[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: بایگانی بخش جشنواره و نمایشگاه: ::
img_yw_news
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ -

سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته تبریز

سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته تبریز در تاریخ 21 لغایت 24 آبانماه 1394 در شهر تبریز منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ -

یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر

یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر در تاریخ هفته آخرآذرماه 1394 و همزمان با هفته پژوهش و فناوری در پارک علم وفناوری یزد، برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ -

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست که در تاریخ 2 لغایت 5 اسفند ماه 1393 به جهت بستر سازی مناسب برای گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست و مواهب طبیعی کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ -

پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل

پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل که در تاریخ 3 لغایت 5 اسفند ماه 1393 در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) ،و مراسم تجلیل از فناوران برتر کشور 7 اسفند ماه مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ -

بزرگداشت علمی روز جهانی آینده

بزرگداشت علمی روز جهانی آینده ، اجتماع بزرگ آینده پژوهان کشور در تاریخ 10اسفندماه سال جاری در شهر اصفهان ، پژوهشگاه شاخص پژوه دانشگاه اصفهان برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ -

دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 7 الی 10 اردیبهشت 1393 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

نمایشگاه کار و توسعه فناوری و جشنواره دستاوردهای پژوهش و فناوری

نمایشگاه کار و توسعه فنآوری و جشنواره دستاوردهای پژوهش و فناوری، هفدهم تا بیستم آذرماه 1392 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ -

برگزاری جشنواره دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه

دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد جشنواره دستاوردهای پژوهشی و فناوری را همزمان با نمایشگاه کار و توسعه فنآوری، از هفدهم تا بیستم آذرماه 1392 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۱ -

جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

پنجمین جشنواره ملی و نخستین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری در تاریخ 4 دی ماه برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://rpc.tehran.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ -

نهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

نهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در اردیبهشت ماه سال 1392 برگزار خواهد شد. این جشنواره با هدف رشد ایده پردازی ، توسعه  و ترویج فن آفرینی (شرکت های دانش بنیان)، تشویق فعالان عرصه فن آفرینی و تعامل بین سرمایه گزاران، فن آفرینان، ایده پردازان و پژوهشگران همه ساله با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و بنیاد ملی نخبگان در سطح ملی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد. علاقمندان برای دسترسی به فرم های ثبت نام به سایت www.shtf.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۱ -

پنجمین جشنواره ملی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

 پنجمین جشنواره ملی و اولین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری در 4 دی ماه 1391 برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://rpc.tehran.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱ -

اولین جشنواره شهر برتر

اولین جشنواره شهر برتر با هدف استقرار سیستم علمی ارزیابی و ایجاد رقابت میان سطوح مختلف اجرایی در تمامی شهرهای کشور در اردیبهشت سال  92برگزار می شود. شایان ذکر است اطلاعات کامل تر در خصوص این جشنواره که توسط دفتر مطالعات شهری مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف طراحی و برگزار می شود، از طریق آدرس www.topcities.sharif.ir قابل دسترسی خواهد بود.

img_yw_news
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ -

نخستین جشنواره بین‌المللی و دومین جشنواره ملی زیست فناوری ایران

نخستین جشنواره بین‌المللی و دومین جشنواره ملی زیست فناوری ایران با رویکرد توسعه همکاری‌های بین المللی و زمینه سازی برای تولید و صادرات محصولات ایرانی از ۲۶ تا ۳۰ دی ماه 1391 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.irbiotech.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های۱۰-۸۲۲۳۴۲۱۶ تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ -

دومین جشنواره بین المللی جوایز تحقیق و توسعه ایران

انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنعت، معادن اقدام به برگزاری دومین جشنواره بین المللی جوایز تحقیق و توسعه ایران نموده است. که در این دوره نیز دستاوردهای اساتید، پژوهشگر، کتاب، پایان نامه، محصول، واحد تحقیق و توسعه، ایده انتخاب معرفی و مورد تقدیر شایسته ای قرار می گیرند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ -

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی در پانزده گروه تخصصی برق و کامپیوتر، مکانیک، مکاترونیک، هوافضا، طرح های ویژه، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مواد و متالورژی‌، انرژی‌های نو، صنایع شیمیایی، فناوری نانو، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، عمران، علوم پایه ، زیست فناوری محیط زیست و علوم پایه پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ -

دومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

دومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، یادواره شهید دکتر قندی، 27 اردیبهشت و همزمان با هفته ارتباطات برگزار می شود. این جشنواره در دو بخش عمومی و دانشجویی برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://www.festfava.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۷ آذر ۱۳۹۰ -

دومین جشنواره صنعت، بازرگانی و فناوری اطلاعات

دومین جشنواره صنعت، بازرگانی و فناوری اطلاعات در تاریخ 20 لغایت 22 دی ماه 1390 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.iticir.com مراجعه و یا با پست الکترونیک info@iticir.com تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۷ آذر ۱۳۹۰ -

هشتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

هشتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در اردیبهشت ماه سال 1390 برگزار خواهد شد. این جشنواره با هدف رشد ایده پردازی ، توسعه فرهنگ فن آفرینی، تشویق فعالان عرصه فن آفرینی و تعامل بین سرمایه گزاران، فن آفرینان، ایده پردازان و پژوهشگران همه ساله با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و بنیاد ملی نخبگان در سطح ملی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۰ -

چهارمین جشنواره پژوهش و نوآوری

چهارمین جشنواره پژوهش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری 21 آذر ماه 1390 توسط مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار می گردد.شرکت کنندگان در جشنواره می توانند آثار خود را در ۳ نسخه چاپی و در صورت امکان فایل الکترونیکی آن را به آدرسhttp://rpc.tehran.ir بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به بزرگراه چمران، روبروی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، جنب پارک رفتگر، پلاک ۱۱ ارسال نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ -

چهارمین جشنواره فناوری نانو

چهارمین جشنواره فناوری نانو از تاریخ 13 الی 17 مهرماه 1390 در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://festival.nano.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۰ -

اولین گردهمایی دانش اموختگان و اعضای باشگاه دانش پژوهان جوان

 اولین گردهمایی دانش اموختگان و اعضای باشگاه دانش پژوهان جوان 6-9 مردادماه 1390 در تهران سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می گردد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس www.ysc-alumni.ir مراجعه نمایند. 

img_yw_news
شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ -

بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با معرفی طرح‌های برتر در محورهای پژوهشی: پژوهش های بنیادی، پژوهش های توسعه ای، پژوهش های کاربردی، ‌اختراع و نوآوری برگزار می‌شود. این جشنواره با مشارکت پژوهشگران،‌ فناوران و نوآوران داخلی و خارجی، در بهمن ماه 1390 برگزار خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ -

فراخوان سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی

سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی به منظور ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران جوان کشور و با هدف شناسایی و معرفی پژوهش های نوین بنیادی، کاربردی، اختراع و ابتکار در عرصه ملی، با حضور مقامات بلند پایه کشور  در 25 آبان ماه برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

پنجمین همایش و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست

پنجمین همایش و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست در پائیز 1390 برگزار می گردد. محورهای همایش عبارتند از: آب و فاضلاب، خاک و پسماند، هوا و صوت، فن آوریهای نوین، محورهای ویژهعلاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.CELCO.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ -

دومین نمایشگاه تخصصی صنعت فرودگاهی و هوانوردی

دومین نمایشگاه تخصصی صنعت فرودگاهی و هوانوردی و فرصتهای سرمایه گذاری در فرودگاههای ج. ا. ایران در تاریخ 21-23 خرداد 1390 سالن نمایشگاههای هتل المپیک برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ -

جشنواره بین المللی تحقیق و توسعه ایران

نخستین جشنواره بین المللی تحقیق و توسعه ایران با همت انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه معادن و با حمایت مزارت صنایع و معادن در روزهای 11 و 12 مهر 1390 برگزار خواهد شد.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.iranrd.net مراجعه و یا با پست الکترونیک iranrd@iranrd.org تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ -

هیجدهمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک 90

هیجدهمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک 90 همزمان با سمینار بین المللی(ISPRS-WGI/4,II/4,ICWGV/I)در اردیهشت ماه 1390 برگزار می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت WWW.NCC.org.ir مراجعه نمایند و یا با پست الکترونیک info@ncc.org.ir تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۰ -

جشنواره انرژیهای پاک

جشنواره انرژیهای پاک در آبان ماه 1390 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می گردد. و با حکم مورخ 15/1/90 رئیس دانشگاه، آقای دکتر شهرام درخشان هوره به عنوان دبیر این همایش منصوب گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ -

دومین جشنواره آثار پژوهشی شهری

دومین جشنواره آثار پژوهشی شهری با موضوع شهر و شهرداری اصفهان سال 1389 برگزار می گردد.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره  www.isfahan.ir/barnamehrizi مراجعه و یا پست الکترونیک researchcenter@isfahan.ir تماس برقرار نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۹ -

نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویان و طلاب

نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویان و طلاب در بخشهای کلاسیک(سنتی)، نیمایی، سپید، آزاد، ترانه، تصنیف و نوحه  برگزار می نماید. مهلت ارسال آثار 5 اسفند می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۹ -

هشتمین جشنواره ملی ایده های برتر و نمایشگاه ملی اختراعات و ابتکارات

هشتمین جشنواره ملی ایده های برتر و نمایشگاه ملی اختراعات و ابتکارات در اسفندماه 89برگزار می گردد. علاقمندان جهت ثبت نام  و کسب اطلعات بیشتر می توانند به سایت http://best-idea.ir مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۶ دی ۱۳۸۹ -

مراسم سمینار پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران

مراسم سمینار پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران سه شنبه مورخ 7/10/89 از ساعت 8:15 در محل سالن اجتماعات پژوهشکده مهندسی خودرو(طبقه چهارم) برگزار می گردد. در ضمن برنامه 8- 10 این مراسم بصورت مشترک با دبیرخانه یازدهمین جشنواره هفته پژوهش و فناوری استان تهران برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۹ -

جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با هدف رشد ایده پردازی، توسعه فرهنگ فن آفرینی(کارآفرینی مبتنی بر فناوری)، تشویق فعالان عرصه فن آفرینی و تعامل بین سرمایه گذاران، فن آفرینان، ایده پردازان و پژوهشگران، همه ساله با حمایت وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و بنیاد ملی نخبگان در سطح ملی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اردیبهشت ماه 1390برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۹ -

کنفرانس و نمایشگاه IGEM

کنفرانس و نمایشگاهی با عنوان IGEM-the international greentech -products exhibition& conference malysia در تاریخ 22 لغایت 25 مهرماه 1389 در کشور مالزی برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹ -

تقویم نمایشگاههای سال 1389

به پیوست لیست تقویم نمایشگاههای سال 1389 ارائه می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۸۹ -

نمایشگاه و همایش ملی توانمندیهای صنایع هوائی و فضایی ایران

نمایشگاه و همایش ملی توانمندیهای صنایع هوائی و فضایی ایران با نشستهای تخصص زنجیره تامین و توانمندیهای بخش خصوصی در مرکز نمایش های هوائی تهران از تاریخ 7 لغایت 9 مهرماه 1389 برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۹ -

جشنواره نوآوری و فن آفرینی

 دانشگاه تهران در مهر ماه سال جاری دومین جشنواره نوآوری و فن آفرینی با عنوان جایزه شهید دکتر چمران را برگزار خواهد کرد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ -

اولین نمایشگاه بین المللی ایمنی، بهداشت و محیط زیست

 اولین نمایشگاه بین المللی ایمنی، بهداشت و محیط زیست 20- 23 مهرماه 1389 در جزیره کیش برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۶ تیر ۱۳۸۹ -

جشنواره صنعت و فناوری اطلاعات

جشنواره صنعت و فن آوری اطلاعات 20 لغایت 22 مهرماه 1389 در مرکز همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۸۹ -

اولین جشنواره علمی پژوهشی دانشجویان علوم پرتوی سراسر کشور

اولین جشنواره علمی پژوهشی دانشجویان علوم پرتوی سراسر کشور در تاریخ 16 و 17 آبان ماه 1389 در تالار سینا و صدرا شیراز برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹ -

هفتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

هفتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تاریخ2 الی 5 تیر ماه1389 توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی در تهران برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹ -

دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان 2 الی 5 مردادماه 1389توسط اتاق تعاون مرکزی ج.ا.ا. برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۹ -

فراخوان بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به منظور گسترش فعالیت‌های علمی و پژوهشی‌ و معرفی طرح‌های برتر در حوزه‌های بنیادی، کاربردی، توسعه‌ای،‌اختراع و نوآوری برگزار می‌شود. این جشنواره با مشارکت پژوهشگران،‌ فناوران و نوآوران داخلی و خارجی، در دهه مبارک فجر (17 بهمن 1389) برگزار خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

سومین نمایشگاه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی...

سومین نمایشگاه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، آموزشگاه های علمی کاربردی و تجهیزات آموزشی از تاریخ 6 لغایت 9 مردادماه 1389 در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

فراخوان دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به منظور ارج نهادن به تلاش های ارزشمند نوآوران و پژوهشگران جوان کشور با حداکثر سن 30 سال و با هدف شناسایی و معرفی پژوهش های نوین و برتر بنیادی، کاربردی، توسعه ای، اختراع و نوآوری با همکاری سازمان ملی جوانان دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی را در بخش دانشجویی و آزاد برگزار می نماید. ثبت نام به صورت الکترونیک بوده و از طریق پایگاه http://khwarizmi.ir قابل دسترسی می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری

اولین نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری از 28 الی 31 تیرماه 1389 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

img_yw_news
جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۸۹ -

اولین جشنواره ایثارگران پژوهشگر

  اولین جشنواره ایثارگران پژوهشگر در اردیبهشت 1389 توسط دفتر مطالعات و تحقیقات معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۸ -

هفتمین جشنواره ملی ایده های برتر

 هفتمین جشنواره ملی ایده های برتر همراه با پنجمین نمایشگاه ملی اختراعات و ابتکارات در تاریخ 10-12 اسفندماه 1388 توسط پارک علم و فناوری یزد برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۸ -

جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی

دومین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی با رویکرد تجاری سازی اختراعات از 19 الی 21 بهمن ماه 1388 در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۸ -

اولین جشنواره فنی و مهندسی پایداری ملی

 اولین جشنواره فنی و مهندسی پایداری ملی در اسفند ماه 1388 برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۸ -

جشنواره دانایی خلیج فارس

در راستای شناسایی استعدادها، کشف ایده های نو، ایجاد ارتباط میان پژوهشگران، نوآوران، فن آفرینان و صنعتگران، و ایجاد فضای رقابت و توسعه نوآوری در زمینه های نفت، گاز و پتروشیمی و کاربرد سایر فناوری ها در این حوزه، جشنواره دانایی خلیج فارس با عنوان ایده های برتر نفت، گاز و پتروشیمی در تاریخ 12 اسفند 1388 برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۸ -

نخستین نمایشگاه زیست فناوری ایران

نخستین نمایشگاه زیست فناوری ایران در تاریخ 29 - 27 بهمن ماه 1388 در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره)توسط ستاد  توسعه زیست فناوری برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۸ -

نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

نمایشگاه و همایش بین المللی انرژی های تجدیدپذیر در تاریخ 11-14 اسفند 1388 برگزار می گردد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۸ -

نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت فرودگاهی...

اولین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت فرودگاهی و هوانوردی ایران در تاریخ های 12 لغایت 14 دیماه 1388 برگزار می گردد.

img_yw_news
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۸ -

دهمین جشنواره پژوهش و فناوری سال 1388

دهمین جشنواره پژوهش و فناوری سال 1388تاریخ برگزاری: 27 -21 آذر

img_yw_news
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۸ -

جشنواره پژوهش در حوزه مطالعات شهری و روستایی

 چهارمین جشنواره پژوهش در حوزه مطالعات شهری و روستایی تاریخ برگزاری: 24 آذر ماه 1388

img_yw_news
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۸ -

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و همچنین کتب و نشریات

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و همچنین کتب و نشریات داخلی و خارجی دانشگاهیزمان برگزاری:26-22 آذرماه 1388

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۸ -

نمایشگاه فرهنگ و تجارت اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا

 نمایشگاه فرهنگ و تجارت اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا( آ. سه. آن )  زمان:25 آبان لغایت 4 آذر 1388  مکان: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین کشورهای شرکت کننده: اندونزی، مالزی، سنگاپور، برونئی، دارالسلام، تایلنـــد، میانمار، ویتنام، فیلیپین، لائوس و کامبوج

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۸ -

جشنواره فناوری نانو

جشنواره فناوری نانوتاریخ برگزاری: 17-13 آبان ماهمحل برگزاری: مصلای امام خمینی

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۸ -

جشنواره تولید و توسعه فناوری های کاهنده مصرف انرژی

جشنواره تولید و توسعه فناوری های کاهنده مصرف انرژیزمان برگزاری: هفته پژوهش 1388آدرس وب سایت: www.energy-saving.ir

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۸ -

جشنواره ملی ایده های کار آفرینی و فرصت های جدید کسب

جشنواره ملی ایده های کار آفرینی و فرصت های جدید کسب و کارمهلت ارسال آثار: 30/8/1388 آدرس پست الکترونیک:info@idehno.irآدرس وب سایت:www.idehno.ir

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۸ -

جشنواره و نمایشگاه آموزش ایران

جشنواره و نمایشگاه آموزش ایرانتاریخ برگزاری: 31 تیر ماه الی 2 مرداد 1388

img_yw_news
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۸ -

نمایشگاه بین المللی در جمهوری تاجیکستان

نخستین نمایشگاه بین المللی دانشگاه ها و موسسات آموزشی فناوری پژوهشی و فرهنگی در جمهوری تاجیکستانتاریخ برگزاری: 15-18  تیر ماه 1388

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.15 seconds with 96 queries by YEKTAWEB 4652