[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه دانشجویی

امور دانشجویان

امور خوابگاه ها

اداره رفاه و خدمات دانشجویی

اداره بهداشت و درمان
کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
img_yw_news
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ -

هشتاد و پنجمین شماره نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتاد و پنجمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: اختلال سوگ طول کشیده، کامیابی تحصیلی، همدلی و درک متقابل، معرفی کتاب، نقدفیلم، محفل نور و...   

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ -

گزارش کارگاه خانواده آگاه، نسل کارآمد

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزشی خانواده آگاه، نسل کارآمد ویژه کارکنان محترم و اساتید گرامی را مورخ ۱۴۰۳/۴/۱۳ از ساعت ۱۲/۴۵ تا ۱۴/۱۵ در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار نمود.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ -

گزارش طرح خداقوت و احوالپرسی در ایام امتحانات

مرکز مشاوره و سبک زندگی در روز یکشنبه مورخ ۳ تیر ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۴ الی ۱۴:۳۰ و روز دوشنبه مورخ ۴ تیرماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ همزمان با ایام امتحانات در کتابخانه مرکزی و سالن های مطالعه خوابگاه دختران، طرح خداقوت را برگزار کرد.    

img_yw_news
شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳ -

هشتاد و چهارمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتاد و چهارمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: اختلال سازگاری، تقویت حافظه، عزمتو جزم کن، معرفی کتاب، نقدفیلم، محفل نور و...  

img_yw_news
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ -

کارگاه خانواده آگاه، نسل کارآمد

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه خانواده آگاه، نسل کارآمد (ویژه اعضای محترم هیات علمی و کارکنان) را چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۳ از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ -

گزارش کارگاه ها و مشاوره های تحصیلی در ایام امتحانات

مرکز مشاوره و سبک زندگی در خردادماه همزمان با ایام امتحانات در خوابگاه های دختران و پسران اقدام به برگزاری مشاوره های فردی تحصیلی و کارگاه مرتبط با موضوعات تحصیلی کرد.    

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش انتخابات کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، جلسه انتخابات کانون همیاران سلامت روان را در تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ از ساعت ۱۲ با حضور تعدادی از دانشجویان داوطلب برای عضویت در کانون همیاران در اتاق ۲۰۹ دانشکده عمران جدید برگزار نمود.   

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ -

کارگاه گذر موفق از امتحانات

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه گذر موفق از امتحانات را ویژه دانشجویان دختر خوابگاهی برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ -

حضور مشاور تحصیلی در خوابگاه

مرکز مشاوره و سبک زندگی، به منظور کمک به دانشجویان در ایام امتحانات، مشاور تحصیلی در خوابگاه برادران داخل مستقر می نماید.   

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش مراسم تقدیر از دانشجویان دارای پیشرفت تحصیلی

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۳/۱۳ ساعت ۱۲ الی ۱۳:۳۰ طی مراسمی از دانشجویان دارای پیشرفت تحصیلی در ترم جاری تقدیر کرد.    

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش سی و ششمین همایش اولیاء

سی و ششمین همایش اولیاء ویژه اولیاء دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۴۰۲ با شعار دانشگاه دوستدار خانواده، روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۳/۱۰ از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ در مجتمع فرهنگی هنری شهید بهرامی برگزار گردید. در ابتدای مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، سرپرست محترم دانشگاه جناب آقای دکترداود یونسیان ضمن خیر مقدم به اولیاء دانشجویان، سخنرانی خود را در سه محور ارائه نمودند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش کارگاه شناخت موادمخدر

مرکز مشاوره و سبک زندگی، به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات، کارگاه آموزشی "شناخت مواد مخدر و نحوه شناسایی دانشجویان در معرض خطر و شیوه ارجاع" را ویژه کارشناسان خدمات آموزشی، دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۷ از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ برگزار نمود.  

img_yw_news
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ -

سی و ششمین همایش اولیاء دانشجویان

مرکز مشاوره و سبک زندگی در راستای تحقق شعار (دانشگاه دوستدار خانواده)، سی و ششمین همایش اولیاء دانشجویان ورودی کارشناسی ۱۴۰۲ را پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ -

انتشار نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتاد و سومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: اختلال استرس پس از سانحه، تقویت حافظه، سواد رسانه تاثیر آن در عملکرد افراد، معرفی کتاب، نقدفیلم، محفل نور و...  

img_yw_news
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ -

کارگاه من خانم مهندس هستم

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه آموزشی من خانم مهندس هستم(۲) را ویژه دانشجویان دختر خوابگاهی برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ -

گزارش برنامه جشن بزرگ دخترانه

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه با همکاری شهرداری منطقه ۴ شهر تهران، در دهه کرامت و به مناسبت ولادت فرخنده حضرت معصومه(س) و روز دختر مراسم جشن "ریحانه هستی" را روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۲۴ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۰۰ در سالن همایش های امام رضا(ع) برگزار نمود.   

img_yw_news
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ -

کارگاه شناخت انواع موادمخدر و شناسایی دانشجویان در خطر

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات، کارگاه شناخت انواع موادمخدر و نحوه شناسایی دانشجویان در معرض خطر و شیوه ارجاع را دوشنبه ۷ خرداد ماه ویژه کارکنان خدمات آموزشی برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش کارگاه آموزش کپسولی پیشگیری از اعتیاد

کارگاه آموزش های کپسولی پیشگیری از اعتیاد با هدف افزایش دانش و ارتقاء مهارت دانشجویان در مجهز شدن به رفتارهای پیشگیری از اعتیاد، در کلاس های علوم پایه با همکاری همکاران آموزشی در سی دقیقه پایانی کلاس ها برگزار شد.  

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش دوشنبه های شاد

مرکز مشاوره و سبک زندگی در برنامه دوشنبه های شاد که توسط تربیت بدنی در بوستان حضرت معصومه (س) برگزار شد، همکاری فعال داشت.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

عضوگیری کانون همیاران سلامت روان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، عضو همیار سلامت روان می پذیرد. مهلت ثبت نام تا ۱ خرداد و تاریخ انتخابات ۲ خرداد می باشد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش هفته خوابگاه ها

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه به مناسبت هفته خوابگاه ها از تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۳ الی ۱۴۰۳/۲/۲۵ از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۱ در خوابگاه خواهران و برادران داخل و خوابگاه حکیمیه و مجیدیه حضور فعال داشت.   

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

جشن بزرگ دخترانه ( ریحانه هستی)

دختران عزیز علم و صنعت، ضمن تبریک فرارسیدن روز دختر، شما را دعوت می کنیم تا در جشن بزرگ دخترانه "ریحانه ی هستی " دوشنبه ۲۴ اردیبهشت از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵، سالن امام رضا (ع) جنب کتابخانه مرکزی دانشگاه حضور یابید.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

نمایش فیلم پرویزخان همراه با نقد روانشناختی

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری کانون همیاران سلامت دانشگاه، فیلم پرویزخان به همراه نقد روانشناختی آن را نمایش می دهد.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

برنامه هفته خوابگاه ها ویژه دختران

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته خوابگاه ها، برنامه های متنوع را در خوابگاه خواهران داخل برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

برنامه هفته خوابگاه ها ویژه پسران

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته خوابگاه ها، برنامه های متنوع را در خوابگاه های برادران داخل،حکیمیه و مجیدیه برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش اردوی کاخ سعدآباد

مرکز مشاوره و سبک زندگی، در روز پنچ شنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۱۳ اردوی کاخ سعد آباد را با حضور دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای خوابگاه خواهران برگزار نمود.   

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش برنامه روز روان شناس و مشاور

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران به مناسبت روز روانشناس و مشاور مراسم هم اندیشی کادر اجرایی و کادر درمان مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران با عنوان "حال خوب ساختنی است" را در روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۸ در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار نمود.   

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

آموزش های پیشگیری از اعتیاد

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزش های کپسولی پیشگیری از اعتیاد را, ویژه کلاس های علوم پایه ۱۶ الی ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

اردوی کاخ سعدآباد دختران

مرکز مشاوره و سبک زندگی، اردوی یک روزه مجموعه کاخ سعدآباد، ویژه دختران خوابگاهی را پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ الی ۱۴ برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

تبریک روز روان شناس و مشاور

آرزوی روزهایی زیبا و آینده ای روشن برای مشاوران دلسوزی که با آهنگ کلامشان، آرامش را به من هدیه دادند. امنیتی که از هم صحبتی با آنان نصیب من می شود، گمشده ی  روزهای پر تلاطم من است. 🌹روز روانشناس و مشاور مبارک🌹  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش اردوی کاخ سعدآباد پسران

مرکز مشاوره و سبک زندگی در روز پنچ شنبه مورخ ۱۴۰۳/۲/۶ اردو کاخ سعد آباد را برگزار نمود. در این اردو که دانشجویان کارشناسی و ارشد خوابگاه حکیمیه در آن حضور داشتند، بازدید از ۵ موزه از مجموعه سعد آباد کاخ سبز، ملت،برادران امیدوار، خودروهای سلطنتی و هنرهای معاصر به عمل آمد.  

img_yw_news
شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

برنامه دوشنبه های شاد ویژه دختران

مدیریت تربیت بدنی با همکاری مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه، دوشنبه های شاد ویژه دانشجویان دختر را دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ الی ۱۴ برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش رویداد حال خوب مادری

مرکز مشاوره و سبک زندگی، رویداد حال خوب مادری، ویژه کارمندان در دانشگاه علم و صنعت ایران را برگزار نمود. این مراسم، ویژه کارمندان خانم و همسر کارمندان آقا، به همراه فرزندان آنها به مناسبت هفته سلامت و روز سلامت خانواده و جوانی جمعیت در روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در آمفی‌تئاتر شهید بهرامی از ساعت ۱۴ الی ۱۶:۳۰ برگزار شد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

گزارش برنامه حامیان آینده زمین

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ اداره امور زنان و خانواده به مناسبت هفته سلامت-روز خانواده و سلامت زمین-برنامه حامیان آینده زمین (کاشت نهال ویژه نوگلان مهدکودک) دانشگاه در ضلع شمالی استادیوم ورزشی دانشگاه برگزار نمود.  

img_yw_news
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

اردوی کاخ سعدآباد

مرکز مشاوره و سبک زندگی، اردوی یکروزه کاخ سعدآباد، ویژه دانشجویان خوابگاه حکیمیه را پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه ساعت ۹ الی ۱۴ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

ویژه برنامه حال خوب مادری

مرکز مشاوره و سبک زندگی، به مناسبت روز سلامت خانواده و جوانی جمعیت، ویژه برنامه حال خوب مادری را ویژه کارمندان خانم دارای فرزند و همسران کارمندان آقا به همراه فرزندان در روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ الی ۱۶/۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

روز روان شناس و مشاور

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت روز روان شناس و مشاور، نشست هم اندیشی و تقدیر، ویژه کادر درمان و اداری را شنبه ۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۲/۳۰ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ -

حامیان آینده زمین

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ اداره امور زنان و خانواده به مناسبت هفته سلامت و روز سلامت خانواده و سلامت زمین، کاشت نهال ویژه نوگلان مهدکودک دانشگاه را دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ ساعت ۱۲/۳۰ برگزار می کند.   

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ -

دومین جشنواره بین المللی سلامت دانشجویان

مهلت ارسال آثار تا ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ تمدید شد. ✨دومین جشنواره بین المللی سلامت دانشجویان با هدف ارتقاء سواد سلامت و بهبود سبک زندگی دانشجویی در حال برگزاری است. تمرکز این جشنواره برقشر جوان است و قصد دارد تا با در نظر گیری معضلات و مسائل دانشجویی در راستای سلامت دانشجویان قدم بردارد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ -

انتشار هشتاد و دومین نشریه پیام آشنا دانشجو

🔰مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتاد و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: معنای زندگی(۲)، چطور بچه های انعطاف پذیری تربیت کنیم؟،منبع کنترل و پیشرفت تحصیلی، بخشش شاه کلید آرامش درون، معرفی کتاب، نقدفیلم، ماه مبارک رمضان و...  

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ -

خداحافظی آخر سال

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری کانون همیاران سلامت، خداحافظی آخر سال (دورهمی و معرفی مرکز مشاوره و سبک زندگی) را ۲۲ اسفندماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ -

کارگاه مدیریت معنوی و متوازن سازی فضای کار و خانواده

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه مدیریت معنوی و متوازن سازی فضای کار و خانواده را ویژه هیات علمی و کارمندان خانم چهارشنبه ۲۳ اسفندماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ -

کارگاه نحوه ارتباط موثر با دانشجویان

مرکز مشاوره و سبک زندگی کارگاه نحوه ارتباط موثر با دانشجویان (شاگردپروری) را ویژه اعضای محترم هیات علمی در تاریخ دوشنبه ۱۴ اسفندماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ -

تور یکروزه کویر ابوزیدآباد کاشان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، تور یک روزه کویر ابوزید آباد کاشان ویژه زوج های جوان علم و صنعتی را پنجشنبه ۱۷ اسفندماه برگزار می کند.  

img_yw_news
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ -

برنامه پیشگیری از اعتیاد در نهادهای اداری

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری سازمان بهزیستی استان تهران معاونت پیشگیری شهر تهران، برنامه پیشگیری از اعتیاد در نهادهای اداری (کیان)، ویژه کارکنان محترم خدمات و تدارکات را برگزار می کند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ -

انتشار هشتاد و یکمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتاد و یکمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: معنای زندگی، رفتار بچه هامون رو تحسین کنیم تاثیرگذارتره یا خودش رو؟؟ ، عوامل موثر در یادگیری، دکوراسیون داخلی، معرفی کتاب، نقدفیلم و...  

img_yw_news
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ -

کارگاه شناخت علائم دانشجویان در معرض آسیب روانشناختی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه شناخت علائم دانشجویان در معرض آسیب های روانشناختی و شیوه ارجاع را چهارشنبه ۹ اسفندماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ -

کارگاه شناخت انواع موادمخدر و...

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه شناخت انواع موادمخدر و نحوه شناسایی دانشجویان در معرض خطر و شیوه ارجاع را دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸/۳۰ الی ۱۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ -

اردوی حرم عبدالعظیم

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی ستاد گردشگری و شهرداری منطقه ۴، اردوی سفری کوتاه به آستان نور (ویژه دختران) را ۳ اسفندماه از ساعت ۸ الی ۱۴ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ -

اسامی برندگان ایستگاه آگاهی و سلامت

مرکزمشاوره و سبک زندگی، ایستگاه های آگاهی و سلامت را در سطح دانشگاه برگزار نمود. این ایستگاه ها با اهداف زیر برگزار شد.  👈گفتگوی صمیمانه با دانشجویان 👈آگاه سازی در زمینه مصرف دخانیات 👈راهکارهای درمانی  

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ -

دومین جشنواره بین المللی سلامت دانشجویان

دومین جشنواره بین المللی سلامت دانشجویان با هدف ارتقاء سواد سلامت و بهبود سبک زندگی دانشجویی در حال برگزاری است. تمرکز این جشنواره برقشر جوان است و قصد دارد تا با در نظر گیری معضلات و مسائل دانشجویی در راستای سلامت دانشجویان قدم بردارد.  

img_yw_news
سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ -

گزارش طرح خداقوت

مرکز مشاوره و سبک زندگی طرح خداقوت در ایام امتحانات را برگزار نمود. هدف از اجرای این طرح، مرتفع نمودن مشکلات تحصیلی، اضطراب امتحان و برنامه ریزی تحصیلی می باشد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ -

هشتادمین شماره نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتادمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: اختلال کم توجهی، نوروفیدبک، عوامل موثر در یادگیری، تفکر نقادانه، شنبه های لعنتی، معرفی کتاب و...  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ -

رویداد تجلیل از دانشجویان متاهل صاحب فرزند سال ۱۴۰۲

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران و اداره امور زنان و خانواده معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ رویداد تجلیل از دانشجویان متاهل صاحب فرزند سال ۱۴۰۲ را برگزار می کند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ -

کارگاه مادر شاغل، خانه نورانی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزشی مادر شاغل، خانه نورانی را یکشنبه ۱ بهمن ماه از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ ویژه اساتید خانم برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ -

کارگاه ارتباط موثر با همسر و فرزندان

مرکز مشاوره و سبک زندگی کارگاه آموزشی ارتباط موثر با همسر و فرزندان را ویژه کارکنان برگزار می کند.  👈تاریخ برگزاری: ۲۲ و ۲۹ آذرماه، ۶ و ۱۹ دی ماه 👈ساعت: ۱۳ الی ۱۵ 👈محل برگزاری: آمفی تئاتر شهید بهرامی  

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ -

ایستگاه آگاهی و سلامت خوابگاه پسران داخل

مرکزمشاوره و سبک زندگی سه شنبه ۱۲ دی ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ فضای باز خوابگاه داخل برادران، اقدام به برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲ -

برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت در خوابگاه

🔰مرکزمشاوره و سبک زندگی اقدام به برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت همراه با پذیرایی، مسابقه و اهدای جوایز می نماید: 👈گفتگوی صمیمانه با دانشجویان 👈آگاه سازی در زمینه مصرف دخانیات 👈راهکارهای درمانی  

img_yw_news
دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲ -

انتشار هفتاد و نهمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هفتاد و نهمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: افسردگی فصلی، برنامه ریزی، مدیریت مالی، نقدفیلم، معرفی کتاب و...  

img_yw_news
دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲ -

برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت

مرکزمشاوره و سبک زندگی اقدام به برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت همراه با مسابقه و اهدای جوایز می نماید: 👈گفتگوی صمیمانه با دانشجویان 👈آگاه سازی در زمینه مصرف دخانیات 👈راهکارهای درمانی  

img_yw_news
شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ -

کارگاه ارتباط موثر ویژه کارکنان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزشی ارتباط موثر با همسر و فرزندان ویژه کارکنان محترم را در تاریخ های ۲۹ آذرماه، ۶ و ۱۳ دی ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می کند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ -

بازدید از خوابگاه خواهران

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت روز دانشجو  بازدید صمیمانه جمعی از اساتید خانم دانشگاه علم و صنعت از خوابگاه دختران را سه شنبه ۲۱ آذرماه ساعت ۱۷ الی ۲۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ -

گزارش و نتایج مسابقه کتابخوانی

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان (کتاب دخترانه های درگوشی ویژه دختران و کتاب تندتر از عقربه ها حرکت کن ویژه پسران ) را برگزار نمود. آزمون مربوطه یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۹/۵ در سالن شهید بهرامی برگزار شد.   

img_yw_news
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ -

اردوی تفریحی-مشاوره ای فرهنگسرای اشراق

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴، اردوی تفریحی-مشاوره ای بازدید از جشنواره صد دانه یاقوت (ویژه دختران) را برگزار می کند.  

img_yw_news
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ -

گزارش ایستگاه سلامت روان در دانشگاه

همزمان با فرارسیدن هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی، مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران، اقدام به برپایی ایستگاه سلامت روان با محوریت افزایش آگاهی و بینش در مورد مصرف انواع دخانیات و آسیب های آن در تاریخ های ۱۴۰۲/۸/۲۸و ۱۴۰۲/۸/۳۰در محوطه دانشکده های مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی معماری و شهرسازی، مکانیک و عمران در فضایی صمیمی نمود.  

img_yw_news
شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ -

کارگاه مدیریت خشم ویژه کارکنان

مرکز مشاوره و سبک زندگی جلسه سوم کارگاه آموزشی مدیریت خشم را ویژه کارکنان برگزار می کند. این کارگاه شنبه ۴ آذرماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار می گردد.  

img_yw_news
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ -

مسابقه دقیقترین برداشت، کاملترین توصیف

مرکز مشاوره و سبک زندگی مسابقه دقیقترین برداشت، کاملترین توصیف را در ایستگاه آگاهی و سلامت برگزار می کند. شرکت کنندگان از بین کاریکاتورها، به انتخاب خود یک عکس را برگزیده و توصیف خود را یادداشت نمایید. به برترین جمله برای هر تصویر جایزه تعلق می گیرد.   

img_yw_news
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ -

انتشار هفتاد و هشتمین نشریه پیام آشنا دانشجو

هفتاد و هشتمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو منتشر شد. در این شماره می خوانید: نحوه برقراری ارتباط با هم اتاقی، سخنی با دانشجویان نوورود، سخنی با والدین، دانشگاه دوری از خانواده و...  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ -

برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت

مرکزمشاوره وسبک زندگی به مناسبت هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی، اقدام به برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت می نماید. -گفتگوی صمیمانه با دانشجویان -آگاه سازی در زمینه مصرف دخانیات -راهکارهای درمانی  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ -

جلسه دوم کارگاه آموزشی ویژه کارکنان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، جلسه دوم کارگاه مهارتهای ارتباط موثر کلامی و غیرکلامی و مدیریت خشم در محیط کار ویژه کارکنان را برگزار می نماید. این کارگاه توسط دکتر داوود نودهی عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات علوم شناختی و رفتاری تدریس می گردد.  

img_yw_news
شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ -

کانال های مجازی مرکز مشاوره و سبک زندگی

به اطلاع کلیه دانشگاهیان محترم می رساند، مرکز مشاوره و سبک زندگی اقدام به راه اندازی کانال اولیاء و کانال اطلاع رسانی برنامه ها و کارگاه های مرکز مشاوره و سبک زندگی در ایتا نموده است. لازم به ذکر است در کانال اولیاء مطالب علمی و متنوع روان شناختی و مطالب علمی در حوزه خانواده و فرزندان اطلاع رسانی می شود.   

img_yw_news
شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ -

گزارش اردوی خوابگاه خواهران

مرکز مشاوره و سبک زندگی اردوی بوستان بانوان حدیدچی را پنجشنبه ۴۰۲/۸/۱۸ از ساعت ۸ الی ۱۴ ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه خواهران به صورت رایگان برگزار نمود.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ -

کارگاه آموزشی ویژه کارکنان

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری دفتر برنامه و بودجه، کارگاه مهارتهای ارتباط موثر کلامی و غیرکلامی و مدیریت خشم در محیط کار ویژه کارکنان را برگزار می نماید. این کارگاه توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر نوید جانباز تدریس می گردد.   

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ -

مسابقه کتابخوانی

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته کتاب، مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان را برگزار می کند. کتاب «دخترانه های درگوشی» ویژه دختران و کتاب «تندتر از عقربه ها حرکت کن» ویژه پسران می باشد. این مسابقه همراه با جوایز ارزنده برای هر کتاب، نفر اول ۱۰۰۰۰۰۰ تومان نفر دوم و سوم ۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ -

اولین رویداد اجتماعی راه نو

معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه شهید بهشتی با حمایت ستاد مبارزه با موادمخدر، اولین رویداد نوآوری اجتماعی راه نو را برگزار می نمایند. این رویداد همراه با جوایز ارزنده و حمایت ایده های برتر از طریق معرفی ایده های برتر به دستگاه های مسئول می باشد.   

img_yw_news
سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲ -

کارگاه آموزشی مهارت های پیش از ازدواج

مرکز مشاوره و سبک زندگی کارگاه آموزشی مهارت های پیش از ازدواج را به صورت رایگان برگزار می کند. این کارگاه دوشنبه ها ۲۹ آبان ماه الی ۲۷ آذرماه در سالن شهیدصرفی دانشکده معماری برگزار می گردد. ساعت ۱۳ الی ۱۴ ویژه دختران و ۱۴:۱۵ الی ۱۵:۱۵ ویژه پسران می باشد.  

img_yw_news
سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲ -

اردوی بوستان بانوان حدیدچی

مرکز مشاوره و سبک زندگی اردوی بوستان بانوان حدیدچی را پنجشنبه ۴۰۲/۸/۱۸ از ساعت ۸ الی ۱۴ ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه خواهران به صورت رایگان برگزار می نماید. علاقمندان برای ثبت نام، نام و نام خانوادگی به همراه شماره دانشجویی خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۷۷۱۱۸ ارسال نمایند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲ آبان ۱۴۰۲ -

پویش سراسری اهدای کتاب های درسی

دانشجوی نوورود عزیز ؛ میتونی با مشارکت در پویش «هم کتاب» کتابای درسی و کمک درسیت رو به دانش آموزای نیازمند اهدا کنی. تا ۲۵ آبان ماه وقت داری که کتابا رو به مرکز مشاوره دانشگاه واقع در طبقه سوم ساختمان ۱۵ خرداد سرکار خانم نیک پور تحویل بدی. (منتظرت هستیم).  

img_yw_news
دوشنبه ۱ آبان ۱۴۰۲ -

کارگاه آموزشی سلامت و سبک زندگی دانشجویی

همزمان با آغاز سال تحصیلی و حضور دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه، دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی وزارت علوم با همکاری دانشگاه ملایر، کارگاه آموزشی با عنوان سلامت و سبک زندگی دانشجویی را در تاریخ ۴۰۲/۸/۲ از ساعت ۸ الی ۱۲ به صورت مجازی برگزار می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۱ آبان ۱۴۰۲ -

گزارش دومین روز همایش اولیای دانشجویان

دومین روز از سی و پنجمین همایش اولیای دانشجویان نوورود، روز دوشنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان استانها، اعضای هیئت رئیسه و روسای دانشکده ها، در سالن آمفی تئاتر شهیدبهرامی دانشگاه برگزار شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۲ -

گزارش نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاه

مرکز مشاوره و سبک زندگی، نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاهی(ویژه خواهران) را به مناسبت هفته بهداشت روان با حضور سرکار خانم دکتر گودرزی(متخصص طب سنتی)و سرکار خانم دکتر شاه حسینی(روانشناس)، مورخ ۲۹ مهرماه در حسینیه خوابگاه خواهران از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار نمود.  

img_yw_news
شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲ -

نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاهی

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه، نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاهی به مناسبت هفته بهداشت روان با حضور سرکار خانم دکتر گودرزی(متخصص طب سنتی)و سرکار خانم دکتر شاه حسینی(روانشناس)، مورخ ۲۹ مهرماه در حسینیه خوابگاه خواهران از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ -

گزارش غرفه مرکز مشاوره در استقبال از دانشجویان

همزمان با استقبال از دانشجویان نوورود کارشناسی به دانشگاه، غرفه مرکز مشاوره در ستاد استقبال فعال بود. کارشناسان مرکز مشاوره و سبک زندگی اقدام به توضیح در مورد کارنامه سلامت روان و معرفی مرکز مشاوره و توزیع بروشور و کتاب در بین دانشجویان و والدین نمودند.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ -

گزارش اولین روز همایش اولیای دانشجویان

سی و پنجمین همایش اولیای دانشجویان نوورود، روز یکشنبه ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان مقیم تهران و روز دوشنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان غیربومی در سالن آمفی‌تئاتر شهید بهرامی دانشگاه برگزار شد.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ -

سی و پنجمین همایش اولیا دانشجویان نوورود

سی‌وپنجمین همایش اولیاء دانشجویان کارشناسی ورودی جدید دانشگاه علم و صنعت ایران، با شعار «دانشگاه دوستدار خانواده»، روزهای یکشنبه ۲۳ مهرماه ویژه اولیاء دانشجویان تهرانی و دوشنبه ۲۴ مهرماه ویژه اولیاء دانشجویان خوابگاهی ۱۴۰۲ با حضور ریاست و مسئولان دانشگاه در مجتمع فرهنگی شهید بهرامی از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲ برگزار خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ -

معرفی مرکز مشاوره و سبک زندگی

ضمن تبریک و شادباش به دانشجویان ورودی جدید، مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران، خدمات خود را جهت کلیه دانشگاهیان، در حوزه مشاوره و درمان ارائه می‌دهد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ -

قابل توجه دانشجویان خوابگاهی و نوورود

ضمن تبریک به دانشجویان نوورود و شادباش شروع سال تحصیلی جدید، به منظور پایش سلامت روان و تکمیل پرونده در سیستم گلستان، ضروری است دانشجویان ورودی جدید و همچنین دانشجویان خوابگاهی در هر سه مقطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)، با مراجعه به لینک‌ اعلام شده، نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام نمایند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ -

اجرای کارنامه سلامت روان دانشجویان

ضمن تبریک به دانشجویان نوورود و شادباش شروع سال تحصیلی جدید، مطابق با مصوبه دفتر سلامت سازمان امور دانشجویان، هر ساله به منظور پایش سلامت روان و تکمیل پرونده در سیستم گلستان، ضروری است دانشجویان ورودی جدید و همچنین دانشجویان خوابگاهی در هر سه مقطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)، با مراجعه به لینک‌ اعلام شده، نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ -

گزارش کارگاه مجازی انتخاب رشته کنکور

کارگاه مجازی انتخاب رشته کنکور پس از اطلاع رسانی در سایت دانشگاه، اتوماسیون اداری و کانال های مرکز مشاوره و سبک زندگی در روز باز دانشگاه مورخ ۳/۵/۱۴۰۲ ساعت ۱۶ الی ۱۸ توسط جناب آقای دکتر مهدی وجدانی همت از اساتید مجرب مشاوره تحصیلی، کنکور و مدیر مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ -

انتخاب رشته کنکور

مرکز مشاوره و سبک زندگی پیرو برگزاری دو کارگاه حضوری و مجازی درباره انتخاب رشته تحصیلی کنکور در نظر دارد جلسات فردی انتخاب رشته ویژه فرزندان اعضا محترم هیات علمی و کارکنان محترم دانشگاه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۳۱/۵/۱۴۰۲ و ۱/۶/۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۴ در مرکز مشاوره و سبک زندگی برگزار نماید.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ -

برگزاری انتخابات سازمان نظام روان شناسی و مشاوره

دانشگاه علم و صنعت ایران یکی از حوزه‌های برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران تعیین شده است. انتخابات روز جمعه ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ درب شماره ۹ مجتمع امام خمینی(ره) برگزار می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۲ -

برگزاری روز باز با مرکز مشاوره

مرکز مشاوره و سبک زندگی در نظر دارد در جشنواره روز باز دانشگاه مورخ۱۴۰۲/۵/۳ ساعت ۱۶ الی ۱۸ کارگاه مجازی انتخاب رشته کنکور برگزار نماید. مدرس کارگاه جناب آقای دکتر مهدی وجدانی همت از اساتید مجرب مشاوره تحصیلی، هدایت تحصیلی و کنکور، مدرس دانشگاه و مدیر مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۲ -

گزارش کارگاه انتخاب رشته تحصیلی کنکور

کارگاه انتخاب رشته کنکور ویژه فرزندان اعضای محترم هیات علمی و کارکنان محترم توسط سرکار خانم خادمیان از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۴/۲۵ از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ در سالن جلسات مرکز مشاوره برگزار شد.    

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۲ -

کارگاه انتخاب رشته کنکور

مرکز مشاوره و سبک زندگی در نظر دارد کارگاهی با عنوان انتخاب رشته کنکور ویژه فرزندان اعضا محترم هیات علمی و کارکنان محترم  دانشگاه در روز یکشنبه مورخ ۲۵/۴/۱۴۰۲  از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴ به صورت حضوری در محل سالن اجتماعات مرکز مشاوره و سبک زندگی برگزار نماید.  

img_yw_news
شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲ -

هفتاد و هفتمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت، هفتاد و هفتمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: اضطراب اجتماعی چیست؟، سوالات مهم در آشنایی قبل از ازدواج، خشونت؛جوش آوردن دماسنج اعصاب، ادامه اهمالکاری و ...  

img_yw_news
یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲ -

گزارش کارگاه هدایت تحصیلی

کارگاه هدایت تحصیلی پایه نهم ویژه فرزندان اعضای محترم هیات علمی و کارکنان محترم توسط سرکار خانم خادمیان از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره روز چهارشنبه مورخ ۴۰۲/۳/۳۱ از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ در سالن جلسات مرکز مشاوره برگزار شد.  

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ -

گزارش طرح احوالپرسی و خداقوت

مرکز مشاوره و سبک زندگی هرساله طرح احوالپرسی و خداقوت به دانشجویان را در ایام امتحانات، با هدف آشنایی با خدمات مرکز، مرتفع نمودن مشکلات تحصیلی و ... برگزار می نماید. در این طرح کارشناسان مرکز مشاوره و سبک زندگی همراه با بروشور آموزشی تهیه شده و بسته تغذیه ای، به کتابخانه مرکزی دانشگاه مراجعه و در روند مسائل آموزشی دانشجویان قرار می گیرند.   

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ -

کارگاه هدایت تحصیلی انتخاب رشته

مرکز مشاوره و سبک زندگی در نظر دارد کارگاهی با عنوان هدایت تحصیلی انتخاب رشته متوسطه دوم ویژه فرزندان اعضاء محترم هیات علمی و کارکنان محترم دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۳/۳۱ بصورت حضوری در محل سالن اجتماعات مرکز مشاوره و سبک زندگی برگزار نماید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ -

گزارش همایش گام به گام تا ازدواج موفق

همایش گام به گام تا ازدواج موفق ۱۴۰۲/۳/۸ از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۵/۳۰ در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد.   

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ -

هفتادوششمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت، هفتاد و ششمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر کرد. در این شماره می خوانید: راه های کاهش اضطراب امتحان، زایگارنیک، قانون پارکینسون چیست؟ و ...  

صفحه 1 از 8    
اولین
قبلی
1
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.22 seconds with 135 queries by YEKTAWEB 4657