[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره پژوهشکده::
گروه های پژوهشی::
معرفی افراد::
فعالیت های پژوهشی::
آزمایشگاه های تحقیقاتی::
حمایت از پایان‌نامه‌ها::
اخبار::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
زیربخش‌های پایگاه
..
:: بایگانی بخش حمایت از پایان‌نامه‌ها: ::
img_yw_news
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ -

فراخوان شماره 5 حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی

فراخوان شماره 5 حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی برای دریافت موضوعات مورد حمایت اینجا را کلیک نمایید. آیین‌نامه اجرایی حمایت از پایان‌نامه ها را از اینجا دریافت نمایید. فرم پروپوزال اولیه را از اینجا دانلود نمایید و پس از تکمیل، آن را به آدرس پست الکترونیکی gt_rti@iust.ac.ir ارسال کنید و یا بصورت حضوری تحویل دفتر پژوهشکده نمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ -

فراخوان شماره 4 حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی

فراخوان شماره 4 حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی برای دریافت موضوعات مورد حمایت اینجا را کلیک نمایید. آیین‌نامه اجرایی حمایت از پایان‌نامه ها را از اینجا دریافت نمایید. فرم پروپوزال اولیه را از اینجا دانلود نمایید و پس از تکمیل، آن را به آدرس پست الکترونیکی gt_rti@iust.ac.ir ارسال کنید و یا بصورت حضوری تحویل دفتر پژوهشکده نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ -

فراخوان شماره ۳ حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی

فراخوان شماره ۳ حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی برای دریافت موضوعات مورد حمایت اینجا را کلیک نمایید. آیین‌نامه اجرایی حمایت از پایان‌نامه ها را از اینجا دریافت نمایید. فرم پروپوزال اولیه را از اینجا دانلود نمایید و پس از تکمیل، آن را به آدرس پست الکترونیکی gt_rti@iust.ac.ir ارسال کنید و یا بصورت حضوری تحویل دفتر پژوهشکده نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ -

فراخوان شماره 2 حمایت از پایان‌نامه های تحصیلات تکمیلی

فراخوان شماره 2 حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلیبرای دریافت موضوعات مورد حمایت اینجا را کلیک نمایید.آیین‌نامه اجرایی حمایت از پایان‌نامه ها را از اینجا دریافت نمایید. فرم پروپوزال اولیه را از اینجا دانلود نمایید و پس از تکمیل، آن را به آدرس پست الکترونیکی gt_rti@iust.ac.ir ارسال کنید و یا بصورت حضوری تحویل دفتر پژوهشکده نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 37 queries by YEKTAWEB 4649