[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معاونت دانشجویی::
حوزه معاونت دانشجویی::
حوزه تابعه::
مسئولین::
راهنمای معاونت::
فرآیند کاری::
تسهیلات سایت::
برقراری ارتباط::
اخبار و اطلاعیه ها::
اطلاعیه های حوزه معاونت::
::
پیوند

دفتر مقام معظم رهبری

AWT IMAGE

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان سنجش آموزش کشور

بنیاد ملی نخبگان


..


دانلود راهنمای سامانه رزرو غذا
              
              
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

نشانی:تهران،م رسالت،خ هنگام ،خ دانشگاه علم و صنعت ایران
تلفن: 73228400
  دور نگار :77491233
    پیامک: 30004747479817
 کد پستی: 13114-16846
پست الکترونیک :sta@iust.ac.ir

..
ویژه

الإمامُ الرِّضا علیه السلام: کانَ نَقشُ خاتَمِ عیسی علیه السلام حرفَینِ اشتَقَّهُما مِنَ الإنجیلِ: طُوبی لِعَبدٍ ذُکِرَ اللّهُ مِن أجلِهِ، و وَیلٌ لِعَبدٍ نُسِیَ اللّهُ مِن أجلِهِ.
امام رضا علیه السلام: نقش نگین انگشتری عیسی علیه السلام دو جمله بود که آنها را از انجیل بر گرفته بود: خوشا بنده ای که به واسطه او خدا یاد آوری شود و وای بر بنده ای که به واسطه او خدا فراموش گردد.


حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت. 

* این شهید عزیزِ ما هم دل و جگر داشت به دهان خطر میرفت و ابا نداشت؛ هم با تدبیر بود؛ منطق داشت برای کارهایش. این شجاعت و تدبیرِ توأمان، فقط در میدان نظامی هم نبود، در میدان سیاست هم همین جور بود. 

* شهید سلیمانی یک فرمانده جنگاورِ مسلّط بر عرصه‌ی نظامی بود، در عین حال بشدّت مراقب حدود شرعی بود. 
 


آنچه بنده به عنوان تحوّل عرض میکنم، بکلّی متفاوت است با این تحوّلی که گاهی در زبان دشمنان تکرار میشود. آنچه بنده از کلمه‌ی تحوّل به عنوان تحوّل اراده میکنم، عبارت است از تغییر بخشها و نقاط معیوب؛ چه در نظام اسلامی، چه در جامعه‌ی ایرانی. ما نقاط معیوب داریم، بخشهای ضعیف داریم، ضعفهایی داریم؛ این ضعفها را باید شناسایی کنیم، این نقاط را باید مشخّص کنیم و با اراده‌ی قاطع ــ که حالا خواهم گفت که کار آسانی هم نیست  ــ ضعفها را برطرف کنیم و تبدیل به قوّت کنیم.
مقام معظم رهبری
..
ابزار اینترنت
..
:: بایگانی بخش اخبار و اطلاعیه ها: ::
img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ -

استقرار کانکس امداد رسانی ستاد مدیریت بحران در دانشگاه علم و صنعت ایران

پیرو هماهنگی اداره بهداشت و درمان دانشگاه علم و صنعت ایران و همکاری ستاد مدیریت بحران منطقه ۴ شهرداری تهران، روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ کانکس امداد رسانی ستاد مدیریت بحران در دانشگاه علم و صنعت ایران مستقر گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ -

توسعه خدمات مکانیزه مرکز اسناد و راه اندازی کتابخانه تعدادی از خوابگاه های دانشگاه علم وصنعت ایران

با هدف پر کردن اوقات فراغت دانشجویان ساکن در خوابگاه و ارایه خدمات مکانیزه‌، کتابخانه و مرکز اسناد علمی دانشگاه با همکاری اداره امور خوابگاه‌ها اقدام به راه اندازی کتابخانه در خوابگاه‌های حکیمیه و رشید نمود. کتابخانه و قرائتخانه خوابگاه خواهران نیز از تابستان سال جاری مورد بهره برداری قرار گرفت.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ -

ثبت‌نام وام دانشجویی نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند جهت ثبت‌نام برای دریافت وام ودیعه مسکن متاهلی، وام ضروری، وام تحصیلی و وام شهریه می‌توانند از روز دوشنبه مورخ اول آبان ماه ۱۴۰۲ به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به نشانی   refah.swf.ir  مراجعه فرموده و مدارک مورد نیاز را بارگذاری و اصل سند تعهد محضری را به دفتر اداره رفاه و خدمات دانشجویی دانشگاه تحویل فرمایند.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ -

آغاز به کار میز خدمت به دانشجویان در خصوص امور بیمه

به جهت رفاه حال دانشجویان گرامی و با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان عزیز با بیمه تأمین اجتماعی، انواع پوشش‌ها ، حمایت‌ها و در راستای تسهیل و تسریع در رسیدگی به امور متقاضیان، میز خدمت بیمه دانشجویان در محل ورودی حوزه معاونت دانشجویی آغاز به کار نمود.  

img_yw_news
چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ -

فراخوان عمومی معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران جهت همکاری همیاران دانشجو

پیرو ابلاغ سند "شیوه نامه همیار دانشجو در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور" وزارت عتف و مصوبه هیات امنای محترم دانشگاه، به منظور ترویج فرهنگ همیاری در میان دانشجویان و بهره‌گیری پاره‌وقت از توانمندی‌های دانشجویان در پیشبرد امور معاونت دانشجویی و ایجاد زمینه تجربه اندوزی و مهارت ورزی به صورت افتخاری توسط دانشجویان در ادارات، معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران از دانشجویان محترم جهت همکاری دعوت بعمل می‌آورد.  

img_yw_news
دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ -

هفته خوابگاه ها

به منظور ارتقاء روحیه نشاط و سلامت و مشارکت و همدلی در میان دانشجویان عزیز، برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها با شعار خوابگاه دانشجویی، عرصه مسئولیت پذیری و مشارکت جمعی و با همکاری دفتر نهاد مقام معظم رهبری، معاونت فرهنگی و اجتماعی، تشکل‌های دانشجویی خوابگاه‌­ها و معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در اردیبهشت ماه برگزار گردید.  

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

فرایند مکانیزه طرح موضوع در کمیسیون موارد خاص دانشجویان

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند که به جهت رفاه حال ایشان، امکان ثبت درخواست طرح موضوع در کمیسیون بررسی موارد خاص از طریق سامانه گلستان راه اندازی گردید. لذا آن دسته از دانشجویان متقاضی پس از مطالعه آیین نامه کمیسیون موارد خاص می‌توانند با مراجعه به پیشخوان خدمت بخش دبیر کمیسیون کارشناسی/دبیر کمیسیون تحصیلات تکمیلی، در صورت داشتن شرایط نسبت به ثبت درخواست و آپلود نمودن کلیه مستندات اقدام فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ -

ثبت‌نام وام دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند جهت ثبت‌نام برای دریافت وام تحصیلی و وام شهریه می‌توانند از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ لغایت ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به نشانی refah.swf.ir   مراجعه فرموده و مدارک مورد نیاز را بارگذاری و اصل سند تعهد محضری را به دفتر اداره رفاه و خدمات دانشجویی دانشگاه تحویل فرمایند.  

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ -

برگزاری مسابقات ورزشی  دانشجویان دختر و  پسر دانشگاه علم وصنعت ایران

با تبریک اعیاد ماه‌های مبارک رجب و شعبان و گرامیداشت ایام ا... دهه فجر، به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند مسابقات ورزشی درون دانشگاهی در رشته‌های شطرنج، شنا، تنیس روی‌میز، بدمینتون، دارت و تکواندو ویژه دختران و در رشته‌های دارت، کراس فیت، تنیس روی‌میز، فوتبال، بدمینتون، فوتبال دستی، شطرنج و تکواندو ویژه  پسران از هفته اول اسفند ماه برگزار می‌گردد.   دانشجویان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط شرکت در مسابقات به وبگاه اداره تربیت بدنی به آدرس: http://sport.iust.ac.ir  مراجعه فرمایند.  

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ -

کسب مقام توسط دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در دانشگاه تبریز برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ -

برگزاری بازدیدها و نشست‌ها در سراهای دانشجویی

با ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه و حضور فراگیر دانشجویان گرامی در سراهای دانشجویی، به مناسبت فرارسیدن هفته خوابگاه‌ها اجرای برنامه بازدید مسئولین دانشگاه از خوابگاه‌های دانشجویی با هدف طرح مستقیم موضوعات دانشجویی و برگزاری نشست های عمومی و پرسش و پاسخ در اردیبهشت ماه در دستور کار قرار گرفت.  

img_yw_news
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ -

برگزاری برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها

معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به برگزاری برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها نمود.  

img_yw_news
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ -

استمرار توسعه خدمات در امتداد ازسرگیری حضور فراگیر دانشجویان در دانشگاه

ایجاد بستر مناسب برای تقویت زمینه‌های مشارکت، همفکری، تصمیم سازی، برنامه‌ریزی و همکاری دانشجویان در امور صنفی و حفظ حقوق و حریم دانشجویی امری است که با حمایت دانشگاه از شورای صنفی دانشجویان محقق می‌گردد.  

img_yw_news
شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ -

فرآیند مکانیزه طرح غیر حضوری موضوعات دانشجویی با ادارات حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران

معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور بسترسازی جهت ایجاد ارتباط مکانیزه دانشجویان با ادارات این حوزه فرآیند مکانیزه طرح موضوعات دانشجویی را آغاز نموده است.

img_yw_news
شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ -

فرآیند مکانیزه تعیین زمان ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران

به منظور تکریم دانشجویان محترم متقاضی ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان، معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران فرآیند مکانیزه تعیین وقت ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان را در سال ۱۴۰۱ نیز برقرار می‌باشد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ -

اطلاعیه دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص برگزاری حضوری کلیه کلاس های آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی در ادامه نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

اطلاعیه دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص برگزاری حضوری کلیه کلاس های آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی در ادامه نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ -

بهسازی تعدادی از سالن های ورزشی سراهای دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران

در راستای آماده سازی سراهای دانشجویی برای حضور فراگیر دانشجویان در دانشگاه، اداره تربیت بدنی اقدام به بهسازی و تجهیز سالن‌های ورزشی خود در سراهای دانشجویی نمود.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ -

راه اندازی جاده سلامت دانشگاهیان علم و صنعت ایران

در راستای اجرای سیاست توسعه ورزش همگانی در میان دانشگاهیان علم و صنعت ایران و نظر به محدودیت‌های ناشی از شیوع سویه‌های جدید کرونا و عدم امکان بهره‌مندی از اماکن ورزشی سرپوشیده، اداره تربیت بدنی اقدام به تجهیز و راه اندازی جاده سلامت دانشگاهیان نمود.

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ -

حجم ترافیک اینترنت دانشجویان افزایش یافت

 به منظور ارائه خدمات به دانشجویان گرامی و با هدف ایجاد بستر برای گسترش فعالیت های علمی و تحقیقاتی دانشجویان، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به افزایش حجم ترافیک اینترنت دانشجویان نمود. براین اساس حجم ترافیک اینترنت ماهانه دانشجویان دانشگاه علم وصنعت ایران برای مقاطع تحصیلی دکترای تخصصی، کارشناسی ارشد و کارشناسی به ترتیب ۴۰، ۳۰ و ۲۰ گیگابایت تعیین گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ -

شیوه نامه بازگشایی سالن‌های مطالعه دانشجویان در دانشکده‌های دانشگاه علم وصنعت ایران

به منظور ارائه خدمات به دانشجویان گرامی و با هدف حفظ ایمنی و جلوگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا، شیوه نامه بازگشایی سالن های مطالعه دانشجویان در دانشکده‌های دانشگاه علم و صنعت ایران تدوین گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰ -

راه اندازی فرآیند مکانیزه طرح موضوع با ادارات حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران

معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور بسترسازی جهت ایجاد ارتباط مکانیزه دانشجویان با ادارات این حوزه اقدام به ایجاد فرآیند مکانیزه طرح موضوعات دانشجویی نموده است.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰ -

راه اندازی فرآیند مکانیزه تعیین زمان ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران

به منظور تکریم دانشجویان محترم متقاضی ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان، معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران اقدام به راه اندازی فرآیند مکانیزه تعیین وقت ملاقات با معاون دانشجویی/مدیر امور دانشجویان نموده است.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰ -

دعوتنامه جلسه الکترونیکی پرسش و پاسخ با حضور معاونین آموزشی و دانشجویی دانشگاه علم وصنعت ایران

معاونت آموزشی و معاونت دانشجویی دانشگاه علم وصنعت ایران جهت پاسخگویی به سوالات دانشجویان محترم مقطع کارشناسی این دانشگاه اقدام به برگزاری جلسه مشترک نمودند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰ -

برگزاری مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو (۱۶آذر)

با برنامه‌ریزی صورت گرفته در اداره تربیت‌بدنی دانشگاه و با رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی، مسابقات ورزشی دانشجویان در دو بخش دختران و پسران در محل سالن‌های ورزشی خوابگاه و دانشگاه برگزار گردید.

img_yw_news
جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰ -

انتصاب معاون دانشجویی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر حامد سعیدی گوگرچین (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو) به سمت «معاون دانشجویی دانشگاه» منصوب شد دکتر انبیاء (سرپرست دانشگاه) طی حکمی  دکتر حامد سعیدی گوگرچی را برای مدت دو سال به سمت «معاون دانشجویی دانشگاه» منصوب کرد. حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران، ضمن تبریک به دکتر سعیدی گوگرچین، از زحمات و تلاش های آقای دکتر احد قا ئمی قدردانی می نماید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ -

تبریک سال تحصیلی جدید

به نام خدا ایزد منان را سپاس می گوییم که به ما نعمت علم اندوزی و توفیق خدمت به بندگانش را ارزانی داشته است؛ فرارسیدن بهار علم ودانش و شروع فصلی دیگر از علم آموزی و پویایی و پژوهشگری آغاز سال جدید تحصیلی را به تمامی دانشگاهیان علی الخصوص دانشجویان ورودی جدید تبریک و خیرمقدم عرض می نماییم. بهروزی و موفقیت تحصیلی شما عزیزان را از خداوند متعال خواهان هستیم.                                                                                                     معاون دانشجویی                                                

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ -

اطلاعیه واکسیناسیون

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم دانشگاه علم و صنعت ایران می رساند که واکسیناسیون در هفته جاری در روز های دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه  ( ۲۲و ۲۳و ۲۴ شهریور ماه)  و در هفته آتی روز های شنبه و یکشنبه (۲۷ و ۲۸ شهریور ماه) به شرح زیر صورت می پذیرد:

img_yw_news
سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰ -

تسلیت به همکار

همکار گرامی  سرکار خانم شاهانی مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .  همکاران معاونت دانشجویی

img_yw_news
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ -

تسلیت به همکار محترم سرکار خانم حیدری

همکار محترم سرکار خانم حیدری:  مصیبت وارده را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان از درگاه خداوند متعال صبر جزیل مسئلت داریم. همکاران معاونت دانشجویی

img_yw_news
چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ -

اطلاعیه جذب نیروی امریه

اطلاعیه جذب  نیروی امریه

img_yw_news
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ -

تسلیت به همکار محترم سرکار خانم امن پور

همکار محترم سرکار خانم امن پور: ضایعه از دست دادن خواهر گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان از درگاه خداوند متعال صبر جزیل مسئلت داریم. همکاران معاونت دانشجویی

img_yw_news
شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ -

تقویم اجرایی ۱۴۰۰

تقویم اجرایی ۱۴۰۰ حوزه معاونت دانشجویی  نرخ نامه های ادارات زیر مجموعه معاونت دانشجویی

img_yw_news
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ -

حضور کارکنان معاونت دانشجویی

همکاران محترم دانشگاهی: با سلام و احترام: با عنایت به مصوبه جلسه مورخ ۱۷/۰۱/۱۴۰۰ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علم و صنعت، به استحضار می رساند از تاریخ ۱۸/۰۱/۱۴۰۰تا اطلاع ثانوی برنامه حضور و دورکاری حوزه معاونت دانشجویی به شرح زیر اعلام می گردد.

img_yw_news
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

روز کارگر

                                                                   روز کارگر مبارک این روز را به شما  همکاران و زحمت کشان محترم حوزه معاونت و دانشگاه  تبریک و تهنیت عرض می کنیم. معاونت دانشجویی

img_yw_news
چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ -

حضور همکاران

همکاران محترم دانشگاهی: با سلام و احترام: با عنایت به مصوبه ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علم و صنعت، به استحضار می رساند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵تا اطلاع ثانوی برنامه حضور کارکنان حوزه معاونت دانشجویی به صورت ۵۰ درصد اعلام میگردد.

img_yw_news
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ -

تلفن گویا

              شماره تلفن گویای معاونت دانشجویان : ۷۳۲۲۸۴۰۰

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ -

ملاقات غیر حضوری معاونت محترم دانشجویی با دانشجویان

بسمه تعالی    باتوجه به شرایط خاص ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و محدودیت ایجاد شده برای مراجعه حضوری دانشجویان به دانشگاه جهت پیگیری امور دانشجوئی خود، به منظور رفاه حال دانشجویان ملاقات دانشجویان با معاون دانشجوئی دانشگاه به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ -

اطلاعیه ها

                                           قابل توجه کلیه همکاران حوزه معاونت دانشجویی عطف به ابلاغیه مورخ ۹۹/۹/۱۳ مدیریت محترم امور اداری دانشگاه در خصوص نحوه فعالیت های دانشگاه از تاریخ ۹۹/۹/۱۵ تا اطلاع ثانوی به اطلاع کلیه همکارانی که در این ایام بصورت دور کاری و بدون حضور فیزیکی انجام وظیفه می نمایند می رساند که این همکاران بایستی در ساعات اداری بصورت تلفنی و یا نرم افزارهای مربوطه در دسترس بوده و پاسخگوی مسئولین دانشگاه و نیز ارباب رجوع باشند. بدیهی است استنکاف از این امر تخلف اداری محسوب گردیده و مسئولیت آن به عهده شخص خاطی می باشد.

img_yw_news
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ -

فراخوان جذب ایده‌های نوآورانه در زنجیره ارزش صنعت غذا

  فراخوان جذب ایده‌های نوآورانه در زنجیره ارزش صنعت غذا

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ -

تبریک به دانشجویان ورودی جدید

عرض خیر مقدم  به دانشجویان گرامی جدیدالورود سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ سلامتی ، بهروزی و موفقیت تحصیلی شما عزیزان را از خداوند متعال خواهان هستیم.                                                                                                           

Student Assistant
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .