[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش فراخوان: ::
img_yw_news
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ -

سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی

فراخوان سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی به منظور تقدیر از طرح های برگزیده از تاریخ اردیبهشت ماه 1396 تا پایان شهریور ماه 1396 و نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی از تاریخ اسفند ماه 1395 تا پایان خردادماه 1396 ثبت نام به عمل می آورد.

img_yw_news
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ -

فراخوان ارسال مقاله به نشریه بین المللی مهندسی صنایع و تحقیقات تولید

نشریه بین المللی مهندسی صنایع (International Journal Of Industrial Engineering & Production Research) که شاخه ای از نشریه بین المللی علوم مهندسی ایران می باشد که از سال  1388 به طور اختصاصی مقالات برگزیده رشته مهندسی صنایع را به چاپ می رساند و دارای اعتبار علمی - پژوهشی می باشد و در پایگاه های مختلف از جمله ( Isc, Cid, Google Scholar, Linkedin, Magiran, Irisweb, Xml,Rss)نمایه گردیده است، این نشریه آمادگی دارد تا مقالات ارزنده شما را بررسی و در صورت تایید به چاپ برساند. در صورت تمایل علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی سایت http://ijiepr.iust.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ -

فراخوان ارسال مقاله به فصلنامه علم و مهندسی مواد ایران

فصلنامه علم و مهندسی مواد ایران (Iranian Journal of materials Science & Engineering) که حاصل همکاری دانشگاه علم وصنعت  ایران با انجمن های سرامیک و متالورژی می باشد تاکنون پنجاه و یک شماره به چاپ رسیده است این نشریه که دارای اعتبار علمی - پژوهشی می باشد و در پایگاه  های مختلف از جمله Scopous(Elsevier),EBSCO,Iran Journal,ISC نمایه گردیده است، این نشریه آمادگی دارد تا مقالات ارزنده شما را بررسی و در صورت تایید به چاپ برساند. در صورت تمایل علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی سایت http://ijmse.iust.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ -

فراخوان ارسال مقاله به نشریات دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت

دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت  با همکاری علمی انرژی خورشیدی ایران امتیاز علمی پژوهشی مجله Journal of optoelectronical nanostructures  را از وزارت علوم تحقیقات و فناوری کسب نموده و آماده دریافت مقالات همکاران هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از رشته های فیزیک، الکترونیک، شیمی ، مواد و سایر موضوعات رشته های نانو می باشد. در صورت تمایل علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی سایت http://jopn.miau.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ -

فراخوان معاونت اجتماعی و پیگیری از وقوع جرم قوه قضائیه

فراخوان معاونت اجتماعی و پیگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با موضوع "مبنی بر ضرورت انجام تحقیقات و پژوهش های مورد نیاز برای آسیب شناسی علل وقوع جرم و پیشگیری از آن از طریق نهاد های تحقیقاتی به عنوان یکی از وظایف دبیرخانه شورای عالی پیشگیری از جرم و به منظور استفاده از ظرفیت همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگران فعال حوزه پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی در زمینه ی پیشبرد اهداف و برنامه های پیشگیری، این مرکز در صدد تهیه بانک اطلاعاتی از اعضای هیات علمی فعال در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ -

فصلنامه مطالعات نظریه و انواع ادبی

فراخوان مقاله نویسی درفصلنامه ی با رویکرد علمی و پژوهشی مطالعات نظریه و انواع ادبی  به اطلاع کلیه اساتید و پژوهشگران محترم می رساند که آماده دریافت مقالات ارزشمند در زمینه های نقدو تحلیل متن های ادبی ، نقد، نظریه و نظریه پردازی وانواع ادبی(مباحث سنتی و نو )می باشد. وب سایت فصلنامه ی "مطالعات نظریه و انواع ادبی" برای دریافت مقالات ارزشمند گروه های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، زبان های خارجی، زبان شناسی و رشته هایی از این دست عبارت است از:journal.hsu.ac.ir/ltg

img_yw_news
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ -

فراخوان شرکت پالایش گاز پارسیان

فراخوان شرکت پالایش گاز پارسیان حهت اجرای پروژه پژوهشی با موضوع" تغییر متریال رینگ پیستون کمپرسورهای over head از جنس ptfe+25%carbon  به متریالی با مقاومت بالاتربا سایش کاملا نرمال در سیلندر به همراه ساخت نمونه جهت تست میدانی "از علاقمندان دعوت می نماید  در صورت تمایل به ارائه پرسشنامه پیشنهاد پروژه پژوهشی( پروپوزال) خود  مطابق با فرم پیوست اقدام  لازم را بعمل آورند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ -

حمایت و راه اندازی فدراسیون سرآمدان علمی ایران

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به تدوین آیین نامه حمایت از دستاوردهای علمی معتبر و راه اندازی فدراسیون سرآمدن علمی ایران  با هدف دستیابی به مرجعیت علمی جهانی کرده است.

img_yw_news
یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ -

حمایت از طرح پژوهشی درحوزه دفاع اقتصادی بصورت کسر خدمت سربازی و مالی

 قرارگاه پدافند اقتصادی به منظور ارتقاء کمی و کیفی پژوهش ها در حوزه اقتصادی کشور، از طرح های پژوهشی مطابق با اولویت های این قرارگاه به صورت کسر خدمت و مالی حمایت می کند.

img_yw_news
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ -

فراخوان یازدهمین دوره اعطای جایزه ملی محیط زیست و سازمان حفاظت محیط زیست

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست از اعلام فراخون و ثبت نام یازدهمین دوره اعطای جایزه ملی محیط زیست خبر داد.

img_yw_news
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ -

اعلام سایت رویت طرح های معاونت معماری و شهرسازی

معاونت معماری و شهرسازی و دبیرخانه شورایعالی معماری و شهرسازی در راستای اطلاع رسانی مناسب و دسترسی آسان به اطلاعات برای عموم شهروندان، دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری کلیه طرح های توسعه و عمران موجود در آرشیو خود را به صورت دیجیتال و بدون هیچگونه محدودیتی در اختیار عموم علی الخصوص دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرارداده است و متقاضیان محترم  طرح های مذکور می توانند از طریق آدرس اینترنتی زیر اقدام به مشاهده و دریافت طرح ها نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ -

کارگاه تخصصی مشاوره گروهی و آموزش همزمان (مشاوره آموز) تجاری سازی فناوری

کارگاه تخصصی مشاوره گروهی و آموزش همزمان (مشاوره آموز) تجاری سازی فناوری را در تاریخ  5لغایت 7 بهمن ماه 1394 در مرکز توسعه مدیریت فدائی منش برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ -

فراخوان جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

فراخوان جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در چهار بخش ایده برتر،مقاله برتر، پایان نامه برتر و اختراع برتر اعلام می گردد. متقاضیان مهلت ثبت نام متقاضیان از یکم آذرماه 1394 لغایت 30آذر ماه 1394 از طریق وبگاه ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری به آدرس http://stemcell.isti.ir مراجعه فرمایید

img_yw_news
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ -

فراخوان حمایت از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی مبارزه با مواد مخدر

فراخوان حمایت از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی در زمینه اولویت های پژوهشی  به اطلاع کلیه اساتید و پژوهشگران محترم می رساند مدیرکل محترم دفتر تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری مبنی بر حمایت از پایان نامه ها و طرح های پژوهشی برای هرگونه مشارکت از سوی اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان می باشد.

img_yw_news
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ -

فراخوان مقاله نویسی درمجله علمی و پژوهشی علوم وفناوری جوشکاری ایران

فراخوان مقاله نویسی درمجله علمی و پژوهشی علوم وفناوری جوشکاری ایران به اطلاع کلیه اساتید و پژوهشگران محترم می رساند که انجمن جوشکاری و آزمایش های غیر مخرب ایران با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به اخذ مجوز انتشار مجله علمی و پژوهشی علوم وفناوری جوشکاری ایران از دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امورپژوهشی وزارت علوم تحقیقات وفناوری شده است.

img_yw_news
دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ -

فراخوان ارسال مقاله به نشریات دانشگاه سمنان

دانشگاه سمنان در سال های اخیر رشد چشمگیری در خصوص اخذ اعتبار برای نشریات علمی خود از کمیسیون بررسی نشریات علمی وزارت  متبوع داشته است.در این راستا این دانشگاه تاکنون نسبت به راه اندازی سامانه نشریات به آدرس http://journals.semnan.ac.ir  اقدام کرده است.  از اعضای هیات علمی ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، پژوهشگران و محققین دانشگاه در صورت تمایل به ارسال مقاله می توانند به آدرس اینترنتی سایت مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ -

چهارمین فراخوان طرح های پژوهشی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولهای شناختی

چهارمین فراخوان طرح های پژوهشی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولهای شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با توجه به ماموریت خود از پژوهشهای پایه، کاربردی و توسعه فناوری و زیرساخت در راستای اهداف و اولویتهای مصوب ستاد حمایت می نماید.

img_yw_news
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ -

بیست و نهمین جشنواره بین المللی خوارزمی

بیست ونهمین جشنواره بین المللی خوارزمی برای متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در جشنواره و تکمیل پرسشنامه الکترونیکی و ارسال طرح به دبیرخانه تا پایان شهریور ماه 1394 برگزار می کند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ -

کارگاه آشنایی با نحوه تاسیس و پیشبرد شرکت ها ی دانش بنیان

ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولهای بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری مرکز آموزشی تحقیقاتی درمانی قلب و عروق شهید بهشتی کارگاه آشنایی با نحوه تاسیس و پیشبرد شرکت ها دانش بنیان  در حیطه علوم وفناوری های سلول های بنیادی 16مهرماه 1394 برگزار می کند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ -

فراخوان اولویت های پژوهشی سال94

گمرک جمهوری اسلامی ایران از کلیه دانشگاهیان ،پژوهشگران ومحققین محترم در راستای اجرایی نمودن طرح های پژوهشی اعلام شده دعوت به همکاری می نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ -

پنجمین فراخوان ارسال طرح های پژوهشی و فناوری

پنجمین فراخوان ارسال طرح های پژوهشی و فناوری  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی  از کلیه اساتید و دانشجویان علاقمند دعوت نموده است تا طرح های خود را فقط از طریق وب سایت http://stemcell.isti.ir ارسال نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

دعوت به همکاری دانشگاه هرمزگان

 در راستای همکاری های دانشگاهی و تقویت تولیدات علمی،  در خصوص داوری طرح های پژوهشی مقالات و کتب دانشگاه هرمزگان از اعضاء محترم هیات علمی دانشگاه دعوت به همکاری می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ -

فراخوان فرصت مطالعاتی یک ساله دانشجویان برتر

ستاد راهبردی توسعه علوم و فناوری های شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد حداکثر 30 فرصت مطالعاتی یک ساله به دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی و یا دستیاران تخصصی پزشکی اعطا نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ -

فراخوان مجله نانو ساختارهای اپتوالکترونیکی

دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت اقدام به انتشار مجله نانو ساختارهای اپتوالکترونیکی با درجه علمی پژوهشی نموده است اساتید و دانشجویان محترم  مقالات خود را در حوزه های نانو ، فیزیک ، الکترونیک، موادو متالورژی، شیمی تجزیه به آدرس http://journals.miau.ac.ir ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

دو فصلنامه علمی - ترویجی فیزیک کاربردی

دانشگاه الزهراء(س) اقدام به انتشار دو فصلنامه علمی - ترویجی فیزیک کاربردی با سردبیری آقای دکتر رضا ثابت داریانی نموده است و از کلیه اساتید و دانشجویان جهت ارائه و چاپ مقاله دعوت نموده است. 

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

فصلنامه جامعه شناسی سبک زندگی

دانشگاه تبریز اقدام به انتشار فصلنامه جامعه شناسی سبک زندگی با درجه علمی پژوهشی نموده است. این نشریه با هدف نشر و گسترش پژوهش های کاربردی سبک زندگی با نگاه جامعه شناختی منتشر خواهد شد و از کلیه اساتید و دانشجویان جهت ارائه و چاپ مقاله دعوت نموده است. 

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ -

فراخوان فصلنامه اقتصاد مسکن

دفتر برنامه ریزی، تجهیز منابع و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی اقدام به انتشار فصلنامه اقتصاد مسکن نموده است و از کلیه اساتید و دانشجویان در حوزه اقتصاد مسکن جهت ارائه و چاپ مقاله دعوت نموده است. شایان ذکر است از مقالات تائید شده جهت چاپ، متناسب با کیفیت، حمایت مالی صورت می گیرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ -

فراخوان سازمان پدافند غیر عامل کشور

سازمان پدافند غیر عامل کشور از اعضای هیات علمی علاقمند جهت تکمیل بانک اطلاعاتی  از مدرسان و پژوهشگران حوزه سایبری دعوت نموده است. اعضای محترم هیات می تواننند فرم های مربوطه را از طریق معاون پژوهشی دانشکده ارسال فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ -

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور از اعضای هیات علمی علاقمند جهت تکمیل بانک اطلاعاتی پژوهشگران، فناوران و مخترعان دعوت نموده است. اعضای محترم هیات می تواننند فرم های مربوطه را از طریق معاون پژوهشی دانشکده ارسال فرمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ -

همکاری­های مشترک بین المللی در اجرای طرح­های ایکارد و آیسد

مرکز مطالعات و همکاری‌ های علمی بین‌المللی از استادان و محققان مراکز علمی کشور اجرای دو برنامه همکاری­های مشترک، طرح­های کاربردی(ایکارد) و پهمکاری­های مشترک در دوره­های آموزشی (آیسد) را در دستور کار خود دارد. اعضای محترم هیات علمی می توانند طرح های پیشنهادی خود را در این خصوص پس از اخذ تائید شورای آموزشی پژوهشی دانشکده و با تائید معاونت پژوهش و فناوری ارائه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

فراخوان مرکز تحقیقات پارس

مرکز تحقیقات پارس، در راستای انجام پروژه های تحقیقاتی خود نیازمند به همکاری دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی رشته های زیر می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

فراخوان شرکت در برنامه پژوهشی جندی شاپور 1391

 فراخوان برنامه پژوهشی" جندی شاپور" شامل پروﮊه های مشترک پژوهشی گروه های ایرانی و فرانسوی در تمامی زمینه ها، به ویژه علوم انسانی، اجتماعی، ریاضیات، مهندسی و علوم محیط زیست است که مورد تصویب موسسه پژوهشی متبوع قرار گرفته است. مدت برنامه برای هر پروژه نباید بیش از دوسال باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ -

فراخوان فصلنامه علمی- ترویجی صنعت و توسعه فناوری

مرکز پژوهش، توسعه فناوری و صنایع نوین وزارت صنایع و معادن با همکاری جمعیت ایرانی پیشبرد ارتباط دانشگاه و صنعت اقدام به انتشار فصلنامه علمی- ترویجی صنعت و توسعه فناوری با اخذ درجه علمی و ترویجی از کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری نموده است و از کلیه محققان و پژوهشگران فعال در عرضه مطالعات و پژوهش های مرتبط با بخش صنعت ومعدن دعوت نموده تا مقالات خودرا حول محورهای ذیل در قالب نسخه الکترونیکی به نشانی IJIDT@makta.ir ارسال فرمائید.

img_yw_news
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲ -

دوره سوم اعطای جایزه علمی مرحوم علامه طباطبایی

بنیاد ملی نخبگان جهت برگزاری دوره سوم اعطای جایزه علامه طباطبایی ( ویژه استادان و پژوهشگران ممتاز کشور) فراخوان اعلام نمود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.bmn.ir  مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ -

بورس CAS-TWAS در سال 2014

 فراخوان بورس CAS-TWAS در سال 2014 برای داوطلبان ساکن در کشورهای در حال توسعه مایل به تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه آکادمی علوم چین، دانشگاه علم و فناوری چین و یا موسسات CAS سراسر چین اعلام شده است. داوطلبان باید حداکثر 35 سال سن و مسلط به زبان انگلیسی یا چینی باشند. متقاضیان می توانند جهت دریافت فرم پذیرش و اطلاعات تکمیلی به آدرس http://twas.ictp.it/prog/exchange/fells/fells-pg/pg-gen-info مراجعه نمایند.آخرین مهلت ثبت نام 25 خرداد 1392 می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ -

فراخوان فصلنامه علمی پژوهشی مطالعات پژوهشی راهور

فصلنامه علمی پژوهشی مطالعات پژوهشی راهور جهت چاپ مقاله در اعلام فراخوان نمود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پست الکترونیک trahvar@police.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ -

فراخوان فصلنامه الکترومغناطیس: نظریه ها و کاربردها

دانشگاه جامع امام حسین (ع) جهت چاپ فصلنامه الکترومغناطیس: نظریه ها و کاربردها اعلام فراخوان نمود. لازم به ذکر می باشد این مجله دارای مجوز علمی - پژوهشی می باشد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://journals.ihu.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ -

فراخوان مجله Iranian Journal of Oil & Gas Science and Technology

دانشگاه صنعت نفت جهت چاپ مقاله در مجله Iranian Journal of Oil & Gas Science and Technology و به زبان انگلیسی اعلام فراخوان نمود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://ijogst.put.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ -

فراخوان نشریه الکترونیکی بافت و بنا

شهرداری اصفهان جهت چاپ مقاله در نشریه الکترونیکی بافت و بنا اعلام فراخوان نمود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://www.isfnsbs.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۱ -

فراخوان چاپ مقاله در مجله سامانه های غیر خطی در مهندسی برق

دانشگاه صنعتی سهند جهت چاپ مقاله در مجله تخصصی سامانه های غیر خطی در مهندسی برق اعلام فراخوان نمود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://jnsee.sut.ac.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۱ -

فراخوان صندوق توسعه ملی جهت حمایت از پایان نامه و تالیفات

صندوق توسعه ملی از تحقیقات بنیادی دانشجویان و پژوهشگران در محورهای مرتبط با صندوق توسعه ملی و اولویت های پژوهشی آن در قالب پایان نامه های ارشد و رساله های دکترا و تالیفات مقالات علمی_ پژوهشی و ISI  حمایت می نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱ -

فراخوان برنامۀ همکاری‌های پژوهشی بین‌المللی( ICRP )

مرکز مطالعات و همکاری‌ های علمی بین‌المللی از استادان و محققان مراکز علمی کشور (شامل دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی زیر مجموعۀ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ و سایر وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادها، و نیز مراکز آموزش عالی و پژوهشی غیر دولتی) دعوت می‌کند از حمایت مرکز در چارچوب “برنامۀ همکاری‌های پژوهشی بین‌المللی” ( International Collaborative Research Program ) بهره‌مند شوند.

img_yw_news
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ -

فراخوان مرکز ملی اندازه شناسی

مرکز ملی اندازه شناسی برای دانشجویان برتر رشته های فنی مهندسی (برق، شیمی،عمران، مکانیک، هوافضا، متالورژی و ... به خصوص علوم پایه)جهت تشکیل شاخه دانشجویی مرکز ملی اندازه شناسی فراخوان اعلام نمود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.isiri.org مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ -

فراخوان و جایزه بانک توسعه اسلامی در حوزه اقتصاد اسلامی

به اطلاع کلیه کارشناسان و علاقه مندان به مباحث اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی می رساند، بانک توسعه اسلامی پیشنهاد معرفی فرد یا موسسه (شخص حقوقی) واجد شرایط نامزدی دریافت جایزه آن بانک را در زمینه اقتصاد اسلامی اعلام نموده است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۱ -

حمایت از شرکت دانشجویان دکتری در همایش‌های بین‌المللی

مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی " به منظور گسترش حمایت هدفمند از نوآوران علمی و فراهم آوردن زمینه مشارکت آنان در مجامع علمی و پژوهشی جهان ، در نظر دارد به عنوان بخشی از برنامه های حمایتی خود جهت گسترش ارتباط علمی و پژوهشی دانشجویان مقطع دکتری با مجامع علمی جهان، تسهیلات حمایتی مالی برای شرکت دانشجویان واجد شرایط در همایش های بین المللی فراهم آورد.

img_yw_news
شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ -

فراخوان برنامه حمایت از برگزاری کارگاه های آموزشی بین المللی

ستاد توسعه فناوری نانوی ریاست جمهوری و کمیته نانو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری تعدادی از کارگاه های بین المللی در زمینه های مختلف نانو حمایت می کند. اساتید و محققان علاقمند می توانند فرم درخواست حمایت را تکمیل و به همراه مدارک لازم حداکثر تا تاریخ 20 خرداد 1391 به مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی به آدرس مرکز ارسال نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ -

نقش دیپلماسی فناوری در توسعه جمهوری اسلامی ایران

فراخوان مقاله با عنوان " نقش دیپلماسی فناوری در توسعه جمهوری اسلامی ایران " با همکاری مرکز همکاری‌‌ های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌ گردد. مهلت ارسال چکیده مقاله 25 فروردین سال 1391 و مهلت ارسال مقاله کامل 15 اردیبهشت ماه سال 1391 می‌ باشد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانند به سایت www.techdiplomacy.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۰ -

فراخوان چاپ مقاله در مجله ترکیبیات

دانشگاه اصفهان جهت چاپ مقاله در مجله ترکیبیات در زمینه ریاضی و به زبان انگلیسی اعلام فراخوان نمود. لازم به ذکر می باشد این مجله دارای مجوز علمی - پژوهشی می باشد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://www.combinatorics.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۰ -

کنگره نمایش و رقابت ربات های نجاتگر

نخستین کنگره کشوری علمی – امدادی ( نمایش و رقابت ربات های نجاتگر با صرفه اقتصادی در حوادث و بلایای طبیعی) در خرداد ماه 1391 برگزار می گردد. دانشجویان و علاقمندان می توانند مقاله مرتبط در زمینه های امداد و نجات در سیلاب، امداد و نجات در آتش سوزی، امداد و نجات در آوار، کوهستان و ... شامل مقاله و ایده های برتر را به دبیر خانه کنگره ارسال نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۰ -

فراخوان برنامه دعوت برای پژوهشهای مشترک (ICRP)

مرکز مطالعات و همکاری ‌ های علمی بین‌المللی از استادان و محققان ایرانی دعوت می‌کند از حمایت مرکز در چارچوب "برنامه دعوت برای پژوهش‌های مشترک" (Invited Collaborative Research Program) در سال 1390 بهره‌مند شوند. هدف این برنامه ارتقاء سطح تحقیقات پروژه‌های محققان داخلی بخصوص پروژه‌های دکتری با استفاده از همکاری محققان برجسته خارج از کشور است.

img_yw_news
شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۰ -

فراخوان چاپ مقاله در مجله بین المللی نظریه گروهها

دانشگاه اصفهان جهت چاپ مقاله در مجله بین المللی نظریه گروهها در زمینه ریاضی و به زبان انگلیسی اعلام فراخوان نمود. لازم به ذکر می باشد این مجله دارای مجوز علمی - پژوهشی می باشد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.theoryofgroups.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۰ -

حمایت از شرکت دانشجویان دکتری در همایش های بین المللی

مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی " برای گسترش همکاری ها بین دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی داخلی و خارجی و نیز در اجرای ماده 18 فصل دوم برنامه پنج ساله پنجم کشور به منظور گسترش حمایت هدفمند از نوآوران علمی و فراهم آوردن زمینه مشارکت آنان در مجامع علمی و پژوهشی جهان ، این مرکز در نظر دارد به عنوان بخشی از برنامه های حمایتی خود جهت گسترش ارتباط علمی و پژوهشی دانشجویان مقطع دکتری با مجامع علمی جهان، تسهیلات حمایتی مالی برای شرکت دانشجویان واجد شرایط در همایش های بین المللی فراهم آورد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۰ -

طرح فراخوان ایده کانون تفکر صنعت پتروشیمی

کانون تفکر صنعت پتروشیمی تلاش دارد تا با جمع آوری، ثبت و به اشتراک گذاشتن ایده‌های خلاق در زمینه‌های مختلف در حوزه صنعت پتروشیمی بعنوان یکی از محورهای توسعه پایدار ایران اسلامی، در کنار تشویق و ترغیب افراد به تفکر و ایده پردازی، ابزار اولیه اختراع و نوآوری در دست توانای محققین نوآور قرار گرفته و از سویی، تفکرات سازماندهی گردد و با جریان یافتن تفکر و نوآوری در صنعت پتروشیمی، فرهنگ و جریان تفکر اشاعه یابد. علاقمندان می‌توانند جهت مشارکت و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دستورالعمل اجرایی، فرم ارسال ایده و ... به سایت www.nipc.net/think-tank مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۰ -

فراخوان مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای

فراخوان مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای جهت همکاری در زمینه های پژوهشی ذیل:- حمایت و مشارکت در پروژه ها و پایان نامه های تخصصی و کاربردی مقاطع تحصیلات تکمیلی(دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد) خصوصا در زمینه های فنی و مهندسی- تهیه و تدوین و چاپ کتب آموزشی - مهارتی با رویکرد پودمانی مخصوص مربیان و مدرسان مراکز آموزش عالی- مشارکت در اجرای سمینارها و کنفرانس ها و کنفرانس های پژوهش محور ملی و بین المللی- ارائه خدمات متقابل در حوزه ارتباط باصنعت و دانشگاه خصوصاً در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای

img_yw_news
چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰ -

فراخوان فصلنامه "پژوهش های فرسایش محیطی"

  فراخوان فصلنامه "پژوهش های فرسایش محیطی" وابسته به دانشگاه هرمزگان، دارای اعتبار علمی پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری به شماره 45855/11/3/90-11/3/90، جهت چاپ مقاله های در محورهای، تحقیقات آب و خاک، فرسایش و پوشش گیاهی خاصّه در مناطق خشک و نیمه خشک می باشد. پژوهشگران و محققین می توانند مقالات علمی پژوهشی در یکی از زمینه های منابع طبیعی و حفاظت خاک که به زبان فارسی و یا انگلیسی نوشته شده و برای نخستین بار منتشر می شود را از طریق ایمیل e.e.r.journal@gmail.com ، به دبیرخانه مجله ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۰ -

فراخوان مجله «مرمت آثار و بافتهای تاریخی، فرهنگی »

  دانشگاه هنر اصفهان در راستای فراهم نمودن بسترهای مناسب توسعه و ارتقاء کیفی پژوهش و نشر دستاوردها، تحقیقات و تجارب علمی و هنری پژوهشگران دانشگاه و سراسر کشور اقدام به انتشار مجله «مرمت آثار و بافتهای تاریخی، فرهنگی » با اعطای درجه علمی- پژوهشی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نموده است .این نشریه به زبان فارسی منتشر و دربر گیرنده مقالات مرتبط با موضوع خواهد بود .اساتید، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی می‌توانند مقالات خود را برای چاپ با رعایت شیوه‌نامه نگارش مقاله به دفتر نشریه ارسال کنند.

img_yw_news
شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ -

فراخوان پذیرش دانشجو در شعبه بین الملل دانشگاه صنعتی شریف

فراخوان پذیرش دانشجو در شعبه بین الملل دانشگاه صنعتی شریف جهت نیمسال اول 1391- 1390 براساس مجوزهای اخذ شده از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقاطع کارشناسی در رشته های مهندسی عمران، فناوری اطلاعات، مکاترونیک و  کارشناسی ارشد در رشته های عمران، برق،فناوری اطلاعات، صنایع، مکاترونیک،مکانیک، نانوفناوری،مواد،آموزش زبان انگلیسی،MBA گرایش محصول و بازار، مدیریت با گرایش مدیریت پروژه  و دکتری در رشته های مهندسی عمران،مواد، مکانیک، عمران

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ -

فراخوان پذیرش و کارشناسی طرح ها جهت صدور گواهی نامه تائید طرح

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران بمنظور شناسایی طرح هایی که در زمینه توسعه فناوری و تولید نمونه محصولات نوآورانه، دانایی محور و دانش بنیان، توسط اشخاص حقیقی و حقوقی انجام شده اند و فراهم نمودن زمینه حمایت از مجریان طرح های تائید شده در جهت تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی و نوآوری و گسترش نقش بخش خصوصی در این قلمرو اقدام به بررسی و کارشناسی طرح ها در قالب طرحهای تاییدی می نماید. متقاضیان نسبت به تکمیل فرم پرسشنامه طرح تاییدی اقدام و تقاضاها مطابق با شیوه نامه پذیرش و کارشناسی طرح های تائیدی و گردش کار مربوطه در این سازمان مورد بررسی و کارشناسی قرار می گیرند و در صورت تائید، گواهینامه تایید طرح صادر می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰ -

حمایت مالی و فنی از پایان نامه های دانشجویی

  وزارت مسکن و شهرسازی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران و شرکت عمران و مسکن سازان ایران از پایان نامه های دانشجویی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی حمایت مالی و فنی می نماید.

img_yw_news
شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

فراخوان سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی

در راستای ایجاد، پرورش و رشد استعدادها و خلاقیت های دانش آموزان و دانشجویان پژوهشگر، خلاق و نوآور، و توسعه و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری و فراهم نمودن زمینه های لازم برای همگامی و همپایی میهن اسلامی در عرصه دانش و فناوری و همچنین ارج نهادن به دستاوردهای علمی، پژوهشی و فنی دانش آموزان و دانشجویان، دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی- بخش دانش آموزی و دوره های کاردانی، مستقر در معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی را برگزار می نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۹ -

فراخوان شرکت در برنامه پژوهشی جندی شاپور 1390

 فراخوان برنامه پژوهشی" جندی شاپور" شامل پروﮊه های مشترک پژوهشی گروه های ایرانی و فرانسوی در تمامی زمینه ها، به ویژه علوم انسانی، اجتماعی، ریاضیات، مهندسی و علوم محیط زیست است که مورد تصویب موسسه پژوهشی متبوع قرار گرفته است. مدت برنامه برای هر پروژه نباید بیش از دوسال باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ -

فراخوان نشریه تجاری سازی فناوری

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با انتشار نخستین فصلنامه علمی - پژوهشی "تجاری سازی فناوری" به زبان فارسی جهت چاپ آخرین یافته های پژوهشگران و اساتید تجاری سازی در حوزه فناوری با اولویت مقاله های پژوهشی فراخوان اعلام نموده است.

img_yw_news
یکشنبه ۵ دی ۱۳۸۹ -

فراخوان پشتیبانی از پایان نامه های دانشگاهی در حوزه نخبگان

بنیاد ملی نخبگان بنا به ماموریت خود مبنی بر سیاستگذاری و برنامه ریزی برای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان کشور در زمینه های مختلف درصدد است از پایان نامه های دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی در زمینه های یازده گانه پشتیبانی می نماید.

img_yw_news
شنبه ۴ دی ۱۳۸۹ -

فراخوان فصلنامه علمی تخصصی دانشنامه قشم

فصلنامه علمی تخصصی دانشنامه قشم، آماده دریافت مقالات و دستاوردهای علمی پژوهشگران جهت چاپ در اولین شماره فصلنامه می باشد.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دفتر فصلنامه به شماره 07365241710 تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۹ -

فراخوان فصلنامه مدیریت و منابع انسانی در صنعت نفت

فصلنامه مدیریت و منابع انسانی در صنعت نفت با درجه اعتبار علمی -پژوهشی از تمامی اساتید و دانشجویان و علاقمندان که مقالات مفید و کاربردی منتج از پرژه های تحقیقاتی در حوزه صنعت نفت تالیف نموده اند در خصوص ارسال مقالات علمی - پژوهشی در محورهای بهره وری، مدیریت دانش، مدیریت تغییر، نوآوری و تحول سازمانی، مدیریت و برنامه ریزی پروژه، ارزیابی تاثیرات اجتماعی طرح ها، برنامه ریزی، ارزشیابی آموزش و ...دعوت بعمل آورده است.

img_yw_news
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۹ -

فراخوان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت مرحله دوم ساخت داروهای وارداتی ارز بر و مرحله اول ساخت تجهیزات پزشکی ارز بر وارداتی با حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری فراخوان اعلام نمود و سایت http://www.hbi.ir بصورت online آماده پذیرش طرح ها می باشد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ آذر ۱۳۸۹ -

حمایت از پروژه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا

مرکز تحقیقات صنایع لاستیک ایران با توجه به امکانات آزمایشگاهی مجهز و نیروی انسانی متخصص و مجرب و با توجه به اهمیت ارتقاء سطح پژوهش های کاربردی در کشور به حمایت از پروژه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می پردازد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۹ -

فراخوان کمیته ملی سدهای بزرگ ایران

بیست و چهارمین کنگره کمیسیون بین المللی سدهای بزرگ در سال 2012 در کشور ژاپن برگزار خواهد شد. کمیته ملی سدهای بزرگ ایران آماده ارسال مقالات جهت معرفی دستاوردهای فنی صنعت سدسازی کشور در این کنگره می باشد.

img_yw_news
جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹ -

فراخوان همکاری علمی، تحقیقاتی و پژوهشی بانک سینا

بانک سینا از تمامی اساتید دانشگاهها، اعضای هیئت علمی و مراکز پژوهشی موثر در زمینه های تالیف و ترجمه کتب برتر در حوزه های مالی، بانکداری، مدیریت ریسک، و زمینه های مرتبط دعوت به همکاری می نماید.همچنین طرح های پژوهشی و پایان نامه های دانشجویی در زمینه های مختلف مرتبط با امور و مسائل بانکی با اولویت موضوعات تحقیقاتی و پژوهشی بانک سینا در صورت تصویب و تائید در شورای پژوهشی بانک، مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت.

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۹ -

کارگاه تخصصی بین المللی

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در نظر دارد کارگاه تخصصی بین المللی با عنوان:Monitoring of Global Environmental Changes through the Application of Remote Sensing for OIC Countries and IOR Region" را از تاریخ 5 لغایت 7 آبان 1389 برگزار نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ -

شناسایی و تائید توانمندیهای فناورانه"

فراخوان سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، معاونت توسعه فناوری جهت"شناسایی و تائید توانمندیهای فناورانه"

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ -

فراخوان شرکت کارآفرینی و فن آوران ایران

شرکت کارآفرینی و فن آوران ایران از سازندگان و تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و دستگاه ها در حوزه فناوری نانو دعوت می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۹ -

فراخوان برنامه دعوت برای پژوهشهای مشترک ( ICRP )

مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی از استادان و محققان ایرانی دعوت می‌کند از حمایت مرکز در چارچوب "برنامه دعوت برای پژوهشهای مشترک" (Invited Collaborative Research Program) بهره‌مند شوند. هدف این برنامه ارتقاء سطح تحقیقات پروژه‌های محققان داخلی بخصوص پروژه‌های دکتری با استفاده از همکاری محققان برجسته خارج از کشور است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۹ -

فراخوان شرکت گاز استان آذربایجان غربی جهت پروژه پژوهشی

شرکت گاز استان آذربایجان غربی جهت پروژه پژوهشی فراخوان اعلام نمود.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۹ -

فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه حضرت آیت ا.. العظمی بروجردی

دانشگاه حضرت آیت ا.. العظمی بروجردی از بین دارندگان مدرک دکتری یا دانشجوی دکتری(جهت بورسیه) در رشته های مهندسی کامپیوتر، برق(کلیه گرایشها)،مکانیک، صنایع،شیمی، معماری، شهرسازی و عمران (کلیه گرایشها )اقدام به جذب هیات علمی می نماید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۹ -

فراخوان حمایت از پایان نامه های دانشجویی

استانداری قم با همکاری پردیس قم دانشگاه تهران اقدام به حمایت از پایان نامه های دانشجویی  کارشناسی ارشد و دکتری در موضوعات مرتبط با دستگاههای اجرائی قم در محورهای زیر می نماید:امور زیر بنایی، امور اقتصادی و تولیدی، پژوهش، فن آوری و نوآوری و ...

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۹ -

فراخوان شناسایی مجری

معاونت توسعه کاربرد و خدمات فضایی سازمان فضایی ایران در نظر دارد پروژه های نجومی به شرح اطلاعات مندرج در فراخوان را در سال جاری اجرا نماید. در صورت تمایل به همکاری در اجرای هر یک از پروژه های پیشنهادی، متعاقبا برای ارسال مدارک فنی و قراردادی اقدام می نماید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹ -

فراخوان ارائه کارگاه آموزشی توسط انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه

انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن جهت ارسال پروپوزال ارائه کارگاه آموزشی فراخوان اعلام نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹ -

طرح حمایت از پایان نامه های دانشجویی (ویژه بانوان)

دفتر مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده طرح حمایت از پایان نامه های دانشجویی به منظور تعامل صنعت آب و برق با نخبگان دانشگاهها (ویژه بانوان) را توسط موسسه تحقیقات و آموزش مدیریت واحد تهران اجرا می نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۹ -

ایجاد شاخه انجمنEAGE ایران

مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران طی توافقی با انجمن اروپایی زمین شناسان و مهندسین نفت(EAGE)امکان عضویت سالانه و پرداخت ثبت نام در کنفرانس های منطقه ای و یا بین المللی و دیگر دوره ها و کارهگاه های آموزشی که توسط این انجمن برگزار می گردد را  بصورت معادل ریالی فراهم نموده است.

img_yw_news
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

فراخوان نوزدهمین دوره انتخاب کتب برگزیده دانشگاهی

انتشارات دانشگاه تهران اقدام به فراخوان جهت برگزاری نوزدهمین دوره انتخاب کتب برگزیده دانشگاهی  نموده است.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

مجله علمی - پژوهشی مهندسی مواد مجلسی

مجله علمی - پژوهشی مهندسی مواد مجلسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی آماده پذیرش و چاپ مقاله‌های علمی و پژوهشی اساتید و پژوهشگران می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

فصلنامه فناوری صنعت آب و برق

فصلنامه فناوری صنعت آب و برق در راستای پیشبرد مرزهای دانش، روزآمدسازی و اطلاع رسانی جهت آگاهی مخاطبا ن خود از آخرین دستاوردهای علمی و فنی صنعت آب و برق آماده پذیرش و چاپ مقاله‌های علمی و پژوهشی اساتید و پژوهشگران می باشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

فراخوان شرکت در برنامه های پژوهشی جندی شاپور

 مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی و بخش همکاری و فعالیت فرهنگی سفارت فرانسه برنامه پژوهشی جندی شاپور را اجرا می نماید. برنامه شامل پروﮊه های  مشترک پژوهشی گروههای ایرانی و فرانسوی در تمامی زمینه ها، به ویژه علوم انسانی، اجتماعی، ریاضیات، مهندسی و علوم محیط زیست است. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۸ -

مجله علمی - پژوهشی آب و فاضلاب

مجله علمی - پژوهشی آب و فاضلاب دستاوردهای پژوهشی اصیل در موضوعات مربوط به آب و فاضلاب را با داوری به صورت مقالات علمی منتشر می کند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸ -

فراخوان مجله علمی - پژوهشی

مجله علمی - پژوهشی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با عنوان "فناوری آموزش" آماده پذیرش و چاپ مقاله‌های علمی و پژوهشی اساتید و پژوهشگران می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۸ -

فراخوان شرکت آب منطقه ای مرکزی

دبیرخانه کمیته تحقیقات و پژوهش شرکت آب منطقه ای مرکزی برای اجرای طرح های تحقیقات کاربردی سال 1388 این شرکت، فراخوان داد.

img_yw_news
شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۸ -

فراخوان مجله فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

مجله فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از دانش پژوهان به ویژه اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای ارسال مقالات پژوهشی خود در حوزه فنی مهندسی به این مجله دعوت کرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۸ -

فراخوان مقاله فصلنامه علمی ترویجی راهور

دفتر تحقیقات کاربردی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا طی فراخوانی از کلیه اساتید، کارشناسان و پژوهشگران درون و برون سازمانی جهت ارسال مقالات بر اساس محورهای زیر فراخوان می نماید.

img_yw_news
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۸۸ -

فراخوان پذیرش و چاپ مقالات

فراخوان پژوهشکده آموزش باز و از راه دور جهت پذیرش و چاپ مقالات توسط فصلنامه "علمی آموزش باز و از راه دور"(Open & Distance Sciences Education) 

img_yw_news
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۸ -

فراخوان سومین جشنواره پژوهش وزارت بازرگانی

فراخوان سومین جشنواره پژوهش وزارت بازرگانی جهت تقدیر از صاحبان قلم و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.itsr.ir مراجعه نمائید.

img_yw_news
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۸ -

فراخوان مقاله همایش ایرانیان مقیم خارج از کشور

فراخوان مقاله همایش ایرانیان مقیم خارج از کشور و اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسیتاریخ ارسال مقالات: پایان آذرماه 1388آدرس پست الکترونیک: info@asle-44.com

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۸ -

فراخوان جشنواره علمی نظم و امنیت ناجا

فراخوان جشنواره علمی نظم و امنیت ناجازمان برگزاری جشنواره : آذر ماه 1388آدرس وب سایت: http://www.police.ir

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۸ -

فراخوان شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس

فراخوان شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس جهت ارائه تحقیق و پایان نامه با موضوع"چگونگی تعامل دستگاههای خدمت رسان و ایجاد مدیریت واحد شهری در احیاء و نوسازی بافت های فرسوده شهری"آدرس وب سایت: www.msfars.com

img_yw_news
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸ -

یازدهمین جشنواره جوان خوارزمی

فراخوان یازدهمین جشنواره جوان خوارزمیزمان برگزاری: 25 آذر ماه 1388مهلت ثبت نام: 15/5/1388

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸ -

فراخوان ماهنامه میثاق مدیران

فراخوان پذیرش و چاپ مقالات توسط ماهنامه "میثاق مدیران" مرکز تحقیقات توسعه مدیریت آدرس وب سایت: www.sabagroupDownload file

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸ -

فراخوان انتشارات دانشگاه هرمزگان

انتشارات دانشگاه هرمزگان ( ناشر برگزیده سال 78) آماده انعقاد قرارداد در زمینه چاپ و نشر تالیفات همکاران محترم آن دانشگاه اقدام نماید

img_yw_news
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸ -

فراخوان بیست و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی

فراخوان بیست و سومین جشنواره بین المللی خوارزمیسازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۸ -

فراخوان شرکت در برنامه پژوهشی جندی شاپور

فراخوان شرکت در برنامه پژوهشی جندی شاپور آخرین مهلت تحویل مدارک:9 تیرماه 1388آدرس وب سایت: http://www.cissc.ir/

img_yw_news
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۸ -

فصلنامه پژوهشهای دریایی

فصلنامه"پژوهشهای دریایی"دانشگاه هرمزگان با دریافت مجوز نشر و دارا بودن تفاهم نامه همکاری با انجمن علوم و فنون دریایی کشور در نظر دارد نخستین شماره فصلنامه را منتشر سازد.آدرس وب سایت : http://www.hormozgan.ac.ir/Pages/default.aspxپست الکترونیکی :Hu@HORMOZGAN.ac.ir

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.19 seconds with 133 queries by YEKTAWEB 4652