : www.utach.ir ایمیل : info@utach.ir

img_yw_news
شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۰ -

دوره های آموزش تخصصی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

  تقویم دوره های آموزش تخصصی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران تا پایان سال 90 به شرح فایل پیوست می باشد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.irost.org مراجعه و یا به آدرس پست الکترونیکی edu_fanavari@irost.org مکاتبه نمایند. جهت دریافت فایل کلیک نمائید.

img_yw_news
شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۰ -

دوره مقدماتی غواص صنعتی و عملیات زیر سطحی

  مؤسسه ملی اقیانوس شناسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کارگاه «دوره مقدماتی غواصی صنعتی و عملیات زیرسطحی» را در تاریخ 22 آبان 1390 از ساعت 8:30 تا 15 در موسسه ملی اقیانوس شناسی برگزار می نماید. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://www.inio.ac.ir مراجعه فرمایند.

img_yw_news
شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

اولین کارگاه آموزشی ملی محاسبات نرم و سیستم ‌های هوشمند

  اولین کارگاه آموزشی ملی محاسبات نرم و سیستم ‌های هوشمند در تاریخ 5 و 6 خرداد ماه 1390 توسط انجمن سیستمهای هوشمند ایران با همکاری گروه های برق و کامپیوتر دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود .

img_yw_news
شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ -

اولین کارگاه بین المللی آموزشی فناوری های نوین و مدیریت بحران

مرکز پژوهشی مهندسی بحران های طبیعی اولین کارگاه بین المللی آموزشی فناوری های نوین و مدیریت بحران در تاریخ 29/2/1390 در اصفهان برگزار می نماید.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.ssce.ir مراجعه و یا با پست الکترونیک info@ssce.ir تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۹ -

کارگاهها و نشست های تخصصی سومین کنفرانس توسعه نظام تامین مالی

با توجه به برگزاری سومین کنفرانس توسعه نظام تامین مالی در ایران با رویکرد الگوها و شیوه های نوین تامین مالی کارگاهها و نشست های تخصصی ذیل  در 30 بهمن و 1 اسفند ماه برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۹ -

دوره های آموزشی MATLAB و Nvivo

پِِژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (Iran Doc) اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ذیل می نماید:- آشنایی با شبکه های عصبی و استفاده از جعبه ابزار شبکه عصبی نرم افزار MATLAB دانلود فایل- آشنایی مقدماتی با نرم افزار تحلیل داده های کیفی(Nvivo)دانلود فایل

img_yw_news
شنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۹ -

کارگاه آموزشی "نگارش کتاب درسی دانشگاهی"

موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در نظر دارد با همکاری سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها کارگاهی با عنوان "نگارش کتاب درسی دانشگاهی" با هدف افزایش دانش و مهارتهای اعضای هیات علمی در نگارش کتاب دانشگاهی، و همچنین کمک به افزایش کیفیت در نظام آموزش عالی برگزار نماید.

img_yw_news
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۹ -

یازدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی

 یازدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی (همراه با نمایشگاه جانبی و کارگاههای آموزشی) در تاریخ 4 و 5 آبان ماه در محل هتل المپیک برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ -

کارگاه تخصصی منطقه ای"آینده پژوهی فناوری"

 سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران کارگاه تخصصی منطقه ای"آینده پژوهی فناوری" را در تاریخ 5- 7 مهرماه 1389 برگزار می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۹ -

دوره‌های آموزشی مقدماتی و پیشرفته و کارگاه شبیه سازی فناوری نانو

شرکت پژوهشگران نانوفناوری با همکاری مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف دوره‌های آموزشی مقدماتی و پیشرفته و کارگاه آموزش شبیه سازی فناوری نانو را برگزار می نماید و از علاقمندان برای شرکت در این دوره‌‌ها و کارگاه نام نویسی می نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

کارگاه آموزشی نانو میکرو لیتوگرافی

کارگاه آموزشی نانو میکرو لیتوگرافی، توسط پژوهشکده نانوتکنولوژی و مواد پیشرفته دانشگاه صنعتی اصفهان در تاریخ های 14 و 15 تیرماه برگزار می شود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۸ -

کارگاه آموزشی کاربرد داده کاوی در صنعت اتومبیل سازی

پژوهشکده فناوری اطلاعات وابسته به دانشگاه تربیت مدرس اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی کاربرد داده کاوی در صنعت اتومبیل سازی(پنجمین دوره )همراه با کار عملی با ابزارهای رایانه ای داده کاوی در تاریخهای 8 و 9 و 10 اسفند 1388 می نماید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۸ -

سمینار آموزشی آشنایی با ربات های صنعتی و کاربرد آنها

گروه سیستم های رباتیک شرکت تام ایران خودرو اقدام به برگزاری سمینارهای آموزشی تحت عنوان "آشنایی با ربات های صنعتی و کاربرد آنها در تاریخ های 29 بهمن و 6 اسفند ماه 1388 در محل شرکت تام ایران خودرو می نماید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۸ -

کارگاه آموزشی تصفیه پسابهای رنگی به روشهای نوین

چهارمین کارگاه آموزشی تصفیه پسابهای رنگی به روشهای نوین در روزهای 11- 12 اسفند ماه سال 1388 توسط پژوهشگاه علوم و فناوری رنگ در محل این پژوهشگاه برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸ -

کارگاه آموزشی برنامه ریزی استراتژیک

شرکت توسعه خدمات مدیریت بهار و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران کارگاه آموزشی برنامه ریزی استراتژیک برای سازمان های دولتی و غیر انتفاعی در تاریخ پنجشنبه 6 اسفند ماه برگزار می نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۸ -

کارگاه آموزش شبیه سازی و کاربرد آن در صنعت

پژوهشکده فناوری اطلاعات وابسته به دانشگاه تربیت مدرس کارگاه آموزش شبیه سازی و کاربرد آن در صنعت را طی روزهای سوم تا هشتم بهمن 1388 برگزار می نماید.

img_yw_news
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۸ -

دوره های آموزش عالی مدیریت سرمایه گذاری

دانشکده علوم اقتصادی جهت برگزاری مجموعه دوره های آموزش عالی مدیریت سرمایه گذاری (با اعطای گواهینامه رسمی دانشکده علوم اقتصادی) دانش پژوه می پذیرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۸ -

دوره های آموزشی مالکیت فکری و تجاری سازی فناوری

اطلاعیه دوره های آموزشی مالکیت فکری و تجاری سازی فناوریآدرس وب سایت:www.IranIP.ir

img_yw_news
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸ -

مدیریت منابع انسانی و تعالی سازمانی و مدیریت

اطلاعیه دوره آموزشی موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانیعنوان دوره :- مدیریت منابع انسانی و تعالی سازمانی- مدیریت و بهبود فرآیندهاآدرس وب سایت: WWW.IPHRD.org Download file

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۸ -

دوره آموزشی مدیریت تعالی سازمانی

اطلاعیه دوره آموزشی موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانیعنوان دوره :مدیریت تعالی سازمانیآدرس پست الکترونیک: WWW.IPHRD.org  Download file

img_yw_news
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸ -

دوره آموزشی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

اطلاعیه دوره آموزشی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایرانعناوین دوره ها:جستجو و تحلیل اطلاعات پتنت  مدیریت پیکر بندی / کنترل اسناد مهندسی  اصول طراحی مکانیک دوار با پمپ ها تحلیل و طراحی ماموریت های فضایی آزمون عملکردی موتورهای پیستونی هواپیماهای کوچک ارزیابی توانمندیهای فناوری سازمانها و بنگاه های اقتصادی تجاری سازی دارائی های فکری مدیریت کاهش بار میکروبی شیرآدرس وب سایت: www.irost.org

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۸ -

سخنرانی طراحی نظام جامع توسعه صنعت فرش دستباف ایران

نشست علمی: طراحی نظام جامع توسعه صنعت فرش دستباف ایرانسخنران: آقای مهندس فرشاد مدنیزمان: چهارشنبه 27/3/88 ساعت 15مکان موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ -

آموزشی پژوهشکده سازمان صنایع هوایی

اطلاعیه سمینار آموزشی پژوهشکده سازمان صنایع هوایی

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ -

دوره آموزشی پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران

اطلاعیه دوره آموزشی پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایرانعناوین دوره ها:استراتژی جستجو و دستیابی به اطلاعات در اینترنت مبانی استناددر نوشته های علمی براساس شیوه نامه ایران آشنایی با پدیده وب پنهان و تئوری پنهانی اطلاعات در وب آشنایی با اصول و مبانی پژوهش های کیفی مهارتهای تدوین و انتشار مقاله های علمی- پژوهش به زبان انگلیسیآدرس پست الکترونیکی: www.irandoc.ac.ir

img_yw_news
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۸ -

دوره آموزشی کوتاه مدت طراحی مهندسی

دوره آموزشی کوتاه مدت "طراحی مهندسی" شناسایی فعالیت های ضروری و کمیت سنجی عوامل جهت حل مسائل مهندسیمدرس: محسن رضائیان محل برگزاری : پژوهشگاه هوافضاشروع دوره:6 خرداد 1388

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.13 seconds with 74 queries by YEKTAWEB 4652